Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

a ja Ci probuje wytlumaczyc, ze to co probujesz przekazac, nie jest zero-jedynkow,e tak jak to  przedstawiasz.

nie dosc, ze wypaczyles wynik, to jestes z logiką na bakier i tyle w tym temacie.

 

Jak gra w szachy z gołębiem.

1. Piszesz jaki byś miał bilans, gdyby moje głosy się nie liczyły i że gdyby się nie liczyły to miałbyś lepszy bilans niż ja.

2. Tłumaczę ci dlaczego twój wynik jest błędny, jakie błędy w obliczeniach popełniłeś, jaki jest poprawny wynik i wskazuję, że twoja pierwotna teza jest błędna i nawet gdyby moje głosy się nie liczyły, to też byś miał gorszy bilans niż ja.

3. Przyłapany na błędach odpowiadasz że jestem z logiką na bakier. Nawet nie wiem jak to komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

a ja Ci probuje wytlumaczyc, ze to co probujesz przekazac, nie jest zero-jedynkow,e tak jak to  przedstawiasz.

nie dosc, ze wypaczyles wynik, to jestes z logiką na bakier i tyle w tym temacie.

 

Akurat tutaj Fluber ma rację tylko nie rozumiesz o co mu chodzi. Źle liczysz. Odejmujesz od sumy głosy Flubera, które nigdy nie zostały tam dodane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Chyba zgodzisz się ze mną, że gdyby Wizards byli w takiej sytuacji jak moi Hornets, to na podstawie tego co wrzuciłem w tym meczu Kuzma na pewno wyszedłby do gry.

Nie zgodzę się, bo nie jestem lekarzem, a tym bardziej lekarzem Wizards ;) Jestem przekonany (choć nie pewny), że Kuzma w związku z tym kolanem opuściłby kilka gier, żeby sprawdzić jak kolano zareaguje na odpoczynek i w razie czego wróciłby, gdybyś wciąż walczył o play-in.

1 minutę temu, cvbe napisał:

Akurat tutaj Fluber ma rację tylko nie rozumiesz o co mu chodzi. Źle liczysz. Odejmujesz od sumy głosy Flubera, które nigdy nie zostały tam dodane.

c_m to źle rozumie, ale istotnie zawyżanie własnego bilansu powoduje, że ma się do rozdania mniej W innym zespołom. Tak więc nie można samemu sobie zawyżyć bilansu, ale można reszcie zaniżyć, co zrobił fluber.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

c_m to źle rozumie, ale istotnie zawyżanie własnego bilansu powoduje, że ma się do rozdania mniej W innym zespołom. Tak więc nie można samemu sobie zawyżyć bilansu, ale można reszcie zaniżyć, co zrobił fluber.

Oczywiście, że tak - temu nie przeczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, karpik napisał:

 

c_m to źle rozumie, ale istotnie zawyżanie własnego bilansu powoduje, że ma się do rozdania mniej W innym zespołom. Tak więc nie można samemu sobie zawyżyć bilansu, ale można reszcie zaniżyć, co zrobił fluber.

W ten sposób rozumiem jak ty. Po prostu upraszczam temat i nalewam  do pustego tego co brakuje (brakujące spotkania} według tego co zostało. 

Nie będę się bawił w demagogię komu by jednak dołożył wygrane 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, karpik napisał:

Nie zgodzę się, bo nie jestem lekarzem, a tym bardziej lekarzem Wizards ;) Jestem przekonany (choć nie pewny), że Kuzma w związku z tym kolanem opuściłby kilka gier, żeby sprawdzić jak kolano zareaguje na odpoczynek i w razie czego wróciłby, gdybyś wciąż walczył o play-in.

On był gotowy do gry vs Rockets tylko unseld wstrzymał ten powrót. Dyskomfort nie umożliwiał gry. Dziesiątki graczy w NBA gra z dyskomfortem. 

Uważam że fakt iż większość gm-ow liczyła Simmonsa przez pierwsze 2T ( np Ty) był dla mnie bardzo krzywdzacy a dodatkowo ciągnięcie tematu kuzmy mimo informacji że miał grać vs Rockets traktuje jako personalny atak i kolesiostwo po wymianie Davisa. 

Trudno jest na równych warunkach rywalizować gdy przeciwnik ma luczonego kontuzjowanego all stara u mnie gracz nie gra bo w teamie walczącym o nic odczuwa dyskomfort. 

