Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, january napisał:

Ja nie mam uprawnień do dawania banow czy ostrzeżeń. Jestem takim mini-modkiem w tym dziale tylko;)

Staram się tylko dbać tu o porządek.

Nie jestem tez fanem banow i ostrzeżeń u nas, po prostu kasowac będę chamskie ad personam.

Tylko, że w konsekwencji, ja nie mam jak zgłosić tych postów, aby któryś z moderatorów forum przydzielił bana. A posty zostały napisane.

Moim zdaniem nie ma w tej grze miejsca na takie personalne ataki. Każdy może się śmiać z Westbrooka, Kuzmy, Konchara, czy Alvarado, ale kiedy zaczynają się wstawki o mojej żonie, to granica staje się już bardzo przekroczona.

A drugi raz doświadczam takiej sytuacji, a cm nie ponosi żadnych konsekwencji, czy to na forum, czy w samej grze.

Nie może być tak, że jeden gracz obraża drugiego personalnie i prywatnie i nic się nie dzieje. Raz zdążyłęm zgłosić posta, to cm dostał bana, teraz kolejne dwa razy już nie. Nie wiem z czego to wynika i czy @ozzy110 nie ma racji w tym co pisze, zanim to skasowałeś, ale moim zdaniem, albo cm mnie przeprosi, albo powinien zostać usunięty z gry.

Bardzo proszę Radę @Szulim @cvbe @LONGER01 czy kto tam jest jeszcze w radzie o rozmowę z cm-em. Jeżeli mnie przeprosi, zapominam o sprawie. 

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Tylko, że w konsekwencji, ja nie mam jak zgłosić tych postów, aby któryś z moderatorów forum przydzielił bana. A posty zostały napisane.

Moim zdaniem nie ma w tej grze miejsca na takie personalne ataki.

 

w jaki sposób ja Cie dzis personalnie zaatakowalem?

Jak już to ty w dyplomatyczny sposob zapropnoowales mi wpierdol. I to owszem, zasluguje na bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

w jaki sposób ja Cie dzis personalnie zaatakowalem?

Jak już to ty w dyplomatyczny sposob zapropnoowales mi wpierdol. I to owszem, zasluguje na bana.

Krótka piłka, przeprosisz mnie za to co pisałeś kilka dni temu oraz dzisiaj, kontynuując wątek mojej żony, czy nie?

Nie proponowałem ci wpierdolu, przepraszam jeżeli tak to odebrałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

dorosły człowiek, a triggeruja cie frazesy rzucane przez internetowego noname'a. wymowne.

Nie traktuję cię jak no name'a. I innych graczy też nie. Jak był zdalny zlot, to się pojawiłem. Jak Eld umarł to dołożyłem się do zrzutki. Uważam, że tworzymy tu pewną społeczność, poświęcamy sporo wolnego czasu, gramy tu już chyba ze 5 lat i nawiazaliśmy jakieś więzi, słabsze lub lepsze, ale nie jesteśmy dla siebie noname'ami. 

Dlatego twoje komentarze mnie po prostu zabolały i oczekuję przeprosin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fluber napisał:

Nie traktuję cię jak no name'a. I innych graczy też nie. Jak był zdalny zlot, to się pojawiłem. Jak Eld umarł to dołożyłem się do zrzutki. Uważam, że tworzymy tu pewną społeczność, poświęcamy sporo wolnego czasu, gramy tu już chyba ze 5 lat i nawiazaliśmy jakieś więzi, słabsze lub lepsze, ale nie jesteśmy dla siebie noname'ami. 

Dlatego twoje komentarze mnie po prostu zabolały i oczekuję przeprosin.

jak ty bys byl zdolny do refleksji i przestal pisac swoje brednie, to moze bym przeprosil.

moje zaczepki sa jedynie reakcja, bo jak widac merytrocznych argumentów nie jestes w stanie przyjąc i chec przyjebki przyslania ci wlasne spojrzenie (i to rowniez nosi cechy chamstwa. tym bardziej na forum, na ktorym przypominam piszemy o koszykowce i z natury to ona powinna miec najwyzsza wartosc, byc dobrem chronionym. nikogo tu twoje zycie prywatne nie interesuje albo nie powinno interesowac. ja np. mam je w dupie i nie wiem po co o nim pisales. ja np. zwracam uwage jak ktos porusza cos z mojego zycia prywatnego na forum via @LeweBiodroSmoka i chce tu byc na ile to mozliwe anonimowy).

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

nikogo tu twoje zycie prywatne nie interesuje albo nie powinno interesowac. ja np. mam je w dupie).

