Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:
2 godziny temu, january napisał:

 

Na zachodzie kupa i nudy. Dysproporcja między konferencjami jest ogromna, w poziomie gm-ów rowniez.

Już to też gdzieś słyszałem, a potem finalista wschodu byłby jechany max w 6 grach przez trzech półfinalistów zachodu... i to nawet bez opisu 

lodu by się Wam tam trochę przydało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, january napisał:

Tak, tak :) Jak odpowiednio rozszerzysz to i 15 = 15 będzie w pojedynkach wszystkich! :D 

Ale odchodzisz od tematu grubo.

umieszczanie Lebrona w top10 to niestety ale jest obecnie czysty PR- bo tak wypada. 

Jesli Booker się zesral w PO, to co powiedzieć o Lebronie który nawet tam nie zagościł, obsral się w RS czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, january napisał:

Nie wiem skąd ten pomysł;)

Ostatnio sobie zerkałem, gdzie konferencjami grają najlepsi gracze*** i jest bardzo, bardzo równo.

Superstarzy? Po 5 z top 10 ligi. Curry, Butler, Bron, Tatum, Jokic vs Doncic, Kawhi, Durant, Giannis, Embiid

Allstarzy? Z miejsc 11-30 12-8 dla zachodu (Harden, Young, Booker, Davis, Ingram, Gobert, Brown, Adebayo, Middleton, Holiday, Beal, Zion vs George, Lillard, Morant, Paul, Irving, Towns, Siakam, Mitchell).

Przy 31-60 z swojej listy też mam 15-15 :) 

***tak, oczywiście ktoś może nie zgadzać się z takim umiejscowieniem graczy, ilu ludzi tyle opinii będzie.

Bardzo, bardzo równo, ale jak coś to imo wskazanie na zachód :P 

VanVleet był allstarem w zeszłym sezonie, gdzie jest Fred na tej twojej liście z dupy? Znowu mam wyciągać rankingi, zreszta twoje ulubione lebrony i raptory? 
 

vleet przed kontuzja to był lekko top20 impact w lidze w zeszłym sezonie. Szanuj go. Na pewno Powinien tam być skoro jest Mitchell. 

Na zachodzie są 3-4 mocne zespoły, reszta miałaby problem załapać się do play-in na wschodzie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, RonnieArtestics napisał:

VanVleet był allstarem w zeszłym sezonie, gdzie jest Fred na tej twojej liście z dupy? Znowu mam wyciągać rankingi, zreszta twoje ulubione lebrony i raptory? 
 

vleet przed kontuzja to był lekko top20 impact w lidze w zeszłym sezonie. Szanuj go. Na pewno Powinien tam być skoro jest Mitchell. 

Na zachodzie są 3-4 mocne zespoły, reszta miałaby problem załapać się do play-in na wschodzie. 

Podobnie można powiedzieć o zespołach ze wschodu, 3-4 mocne zespołu i reszta która miała by problem aby załapać się do playin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january

Z tym Hartensteinem 60/4 ("lekko" xd) to nieźle przesadziłeś. Ktoś by się mógł nieźle wkopać jakby backupowi z rl oferował taki pieniądz. Btw, w rl dostał 16/2, gdzie tam jest jednak większa tendencja do przepłacania grajków myślę, więc coś nam to mówi. 

Przeszacowujesz go wyraźnie. 

Ostatnio tam chwilę dyskusja była o Mavs po wpisie karpika, a jak tak się przyjrzeć to u Ciebie pod koszem też jakiegoś szału nie ma. Hartenstein backup z rl (raczej dalej nim będzie). Młody Claxton, który lubi dużo opuścić. Zobaczymy jakie postępy, ale na ten moment jako starter to też raczej bez szału. Bassey jak sam przyznałeś raczej ciężko będzie miał o granie w rl sixers. W razie czego pewnie (już) 34-letni Batum jako small ball center, tylko w zasadzie na co dzień w Clippers on tak nie gra (od playoffów 2021 już trochę czasu minęło, co działa raczej na niekorzyść). 

Ogólnie wąska ta Twoja rotacja na pozycjach 4-5, jedna kontuzja, jakiś load management LeBrona i będzie mocne kombinowanie. 

Tak więc i faworyci u nas mogą mieć w trakcie sezonu wyraźne problemy :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Braveheart22 napisał:

@january

Z tym Hartensteinem 60/4 ("lekko" xd) to nieźle przesadziłeś. Ktoś by się mógł nieźle wkopać jakby backupowi z rl oferował taki pieniądz. Btw, w rl dostał 16/2, gdzie tam jest jednak większa tendencja do przepłacania grajków myślę, więc coś nam to mówi. 

Przeszacowujesz go wyraźnie. 

Ostatnio tam chwilę dyskusja była o Mavs po wpisie karpika, a jak tak się przyjrzeć to u Ciebie pod koszem też jakiegoś szału nie ma.

i do tego to bardzo przecietne fity. zeby nie powiedziec c***owe. w s5 powinien na c powinien smigac przede wszystkim ktos kto rozciaga gre.

hartensteina zdolnosci do podan nie wykorzystasz w zaden sposob w tym ustawieniu w s5 (do pilki jest ostatni. sa bardziej efektywne ustawienia, anizeli on na szczycie, nie wspominajac o post). wiec traci jakeis 10 mln na wartosci z tych 15 mln co jasiu rzucil. plus wiadomo, ze klocek na koncowki jest niegrywalny. takze dziwny wybor za ten hajs ostatni co zostal. pewnie pod handel, bo aktualna umowa git. i zaczela sie reklama.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utah Jazz

 

Postanowiłem i ja napisać kilka słów nt zespołu.