15 minut temu, karpik napisał:

 

c_m to źle rozumie, ale istotnie zawyżanie własnego bilansu powoduje, że ma się do rozdania mniej W innym zespołom. Tak więc nie można samemu sobie zawyżyć bilansu, ale można reszcie zaniżyć, co zrobił fluber.

Mój bilans jest efektem innych glosow. Informowalem że będę odejmowal winy za brak opisów. Kilku gm-ow mimo tego opisów nie wrzuciło i odjalem im te wygrane. Nie chciałem zaburzać różnic pomiędzy gm-ami względem oryginalnych bilansów bo winow do dodania było za mało. Sugerowanie że zanizam komuś bilans jest podłe, stawia mnie w złym świetle i jest po prostu nieprawda. 

Gdybyście sprawiedliwie ocenili Knicks w 1T bez Simmonsa gdy ten team miał na rozegraniu lej po bombie to byłbym już spokojny o play in. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Uważam że fakt iż większość gm-ow liczyła Simmonsa przez pierwsze 2T ( np Ty) był dla mnie bardzo krzywdzacy a dodatkowo ciągnięcie tematu kuzmy mimo informacji że miał grać vs Rockets traktuje jako personalny atak i kolesiostwo po wymianie Davisa. 

Eh, znowu robisz z siebie ofiarę, zamiast rzeczowo porozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Eh, znowu robisz z siebie ofiarę, zamiast rzeczowo porozmawiać.

Jeżeli po 1 meczu nieobecności jest info "expected to play" a w ostatniej chwili trener wstrzymuje powrót zawodnika mówiąc że nie wynika to z żadnych badań ani diagnostyki tylko że są po prostu extracautious a Ty na wrzucenie tego przeze mnie piszesz rzeczowo że " Nie jesteś lekarzem i pewnie kilka meczów by jednak opuścił" to jak mogę to skomentować. Wrzucam Ci info że miał grać a Ty odpowiadasz że by nie grał. 

Jednocześnie w sytuacji gdy zawodnik mojego bezpośredniego konkurenta od półtora roku nie wylazł na parkiet, liczysz go jak gdyby nie było żadnych informacji o problemach z plecami i depresja i z góry założyłeś że Simmons udaje i że gra. Co to ma wspólnego z rzeczowoscia? 

Wrzucilem rozbudowany opis, opisałem sytuację kuzmy, cm w 1T nie wrzucił opisu w czasie ani wyjasnien w opisie w tej sprawie a i tak uznales że Simmons gra. 

Przed chwilą wprost cm skłamał że bez moich głosów miałby lepszy bilans niż ja co jest nieprawda, a Ty go bronisz i piszesz publicznie że zanizam bilanse. To jest rzeczowe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, fluber napisał:

Jeżeli po 1 meczu nieobecności jest info "expected to play" a w ostatniej chwili trener wstrzymuje powrót zawodnika mówiąc że nie wynika to z żadnych badań ani diagnostyki tylko że są po prostu extracautious a Ty na wrzucenie tego przeze mnie piszesz rzeczowo że " Nie jesteś lekarzem i pewnie kilka meczów by jednak opuścił" to jak mogę to skomentować. Wrzucam Ci info że miał grać a Ty odpowiadasz że by nie grał. 

Jednocześnie w sytuacji gdy zawodnik mojego bezpośredniego konkurenta od półtora roku nie wylazł na parkiet, liczysz go jak gdyby nie było żadnych informacji o problemach z plecami i depresja i z góry założyłeś że Simmons udaje i że gra. Co to ma wspólnego z rzeczowoscia? 

Wrzucilem rozbudowany opis, opisałem sytuację kuzmy, cm w 1T nie wrzucił opisu w czasie ani wyjasnien w opisie w tej sprawie a i tak uznales że Simmons gra. 

Przed chwilą wprost cm skłamał że bez moich głosów miałby lepszy bilans niż ja co jest nieprawda, a Ty go bronisz i piszesz publicznie że zanizam bilanse. To jest rzeczowe? 

dobre, pokrętna logika, mijanie się z prawdą ->> cel, wzięcie na litość głosujących robiąc z siebie pokrzywdzonego z dupy.

tymczasem fakty w tym trymestrze są takie co do 5 najlepszych graczy obu druzyn (reszta ma male znaczenie, niewarte rozmiany na czynniki peirsze):

westbrook < poole bezpaleacyjnie lepszy trymestr

kuzma < bridges bezapelacyjnie lepszy trymestr

ibaka < mobley bezapelacyjnie lepszy trymestr

allen < morris bezapelacyjnie lepszy trymestr

craig collins, tu mozna szukac podobnego poziomu, choc wedlug mnei collins to lepszy gracz.

