Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Spokojnie nie zagotuje się. Mam jednak jedno ale, nie przeczytałeś chyba mojego opisu.

Spodziewałem się ognia piekielnego z twojej strony, a tu takie miłe zaskoczenie. Klasa!

Opis czytałem, ale w tej sytuacji czuje się w obowiązku usiąść jeszcze raz nad tematem, chociaż więcej niż jednego W i tak nie dołożę.

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

simmons nie gral przez rzekome problemy psychiczne. dziwnym trafem po zmianie klubu juz nie byly powodem jego absencji.

Problemy psychiczne nie znikają, od tak. Tak więc albo nigdy ich nie było, albo wciąż są. O plecach Simmonsa Sixers mogli nie informować, by nie zbijać jego wartości. Prawdy nie znamy. Wydaje mi się, że jednak skorzystałeś na jego niegraniu, bo dzisiaj o Knicks w Playoffs już mógłby nikt nie mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał:

no tu nie zgodzę się - jak broniłem ewentualną grę simmonsa przez t1 i t2 bo jestem jego fanem i śledziłem doniesienia

tak od momentu transferu temat niegotowości psychicznej pojawiał się cały czas - do tego doszła kontuzja pleców, ale trzeba spojrzeć prawdzie i jasno powiedzieć

Simmons nie grał prawie cały sezon przez problemy psychiczne (wciąż z nimi stara się uporać z raportów wynika) oraz dodatkowo kontuzję której nabawił się w trakcie sezonu podczas indywidualnych treningów

nie wiem czyim jestes fanem, ale faktem jest, ze po zmianie klubu powodem jego absencji przestaly byc problemy psychiczne, gosc normalnie wrocil do organizacji, jako pelnoprawny czlonek. rozumiem, ze w knicks byloby inaczej?

nabawil sie kontuzji plecow, ktora ma przelozenie u nas i z czym nie dyskutuje, chociaz przez blisko rok nie trenowal normalnie ergo stajesz sie bardziej podatny na urazy (zardzewialy)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Problemy psychiczne nie znikają, od tak. 

zgadza sie nie znikaja.

i sa kontuzja majaca przelozenie jak kontuzje fizyczne.

kestionujesz, ze po zmianie klubu (ktora u nas nastapila pol roku syzbciej) mu sie znacznie poprawilo? symptom oczywisty, bycie pelnoprawnym czlonkiem organizacji, opieka organizacji, udizal w treningach, indywidyalne treniningi etc. obrot o 180 stopni

czym rozni sie to od np. mylesa turnera, ktory "mial kontuzje", a dziwnym trafem po seoznie zaraz wrocil.

w realu dziwnym trafem simmons zwrocil do treningow po zmianie organizacji

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

w realu dziwnym trafem simmons zwrocil do treningow po zmianie organizacji

not true

Nets po wymianie i ewaluacji zdrowia Simmonsa najpierw wysłali go na dodatkowe badania psychologiczne, a potem dopiero zaczął rehabilitacje, a dopiero niedawno do treningów

a dzisiaj pierwszy raz dopuszczono go do treningów 4 na 4 z kontaktem

sorry CM jak bardzo broniłem twojej retoryki w pierwszych trymestrach, tak teraz mam jaja, żeby przyznać że to był błąd i za mocno uwierzyłem w zdrowie i siłę simmonsa wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Szulim napisał:

 

Simmons nie grał prawie cały sezon przez problemy psychiczne (wciąż z nimi stara się uporać z raportów wynika) oraz dodatkowo kontuzję której nabawił się w trakcie sezonu podczas indywidualnych treningów

Serio? Przecież Simmons zanim mówił o depresji to odmówił przyjazdu na treningi z powodu kontuzji pleców i o tych plecach było info też w trakcie sezonu. Nawet info sprzed paru dni z cbssports jest następujące: 

Cytat

Simmons hasn’t played in a professional basketball game since June 20, 2021. He’s remained out during the entire 2022 season due to a recurring back injury and mental health concerns.

czyli że jest to cały czas ten sam problem jeszcze z offseason, który nawraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

 

a ja z kim tam przegrywałem jak zawsze że wyszło Tobie 18W? Masakrował KATa Eubanks, czy inny Watford a Mitchella Nesmith czy Konchar? :)

Tradycyjnie mi wpier##l smuszczają słabsze teamy i to pewnie jeszcze na moim boisku :D i tradycyjnie nie wygrywam z nikim z czołówki..