Ja rozumiem, że masz je w dupie i reagujesz tymi komentarzami nie ze względu na zainteresowanie moim życiem prywatnym, ale z uwagi na to jak bardzo się przejmujesz negatywnymi komentarzami na temat swojego zespołu, niemniej te komentarze padły i powinieneś za nie przeprosić. W realnym życiu nie odezwałbyś się tak do mnie, więc nie rób tego też w internecie, tego wymaga kultura osobista. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Ja w głosowaniu playin na play-offy nie patrzę jak coś. Tylko RS i playin do oceny. 

W takim razie merytoryczny komentarz o potencjalnym meczu Knicks - Pistons w Detroit. Same staty, bez angażowania emocji. 

Jordan Poole 18,5ppg 3,4rpg 4apg vs Ja Morant 27,4ppg 5,7rpg 6,7apg 

Evan Mobley 15ppg 8,3rpg 2,5apg vs Jonas Valanciunas 17,8ppg 11,4rpg 2,6apg

Mikal Bridges 14,2ppg 4,2rpg 2,3apg vs Gary Trent Jr 18,3ppg 2,7rpg 2apg

Monte Morris 12,6ppg 3rpg 4,4apg vs D'Angelo Russell 18,1ppg 3,3rpg 7,1apg

Zach Collins 7,8ppg 5,5rpg 2,2apg vs Lauri Markanen 14,8ppg 5,7rpg 1,3apg 

Nad ławką Knicks nawet się nie będę znęcał.

Przewaga na tablicach, w kreowaniu, punktowaniu, shootingu, parkietu oraz ławki wiadomo po której stronie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

Ja rozumiem, że masz je w dupie i reagujesz tymi komentarzami nie ze względu na zainteresowanie moim życiem prywatnym, ale z uwagi na to jak bardzo się przejmujesz negatywnymi komentarzami na temat swojego zespołu, niemniej te komentarze padły i powinieneś za nie przeprosić. W realnym życiu nie odezwałbyś się tak do mnie, więc nie rób tego też w internecie, tego wymaga kultura osobista. 

poruszając się w sferze twoich wartosci (z ktorymi dla przypomnienia, sam sie upubliczniasz, tak jak ze swoim zyciem prywatnym).

napisalem juz wielokrotnie od czego zalezy moja pokuta. 

moim zdaniem chamskim jest, ze 80 % twojej tworczosci (a i moze zanizylem procent), ktorej konkluzja jest, ze miara sukcesu mojego syna jordana poolea jest nabijanie statsow na austinie riversie, jest chamskie. tym bardziej na forum koszykarskim. tym bardzeij w grze, gdzie liczy sie wynik. z merytoryka to nie ma nic wspolnego. jedynie z osobista zaczepka (osobista sugeruje skala dzialania).

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Nad ławką Knicks nawet się nie będę znęcał

no, szkoda, że jednocześnie przez cały rs promowałeś swoją jako "coś grywalnego"

ta gra nie przeżyje jeśli jedynymi aktywnościami będą posty mające na celu jedynie dopi*****ić drugiej stronie, zerknijcie sobie jeden z drugim na swoje zbiorcze bilanse i przestańcie udawać, że to tylko obiektywna dyskusja

nie potraficie grać w pewnych przyjętych ramach, to nie grajcie, napierdalać się punchami z gimbazy możecie w innych miejscach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

moim zdaniem chamskim jest, ze 80 % twojej tworczosci (a i moze zanizylem procent), ktorej konkluzja jest, ze miara sukcesu mojego syna jordana poolea jest nabijanie statsow na austinie riversie, jest chamskie. tym bardziej na forum koszykarskim. tym bardzeij w grze, gdzie liczy sie wynik. z merytoryka to nie ma nic wspolnego. jedynie z osobista zaczepka (osobista sugeruje skala dzialania).

To co napisałem dzisiaj odnosi się do następujących faktów:

1) Poole był rzeczywiście efektywny w ostatnich 15-20 meczach sezonu regularnego, ale Warriors zanotowali w tym czasie słaby bilans jak na swój potencjał

2) Nuggets mają bardzo słaby obwód i branie statów Pools 1 do 1 z tej serii jest błędne, bo po pierwsze to są już PO, które nie wliczają się do play-in, a po drugie/trzecie

3) W Warriors są Klay i Steph, obaj w formie, niewzykle skuteczni, efektywni i niesamowicie absorbujący uwagę obrońców, co pozwala Poolowi na znacznie łątwiejszą grę, gdy sporo kryją go Monte z Riversem, którzy nie są topowymi obrońcami obwodowymi, a powiedziałbym nawet, że są słabi

4) Poole nie ma w Knicks sensownej drugiej opcji, Evan Mobley jest twoim drugim najlepszym strzelcem w tym sezonie, skala wsparcia w ataku jest zupełnie nieporównywalna w RL Warriors

5) Koniec końców, Pistons mieli znacznie lepszych graczy w tym sezonie, mają stabilny skład, który grał razem przez cały sezon, na każdej pozycji mają lepszego zawodnika ( tak Morant jest lepszy od Poola i pisanie tego, to nie jest objaw braku obiektywizmu). Na wyjeździe z Pistons wygrałbyś 2 mecze na 10, może 3. Nie sądzę by ktokolwiek tutaj uznał, że wygrałbyś takich meczów więcej niż 5. Może się mylę, ale obiektywnie uważam, że Pistons są lepsi od Knicks w tym sezonie i nie masz szans ich pokonać. 

