Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, january napisał:

No tak średnio. Z doświadczenia wiem, iż jak ktoś pisze słowo 'kłamstwa' o wypowiedzi drugiej osoby to stawia ją w ciężkiej sytuacji do prowadzenia dalszej dyskusji na dobrym poziomie.

Znacznie lepiej jest napisać 'wyjaśniam to z czym się nie zgadzam' 'według mnie nie masz racji itp.

 

Ale co ty mnie będziesz uczył? Jak nie masz nicku Tecu to mozesz mnie po jajach podrapać a nie mnie uczyć kultury dyskusji. Żałosne trochę,  ze tez tak zawsze robisz, dokladnie tak samo, a mnie będziesz uczył jak mam pisać. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

No tak średnio. Z doświadczenia wiem, iż jak ktoś pisze słowo 'kłamstwa' o wypowiedzi drugiej osoby to stawia ją w ciężkiej sytuacji do prowadzenia dalszej dyskusji na dobrym poziomie.

Znacznie lepiej jest napisać 'wyjaśniam to z czym się nie zgadzam' 'według mnie nie masz racji itp.

 

No ale to nie jest przecież kwestia opinii ile meczów opuścił doncic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, january napisał:

Ronnie chyba blednie odczytał, że Miami wg Cambyego po kontuzjach mieli znacznie lepszy skład od Pacers-a tego MC nie napisał, bo chodziło o porównanie do Sixers z ktz Embiida. 

Stąd nieporozumienie, niepotrzebne.

@LeweBiodroSmoka skończ robić choke Jokicia!

No to nawet jak zle sformułował i rzeczywiście o to mu chodziło, to teżstraszna bzdura. Philly bez Embiida jest na Oko z siedem leveli wyżej niż Miami bez Doncica nawet jak policzysz se zdrowego middletona. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics wskaż mi gdzie kłamałem na temat twojego teamu.

Każde inne zdanie uważasz za czepianie się. Jak to ma niby pomóc w prowadzeniu dyskusji? 

Ignor to już moja irytacja. Całe PO z mnie kpisz, bo mam inne zdanie na temat Pacers niż większość. Jestem już zmęczony tą postawą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ignazz napisał:

Widziałeś kiedyś rl serie gdzie drużyna w PO wyszła bez koncepcji gry?  Trochę takie lakers 22 z RS? Ja nie bardzo. A na teraz tak się dzieje u nas. 

SAS tak zdobylo 5 tytulow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mac napisał:

SAS tak zdobylo 5 tytulow

Jesteś pajacem. Ekipa krytykowana do bólu za maksymalne zorganizowanie i podporzadkowanie się dla zespołu zabijając sporo improwizacji nazywasz ekipa bez koncepcji gry? Dobre nie znałem.  Tam była przewaga konceptu ponad talent czy atletyzm w 4 przypadkach. A w piątym masz altruistyczne 

egh  

 

Masz oczywiście prawo do własnej opinii dlatego zastanawiam się nad pajacem czy durniem. 

Oczywiście jeżeli to prowo to jesteś pajacem. A jeżeli tak myślisz … 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

Jesteś pajacem.
Masz oczywiście prawo do własnej opinii dlatego zastanawiam się nad pajacem czy durniem.
Oczywiście jeżeli to prowo to jesteś pajacem. A jeżeli tak myślisz …

 

Trochę zhiperbolizowałem, często mi się to zdarza. Ale 2tytuły (te pierwsze) SAS zdobyło na zasadzie, rzućmy piłkę do Tima, jakoś to będzie. Tutaj jest lepszy po tej stronie boiska Jokić. W obronie też mając Tim Duncana i DRoba to penwie można by nawet wrzucać Bryana Forbesa czy Patta Millsa na Kevina Duranta jak to SAS zrobiło w 2018 i nadal mieć dobrą obronę.

