Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

powiedzmy otwarcie, czas skonczyc z ta blazenada na temat traktowania zawodnikow i wyciagania z tego wnioskow. jeden lepszy od drugiego, wlasne kategoryzowanie (ktos pamieta jeszcze jak january sprzedal butlera np albo potraktowal m.gasola? a on tu wypomina h.jones'a xd). System finansowy jest jaki jest i trzeba sie do tego dostosowywac.

gdyby teraz wszystkim wypomniec wszystko, to z graczy z dluzszym stazem na jakies preferencyjne traktowanie zasluguja tylko Lucas, Kolader i Fluber. 

No, ja uważam, że można się zastanowić czy jakoś się da usprawnić ten system, na pewno nie poprzez wpompowywanie dodatkowej kasy, ale może jakoś inaczej. 

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Fajnie napisane ale nie wszystko jest tak zero-jedynkowe, miedzy stabilizacja flubera i Lucasa a rozsprzedawaniem mistrzowskiego zespołu który broni tytuł jest jeszcze sporo przestrzeni, takie teamy jak pacers Magic czy Heat dużo mniej jednak żonglują niż co niektórzy, w tym Ty :D

Wyprzedaż w Socie też wynikała z finansów. Po prostu w zeszłym roku nie ogarnęli w porę trejdów, które by ich uchroniły przed płaceniem podatku.

Ja generalnie nie mam większego problemu z tym systemem, decyzją ws Herba się po prostu dostosowuję, ale sama decyzja i powód jest lekko absurdalny, na co zwracam uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, człowiek...morza napisał:

gdyby teraz wszystkim wypomniec wszystko, to z graczy z dluzszym stazem na jakies preferencyjne traktowanie zasluguja tylko Lucas, Kolader i Fluber. 

Dziękuję za wyróżnienie, choć czyny> słowa, więc czekam na FA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@człowiek...morza nie bo u mnie czy tangiersa od 19/20 się wymieniło może z 20 zawodnikow, a u Alonzo wymieniają się jedynie rezerwowi i rolesi, a starterzy są Ci sami. a taki Qcin od 19/20 przezonglowal pewnie z 40-50 zawodników. Ty sam masz w tym jednym sezonie chyba 12-13 zmian, licząc od stanu na koniec sezonu 20/21. Zgadzam się co do zasady, ze nie mamy prawa rzucać kamieniami, jednak wciąż widzę pewne roznice w prowadzeniu poszczególnych teamów. 

Ps. Umyka to uwadze ale Tecu chyba u nas jest królem w stabilnym budowaniu zespołu. Wszystko co ma z młodych sam wybrał w drafcie, covington, klay, embiid już od trzech czy trzech lat albo i więcej w zespole. To on powinien pisać w każdym akapicie o zgraniu i glebii a nie Alonzo :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ps. Umyka to uwadze ale Tecu chyba u nas jest królem w stabilnym budowaniu zespołu. Wszystko co ma z młodych sam wybrał w drafcie, covington, klay, embiid już od trzech czy trzech lat albo i więcej w zespole. To on powinien pisać w każdym akapicie o zgraniu i glebii a nie Alonzo :) 

no bo kto tam pamieta sciagniecie cousinsa i wymiane po trymestrze czy beverleya

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, człowiek...morza napisał:

powiedzmy otwarcie, czas skonczyc z ta blazenada na temat traktowania zawodnikow i wyciagania z tego wnioskow. jeden lepszy od drugiego, wlasne kategoryzowanie (ktos pamieta jeszcze jak january sprzedal butlera np albo potraktowal m.gasola? a on tu wypomina h.jones'a xd). System finansowy jest jaki jest i trzeba sie do tego dostosowywac.

gdyby teraz wszystkim wypomniec wszystko, to z graczy z dluzszym stazem na jakies preferencyjne traktowanie zasluguja tylko Lucas, Kolader i Fluber. 

A CambyGOAT? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Przede wszystkim oddanie Simmonsa krótko po podpisaniu umowy powinno być tu wspomniane

Okej, tylko ze  jestem przekonany ze gdyby Simmons chciał grac w realu w Sixers to Tecu chciałby go zostawic i była to raczej reakcja na to co się dzieje w realu. Ale nie pamietam już kiedy dokładnie był ten deal, wiec mogę się mylic. Sami wypominacie Sylwkowi ze jeszcze nie rozdzielił swojego skloconego duetu, sami mi wypominaliscie przy każdym okienku ze George nie chce dla mnie grac bo w realu nie chciał, wiec musicie tez zrozumieć takie ruchy jak ten Tecu z Simmonsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Okej, tylko ze  jestem przekonany ze gdyby Simmons chciał grac w realu w Sixers to Tecu chciałby go zostawic i była to raczej reakcja na to co się dzieje w realu. Ale nie pamietam już kiedy dokładnie był ten deal, wiec mogę się mylic. 

W lipcu. Cyrk w RL NBA z Simmonsem zaczął się we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.