Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Szulim napisał:

pytanie czy w naszym beGM będzie ktoś gotów rzucać mu takie maxy ;) 

Na razie to takie gdybanie. Np Kolader dwa lata temu jak miał cap space to rzucił 4 x maxa dla RFA. Centra w Nets chyba najbardziej brakuje 

Edit: I klasowego PG

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LAF napisał:

Jest z czego wybierać. Lowry może być łakomym kaskiem 

Bardziej CP3 i Curry :)

27 minut temu, LONGER01 napisał:

Na razie to takie gdybanie. Np Kolader dwa lata temu jak miał cap space to rzucił 4 x maxa dla RFA. Centra w Nets chyba najbardziej brakuje 

Edit: I klasowego PG

Sengun jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Dobrze ze PG13 nigdy nie pęka w PO 😛

Btw w II rundzie się chyba szykuje nam pojedynek jokicovcow - ciekawe do czego posunie się @Lucas w krytyce g2g przeciwnika :)

O Joku tylko z pokora i szacunkiem, jako fan Nuggets przeciez wiem, ze Nikola moze zagrac fantastyczna serie, ale do awansu to moze nie starczyc :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

Myślę że @LeweBiodroSmoka, który chyba jako jedyny zagłosował na Minnesote w 1 rundzie sam sobie wystawia świadectwo i pokazuje jakiego zespołu bardziej się boi w kolejnej rundzie. Ciężka sytuacja w szatni Denver teraz, skoro ich własny GM ze strachem w oczach myśli o zespole rywali.

🍿

mhm

po wstępnych oględzinach jestem zszokowany występami Harrisa, Bane'a, Crowdera i Dinwidiego, dlatego czym prędzej pobiegłem zagłosować przeciw Suns, bo było to jedyna wyjście z tej sytuacji ;)

nie masz pół gracza, który może Ci tą serię wygrać, dlatego na pocieszenie zostanie Tobie ten popcorn ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

mhm

po wstępnych oględzinach jestem zszokowany występami Harrisa, Bane'a, Crowdera i Dinwidiego, dlatego czym prędzej pobiegłem zagłosować przeciw Suns, bo było to jedyna wyjście z tej sytuacji ;)

nie masz pół gracza, który może Ci tą serię wygrać, dlatego na pocieszenie zostanie Tobie ten popcorn ;]

Jesteśmy twoim koszmarem 😎

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lucas napisał:

O Joku tylko z pokora i szacunkiem, jako fan Nuggets przeciez wiem, ze Nikola moze zagrac fantastyczna serie, ale do awansu to moze nie starczyc :P 

Wielki Jokic może nie wystarczyć. Conley i O'Neale byli fatalni w PO, ten drugi ma za sobą chyba też najgorszy RS w karierze odkąd gra startera. Niepewna sytuacja Brogdona. O Grancie sam Smoku pisał, że gra kiepski sezon.

Suns wcale na Wolves nie muszą skończyć z upsetami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.