 

p.s ty masz za to syndrom Tomasza Lisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca sztabu aby uzupełnić skład na miarę tytułu Ellie (1999) uwolnienie s-Jaxa ( 2003) sprowadzenie w lutym Nazr Mohameda (2005) ciągła praca nad rzutem Tp ( 2007) czy mocna self motywacja gdzie reszta systemu była bardzo podobna i nijak ( no może 2003 jeden z GOAT sezonów ever pojedynczego gracza) broni twojej chorej tezy spłacasz do stwierdzenia ze bez konceptu spurs zdobyli 5x misia gdzie post factum piszesz ze chodziło może o dwa sezony to świetny koncept aby wykazać się niepajacowaniem lub niedurnowatoscia. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Praca sztabu aby uzupełnić skład na miarę tytułu Ellie (1999) uwolnienie s-Jaxa ( 2003) sprowadzenie w lutym Nazr Mohameda (2005) ciągła praca nad rzutem Tp ( 2007) czy mocna self motywacja gdzie reszta systemu była bardzo podobna i nijak ( no może 2003 jeden z GOAT sezonów ever pojedynczego gracza) broni twojej chorej tezy spłacasz do stwierdzenia ze bez konceptu spurs zdobyli 5x misia gdzie post factum piszesz ze chodziło może o dwa sezony to świetny koncept aby wykazać się niepajacowaniem lub niedurnowatoscia. 

Takie pierdoly i ogólniki to se możemy pisać o każdej druzynie z NBA ze ma zamysł i strategie. Ciekawe jakby historia zapamiętała sprowadzenie Nazr Mohammeda w lutym jakby jednak nie zdobyli tytułu, co ;] 

 ignazz strasznie plytkie te hasełka. Mógłbyś hyc politykiem może. Na pytanie o zamysł taktyczny i koncept gry Spurs odpowiadasz hasłami „self motywacja” „trening rzutu TP” ? ;] 

Wiem ze w Kings czy Knicks nawet nie ma zjawiska self motywacji, a co dopiero strategii, ale to patologia NBA, a nie norma. 
 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Poczytaj z roku 2005 źródła. I wróć do mnie. 

Tam był spory beef ze IT buduje mistrzowskie składy … u innych i masa analiz dlaczego Nazr był potrzebny. Tam był plan a po drugiej stronie masz maca który twierdzi ze spurs wyszli bez pomysłu w 5 sezonach mistrzowskich ( no może 2 ). 

Wiem ze nie każdy ogarnie co znaczy ustawienie ekipy z Nazrem bo jest tu tez młodzież ale cmon 

Google i box score nie pomogą. Trzeba bejrxec serie 

Ale tu od dekady cześć jedzie na skrótach patrząc jak się ktoś pyta o dostęp do meczy w Po np. Lub o jakiś szering LP dopytuje na finały konfy 

A jest nas 50 zapaleńców może. 

To sam sobie odpowiedziałem chyba na 2005 i wiedzę na ten temat 

Chcesz to rozwinę te hasła bo stosuje skrót mysleniowy nie z braku wiedzy czy użycia polityki w dyskusji. 

Wiesz co znaczy Chip on my shoulder?

I sprawdz proszę bilans spurs przed i po sprowadzeniem Nazra. Jak zespół złapał momentum. Te twoje prymitywne odżywki rzeczywiście nie podparte wiedza atakują mózg. 

Twój argument „ciekawe jakby nie …” śmieszy. Gdybologia vs fakty 

Rzeczywiście płytkie hasła. 

I to z mojej strony?

Każdy punkt chętnie rozwinę 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Takie pierdoly i ogólniki to se możemy pisać o każdej druzynie z NBA ze ma zamysł i strategie. Ciekawe jakby historia zapamiętała sprowadzenie Nazr Mohammeda w lutym jakby jednak nie zdobyli tytułu, co ;] 

 ignazz strasznie plytkie te hasełka. Mógłbyś hyc politykiem może. Na pytanie o zamysł taktyczny i koncept gry Spurs odpowiadasz hasłami „self motywacja” „trening rzutu TP” ? ;] 

Wiem ze w Kings czy Knicks nawet nie ma zjawiska self motywacji, a co dopiero strategii, ale to patologia NBA, a nie norma.

