Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

A ty znowu obrażasz nie wiadomo dlaczego :)

Czyli jeszcze lepiej, bo sam pisałeś, że deale Wariata to twoja robota.

z Isaciem to był gambling bo jego sufit był znacznie wyższy niż Bridgesa, a szedł tam jeszcze pick pierwszorundowy w komplecie (już nie pamietam, ale zdaje sie ze tegoroczny Kings tam był?) i raczej odbior tego dealu był taki, ze Jazz go wygrywają z tego co pamietam :) 

a turaj od razu widać było ze gruby wałek poszedł, bo Giddey juz po rs miał wyższa wartość niż Ball kiedykolwiek, tyle z mojej strony, zamiast rzucać kamieniami i pisać coś o obrażaniu (po tym jak zaczynasz swoją wypowiedz „ale qcin pierdoli”) polecam uderzyć sie w pierś i zastanowić czy dobrze oceniłeś ten deal mimo ze goaci jasno ocenili ten deal wraz z jego opublikowaniem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2023 o 10:39, Alonzo napisał:

ja np jestem właśnie w trakcie robienia bilansów na mecze 56-65 i już mi się krystalizuje kolejność na playoffs i play in. (bardziej wnikliwie będę musiał w pozostałych meczach przyjrzeć się teamom 9-11 u mnie w obu Konferencjach). Jeszcze jest po te kilkanaście meczy - zatem coś nadal może się zmienić, bo jest bardzo duży ścisk podobnie jak w rl. 

A jak będziesz liczył nieobecności w zespołach typu Spurs, Jazz, Pistons gdzie ewidentnie najlepsi gracze są sadzano na trybunach pod pretekstem kontuzji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kuba2419 napisał:

A jak będziesz liczył nieobecności w zespołach typu Spurs, Jazz, Pistons gdzie ewidentnie najlepsi gracze są sadzano na trybunach pod pretekstem kontuzji?

Dla mnie Clarksony, Bojany, Burksy i wszyscy poszkodowani graja tak, jak w t1, t2 i t3 dopoki grali.

Nie wyobrażam sobie umniejszania tych co nie graja, bo tank skoro mamy podglad z całego sezonu jak wyglądali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

Dla mnie Clarksony, Bojany, Burksy i wszyscy poszkodowani graja tak, jak w t1, t2 i t3 dopoki grali.

Nie wyobrażam sobie umniejszania tych co nie graja, bo tank skoro mamy podglad z całego sezonu jak wyglądali.

Czyli będziesz brał dla nich średnie z całego sezonu w T3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Najśmieszniejsze, że Lakers nie byli pierwszą ekipą, która dostała ofertę Kury w wymianie, kilka drużyn odrzuciło opcję wymiany swojej młodej gwiazdy za Stefka :P 

Ehh piękne to było lato 2021, nie zapomnę go nigdy :D Choć w sumie z perspektywy czasu najbardziej dumny jestem z wyszperania Reavesa pod koniec 2r draftu, piękny grajek.

Vets tak, ale jak młodzi siedzą to są to raczej kontuzje.

Każdy przypadek trzeba indywidualnie sprawdzać, jeszcze nawet nie zerkałem co tam u Clarksona i Burksa tbh :P 

A co powiesz o takim Sochanir? Gra co drugi mecz i jak gra to naprawdę fajnie albo Kessler xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kuba2419 napisał:

Czyli będziesz brał dla nich średnie z całego sezonu w T3?

Jak dla mnie jest to najrozsadniejsze wyjscie, o wiele latwiej sobie wyobrazic czyjas gre w 17 meczach w ktorych nie gral w T3 na podstawie calego sezonu, niz graczy ktorzy nie ma w RL NBA a u nas sa np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Nikt nie przewidzi wszystkiego

Oj nie pierdol Canbus, akurat to, że Lonzo może nie być zdrowy jeszcze przez dłuższy czas wiedzieli wszyscy i to było podnoszone od razu. Jeśli @Eryko nie wróci (a nie jest to pierwszy raz gdy znika czy odchodzi) będzie to najgorsza wymiana ever, a szkoda, bo nie można @Szulim odmówić zaangażowania, niestety tego się nijak nie da obronić

