Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, LAF napisał:

To oni będą ciagle na boisku bez zmiany ? Wydaje mi się, że wtedy będzie ktoś typu GP II

Grał na nienominalnej pozycji i jeden mecz miał słabszy dlatego.

On raczej jest traktowany aby być solidnym rolsem w momencie gdy u przeciwnika też będą biegać gracze z ławki rezerwowych 

Gp2 to gosc, który był diference makerem w finałach.

Moore na razie musi udowodnić, że dostanie minuty w RL.

 

I nie wykluczam, Ze bedzie fsjny i da fajne minuty, ale jeśli to jest Twoja najlepsza opcja z ławki, to nie dziw się ze jestes według Ciebie za nisko 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CM poruszył ważny temat kreatorów to myślę, że w odniesieniu do Clippers warto wykorzystać ten moment. 

Garland już teraz był absolutnie w ścisłej topce ligowej (a dalej chyba niedoceniany). Niewiele niższy wskaźnik niż Luka czy Trae. Cade i KPJ powinni też fajnie rosnąć (już w drugiej części ostatniego sezonu spore postępy). Zalet widzę więcej, a i dopasowanie bdb, ale o tym jeszcze będzie okazja pisać. Chyba możemy się zgodzić, że dość imponujący kapitał. 

Dołóżmy do tego Vucevicia, który jest czołowym playmakerem z pozycji centra, a głębiej patrząc też wygląda to spoko. PJ, który ma naprawdę niezły passing i fajnie odnajduje się w ruchu piłki, Huerter to samo. Winslow, który świetnie odnalazł się w rl Blazers (obrona, fajny playmaking, współpraca z Nurkiem między innymi, pozdro mac!). No i Amir Coffey (szkoda, że cvbe zniknął, bo pamiętam jak go chwalił), który przebojem wdarł się do składu rl Clippers, no i okazało się, że to całkiem fajny playmaker (szczególnie na PnR). 

A jeszcze wszyscy razem u mnie od dłuższego czasu, napędzeni ostatnim sezonem, co powinno zadziałać na korzyść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Braveheart22 napisał:

CM poruszył ważny temat kreatorów to myślę, że w odniesieniu do Clippers warto wykorzystać ten moment. 

Garland już teraz był absolutnie w ścisłej topce ligowej (a dalej chyba niedoceniany). Niewiele niższy wskaźnik niż Luka czy Trae. Cade i KPJ powinni też fajnie rosnąć (już w drugiej części ostatniego sezonu spore postępy). Zalet widzę więcej, a i dopasowanie bdb, ale o tym jeszcze będzie okazja pisać. Chyba możemy się zgodzić, że dość imponujący kapitał. 

Dołóżmy do tego Vucevicia, który jest czołowym playmakerem z pozycji centra, a głębiej patrząc też wygląda to spoko. PJ, który ma naprawdę niezły passing i fajnie odnajduje się w ruchu piłki, Huerter to samo. Winslow, który świetnie odnalazł się w rl Blazers (obrona, fajny playmaking, współpraca z Nurkiem między innymi, pozdro mac!). No i Amir Coffey (szkoda, że cvbe zniknął, bo pamiętam jak go chwalił), który przebojem wdarł się do składu rl Clippers, no i okazało się, że to całkiem fajny playmaker (szczególnie na PnR). 

A jeszcze wszyscy razem u mnie od dłuższego czasu, napędzeni ostatnim sezonem, co powinno zadziałać na korzyść :)

Cade i Garland u Ciebie to świetny duet, do tego masz masę cap space za rok i assetow. Do tego Porter JR za przyzwoite pieniadze i Huerter. Jak mądrze to rozegrasz to zaraz masz contendera,  zazdroszczę ilości pickow.

 

Będę obserwował bacznie ruchy za rok jak spadnie ten nieszczęsny kontrakt Winslowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, człowiek...morza napisał:

Jest jakaś drużyna z większa głębia od Knicks w tym sezonie? 15 ludzi, którzy w real będą w rotacji prawdopodobnie. Zatem pytanie retoryczne. Na marginesie mam nadzieje, ze @MarcusCamby CambyGoat doceni. 

W ślad za tym Knicks dziękują za wyróżnienie przez ESPN 4 graczy klubu w rankingu top76.

Szykuje się drużyna na wzór Atlanty 14'-15' i kwartetu Jeff T/Korver/Milsap/Horford. a tamci skończyli z przypomnę 60 zwycięstwami.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

W ślad za tym Knicks dziękują za wyróżnienie przez ESPN 4 graczy klubu w rankingu top76.

Szykuje się drużyna na wzór Atlanty 14'-15' i kwartetu Jeff T/Korver/Milsap/Horford. a tamci skończyli z przypomnę 60 zwycięstwami.

Który ranking?

ten?

https://www.espn.com/fantasy/basketball/story/_/id/34625056/2022-2023-fantasy-nba-basketball-category-league-rankings?platform=amp
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Reikai napisał:

Rozier, Porzingis, Vucevic, Turner > Ingram, Lavine
Lamelo  top11
Lebron 22

Byscie sie wstydzili wrzucac taki syf i sie nim podpierac. Jakis milicjant to ukladal.
 

Bo to ranking fantasy points, więc taki Drummond z Pistons byłby w TOP30 lekko.

Impact tu nie ma znaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

W ślad za tym Knicks dziękują za wyróżnienie przez ESPN 4 graczy klubu w rankingu top76.

Szykuje się drużyna na wzór Atlanty 14'-15' i kwartetu Jeff T/Korver/Milsap/Horford. a tamci skończyli z przypomnę 60 zwycięstwami.

Czuć tanim PRem z daleka 🤦

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał:

@january a nie mówiłem ? To pisałeś mi, że bajki wciskam  

Tak czy siak nie zamierzam handlować Williamsem. 

To raczej logiczne, z jego kartortoteką więcej niż średni pick byś nie dostał, strasznie szkoda mi tego chłopa.

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

ale ze jest wyżej czy niżej? 

skoro Zion jest obok niego a taki Brogdon zamyka setkę to chyba logiczne raczej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Reikai napisał:

Cade i Garland u Ciebie to świetny duet, do tego masz masę cap space za rok i assetow. Do tego Porter JR za przyzwoite pieniadze i Huerter. Jak mądrze to rozegrasz to zaraz masz contendera,  zazdroszczę ilości pickow.

 

Będę obserwował bacznie ruchy za rok jak spadnie ten nieszczęsny kontrakt Winslowa.

Sporo pracy było od przejęcia zespołu, ale wyszło dość nieźle i mega perspektywiczne. Zobaczymy co przyszłość przyniesie, ale uważam, że już teraz jest naprawdę dobry team, spokojnie na poziomie playoffs, może nawet sprawienia jakiejś lekkiej niespodzianki w trakcie i dalej naprawdę fajny upside. Tylko jeszcze nie każdy nas docenia :D

2 godziny temu, fluber napisał:

 

a z obozu Celtics niedawno szły informacje, że wszystko ok itd. Oby ten szybki powrót na playoffy nie zepsuł kariery chłopakowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.