Ogólnie, mój kierunek odkąd przejąłem Utah prawie się nie zmienił - miały być 2 lata tankowania i szukania assetów, a potem mozolna budowa wspólnej gry i regularne wchodzenie do PO.

Patrząc na skład jaki mam zamknięty - jestem zadowolony w 90% z realizacji planu.

Sezon 21/22 był głównie spod znaku kontuzji - Lonzo, Isaac, Lopez, Bryant - wszyscy praktycznie nie grali przez większość sezonu - choć akurat to wyszło dobrze w kontekście planu na draft.

 

  1. Draft:
  • Paolo Banchero - Nie ukrywam, że jestem jego fanem od dłuższego czasu i bardzo mocno chciałem go dostać - plan wykonany w 100%. W moim planie jest to franchise player na lata - jako 1st opcja w ataku, a w obronie mam nadzieję, że i też się rozwinie.
  • TyTy Washington - kolejny młody passer, ale z całkiem niezłym warsztatem w defensywie - liczę na jego rozwój i na pewno parę minut u mnie dostanie

 

  1. FA

Plan był, aby przede wszystkim przedłużyć współpracę z Brookiem. Generalnie wszystkie ruchy jakie realizowałem były tak realizowane, aby mieć wystarczająco dużo capspace na dobrą, dłuższą umowę dla Brooka. Dzięki temu, że znał on moje plany i mocne zaangażowanie w podpisanie udało się to zrobić co mnie bardzo ucieszyło.

 

  1. Kluczowe wymiany i nowi zawodnicy
  • D’Angelo Russel - u nas już mistrz, często niedoceniany, ale od 2 sezonów bardzo solidny zawodnik, regularnie punktujący i asystujący, a nawet neutralny do plusowy w obronie. Zdecydowanie zrobił progres w tym elemencie i uważam, że jest to odpowiedni generał do mojego młodego zespołu.
  • Lu Dort - szukałem ciekawego, młodego zawodnika, z umiejętnościami rzutu za 3 i dobrej defensywy na pozycja 2-4. Myślę, że wziąć rozwijający się Dort jest odpowiednim fitem do mojego zespołu
  • Ivica Zubac - jako, że w dealu za DAR oddałem Bryanta, chciałem zyskać dodatkową opcję pod kosz jako backup dla Lopeza na wypadek jego odpoczynku. Akurat Zubac jest bardzo ciekawym zawodnikiem, dobrym rim-protectorem i z odpowiednim wyszkoleniem technicznych, aby łapać podania od DAR czy Paolo
  • Josh Giddey - tego zawodnika nie spodziewałem się w moim teamie - Lonzo był u mnie od początku i zawsze pozostanę fanem tego zawodnika, ale nie mogłem jako GM przejść obojętnie w kwestii pozyskania młodego, rozwojowego zawodnika, który może grać na pozycja 1-3. Świetny passer i przegląd pola, trochę kuleje w defensywie, ale mam innych którzy mogą zniwelować te braki.
  • Avery Bradley - tak, cześć z GM może zastanawiać, dlaczego sięgnąłem po tego zawodnika. Ano z prostych przyczyn - weterani w szatni, przy tylu młodych zawodnikach są na wagę złota. A jeśli jeszcze będzie grać to jego umiejętności w defensywie też są bardzo przydatne.
  • Bogdan Bogdanovic - shooter, potrzebowałem kogoś kto dostarczy 10-20pkt w meczu wchodząc z ławki i robiąc się gorący. Dobry 3pt%, całkiem niezły obrońca - fajny fit.

 

Do tego dołączyli do mojego zespołu:

  • Robin Lopez - pogłębienie ławki na pozycji centra w przypadku problemów zdrowotnych brata i Zubaca
  • Isaiah Joe - zobaczymy co z niego wyjdzie - miał kilka momentów w poprzednim sezonie, a ja mam przestrzeń aby poczekać na jego rozwój

 

  1. Powroty i kontynuacja
  • Jonathan Isaac - w końcu mam nadzieję, zobaczyć go na parkiecie - wciąż wierzę w tego chłopaka i liczę, że za rok, dwa będzie to All-NBA-def team a u mnie mój specjalista od wyłączania gwiazd rywali.
  • Brook Lopez - poprzedni sezon mało grał, ale nadal to wysoki specjalista w obronie i solidny rzucający za 3pt - widzę go w wielu ciekawych ustawieniach taktycznych
  • Trey Murphy III - zderzył się ze ścianą jako rookie w pierwszej połowie sezonu, ale już druga wyglądała obiecująco - liczę, że nadal będzie dostawać minuty w NOP i rozwijać się jako przydatny 3&D
  • Tam Thomas - mój mały wynalazek z zeszłego draftu - wciąż świeci w summer league, mam nadzieję, że i częściej zaświeci w RL NBA - shooter solidny, w tym roku dorzuca elementy kreacji na piłce - liczę na jego hot wejścia i rzucanie po 2-3 x 3pt na mecz
  • Danuel House jr - kolejny weteran, wciąż plusowy w obronie - może mi pomóc w niektórych ustawieniach przeciw bardziej ofensywnym zawodnikom
  • Jason Preston - jeszcze nie zagrał w NBA - zobaczymy co pokaże ;)

 

  1. Przewidywana rotacja

Kandydaci do S5 (w zależności od formy i taktyki):

Russel - Giddey - Dort - Isaac - Banchero - Lopez - Bogdan

Ławka - rolsi z pewnymi minutami:

Thomas - Murphy III - Zubac - TyTy - House JR

Dalsza rotacja:

Lopez - Joe - Bradley - Preston

 

Styl gry? O tym myślę, że więcej już w opisach po T1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.