Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

o to to

ktoś pisał w temacie serii, że nie ma co Bookera winić, no chyba, że ktoś go miał za SS

a za kogo? ja pierdolle

No pojawiała się narracja, że Booker to w sumie mógłby dostać MVP za bilans Suns i to bynajmniej nie tylko na tym forum z pod klawiatury LAFa.

Booker może się cieszyć, że krytyka spadła na Krzysia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, LAF napisał:

Javalee czapką nakrył BB

Spencer pokazał jak gra gracz z ławki Johnsonowi

Coś jeszcze ? O Landrym już pisałem w innym wątku

8 minut temu, LAF napisał:

Dla mnie Monty jest winien a nie koszykarze.

Suns wgnieceni w ziemię. Jedno z najbardziej upokarzających G7 w historii NBA.

Winy CP3? Devin Booker? Może Mikal Bridges z Ayonem?

Bynajmniej.

Trener ( ciekawe co @mac na to? ) + rezerwowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał:

Ja uważam, że za ostra krytyka spadła na Chrisa a nikt nie wspomniał o Mikalu

ja wspominałem już w okolicach g5

Mikal to gracz, którego gra odzwierciedla grę liderów, i to się potwierdza drugie PO z rzędu

niemniej postawienie tu Bridgesa jako głównego winowajcy jest absurdalne, żeby była też jasność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Mikal zagrał typowego RS role playera. Ni to wybitny obrońca, a na koźle to mógłby mieć mismatch z moją teściową, a bez pierwszego kroku nawet jej nie minie.

to zupełnie tak samo jak Miles, na koźle nie pośmiga, no chyba, że mówimy o wjazdach na konkretną rękę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Trener ( ciekawe co @mac na to? ) + rezerwowi.

Ja na to jak na lato.

W czym problem?

btw Jak tam Twoja opinia o wielkim trenerze Ricku Carlisle?

 

Przy okazji dodam, że te porównania Lowry cp3 chyba jednak nie były nietrafione, ostatnie mecze PO podobni mocno rzeczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

Jak tam Twoja opinia o wielkim trenerze Ricku Carlisle?

Na pewno nie będę robił z siebie idioty jak pewien forumowy mędrzec co najpierw szydził z Jasona Kidda, a teraz co chwila wali w "wielki Rick Carlisle" :)

Wiele rzeczy się składa na sukces zespołu i impact trenera jest jednym z Nich. Wiele osób pomija też aspekt, że trener podobnie jak zawodnik czy każdy inny człowiek również może mieć gorszy okres w pracy ze względów osobistych.

Nie wiem jaki sens umniejszać wcześniejszy dorobek Ricka, ale jak już pisałem na ogólnym - łaska pańska na pstrym koniu jeździ, zwłaszcza jak prowadzi się narracje pod ilość likeów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie wiem jaki sens umniejszać wcześniejszy dorobek Ricka

poza goat runem Dirka i odpadnięciu 1 vs 8 nie wyróżnił się niczym, Kidd ze średnim rosterem zaorał całe legacy Carlisle dla którego sukcesem był sezon na +50W

a nie przepraszam, to jeszcze Avery prowadził wtedy Mavs, niemniej niewiele to zmienia, Carlisle poza mistrzowakim runem ma jedynie historie załamywania karier innym grajkom

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Na pewno nie będę robił z siebie idioty jak pewien forumowy mędrzec co najpierw szydził z Jasona Kidda, a teraz co chwila wali w "wielki Rick Carlisle" :)

Nie wiem jaki sens umniejszać wcześniejszy dorobek Ricka, ale jak już pisałem na ogólnym - łaska pańska na pstrym koniu jeździ, zwłaszcza jak prowadzi się narracje pod ilość likeów :)

wiekszosc postow dla jednych moze byc idiotyczna, a dla innych super.

Jesli sa pod lajki, to chyba ciezko je jednoznacznie za takowe uznac - jakies grupie osob sie one podobaja.

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie wiem jaki sens umniejszać wcześniejszy dorobek Ricka, ale jak już pisałem na ogólnym - łaska pańska na pstrym koniu jeździ, zwłaszcza jak prowadzi się narracje pod ilość likeów :)

Jaki jest jest dawania komuś zasług, których nie można zmierzyć?

 

Cieżko, by stało się coś bardziej obrazującego to co ja sądzę o trenerach:

Z jednej strony absolutny ulubieniec większości, uważany za magika, wyciągający z każdego maksa etc.

Przejmuje po nim ten sam roster trener, uważany za bardzo słabego i wyśmiewanego.

No i masz taką drastyczną wręcz różnicę (ja uważam, że nadal tu sporo zdarzeń losowych dla jasności) i nikt nie zastanowił się raczej, że może ta Jego ewaluacja trenerów jest oparta w  na wierze i może warto to zmienić.

 

Co do samego Montego, podobnie jak w finale:

Absolutnie nie zrobił ani jednego adjustments. Tutaj wręcz Kidd poszedł po całości, odcinając im wszystkie pozycje, podwajając i trapują Bookera - może to sugerować, że powinna być cała masa innych łatwiejszych zagrywek. Suns jednak ich nie próbowało nawet.

Jeszcze co mi się przypomniało, jak część osób tu uważało, że jak masz w składzie Bookera i Tatum to już nie ma różnicy czy masz DFSa czy Paula Georga.

Wydaje mi się, że ta seria też świetnie się do tego odniosła.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

poza goat runem Dirka i odpadnięciu 1 vs 8 nie wyróżnił się niczym, Kidd ze średnim rosterem zaorał całe legacy Carlisle dla którego sukcesem był sezon na +50W

Wszystko co wymieniłeś to wciąż dużo więcej niż pierwszy udany w karierze sezon trenerski Kidda po latach blamażu :)

Swoją drogą jeden miał Dirka i przeciętny roster, a drugi ma Doncica, tak więc widać jak łatwo dobrać narracje pod swoje zdanie.

Żeby nie było, nie zapraszam do dyskusji. Ja o Carlisle nie zamierzam dyskutować, mac mnie wywołał to napisałem co myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Swoją drogą jeden miał Dirka i przeciętny roster, a drugi ma Doncica, tak więc widać jak łatwo dobrać narracje pod swoje zdanie

daj Luce tamtego Chandlera to byś zobaczył różnicę, szybko się zapomina jaką głębią dysponowali tamci Mavs

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.