Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

oj Jasiek, ale ześ pokazał

nie masz Curry pół trymestru,drugie pół ten gra względną kupe, na koniec nie masz też LBJa gdy grasz 2x ze mną, a chciałbyś taki sam bilans czarując u mnie 7 porażek

w Mavs Trae gra chyba najlepszy impactowo trymest to dajesz im już 17W bo ta manipulacja do niczgo Ci się już nie przyda, choć Davis w Mavs też zaczął grać

17W dla Soty to już też klasyk, nie warto mieć Lamelo i dwóch graczy top6 najwidoczniej

jeszcze rozumiem żeby różnice były względnie niewielkie ale masz 5W przewagi :D ogólnie jakbym dostał 21-7 za 3T to chyba musiałbym skończyć z  tą grą, nie ma bardziej wyrazistego okresu, który pokazuje miażdzącą przewagę mojego rosteru nad tym co maja w Coloradzie

 

33 minuty temu, człowiek...morza napisał:

nie rozumiem tej roznicy miedzy celtics a knicks, gdy allen wypadl na tak dlugo.

mam nieodparte wrażenie, że głosy Jaśka będą laurką na to jak nie być obiektywnym w decydującym momencie sezonu i to będzie widać w głosach zbiorczych

jaka kolwiek przewaga Celtics nad Knicks już jest dziwna, a tyle W?

nieładnie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Ehh, pisz konstruktywną krytykę jak coś, bo serio zarzucanie mi nagle jakiegoś braku obiektywizmu jest mega słabe. Moje głosy ani nie są wyrocznią, ani nie są "nie do zmienienia" kiedy ktoś mnie przekona do zmiany, co się już zdarzało, ale jak Twój największy zarzut (bo tbh wrzutek o Mavs i Wolves kompletnie nie rozumiem - to są de facto bilanse jakie sami GMowie tych ekip mniej więcej sugerowali) to: 1. Przecenianie Lakers 2. Niedocenianie Nuggets i korelujesz to z brakiem obiektywizmu to jest to dziwny punkt wyjścia z Twojej strony, bo równie dobrze można to odwrócić :) 

Ziom te głosy sąd dziwne i to, że sugerujesz, że je zmienisz  to nie ma znaczenia, bo nie zmieni się ich wydzwięk

nie czytałem wszystkich opisów nie wiem kto sobie co proponował, ale wiem jakie były głosy w pozostałych trymestrach i taka Sota dostaje od  Cb kolejny na poziomie realnie poniżej HCA, a Lakers nic nie jest w stanie przeszkodzić, choć każdy widzi, że ten trymestr miałeś słaby i tyle

zakapućkałem się tam w pierwszym zdaniu, sorry znowu mnie bierze chyba,  a ostatno byłem chory

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

To może jednak przeczytaj zanim zaczniesz po mnie tak jechać następnym razem;) Zerknij sobie dodatkowo na rotacje i absencje innych ekip i zobaczysz jak wielkie problemy ma Sota pod kątem RS przy wylocie Williamsa, a także nieobecnościach dodatkowych pozostałych graczy przy takiej wąskiej kadrze.

Tzn jak chcesz przenieść dyskusję wyłącznie na atak na Lakers to niech będzie, byleby było merytorycznie, mój opis "wisi" od dłuższego czasu,  jest tam proponowany bilans 20-21W, nikt w sumie żadnego pytania nie zadał. Jak coś to postaram się jak najbardziej odpowiedzieć, ale jednak to chyba powinno wyglądać trochę inaczej niż takie ogólnikowe ataki :) Szkoda tylko, że jeszcze dodatkowo poleciało to wspierane jakimiś tekstami o braku obiektywizmu, bla, bla, niefajnie.

przepraszam, że nie dostosowałem się poziomem, ale serio dziś nie dam rady się szerzej odnieść, clue jest takie, że nie potrafisz nigdy przyznać, że ktoś mógł być lepszy od Cb i zakłamujesz rzeczywistość, nawet gdy seedy wydają się rozdane, to średnio fajne, jeśli ktoś chce aby jednocześnie inni go doceniali a sam nic od siebie nie daje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie mocne ekipy krytykowane nie robiły 17:10 

a tu widzę Boston Celtics grające fajny basket śle bez obrony i z kontuzjowanym najlepszym graczem idzie na 17:10?