..ale lecisz stereotypami z d.. Marcus.. 

Gratki @Tecu wygrania Wschodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

a ja z kim tam przegrywałem jak zawsze że wyszło Tobie 18W? Masakrował KATa Eubanks, czy inny Watford a Mitchella Nesmith czy Konchar? :)

Tradycyjnie mi wpier##l smuszczają słabsze teamy i to pewnie jeszcze na moim boisku :D i tradycyjnie nie wygrywam z nikim z czołówki..

..ale lecisz stereotypami z d.. Marcus.. 

Gratki @Tecu wygrania Wschodu :)

Nic nawet nie pisałem o twoim teamie, więc jakimi stereotypami?

Głosy moje za cały sezon:

Konferencja Wschodnia:

1. Philadelphia 76ers 56-26

2. Orlando Magic 56-26

Wychodzi, że w żaden sposób Cię nie skrzywdziłem, bo akurat u mnie masz równy bilans z Sixers jako jedynka Wschodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Chyba ludzie po prostu Allena przeoczyli. Ja sam znowu szczerze go jakoś nie cenie mimo nominacji do ASG ale tu mogę się  mylić. Masz fajny skład taki właśnie mix HOU CAVS KINGS ale te zespoły nie wygrywają meczów. 

No to mamy chyba inne definicje wygrywających drużyn, jeżeli w 2T przede mną byli Grizz, Pels czy Nets. Dałeś mi chyba 4W mniej niż średnia z pozostałych głosów, mam prawo się trochę "gniewać" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby dopiero teraz odczytałem twój głos, no przemysl to proszę bo walczę tutaj o hca w I rundzie. 12-15 to serio przesada, daj 14-13 i bedzie git. 

Specjalnie dla ciebie, rzucam dodatkowe dwa argumenty szybkie - na moją  korzyść w III trymestrze: hornets w ostatnim miesiącu sezonu zrobili 11-4, a Miles Bridges w tych 15 spotkaniach zrobił 21,6/6,6/4,2 na 54% fg i trafiał 2,3 trójki na 44%. 
 

tyus w s5 w trzecim trymestrze zrobił w tych 10 meczach bez Moranta 12,5/6,5/0,8stl/0,5 straty i rzucał na 44% oraz trafiał 2 trójki na mecz na 51,5%. bilans ? 7:3 w tym 5 blowoutow po conajmniej +25 
 

Patrzę tez ze w całym sezonie dales mi bilans równy z Suns, chyba jednak tego Tyusa nie lubisz aż tak bardzo;) 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LAFNie odpowiedziałeś na moje pytanie. Pelicans leszcze i żółtodzioby, czy nie ? :) Bo mocno ich zlekceważyłeś jak pisałem ze cp3 najlepszy występ pierwszej kolejki.. 

 

btw @LeweBiodroSmoka przez twoje coroczne braki opisów w PO,  begm Jokic powinien mieć dawno łatkę chokera :D. Przejrzałem historie RS i masz gruby bilans, chyba średnio 5 winow przewagi nad druga najlepsza drużynà w tych pięciu latach. co roku praktycznie najlepszy w RS a potem spektakularny wpierdol w PO gdzieś tam w II rundzie ;) 

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

Już odpuszczasz? 😀

A tak serio to zobaczymy, nie mów hop..... 

Zasłużona wygrana jesli się to stanie ;) kurde, chyba byłbym drugi a może i pierwszy gdyby nie kontuzje w III tr.