8 godzin temu, Qcin_69 napisał:

a turaj od razu widać było ze gruby wałek poszedł, bo Giddey juz po rs miał wyższa wartość niż Ball kiedykolwiek,

a to akurat nieprawda, typowe tejki z prywatnego rankingu Qcina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej wymianie najlepsze jest to, ze poczatkowa wersja byla jeszcze bardziej sroga, czyli to Eryko jeszcze doplacal pickiem xd

 

Cytat

Od momentu zawiązania Zespołu Mentorskiego zajęliśmy się tradem na linii Utah - Phoenix. W ocenie Zespołu wymiana była niekorzystna dla Phoenix. Trade pierwotnie wyglądał następująco: 

UTA - PHX

Uta in: Josh Giddey + Bogdan Bogdanovic + 1st PHX 23 (top14 protected) -> 1st PHX 24 (top8 protected) -> 2nd PHX 24

Uta out: Lonzo Ball + 2nd NOP/UTA better 25

Phx in:  Lonzo Ball + 2nd NOP/UTA better 25

Phx out: Josh Giddey + Bogdan Bogdanovic + 1st PHX 23 (top14 protected) -> 1st PHX 24 (top8 protected) -> 2nd PHX 24

Po rozmowie z @Szulim @Eryko ustalono, iż obie Strony dalej silnie dążą do realizacji wymiany.  Próby osiągnięcia konsensusu i satysfakcjonującej zarówno zespół monitoringu, jak i obie strony dealu modyfikacji wymiany nie powiodły się. 

Ostateczna propozycja 1 ze Stron wyglada nastapujaco:

Giddey + Bogdan za Lonzo + 2nd NYK 25 + 1st CHA 23 (top10 protected) -> 24 (top4) -> 25 (top1) -> 26 unprotected

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clue jest takie, że nie można handlować graczami, których timeline powrotu nie jest nawet znany, a tu mamy grube dopłacenie do tego połamańca i wszystko przepchnięte kolanem 

taki trade zostałby normalnie zdjęty i posypałyby się kary, ile było zamieszania przy wymianie GP2 gdzie jego kontuzja to złamany paznokieć przy tym co trapi Lonzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kuba2419 napisał:

A jak będziesz liczył nieobecności w zespołach typu Spurs, Jazz, Pistons gdzie ewidentnie najlepsi gracze są sadzano na trybunach pod pretekstem kontuzji?

Tak jak napisał January - każdy przypadek indywidualnie w zależności od tego, czy to młody gracz, czy weteran. Jednak zakładam nieobecność w np co 4 meczu - bo nigdy nie wiadomo, czy taki gracz nie złapałby jakiegoś urazu, nie miał jakiegoś przeziębienia, czy jakiegoś innego przypadku losowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmoka a co Ty tutaj rościsz sobie jakieś pretensje względem Szulima jak sam zagłosowałeś za tym ze deal jest ok? 

Jedyne osoby które mogą to nazywać kradzieżą i oszustwem to:

GOACI (CM i ja)

pretendenci/uczniowie (Tangiers, Braveheart, Sylvinho)

glosy rozsądku i lewicowcy (Longer, Ronnie, Lucas) 

Reszta ma krew na rękach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

@LeweBiodroSmoka a co Ty tutaj rościsz sobie jakieś pretensje względem Szulima jak sam zagłosowałeś za tym ze deal jest ok? 

Jedyne osoby które mogą to nazywać kradzieżą i oszustwem to:

GOACI (CM i ja)

pretendenci/uczniowie (Tangiers, Braveheart, Sylvinho)

glosy rozsądku i lewicowcy (Longer, Ronnie, Lucas) 

Reszta ma krew na rękach

Cm to GoAT playin, ty wkrotce tez, tangiers to pretendent do tytułu, ja to głos rozsądku, wszystko się zgadza :) 

ten deal to był koszmarek od początku to było wiadomo. Szulim ładnie gościa przekręcił jak rasowy giełdowy spekulant :D 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zabawne, a raczej tragiczne, ze naweet po czasie niektorzy nie są zdolni do refleksji i przyznania się do błędu. 

Gdybym był decydentem co do akceptacji tradow takie organizacje jak warriors celtics czy suns by nie upadły. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.