Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, january napisał:

Byku Ty topowego Max FA przez dekadę nie sciagniesz z FA po tegorocznych wymianach;)

ciekawe.

jedno zaoranie naraz po paru ladnych latach walki razem, nie widze w tym nic nieetycznego.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

Tzn ja wiem, że nie cierpisz Butlera, a uwielbiasz PG13 i Bookera, ale bez żartów;)

Akurat nie o nich dwóch bym się martwił na twoim miejscu gdybym grał przeciw Wolves w tym zestawie. Bobwill ma alltimerski impact w tych finałach, Tatum to top5 graczy tych PO. Nie zartuje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, january napisał:

ledwie 18/100, wafel przy Looneyu;)

Ee tam celtics po prostu nie maja draymonda cancera wiec nie ma aż takiego zjazdu jak RobWill schodzi. 
 

to jak robwilla się boja atakować albo jak zmienia rzuty swoja obecnością jest epickie wg mnie. A jak się nie boją to zazwyczaj się kończy tak:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Szulim napisał:

@tangiers czy w przypadku Brooka Lopeza głosujesz całkowicie za odrzuceniem opcji czy bierzesz pod uwagę moja propozycje? 
mvp ją całkowicie ominąłes w głosowaniu ;) 

Brook raczej bedzie szukal miejsca u contendera, badz w jakims PO teamie. U Ciebie konkretow w skladzie na razie nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Brook raczej bedzie szukal miejsca u contendera, badz w jakims PO teamie. U Ciebie konkretow w skladzie na razie nie ma

czyli nadal wychodzimy z założenia ze zawodnik bierze minimum niż gwarantowaną kasę? ;) pamiętasz jak wyszedł na tym Oladipo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Szulim napisał:

czyli nadal wychodzimy z założenia ze zawodnik bierze minimum niż gwarantowaną kasę? ;) pamiętasz jak wyszedł na tym Oladipo?

Mniej porywnywalnego przykladu jak Oladipo ciezko bylo znalezc. Jazz szorowali przez lata, wiec uznani veci bez wczesniejszych wzmocnien w moim przekonaniu nie beda na nich przychylnie patrzec. Bedzie troche teamow z kasa, wiec sugestia, ze zostanie z minimum jest nierealistycznym scenariuszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tangiers napisał:

Mniej porywnywalnego przykladu jak Oladipo ciezko bylo znalezc. Jazz szorowali przez lata, wiec uznani veci bez wczesniejszych wzmocnien w moim przekonaniu nie beda na nich przychylnie patrzec. Bedzie troche teamow z kasa, wiec sugestia, ze zostanie z minimum jest nierealistycznym scenariuszem

wzmocnienia już są realizowane ;) ale ok - każdy ma swoją część głosu - pytałem z ciekawości 

poza tym - Jazz z tego co mi wiadomo to tankowali dwa ostatnie lata - poprzednie raczej walczyli o PO - teraz zamierzam odwrócić trend i również zacząć walczyć wyżej, stąd mocna chęć zatrzymania Lopeza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szulim napisał:

Poza intensywnymi treningami i campami dla zawodników pukających do NBA, GM liczy przede wszystkim na powrót Isaaca. Jego rehabilitacja przebiega bardzo dobrze i znajduje się na dobrej drodze, aby rozpocząć treningi na początku sezonu. Defensywna tożsamość zespołu, która jest wpajana od początku przejęcie zespołu przez GM Szulima idealnie pasuje naszemu młodemu zawodnikowi. Wraz z Lonzo Ball'em mają stanowić o sile zespołu po bronionej stronie boiska.

Jako, że nie tylko skautingiem office żyje, zostały wykonane już ruchy mające na celu poprawić również scoring zespołu. W związku z tym, że pewne negocjacje dzieją się już w kuluarach GM Utah może z przyjemnością ogłosić iż:

Do zespołu dołączy nowy członek backcourtu, który ma już mistrzowskie doświadczenie w beGM. Zawodnik wciąż należy do młodszej grupy gwiazd, choć już z dużym bagażem doświadczenia i nie może doczekać się nowego charteru w swojej karierę pomagając Utah w walce o wyższe cele.

1. Właśnie z tą rehabilitacją Isaaca to nie wiadomo jak idzie, niestety. Strasznie długo to trwa, pod koniec sezonu jeszcze wyszło info, że przeszedł jakiś zabieg ścięgna udowego. Ja jestem fanem chłopaka i nie tracę jeszcze wiary, ale tu już nawet fanbase Magic, który go uwielbia zaczyna widzieć/powoli nastawiać się na pesymistyczny scenariusz.

2. Czyżby tym "młodym gwiazdorem" miał być D'Angelo Russell? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano Isaac miał dodatkowy zabieg ale z aktualnych reportów już widać że zaczął normalne treningi siłowe i ma być gotowy w 100% na początek sezonu 

ja akurat fanem Magic nie jestem, ale wciąż liczę że Isaac będzie all starem - jakby nie patrzeć chłop wciąż jest przed 25, więc jeszcze ma czas na swój prime - oby w zdrowiu 

co do deali które prowadzę - póki finały trwają nie mogę nic powiedzieć więcej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.