Btw, może chociaż u nas by dostał wymarzone  MVP przy takim bilansie pan flopper, tfu, pan koszykarz Embiid :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Tecu napisał:

Już odpuszczasz? 😀

A tak serio to zobaczymy, nie mów hop..... 

GMowie dają mi 2-3W mniej od Philly pomimo że miałem wszystkich zdrowych i naprawdę w formie - do tego banalny kalendarz w porównaniu z Twoim, a i tak mam gorszy bilans o 2-3 W. Po 18W @MarcusCamby nie wierzę już w uczciwą ocenę moich Magic - stereotypy znów zwyciężyły - odnośnie oceny moich, bo Twoi są świetni i oczywiście doceniani :) 

Nie będę ukrywał, że nie rozumiem oceny moich, ale doświadczenie BeGMowe  jest nieubłagane - im bardziej bym się starał, tym będę dostawał gorsze bilanse. Tradycyjnie masakrowały mnie jakieś no namey ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

wiekszosc zdaje sie nie patrzy na terminarz

moze stad?

Po  niektórych bilansach stwierdzam, że nie patrzą nawet na składy drużyn  poza uznanymi Gwiazdami :) 

Pobieżna analiza całego kalendarza z bbref to max 20-30min. Ogólnie gra z cyklu - mam uznaną na forum Gwiazdę i g.. dookoła jest nie dla mnie. Ale nie tylko ja tu jestem dymany, paru innych GMów równiez regularnie okradanych z łinuff trzyma fason, więc looz. :) To tylko gra. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na moje o faktycznym pokrzywdzeniu mozna mowic, gdy pojedynczy bilans odbiega o ponad 3W/L wzgledem sredniej z calego sezonu.

nie jest to chyba problem czesty, ale wypaczajacy wynik i po prawdzie czasem nie majacy nic wspolnego z obiektywna ocena.

rozwiazanie jest jedno, ktore juz bylo kiedys proponowane przez @january.

Odjęcie najgorszego/najlepszego glosu ze sredniej. kwestia szczegolow, dokladnych przeslanek do dogadania.

ja bym przestal byc dymany przez flubera (via glos  na knicks w pierwszym trymestrze, czy w tym na celtics), kto inny nie mialby problemu z kim innym.

pytanie co stoi na przeszkodzie przed wprowadzeniem takiego zapisu poza opieszałością rady?

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

jak na moje o faktycznym pokrzywdzeniu mozna mowic, gdy pojedynczy bilans odbiega o ponad 3W/L wzgledem sredniej z calego sezonu.

nie jest to chyba problem czesty, ale wypaczajacy wynik i po prawdzie czasem nie majacy nic wspolnego z obiektywna ocena.

rozwiazanie jest jedno, ktore juz bylo kiedys proponowane przez @january.

Odjęcie najgorszego/najlepszego glosu ze sredniej. kwestia szczegolow, dokladnych przeslanek do dogadania.

ja bym przestal byc dymany przez flubera (via glos  na knicks w pierwszym trymestrze, czy w tym na celtics), kto inny nie mialby problemu z kim innym.

pytanie co stoi na przeszkodzie przed wprowadzeniem takiego zapisu poza opieszałością rady?

 

ja bym był za tym, niestety nie potrafimy się wyzbyć głosów wynikających z antypatii, trzeba coś z tym zrobić

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

btw @LeweBiodroSmoka przez twoje coroczne braki opisów w PO,  begm Jokic powinien mieć dawno łatkę chokera :D. Przejrzałem historie RS i masz gruby bilans, chyba średnio 5 winow przewagi nad druga najlepsza drużynà w tych pięciu latach. co roku praktycznie najlepszy w RS a potem spektakularny wpierdol w PO gdzieś tam w II rundzie ;) 

najpierw nie miałem Holidaya, a potem dostałem wpierdol od Ziona a Grant z Venderbilte nie byli brani chyba zbyt na serio, nie tłumaczę się, ale poza jedną rundą z Thunder ostatnio, daje opisy regularnie już, konkurencja jest bardzo mocna, nie ma się czego wstydzić

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.