Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, january napisał:

O pewnych drobnych zmianach formuły myślałem od dłuższego czasu.

Niemniej jeśli kogoś nudzi 'robota Gma' czyli kompletowanie rosteru przez wymiany, draft, FA, no to wtedy nic się nie uda zrobić...

Zartowalem jak cos oczywiscie z tym tekstem o Lakers;)

A ja sie zastanawiam czy gdybym nie odszedl 2 lata temu to nie wyszlibyscie na tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zamykać, moglibyśmy pójść w model posiadania dwóch teamów. 

Nie ma co się oszukiwać, na świeżą krew nie ma co liczyć, a brakuje pewnie z 10 GMów, bo takich co chce odejść jest sporo. 

Moim zdaniem szkoda zamykać. Mógłby ktoś stworzyć temat lista obecności i niech grają Ci co chcą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co szukamy nowych, świeżych GMów

poza tym wleci dzisiaj temat od @Ashigaru dotyczący propozycji zmian i odświeżenia trochę rozgrywki, aby była jeszcze bardziej interesująca. Tam będzie można podyskutować, zgłosić swoje propozycje i mam nadzieję, że wspólnie dojdziemy do jakiejś renowacji formatu, aby grać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Szulim napisał:

Póki co szukamy nowych, świeżych GMów

Od roku nie znaleźliście GMa Warriors. O czym my mówimy?

Biorąc pod uwagę, że sam załatwiłem 1/3 byłych i obecnych GMów dla tej gry, to wiem, że tutaj mamy zamkniętą ścieżkę.

Ja nie widzę konfliktu interesów w kwestii posiadania dwóch teamów. Myślę, że Ronnie reaguje alergicznie, dlatego że to mój pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Od roku nie znaleźliście GMa Warriors. O czym my mówimy?

Biorąc pod uwagę, że sam załatwiłem 1/3 byłych i obecnych GMów dla tej gry, to wiem, że tutaj mamy zamkniętą ścieżkę.

Ja nie widzę konfliktu interesów w kwestii posiadania dwóch teamów. Myślę, że Ronnie reaguje alergicznie, dlatego że to mój pomysł.

Nie. Nie dlatego. Napisałem już dlaczego. Dość mamy konfliktów interesów i tak, i tak. Nie mówiąc już o tym, że Połowa ligi nie bedzie mogła ze sobą dealowac jak bedzie dziesięciu gmow z dwoma druzynami. Tymczasowo, tak jak january w to lato - jak ktoś tankuje, jest jeszcze do zniesienia, ale robienie z tego nowej normalności jest totalnie bezsensowne. Jak coś takiego chcecie wprowadzać to january niech bierze pacers ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

 Nie mówiąc już o tym, że Połowa ligi nie bedzie mogła ze sobą dealowac jak bedzie dziesięciu gmow z dwoma druzynami.

Moim zdaniem wyolbrzymiasz. Nie będzie mógł wymieniać się tylko GM między swoimi teamami.

Ja uważam, że to nawet rozbujać by mogło rozgrywkę, bo nic tak nie zabija tej gry jak pasywni GMowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu @MarcusCamby ;) 

zmniejszyloby to wymiany o polowe, zablokowało opcje różnych strategii i szukania assetow i zawodników między różnymi teamami 

Na spokojnie - nie było aktywnej rekrutacji jeszcze mocnej bo jak zaczynaliśmy coś robić to padło info o śmieci Elda i to trochę zabiło flow

ale wracamy do intensywniejszego działania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę w takim układzie mnostwo Opcji oszukiwania.  Normalnie tanker szuka dwóch weteranów/graczy co mogą zabłysnąć latem choćby na handel, wiec jest konkurencją dla contenderow, w takim układzie jak january się napali na batuma a bedzie miał tez team tankujący to logiczne ze nie złoży Batumowi oferty z drugiego klubu. Takich przykładów gdzie coś może pojść nie tak mógłbym wymyslic mnóstwo. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.