Fox zbiera cięgi w Kings

McCollum bez Lillarda zbierał w teczkę w POR 

rookie gra bardzo dobrze ale tam nie ma ani strefy podkoszowej a przyklejana wcześniej czwarta opcja zespołu ( trzeci w zarobkach ) Hood gra bajeczne 3/1,5/0,7 będąc cieniem gracza 

was pogięło z tym bilansem mocno plusowym ekipy opartej na graczach którzy nie wygrywają meczów w rl?

 

@january @fluber

Aż tak cenicie impact rookie Foxa czy CJ? 

Ta ekipa nie ma jak bronic pod koszem 

Boston to świetny dla oka pozytywny trymestr ale pamietam ze nawet takim Orlando często nie dawaliście takich 17 zwycięstw. 

Ogólnie para guardow przecież tez nie broni w swoich ekipach. To raczej definicje tyczki są. 

I to pisze bez cienia złośliwości bo uznać mogę ze Fox gra zamiast shot down 

Dziś to jest zestaw paru graczy który każdy chciałby być liderem i w rl każdy z osobna nim jedyne słabych ekipach. Tu tez widzę kłopot z robieniem hierarchii 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@cvbe serio ?10’miejsce na wschodzie w trymestrze ? Niżej niż Knicks i Celtics ? Wiem ze walczysz ze mną ale weź nie przeginaj ;)

No w kontekście porównania składów Indiany i Bostonu i ledershipu liderów to rzeczywiście koszmarnie to wyglada 

Fox ponad CP?

MC ponad FVF?

Barnes czy Bey vs MB?

A Jarred Allen od 65 meczu nie grał co robi potężny kłopot GM wstawiając jedynego wysokiego TT ( 16 minut daje radę grać w CHIC realnie) 

Ta ekipa do dyskusji z IND to może jest gdy Allen zdrowy ( moim zdaniem tez nie ale szanuje inne zdanie) a tu go nie było. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

@cvbe serio ?10’miejsce na wschodzie w trymestrze ? Niżej niż Knicks i Celtics ? Wiem ze walczysz ze mną ale weź nie przeginaj ;)

Tak mi wyszło :) 17 absencji CP3, 11 FVV, Nurk mimo że go liczę to i tak by coś opuścił przy jego szklanym zdrowiu, fajnie że jest Tyus Jones i Miles Bridges ale nie sądzę żebyś zrobił lepszy trymestr niż Knicks i Celtics :) IMO 54-28 i czwarte miejsce w konferencji ode mnie jest jak najbardziej adekwatne.

No i wyjebane mam że z Tobą walczę, z Sixers też walczę a dałem im 23-4 :D

*24-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, cvbe napisał:

Tak mi wyszło :) 17 absencji CP3, 11 FVV, Nurk mimo że go liczę to i tak by coś opuścił przy jego szklanym zdrowiu, fajnie że jest Tyus Jones i Miles Bridges ale nie sądzę żebyś zrobił lepszy trymestr niż Knicks i Celtics :) IMO 54-28 i czwarte miejsce w konferencji ode mnie jest jak najbardziej adekwatne.

No i wyjebane mam że z Tobą walczę, z Sixers też walczę a dałem im 23-4 :D

*24-3

hmm no Cp3 opuscil w realu 17 zamiast 15 bo miał wyjebane w realu, u mnie grał w ostatnich meczach skoro walczę o coś. Czytałeś mój opis ? Bo nurkicowi sam np uznałem 4 tyg odpoczynku. 

celtics tak jak napisali chłopaki wyżej, bez allena to wydmuszka w obronie, z nieefektywnym foxem liderem, który nie daje zwyciestw w realu. Do tego Ławka gorsza niż moja, no serio nie wiem jak ci to wyszło. jak dla mnie ostro pojechałeś po bandzie. Nie żartuj juz z tymi sixers, głupi chłopak nie jesteś i mysle ze wiesz dobrze i masz skalkulowane ze skończysz sezon gdzieś obok mnie, a nie sixers. 
 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ignazz napisał:

Boston to świetny dla oka pozytywny trymestr ale pamietam ze nawet takim Orlando często nie dawaliście takich 17 zwycięstw. 

ja mam Celtics w okolicach 50% (jeszcze nie wiem czy 14-13 czy 13-14) wstępnie.

