Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Serio ? 😂 Proponuje najpierw sprawdzic jak to by wyglądało w orlando magic, pasuje ci taka opcja ? Zobaczymy co czlowiekmorza np wymyśli z Magic? 
 

..ale czemu Orlando?

Mówimy o tych tzw. drugich teamach. A propozycja prowadzenia przez sezon związana jest z tym, że jednak główną ideą jest żeby taki team po prostu był zarządzany przez kogoś kompetentnego z nastawieniem "na jakiś czas", bo priorytetem jest szukanie jednak nowego GMa. 

Oczywiście każdy rozumuje po swojemu - ja ogólnie nie chciałbym takiego teamu osłabić, a jednak wzmocnić w tym okresie - zresztą przecież byłoby widać jak taki team by wyglądał pod zarządem GMa X czy GMa Y. Nie chodzi o budowanie tego teamu co sezon od nowa, tylko o rozsądne budowanie drużyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

..ale czemu Orlando?

Mówimy o tych tzw. drugich teamach. A propozycja prowadzenia przez sezon związana jest z tym, że jednak główną ideą jest żeby taki team po prostu był zarządzany przez kogoś kompetentnego z nastawieniem "na jakiś czas", bo priorytetem jest szukanie jednak nowego GMa. 

Oczywiście każdy rozumuje po swojemu - ja ogólnie nie chciałbym takiego teamu osłabić, a jednak wzmocnić w tym okresie - zresztą przecież byłoby widać jak taki team by wyglądał pod zarządem GMa X czy GMa Y. Nie chodzi o budowanie tego teamu co sezon od nowa, tylko o rozsądne budowanie drużyny. 

Ale czemu chcesz jakiś team skazać na nowego gm co roku? To są wg ciebie równe warunki rywalizacji? Jak ty se prowadzisz Magic i masz swoja wizje, a  za konkurencje dajmy na to Brooklyn Koladera i co roku tam się zmienia gm i wizja ? Jara cie taka gra? Bo mnie nie. 
 

zwiekszmy lvl gry w prosty sposób:  wpłata po 30zl co roku. Na pule nagród. A nie jakieś kombinowanie jak koń pod górkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Ale czemu chcesz jakiś team skazać na nowego gm co roku? To są wg ciebie równe warunki rywalizacji? Jak ty se prowadzisz Magic i masz swoja wizje, a  za konkurencje dajmy na to Brooklyn Koladera i co roku tam się zmienia gm i wizja ? Jara cie taka gra? Bo mnie nie. 
 

zwiekszmy lvl gry w prosty sposób:  wpłata po 30zl co roku. Na pule nagród. A nie jakieś kombinowanie jak koń pod górkę. 

No ja jednak mam nadzieję, że takie zarządzanie będzie jednak tymczasowe i rozpatruję to pod kątem przejęcia drużyny tylko na jakiś czas. Poza tym, jak będzie widać, że robię ok robotę, to reszta GMów może mi przedłużyć prowadzenie tej drużyny, a jak uznają, że tnę w ch##ja i robię wały pod siebie, to dają ją komuś innemu, a ja będę miał zakaz prowadzenia drugiego teamu. Takich drużyn będzie kilka, więc raczej szybko spośród siebie wybierzemy najbardziej fair GMów - tak przynajmniej sądzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

No ja jednak mam nadzieję, że takie zarządzanie będzie jednak tymczasowe i rozpatruję to pod kątem przejęcia drużyny tylko na jakiś czas. Poza tym, jak będzie widać, że robię ok robotę, to reszta GMów może mi przedłużyć prowadzenie tej drużyny, a jak uznają, że tnę w ch##ja i robię wały pod siebie, to dają ją komuś innemu, a ja będę miał zakaz prowadzenia drugiego teamu. Takich drużyn będzie kilka, więc raczej szybko spośród siebie wybierzemy najbardziej fair GMów - tak przynajmniej sądzę. 

Wiesz spoko. Tylko pamietam tez ze Były tu osoby ,które krzyczały i miały jakieś problemy, ze jeden zespół ma dwóch gm. A teraz nagle jedna osoba ma mieć dwie drużyny i to jest ok. Albo drużyny B maja prowadzić dwie osoby co się nie lubią.  Nie no to jest jakaś grubsza logika, której ja nie rozumiem i tyle :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

.. o widzisz.. dopiero doczytałem - a ja po śmierci Elda nic już do Ciebie nie mam.. 