Cała reszta to trash talk, do którego powinieneś być przyzwyczajony. 

A pisanie o twoim synu Jordanie Poolu i to jak reagujesz na jego krytykę jest naprawdę niepokojące. Odpoczęcie od gry i forum naprawdę dobrze by ci zrobiło.

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

ta gra nie przeżyje jeśli jedynymi aktywnościami będą posty mające na celu jedynie dopi*****ić drugiej stronie, zerknijcie sobie jeden z drugim na swoje zbiorcze bilanse i przestańcie udawać, że to tylko obiektywna dyskusja

Nie zgodzę się. Mamy bardzo wyrównane bilanse i walczymy o awans do play-in. To normalne, że skupiasz się wtedy na bezpośrednim rywalu. 

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

nie potraficie grać w pewnych przyjętych ramach, to nie grajcie, napierdalać się punchami z gimbazy możecie w innych miejscach

CM obraził mnie kilkukrotnie prywatnie i to jest obiektywny fakt. Jeżeli twoją odpowiedzią na to jest pisanie, że mam nie grać, bo nie umiem, to raczej tobie bardzo brakuje obiektywizmu w tej sytuacji.  Ja się prywatnie nie napierdalam żadnymi punchami i w ogóle nie mam styczności z ludźmi, którzy wypowiadają się jak cm i tutaj też chciałbym być od tego wolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

CM obraził mnie kilkukrotnie prywatnie i to jest obiektywny fakt. Jeżeli twoją odpowiedzią na to jest pisanie, że mam nie grać, bo nie umiem, to raczej tobie bardzo brakuje obiektywizmu w tej sytuacji.  Ja się prywatnie nie napierdalam żadnymi punchami i w ogóle nie mam styczności z ludźmi, którzy wypowiadają się jak cm i tutaj też chciałbym być od tego wolny.

to się nie odnosi tylko do Cb czy cma, faktem jest, że ze swoją retoryką poległeś z kretesem a teraz zamieniasz się w fana Pistons i tracisz swój cenny czas na pisanie laurek z suchymi statsami

róbcie co chcecie, ale to jest żenada i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

A pisanie o twoim synu Jordanie Poolu i to jak reagujesz na jego krytykę jest naprawdę niepokojące. Odpoczęcie od gry i forum naprawdę dobrze by ci zrobiło.

no widzisz. a ja jedynie nawiazalem do Orla, ktory wielokrotnie w zartobliwym tonie pisal o porzingisie jako swoim synie.

wiec moze warto jednak nie brac przykladu z ozziego i nie bawic sie w lekarza.

co do wiekszosci twoich wynurzeń "merytorcznych" z powyzszego posta, to juz na nie odpowiedzialem. miedzy innymi w temacie opisow zespolow. wiec pytanie, co ma na celu walkowanie po raz setny tego samego? sens moze ma jedynie moje odniesienie do punktu 3, bo on odnosi sie stricte do sytuacji biezacej. mianowicie, Poole gra takze w tych PO swietnie bez currego, gdy jego glownym obronca jest gordon. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do wszystkiego @fluber

dla mnie ogolnie eot z jakiejkolwiek dysputy z toba, zeby oszczedzic forumowej braci zenady. to moge zrobic bez problemu, nawet mi na reke. pisz se co tam chcesz, jak ci sprawaia przyjemnsoc robienia z poole'a kasztana, twoja wola. ty sie osmeiszasz. nie ja xd dziwnym trafem nie ejstem peirwszym, ktory podziekuje z "przyjemnosci" jakiegokolwiek obcowania z twoja osoba.

przeprosic natomiast oczywscie nie bedzie, bo na nie nie zaslugujesz. po pierwsze, bo zachowujesz sie jak cham. i czesto odwracasz kota ogonem, robisz siebie nieslusznego meczennika (to nie ja wyraznie zanizylem bilans, lecz ty). a po drugie m.in dlatego zes hipokryta (co zostalo mi pokazane w wiadomosci prywatnej ze strony innego uzytkownika). 

nara.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.