Myślałem, że chociaż kwestia 1 seedu dla Magic jest pewna, ale jak trymestr temu był szał bez opamiętania na m.in. naszych Pacers, to teraz jest na 76ers. 

ja mam wstępnie 20W do 76ers (mają baaaardzo trudny terminarz i i tak uważam, że wygrają parę ciężkich meczy na wyjeździe). Wg mnie powinien być obowiązek uwzględniania terminarza u nas, bo często część wyników u nas jest naprawdę totalnie z d.. Żeby nie być gołosłownym terminarz 76ers w 3T (g55 dałem dlatego, że g56 to b2b):

55 Fri, Feb 11, 2022 7:00p   Box Score   Oklahoma City Thunder W   100 87 33 22 W 1  
56 Sat, Feb 12, 2022 7:30p   Box Score   Cleveland Cavaliers W   103 93 34 22 W 2  
57 Tue, Feb 15, 2022 7:30p   Box Score   Boston Celtics L   87 135 34 23 L 1  
58 Thu, Feb 17, 2022 8:30p   Box Score @ Milwaukee Bucks W   123 120 35 23 W 1  
59 Fri, Feb 25, 2022 8:00p   Box Score @ Minnesota Timberwolves W   133 102 36 23 W 2  
60 Sun, Feb 27, 2022 1:00p   Box Score @ New York Knicks W   125 109 37 23 W 3  
G Date Start (ET)       Opponent     Tm Opp W L Streak Notes
61 Wed, Mar 2, 2022 7:30p   Box Score   New York Knicks W   123 108 38 23 W 4  
62 Fri, Mar 4, 2022 7:00p   Box Score   Cleveland Cavaliers W   125 119 39 23 W 5  
63 Sat, Mar 5, 2022 8:00p   Box Score @ Miami Heat L   82 99 39 24 L 1  
64 Mon, Mar 7, 2022 7:00p   Box Score   Chicago Bulls W   121 106 40 24 W 1  
65 Thu, Mar 10, 2022 7:30p   Box Score   Brooklyn Nets L   100 129 40 25 L 1  
66 Sun, Mar 13, 2022 6:00p   Box Score @ Orlando Magic W OT 116 114 41 25 W 1  
67 Mon, Mar 14, 2022 7:30p   Box Score   Denver Nuggets L   110 114 41 26 L 1  
68 Wed, Mar 16, 2022 7:00p   Box Score @ Cleveland Cavaliers W   118 114 42 26 W 1  
69 Fri, Mar 18, 2022 7:00p   Box Score   Dallas Mavericks W   111 101 43 26 W 2  
70 Sun, Mar 20, 2022 8:30p   Box Score   Toronto Raptors L   88 93 43 27 L 1  
71 Mon, Mar 21, 2022 7:30p   Box Score   Miami Heat W   113 106 44 27 W 1  
72 Wed, Mar 23, 2022 10:00p   Box Score @ Los Angeles Lakers W   126 121 45 27 W 2  
73 Fri, Mar 25, 2022 10:30p   Box Score @ Los Angeles Clippers W   122 97 46 27 W 3  
74 Sun, Mar 27, 2022 6:00p   Box Score @ Phoenix Suns L   104 114 46 28 L 1  
75 Tue, Mar 29, 2022 7:00p   Box Score   Milwaukee Bucks L   116 118 46 29 L 2  
76 Thu, Mar 31, 2022 7:00p   Box Score @ Detroit Pistons L   94 102 46 30 L 3  
77 Sat, Apr 2, 2022 12:30p   Box Score   Charlotte Hornets W   144 114 47 30 W 1  
78 Sun, Apr 3, 2022 6:00p   Box Score @ Cleveland Cavaliers W   112 108 48 30 W 2  
79 Tue, Apr 5, 2022 7:00p   Box Score @ Indiana Pacers W   131 122 49 30 W 3  
80 Thu, Apr 7, 2022 7:30p   Box Score @ Toronto Raptors L   114 119 49 31 L 1  
G Date Start (ET)       Opponent     Tm Opp W L Streak Notes
81 Sat, Apr 9, 2022 1:00p   Box Score   Indiana Pacers W   133 120 50 31 W 1  
82 Sun, Apr 10, 2022 7:00p   Box Score   Detroit Pistons W   118 106 51 31 W 2

 

Tam poza meczem z Bulls i Nets raczej wszyscy walczą o życie. Też uważam, że nasi 76ers są mega mocni, ale tu robicie z nich walec Waszych ekip - bo to oznacza, że spuszczają Wam wpierd$#l czy to w Cleveland (2 razy), czy w LA, dymają Antka w Milwaukee, mnie z moim pełnym składem w Orlando, Tangiersa w Miami pomimo b2b (zresztą nic sobie nie robią w końcówce sezonu z chyba 6 b2b), rozjeżdżają Pacers, czy Sotę walczące u siebie, czy naturalnie masakrują wszystkich u siebie - Denver, Milwaukee, to niesamowicie walczące Boston jeszcze z Allenem itp itd. 