Najśmieszniejsze, że to też coś co akurat nie można zarzucić Denver Nuggets - bo sprowadzili chociażby Brogdona, Conleya, Brunsona.

W przypadku SAS sprowadzenie graczy to koncepcja, w przypadku naszych Denver nie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, człowiek...morza napisał:

alez c***owy final na wschodzie ja jebie xd

Eeeee.. Rybeńko :P 

Knicks zdobyli jedno mistrzostwo na plecach Leonarda z Toronto wspieranego m.in. przez Siakama, Van Vleeta i Lowryego oraz na prime czy tam postprime :P Woodena i kozaczysz 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

Eeeee.. Rybeńko :P 

Knicks zdobyli jedno mistrzostwo na plecach Leonarda z Toronto wspieranego m.in. przez Siakama, Van Vleeta i Lowryego oraz na prime czy tam postprime :P Woodena i kozaczysz 🙃

szczerze?

wszystkie druzyny ktore wtedy pokonalem, weszlyby w tym roku do finalu.

masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, człowiek...morza napisał:

szczerze?

wszystkie druzyny ktore wtedy pokonalem, weszlyby w tym roku do finalu.

masakra

Nic na to nie poradzę, że nie potrafisz sobie wyobrazić gry duetu Mitchell/KAT otoczonego grupą weteranów i dobrych obrońców.. 

ja z sezonu na sezon mam mocniejszy skład, a czytam że najsłabszy :) 

Stwórz w Knicks playoffowy zespół to obaczymy na co Ciebie będzie stać, bo w tym roku przez Twoich Knicks przewinęło sie więcej nazwisk niż przez książkę telefoniczną z New York z lat 90tych jak jeszcze nie było tego debilnego rodo i innych patocenzur. 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Nic na to nie poradzę, że nie potrafisz sobie wyobrazić gry duetu Mitchell/KAT otoczonego grupą weteranów i dobrych obrońców.. 

ja z sezonu na sezon mam mocniejszy skład, a czytam że najsłabszy :) 

Stwórz w Knicks playoffowy zespół to obaczymy na co Ciebie będzie stać, bo w tym roku przez Twoich Knicks przewinęło sie więcej nazwisk niż przez książkę telefoniczną z New York z lat 90tych jak jeszcze nie było tego debilnego roto i innych patocenzur. 

 

a ja pozostane przy swoim zdaniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, człowiek...morza napisał:

szczerze?

wszystkie druzyny ktore wtedy pokonalem, weszlyby w tym roku do finalu.

masakra

Nie Ty, tylko Wooden, dlatego pewnie nie pamiętasz, ze po drodze Knicks pokonali wtedy Wizards z następującym s5: Eric Bledsoe - Bradley Beal - Andre iguodala - Jeff Green - Marc Gasol oraz 76ers, która nie wiem w czym miałaby być lepsza 3 lata temu od składu, który jest teraz z Irvingiem zamiast Simmonsa, Maxeyem zamiast Josha Richardsona, Covingtonem zamiast Covingtona, który był wtedy połamany i nie mógł grać itd.. Tam w PO 4-6 gracz rotacji to byli Josh Richardson, James Johnson i Rajon Rondo. Zwłaszcza, że Embiid też tam wtedy zdrowy nie był i nie licząc ostatniego elimination game to grał średnio 28,9  minut na mecz ( i bodaj jeden mecz w ogóle nie grał)

Jedynie Bucks z tamtego czasu byliby tu najlepszym zespołem zdecydowanie. Tylko, że gdyby wrzucili wtedy opis, to Knicks nie mieliby finału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.