Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.09.2022 o 12:06, january napisał:

ad1) Hartenstein: nie ma co spekulować, bo sezon pokaże;) 

Ale mówimy o 24 letnim centrze, który:

-był arguable najlepszym rimprotectorem ligi w zeszłym sezonie 

FdHiRfvacAA0NZS?format=jpg
 

Może i Hartenstein jest fajny, ale to wciąż backup grający średnio po kilkanaście minut na mecz. Ciężko go porównywać do graczy, którzy spędzają 1.5-2x więcej czasu na parkiecie i to jako starterzy. Zresztą nawet jak się spojrzy na matchupy to widać, że zdecydowanie więcej czasu grał na rezerwowych graczy przeciwników (sami Clippers mieli myślę też dosyć uzdolniony defensywnie roster, co też pomaga). 

To są jednak cieplarniane warunki, żeby trochę podpompować takie staty. 

Twoja wycena po prostu z czapy :)

W dniu 23.09.2022 o 12:06, january napisał:

ad2) Głębia na 4/5

No jak mi wyleci 2-3 graczy z podstawowej rotacji na pozycjach 4/5 to jasne, że będzie to problem, jak chyba u każdego :P . Przypomnę tylko, że Butler dużo minut grał na PF już w zeszłym roku, więc pewne opcje rezerwowe mam, ale będę monitować sytuację w trakcie sezonu (mam TPE za Bola na ten sezon). 

Ja tam w sumie pisałem o tym jakby wypadło "1,5 zawodnika" (jakaś kontuzja + resty LeBrona) i już wyglądałoby to źle. Jakby wypadło na stałe 2 to byłoby bardzo, bardzo źle, a jak 3 to katastrofa. 

Butler to taka mocno, mocno awaryjna opcja jednak. 

Podsumowując, no przydałby się jeszcze ktoś w tym rosterze łączący te dwie pozycje 4-5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, tangiers napisał:

Butler w roli Chris Bosha z Heat mysle, ze nie wyrazalby tak stanowczo swoich oczekiwan. Ponadto w tak zasluzonej organizacji jak beGM Lakers z pokora przyjmowalby swoja role u boku najlepszego rim protectora w lidze I. Hartensteina

Zgadzam się. Wszystko ku chwale Lakers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 Billy Donovan says that Zach LaVine’s strength has stood out to him in training camp so far “He’s put good size on, good strength. He looks like a different player, to me.” Adds that, back to full health, LaVine’s “athleticism/pop” is back

Cytat

Like I said, if you compare Brandon Ingram’s stats from last season with his stats with Zion in the lineup, there isn’t a whole lot of difference.

Ingram actually scored slightly more with Zion in the lineup (which you might not expect) while his rebounds and assists ticked up without Zion in there (which you would expect).

But one stat that stands out is that Ingram only took 4.1 attempts per game from 3-point range last season, connecting on just 32 percent of them, which was his worst percentage since his rookie season.

In the 81 games Ingram played with Zion, he averaged 6.2 attempts from long range and hit 38 percent of them, so Ingram not only shot more, but made more 3-point shots in the games he played with Zion.

Ingram can dominate in the mid-range, and when he is feeling it, he’s almost unstoppable, as he has the wingspan to shoot over just about anyone. But now Zion is going to be back to taking up a lot of that space, so BI is going to have to drift back out to the 3-point line at times, which should lead to a few more 3-point attempts per game.

Ingram is smart enough to know this, which is why I wasn’t surprised to see him working with shot doctor Fred Vinson yesterday in practice. With Zion back and CJ McCollum on board for the whole season, Ingram doesn’t have to be the team’s only playmaker as he was for much of last season.

Sorry chlopaki, ale zdrowy Lavine i Ingram zmieniaja sytuacje, ciezko bedzie to bronic. Ogolnie rucham was jak Dario

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.