Sorki @Tecu za antyreklamę - ale po prostu myślałem że będziesz drugi nie pierwszy na Wschodzie :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MarcusCamby napisał:

McCollum miał potężny trymestr w Pelicans i to tam spędził cały trzeci trymestr, więc nie wiem co wnoszą wpisy na temat co grał lub nie grał w rozsypanych mentalnie i przez kontuzje Blazers. 

no i w analogicznym okresie tacy pelicans zrobli 14-13, gdzie w obronie zjadaja celtics.

ten bilans dla celtics jak zauwazyl @ignazz jest dziwny. w zasadzie wszystko musialoby tam zagrac, zeby mowic o 16-17 W, podczas gdy znakow zapytania istotnych jest parę, czyt. brak obrony, niewiadoma forma foxa, 3 graczy nowych w rotacji z x>30 minut, t.thompson jako jedyny podkoszowy w druzynie. flubera glos nie dziwi, bo on dziecko by sprzedal, byleby knicks nie weszli, ale @january chyba powierzchowna analiza.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie warto dyskutować otwarcie bo sam przeoczyłem trudność kalendarza 76ers i przyznam szczerze ze zauroczony składem @Tecu wstępnie planowałem bardzo wysoki wynik. Teraz patrząc na spokojnie prawie bezbłędny wynik z 1-2 porażkami byłby niedorzeczny i krzywdzący dla ekip typu DEN MIL czy LAL. 

philly to dla mnie FAAWOORYYT ale trzeba rzeczywiście uwzględnić trudność w stopniu oczywiście umiarkowanym. Krzywdy 76ers z taka gra oczywisvie nie zrobię ale uczciwiej będzie dla innych także mocnych ekip jakim są np DEN 

Wynik 76ers i tak będzie wysoki

Wiec tu nikt nikomu nie zrobił niedźwiedziej przysługi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

no i w analogicznym okresie tacy pelicans zrobli 14-13, gdzie w obronie zjadaja celtics.

ten bilans dla celtics jak zauwazyl @ignazz jest dziwny. w zasadzie wszystko musialoby tam zagrac, zeby mowic o 16-17 W, podczas gdy znakow zapytania istotnych jest parę.

Tu się zgadzam. 17 winów ekipa z kontuzjowanym Allenem nie zrobi, bo wtedy pierwszym podkoszowym jest Tristan Thomspon, a łatanie rotacji podkoszowej Scottie Barnesem i Yuta Watanabe przez większość trymestru to jednak przesada. Byłyby matchupy, gdzie po prostu byliby niszczeni, brakowałoby siły i centymetrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TT ma spore zaległości kondycyjne w Bulls i się dużo nie wychyla obecnie mimo potrzeb bulls w T3 w strefie podkoszowej ponad 18 minut. On nie ma jak zagrać 35 minut raz na 10 gier a tu piszemy o zakresie 65-82 

on w CHIC raz grał 29 minut i raz 22 w meczach wysoko przegranych a tak dostaje 16-20 minut z powodu kondycyjnych

To nie jest ten sam gracz gdy zamykamy oczy widząc go obok lbj w Cavs. 

Edit: złe spojrzałem. Gra średnio 16 minut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Tu się zgadzam. 17 winów ekipa z kontuzjowanym Allenem nie zrobi, bo wtedy pierwszym podkoszowym jest Tristan Thomspon, a łatanie rotacji podkoszowej Scottie Barnesem i Yuta Watanabe przez większość trymestru to jednak przesada. Byłyby matchupy, gdzie po prostu byliby niszczeni, brakowałoby siły i centymetrów.

Co nie zmienia faktu, że @Principe bez swoich picków stworzył w Bostonie fajny team, który w przyszłym sezonie powinien się włączyć do walki o playoffs na już i tak silnym Wschodzie.

Obwód mają świetny. Z tym Allenem naprawdę mogli by powalczyć o play in.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, człowiek...morza napisał:

flubera glos nie dziwi, bo on dziecko by sprzedal, byleby knicks nie weszli

Mam większe problemy na głowie niż twój narcyzm. 

Foxa liczę jako shutdown, Barnes może łatać centra przy tak mocarnym obwodzie. Sadiqq Bey byłby 2 strzelcem w Knicks. Poole robił 21,8ppg w 3T, Fox 28,9 , McCollum 25,2. 4 wygrane różnicy nad Knicks to nie jest moim zdaniem szokująca różnica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.