Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@Qcin_69 subiektywne to może być jak mówisz ze Booker i Tatum są w top10 ligi :) 

raczej top5 :)

22 minuty temu, ely3 napisał:

Subiektywna to może być opinia a nie fakt. Faktemjest ,że został DPOYem. Co w tym subiektywnego?

subiektywne są głosy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

ja oczywiscie zartuje @Alonzo. jestes mocniejszy od jazz (towns>gobert), natomiast analogie tak czy siak są.

a clue przede wszystkim pozostaje to samo. nie masz jak przeskoczyc pewnego lvl.

co wiecej, bedzie o to Ci trudniej w przyszlosci, bo za rok chyba lowry odchodzi (nie bedzie cie stac na utrzymanie?).

jestes druzyna, jakich wiele bylo w przeszlosci typu memphis grizzles za z-bo etc,. raz w ciagu 5 lat uciulasz final konfy i to na tyle. zawsze znajda sie te 2-3 druzyny lepsze.

 

w tym roku miales teoretycznie najwieksza szasne, ale @Tecu zdaje sie ukladac wszystko po jego mysli

wiec pytanie jest. nie czy, ale kiedy nacisniesz hamulec, krok wstecz, zeby zrobic krok w przod

czyli 2 lata temu mieli ci liczyc mitchella na poziomie 40 pkt, a teraz nie maja liczyc c***owego?

albo rybki albo akwarium

No przecież 2 lata temu przegrałem z Kawhim który przemienił się w Chucka Norrisa.. kosmos jaki grał Mitchell nic mi wtedy nie dał. 

Porównywanie moich Magic do drużyn takich jak Memphis z Randolphem chyba nie do końca jest trafione - ja od samego początku pisałem jasno że Magic to team budowany wokół KATa i Mitchella, a oni są na początku swojego prime. Albo się na nich przejadę, albo stworzę contendera na dekadę - kierunek drużyny jest oczywisty :)

 

Lowry u mnie zostaje do końca kariery ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, ely3 napisał:

Subiektywna to może być opinia a nie fakt. Faktemjest ,że został DPOYem. Co w tym subiektywnego?

To że Smart to dpoty to już jest fakt. Natomiast subiektywne jest już np to poniżej:

19 godzin temu, ely3 napisał:

Smart jest najlepszm obrońca najlepszej defensywy ligi.

Zapewne oceniłeś BOS jako najlepszą obronę ligi po defensywnym rankingu, a jak wypada w nich Smart w Celtach? jest najlepszy w tym?

Ironia też, bo te jednoznaczne zdanie ma takie same podstawy(czysto subiektywne), jak opinia qcina że Tatum zagrał najlepszy 1mecz PO ze wszystkich zawodników.

W Jego wypadku jednak byłeś tym mocno oburzony.

Co do dpoty Smarta to moim zdaniem jedno z gorszych w historii i np na realgm jest wiele głosów (z którymi ja się zgadzam), że Smart nie jest najlepszym obrońcą Celtics:

https://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?f=6&t=2185236

W 2007 roku DPOY był Marcus Camby. A czy był lepszym obrońcą od Tima Duncana, który notabene nigdy tej nagrody nie dostał? Moim zdaniem nie,

Można nawet uważać, że np taki Kawhi co otrzymał tę nagrodę 2razy, nigdy nie był imo lepszym obrońcą w swoim nawet najlepszym sezonie defensywym, niż Tim w swoim 15stym.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie macie chyba co robic, skoro wejscie przez pare spotkan z lawki w nowym klubie przez lamelo rosnie do rangi problemu.

nie ma w jakikolwiek sposob tego jak zweryfikowac, ze lamelo mialby z tym obiekcje. zatem opieracie sie jedynie na swoim widzimisie.

faktem natomiast jest, ze lamelo stanowi trzon i oczko w glowie organizacji. jakby bylo przeciwnie, wtedy moznaby robic dymy. ale nie jest, wiec idzcie uderzyc glowa w sciane i sie opamietajcie.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uważam ze akurat z tym lamelo to się przyjebaliscie po to żeby się do czegos przyjebac ;

gosc wygrał z 5 meczy w całym sezonie, przeszedł do mistrza, powinien być szczęśliwy ;)

 

to tak jakby Cade teraz dostał się do suns/Bucks i narzekał ze musi grac z ławki pare meczy zanim skuma zagrywki.  No nie narzekałby raczej. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, LONGER01 napisał:

Achiuwa który jest w stanie kryć Biida czy Giannisa i także daje dobry rzut za 3

jest w stanie to chyba mocne nadużycie? gosc jest miernym obronca, zeby nie powiedziec bardzo slabym.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

ronia też, bo te jednoznaczne zdanie ma takie same podstawy(czysto subiektywne), jak opinia qcina że Tatum zagrał najlepszy 1mecz PO ze wszystkich zawodników.

Nie używałbym ironii kiedy przeciwstawiasz sobie teze

A Ja twierdzę ,że SMArt to DPOY

B- Qcin twierdzi ,że Time Lord

Ironią jest ,że Qcin stawia tezyktóre próbuje przedstawić jako fakt a ja podałem info które jest faktem

 

Są tezy które od początku śa manipulacją jak ta o Tatumie i tezy jak ta o Smarcie który w momencie podania informacji był wśród 3 finalistów o nagrodę najlepszego obońcy

Jedynie gdzie tu widze ironię to ,że próbuje się porównywać rzecyz , które nie są nawet blisko siebie. 

Z jednej strony wymysły Qcina oderwane od rzeczywistosći z drugiej strony moja informacja która po 24 h astała się faktem a i w momencie podania była tajemnicą poliszynela i większośc fanó NBa wiedziała kto dostanie te nagrodę

2 godziny temu, LAF napisał:

A tak serio myślę, że @mac dobrze wytłumaczył kwestię Smarta jako DPOTY i nie mam nic do dodania.

Ale co wyjąsnił? Że Smart nie jest DPOyem? Czy ,że jednak jest bo twierdziłeś inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, człowiek...morza napisał:

jest w stanie to chyba mocne nadużycie? gosc jest miernym obronca, zeby nie powiedziec bardzo slabym.

Słabym? Pokaż jedną statystykę na potwierdzenie tych słów. Brakuje mu centymetrów i kuleje atak ale defensywa to jego najmocniejsza strona. IMG_20220419_151250.thumb.jpg.5f1d1dc036df0a0e2cf25a974ffa0a4d.jpg

https://www.raptorsrepublic.com/2022/02/02/precious-achiuwa-is-a-rising-defensive-star/

https://www.nba.com/stats/player/1630173/defense-dash

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, MarcusCamby napisał:

Bulls dalej tak słabo mimo ściągnięcia tylu nazwisk? 

tam raczej masowo shutdowny w realu by lecialy

tak by zachowac top szanse na pick

48 minut temu, january napisał:

Moje głosy nie są totalnie ostateczne, można mnie zawsze spróbować przekonać do zmiany zdania.

Ale ktoś musiał zacząć;)

nie rozumiem tej roznicy miedzy celtics a knicks, gdy allen wypadl na tak dlugo.

a propo celtcs byc moze pominieta druga strone parkietu, czesto niedostrzegana (?), gdzie celtics w uproszczeniu oddaliby to co zdobiyli z back-courtem fox-mccollum i bez protekcji obreczy. 

a propo knicks zdawalo mi sie, ze 15-12 to nie jest wygorowana propozycja. na pewnno na dodatni zasluzyli.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.