No kurde, sorry, ze pisze bez ogródek ale nie oszukujmy się nie przepadamy za sobą, chodziło mi o podanie jakiegoś przykładu, a nie o prowokowanie… 

Nie jest tajemnica ze cm nie lubi się z fluberem za bardzo. Nie jest tajemnica ze ja z tobą. Nie chodzi o to żeby ci zarzucać ze jesteś nie w porządku wobec mnie w głosowaniach przez sympatie czy cos. ( to raczej Ty nam tak insynuowałeś całe RS :) ) ani o zadne zaognianie konfliktu. Chodziło tylko o podanie przykładu. Więcej negocjuje z osobami z którymi mam lepszy kontakt i to normalne i naturalne chyba, co nie ? :)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Wiesz spoko. Tylko pamietam tez ze Były tu osoby ,które krzyczały i miały jakieś problemy, ze jeden zespół ma dwóch gm. A teraz nagle jedna osoba ma mieć dwie drużyny i to jest ok. Albo drużyny B maja prowadzić dwie osoby co się nie lubią.  Nie no to jest jakaś grubsza logika, której ja nie rozumiem i tyle :) 

ja się nie chcę wypowiadać za innych - cały czas nadrabiam dyskusję z poprzedniej strony, ale jedncześnie odpowiadam Tobie - bo mi się komunikaty wyświetlają..

ja inaczej traktuje Orlando - to mój team, a inaczej planuje ten drugi, którym bym tylko zarządzał. W Orlando naprawdę już dużych wymian nie chcę robić - choć oczywiście koszykarskie życie toczy się swoim torem i po prostu chciałbym w tej drugiej drużynie zrobić dobrą robotę - ale jak mnie znasz z BeGM, to pewnie tez bez rewolucji, ale spokojną mrówczą pracą. 

Z jednym się zgadzam - jakby co  roku zmieniał się GMe, to mogłaby być rok w rok rewolucja - choć ja zawsze szanowałem to co robił poprzednik i bazowałem na tej koncepcji tylko ja wg siebie usprawniając - ale ja mówię tu tylko za siebie.. 

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

No kurde, sorry, ze pisze bez ogródek ale nie oszukujmy się nie przepadamy za sobą, chodziło mi o podanie jakiegoś przykładu, a nie o prowokowanie… 

Nie jest tajemnica ze cm nie lubi się z fluberem za bardzo. Nie jest tajemnica ze ja z tobą. Nie chodzi o to żeby ci zarzucać ze jesteś nie w porządku wobec mnie w głosowaniach przez sympatie czy cos. ( to raczej Ty nam tak insynuowałeś całe RS :) ) ani o zadne zaognianie konfliktu. Chodziło tylko o podanie przykładu. Więcej negocjuje z osobami z którymi mam lepszy kontakt i to normalne chyba, co nie ? :)

Jestem przekorną osobą - więc pewnie zrobię z Toba jakiś deal niebawem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

 Jeszcze więcej się kłóćcie jak aktywny ktoś się spóźni o minutę z ofertą bo chciał przystealować z freaking Tyrrell Terry ;]

Może temat Ashigaru juz jest - jeszcze poza tym tematem nie wchodziłem w inne, ale odnośnie tego przy Cameronie Krutwigu przyszedł mi do głowy pomysł - ogólnie wiadomo, że ja go wymyśliłem dla BeGM i jest on zupełnym non factorem - ale nie o to mi chodziło, a o podpisanie gracza, któremu daje się szanse. 

.. ale pomysł - przy zgłoszeniu się po jakiegoś gracza pomiędzy trymestrami powinny być bonusy dla pierwszego GMa, który zaproponuje graczowi kontrakt np na dzień dobry +5 (głosów czy tam punktów) do głosowania. Tym sposobem promujemy aktywnych GMów.

Inny pomysł - po 3T możemy zrobić głosowanie, którzy fajni gracze u tankerów, którzy mają spadające kontrakty chcą buyoutu i trafiają na rynek by walczyć gdzies o mistrzostwo, czy tam playoffy - to by ożywiło jeszcze bardziej rynek i wymusiło na tankerach zrobienie coś z tymi graczami, a nie kiszenie ich w drużynie o nic nie walczącej. 