. do tego to co niewidoczne na papierze, czyt. obrona jest na duzo wyzszym poziomie u mnie.

reasumujac roznica miedzy poziomami druzyn jet znaczna, w gruncie rzeczy 3-5 zwycięstw, w zaleznosci od preferencji.

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

dobre, pokrętna logika, mijanie się z prawdą ->> cel, wzięcie na litość głosujących robiąc z siebie pokrzywdzonego z dupy.

No tak, najpierw mi wyjeżdżasz na rodzinę, że Jasiek musi kasować ten rynsztok, żeby potem jak mnie to oburzy pisać że biore kogoś na litość i udaje pokrzywdzonego. 

Nabrales graczy w połowie sezonu i chcesz nagle żeby ich liczyć jakby 3 lata u ciebie grali. 

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

 

tymczasem fakty w tym trymestrze są takie co do 5 najlepszych graczy obu druzyn:

 

Fakty są takie że wymieniles cały skład w trakcie sezonu jakieś 2 razy i upierasz się że nowi zawodnicy grają u ciebie tak jakby grali tam cały czas. Fajnie się przebudowujesz ale my nie gramy w dodawanie boxscorow tutaj. Przynajmniej taka mam nadzieję. 

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

reasumujac roznica miedzy poziomami druzyn jet znaczna, w gruncie rzeczy 3-5 zwycięstw, w zaleznosci od preferencji.

 

 

Czyli tyle ile do tej pory wg twoich głosów. Na szczęście głosuje tu więcej osób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

Na treningu na treningu … 

Zreszta mowa tu o góra trzech meczach. LaMelo szybko się uczy 

Na treningu będzie łapał zgranie z tatumem i bookerem a na meczach będzie grał z kimś innym??? 

Serio nie rozumiem, lamelo przecież nie będzie zgrany z nikim po wymianie więc nie ma żadnego uzasadnienia dla gry z ławki. A sadzanie all stara na ławkę to proszenie się o trade Request. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, LAF napisał:

LOL 

Przecież napisałem wyraźnie góra trzy mecze aby trochę podłapał Playbook drużyny aby z samolotu nie wchodził do zespołu nim

Przecież później gra normalnie w s5 i nawet dostaje większa ilość minut. 

Skup się może na walce o Play-In z @człowiek...morza a nie szukanie sensacji gdzie jej nie ma. 

Co za różnica czy 3 mecze czy 15 XD Sadzanie all stara na ławce to niezłe jaja. To nie powrót z poważnej kontuzji. Gubisz się chłopie.

Rozumiem nieograniczoną miłość do Meltona, ale bądźmy poważni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Chodziło mi o to, że są razem w drużynie a co za tym idzie razem trenują …

Nom, i Melton gra w roli 6th mana cały sezon, przesuwanie go do s5 i zmienianie lineupow i wrzucanie balla w rolę Melton na 3 mecze żeby potem balla wrzucić do innej roli jest działaniem przeciwko zgraniu. Jeżeli to nie jest próba odwrócenia uwagi od tego co masz pod koszem po kontuzji Williamsa, to popełniłeś tu poważny błąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomniało mi się jak cm posadził Aytona kosztem Vonleha... i nawet 3 mecze ugrał

tutaj tego nie wróżę, koszmarny błąd GMa Wolves, LaMelo miał być upgrejdem nad Jacksonem, a w najważniejszym momencie ląduje na ławce... by się zgrać?

grubo

 

1 minutę temu, LAF napisał:

Aha czyli LaMelo z samolotu da większe zgranie niż Melton, który trenuje cały sezon z drużyna ? 
 

miałeś cały trymestr by spokojnie go ogrywać, zwłaszcza, że Socie nie groził spadek w tabeli większy niż o jeden seed, to jest niewytlumaczalne, można lubić Meltona, ale takich rzeczy nikt nie robi, bo gwiazdy tego sobie nie życzą

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LAF napisał:

Aha czyli LaMelo z samolotu da większe zgranie niż Melton, który trenuje cały sezon z drużyna ? 

No nie. Właśnie dlatego wrzucenie w rolę meltona jest wbrew logice. 

Jak masz gracza A i B i wymieniasz gracza A na gracza C to:

1. powinieneś zastąpić gracza A graczem C

a nie to co Ty robisz czyli zastępować gracza A graczem B, gracza B graczem C a po 3 meczach zamienić gracza C z graczem B i na końcu powiedzieć że to poprawia zgranie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.