Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przecież to było w zasadzie pewne, dalej niewiele to zmienia w walce o playin imo, Allena jak nie było tak nie ma

Tak jak i Mobleya od jakiegoś czasu. Poole z lepszym składem niż nasi Knicks robi rewelacyjne staty ale też 9-15. Więc w sumie dużo zależy od tego jak potraktujemy brak Foxa. Czy to shutdown czy kontuzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Qcin_69 napisał:

no jak c*** xd

Pamietam jakby to bylo wczoraj, gdy siedzielismy razem na trybunach HS i scoutawaliśmy poniższych jegomości.

Niewielu chyba dostrzega, że za naszymi sukcesami stoi przede wszystkim tytaniczna praca. U podstaw. W zalążku. Gdy nikt jeszcze nie patrzy.

Tu nie ma przypadku.

Pozdrawiam przyjacielu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, człowiek...morza napisał:

Pamietam jakby to bylo wczoraj, gdy siedzielismy razem na trybunach HS i scoutawaliśmy poniższych jegomości.

Niewielu chyba dostrzega, że za naszymi sukcesami stoi przede wszystkim tytaniczna praca. U podstaw. W zalążku. Gdy nikt jeszcze nie patrzy.

Tu nie ma przypadku.

Pozdrawiam przyjacielu.

 

 

tak było, 

na trybunach był tez @RonnieArtestics ale jego wzrok skupiony był na Kurtwigu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał:

Z flubera bym się nie śmiał na Twym miejscu. To on wydraftował Twojego obecnego franchise playera.

Win win wymiana. Ja zrobiłem dwa razy playoffs, lepiąc skład z gówna i nie czekając na te magiczne 20 meczów Poola w CY, a Karpik mądrze przed koniecznością zapłacenia Poolowi grubej kasy wymienił go na Davisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Win win wymiana. Ja zrobiłem dwa razy playoffs, lepiąc skład z gówna i nie czekając na te magiczne 20 meczów Poola w CY, a Karpik mądrze przed koniecznością zapłacenia Poolowi grubej kasy wymienił go na Davisa.

2 lata temu Redick Ci coś pomógł, ale w ostatnim sezonie, to raczej średnio, w offseason musiałeś dopłacić do jego zrzucenia. 

A Poole chętnie bym zapłacił grubą kasę, bo na nią zasługuje, ale jakoś tak nie miałem akurat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Qcin_69 napisał:

tak było, 

na trybunach był tez @RonnieArtestics ale jego wzrok skupiony był na Kurtwigu

Przyjacielu No nie pozostaje mi nic innego jak Ci pogratulować. Najinteligentniejszy gracz w NBA zadecydował 

Ps. Czesc wszystkim. Tak naprawdę nazywam się Draymond Green 🤷‍♂️

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

Przyjacielu No nie pozostaje mi nic innego jak Ci pogratulować. Najinteligentniejszy gracz w NBA zadecydował 

Ps. Czesc wszystkim. Tak naprawdę nazywam się Draymond Green 🤷‍♂️

znowu Minnesota i Knicks zgarniają wszystkie laury? 

Forum tego nienawidzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, człowiek...morza napisał:

Przyjacielu No nie pozostaje mi nic innego jak Ci pogratulować. Najinteligentniejszy gracz w NBA zadecydował 

Ps. Czesc wszystkim. Tak naprawdę nazywam się Draymond Green 🤷‍♂️

Debil kopiacy bezmyślnie w krocze aby osłabić zespół w najgorszym możliwie momencie ale fajnie wypadający w mediach społecznościowych robi za mister IQ Universe?

ale masz wzorce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy żałuję niewybranie Lamelo i wyciągnięcie z niego największego value? Owszem

Czy żałuję wybranie Deniego tak wysoko? Skądże.

Piękny blok na Townsie. Widać, że zaufanie Unselda przy rozgrywaniu się spłaca bo młody ma naprawdę świetne court vision. 

All-starem raczej nie będzie, ale solidną 3 opcją lub 6th manem jak najbardziej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Debil kopiacy bezmyślnie w krocze aby osłabić zespół w najgorszym możliwie momencie ale fajnie wypadający w mediach społecznościowych robi za mister IQ Universe?

ale masz wzorce 

nie wiem na co Ty patrzysz, ale ja przede wszystkim na grę, ewentualne jako dodatek, wypowiedzi.

kopanie w krocze nie ma nic do rzeczy.

niemniej dałeś dowód na potwierdzenie tego, czemu jesteśmy na przeciwległych biegunach w BeGM.

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

nie wiem na co Ty patrzysz, ale ja przede wszystkim na grę, ewentualne jako dodatek, wypowiedzi.

kopanie w krocze nie ma nic do rzeczy.

niemniej dałeś dowód na potwierdzenie tego, czemu jesteśmy na przeciwległych biegunach w BeGM.

 

 

Na którym biegunie jesteś? 

Ogólnie przytaczanie opinii wielu graczy to już jest meh. Ale robienie tezy o jego IQ aby wzmocnić swój prywatny zysk bo taka dobra opinia pasuje dla twojego składu nie jest ani niczym odkrywczym ani wybitnie górnolotnym. Ot wrzutka internetowa. A ty pod ta wrzutkę jeszcze tworzysz fargocla jaki to GOAT nie jesteś. Weź się z rana mocniej puknij w głowę. 

Mamy wielu homerow wśród graczy. Jednemu wyjdzie drugiemu nie. Każdy ma swoje typy w zależności od preferencji ( stara gwardia graczy bardziej za Jordanem młodzi za swoją epoka aby podbić legacy) a czasem gdy ma w tym ktoś interes fetuje swojego kompana z ekipy. Tu daleko jest od analitycznych merytorycznych i obiektywnych opinii wśród graczy. 

A to ze ktoś propsuje swojego teammate nie czyni z tej opinii wyroczni. Green dobrze rozumie grę i role na boisku w Golden. Czy w innych systemach był tak skuteczny wykazując się IQ? Może. Ale czy to top umysł na który się powołujesz. Wątpię. 

I zejdź już z tej chmury na Ziemie. 

Bo z Qcinem robicie bufonadę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.