Kolejny pomysł - rozumiem ideę tankowania, ale nie powinno być tak, że drużyny praktycznie nie maja rl graczy, którzy aktualnie grają w NBA - powinny być jakieś limity, że musisz mieć przynajmniej 8 graczy, którzy są w regularnych składach i nie maja jakichś długich urazów - tu interweniowałaby Rada sama karnie wybierając jakieś kaszaloty, które gdzieśby tam w rl siedziały na końcach ławek rezerwowych i machały ręcznikami. Nadwyżkowych graczy wtedy by się przymusowo zwalniało i klub by miał po prostu więcej dead money - u nas tankerzy są za bardzo uprzywilejowani, a drużyny z aspiracjami za bardzo karane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to mamy znaleźć nowych GM wiec z mojej strony bym zaproponował nagrodę:

w związku z tym ze można wykupić LP premium na dwa urządzenia równocześnie to gotowy jestem taki wykupić aby:

w pierwszym sezonie wśród nowych GM wylosować osobę która za darmo by współdzieliła mój LP mając dostęp do 100% gier 

po pierwszym sezonie zrobić wśród nas głosowanie wśród rookie GM głosowania na najlepszy wynik 

wykupie za rok znów premium i wygrany ma za darmo kolejny cały sezon. 
 

mozecie jak chcecie to ogłosić jako zachętę ale zrobcie z tego anonimowa nagrodę to znaczy napiszcie ze beGM funduje LP premium. 

Aby podwyższyć kulturę dyskusji wprowadziłbym kary od ligi i byśmy stworzyli fundusz nagrodowy 

Również za przewinienia i opóźnienia ale to już później bo dziś by to wystraszyło nowych ze mamy zamordyzm 

mną razie bym proponował alternatywę pod tytułem klasyczna kara lub finansowa. 
gm miałby prawo wybrać czy woli być Cubanem czy Jax 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Na razie to mamy znaleźć nowych GM wiec z mojej strony bym zaproponował nagrodę:

w związku z tym ze można wykupić LP premium na dwa urządzenia równocześnie to gotowy jestem taki wykupić aby:

w pierwszym sezonie wśród nowych GM wylosować osobę która za darmo by współdzieliła mój LP mając dostęp do 100% gier 

po pierwszym sezonie zrobić wśród nas głosowanie wśród rookie GM głosowania na najlepszy wynik 

wykupie za rok znów premium i wygrany ma za darmo kolejny cały sezon. 
 

mozecie jak chcecie to ogłosić jako zachętę ale zrobcie z tego anonimowa nagrodę to znaczy napiszcie ze beGM funduje LP premium. 

Aby podwyższyć kulturę dyskusji wprowadziłbym kary od ligi i byśmy stworzyli fundusz nagrodowy 

Również za przewinienia i opóźnienia ale to już później bo dziś by to wystraszyło nowych ze mamy zamordyzm 

mną razie bym proponował alternatywę pod tytułem klasyczna kara lub finansowa. 
gm miałby prawo wybrać czy woli być Cubanem czy Jax 

jestes kozak bez krzty zartu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2022 o 17:31, Szulim napisał:

pogadaj z @mac - jak dla mnie to jest najlepszy scaut od wyszukiwania super potencjału w zawodnikach

Dzieki, bardzo to mile.

Tak sie sklada, ze CM czesto do mnie zagaduje, ale raczej nie odnosnie mojego zdania na jakis temat.

zazwyczaj to info, ze poole czy mobley sa wyjebani w kosmos a on GOATem beGM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Kiedyś mi takie rzeczy pisał :(

Ty się sprzedałes i liżesz jaja januaremu. 

De mono mieli racje. WsYstko jest na sprzedaż, marcuscamby takze

3 godziny temu, mac napisał:

Dzieki, bardzo to mile.

Tak sie sklada, ze CM czesto do mnie zagaduje, ale raczej nie odnosnie mojego zdania na jakis temat.

zazwyczaj to info, ze poole czy mobley sa wyjebani w kosmos a on GOATem beGM.

16f734ceda607.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.