Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

fakty mowia same przez sie

Nie myl swoich urojeń z faktami.

Wg Twojej logiki KAT jest lepszy od Jokicia - czyli KAT MVP w tym sezonie :) 

Szkoda mi czasu na te głupoty. Jak wytrzeźwiejesz to po prostu przeproś i zajmij się lepiej scoutowaniem draftu jak na tankera przystało.. aaaa zapomniałem - Knicks nie mają swojego picku 😂 @tangiers pierwszy raz od wybrania Doncicia ma szanse na czołowy pick w drafcie :P 

.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Nie myl swoich urojeń z faktami.

Wg Twojej logiki KAT jest lepszy od Joicia - czyli KAT MVP w tym sezonie :) 

Szkoda mi czasu na te głupoty. Jak wytrzeźwiejesz to po prostu przeproś i zajmij się lepiej scoutowaniem draftu jak na tankera przystało.. aaaa zapomniałem - Knicks nie mają swojego picku 😂 @tangiers pierwszy raz od wybrania Doncicia ma szanse na czołowy pick w drafcie :P 

jak widac po nerwowej reakcji prawda w oczy kole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Mój scouting report Camerona Krutwiga (6pts 2reb 1as w 13 minut) z meczu vs Zorg en Zekerheid Leiden:

- Cameron to strasznie ekstrawagancko wyglądający zawodnik, nosi wąsika z lat80’ czy 70’ i dzięki niemu wygląda jakby mógł zagrać na netflixie rolę agenta Murphy w serialu Narcos. Piszę to bo tylko dzięki temu wyglądowi rzuca się jakoś w oczy, a bez tego jego obecność na boisku była by praktycznie niezauważalna. Zapamiętałem jego jedno wejście 1vs1 i „obejście obrońcy za koszem” oraz jedno podanie które skończyło się piękną asystą. W tym meczu grał jako center, wyglądał tez umiejętnościami jak typowy center. Mysle ze w NBA miałby spory problem z tymi warunkami fizycznymi żeby grac centra. A na bycie pf nie ma odpowiedniego rzutu. W obronie był dość przeciętny, bez głupstw ale tez bez szału bo przeciwnicy pare rzutów mu w te 13 min wrzucili. nie wiem w jakiej roli szykuje Alonzo Krutwiga do gry w orlando ale bedzie z nim problem bo jak na centra NBA wyglada jak midget, a jako forward stanie się czarną dziurą w ataku. W obronie chyba by sobie radził na pf, jest nawet mobilny jak na gościa z wyglądem Adama Morrisona.
 

Jaylen Hands tez zagrał sredni mecz i tylko 7pts/2reb. W ataku tez niewidoczny. Ale w obronie wyglądał dobrze, i patrzę teraz ze z nim na boisku Antwerpen byli w sumie +14 w tym spotkaniu. 

antwerpia ma tam kilku Lepszych graczy i zdecydowanie super wrazenie zrobiło na mnie dwóch innych Amerykanów tam grających. Matt Tiby, power forward który wykazał się super skutecznością z dystansu, chyba 6/8 czy 6/9. Oraz combo guard Markel Brown, który miał swoje epizody w NBA gdzie probowal Się przebić chyba w Thunder i Rockets. To on był mvp tego spotkania. Napędzał zespół w każdej kontrze i wjeżdżał na kosz z duża łatwością. 
 

mecz rozstrzygnął się po dogrywce, po emocjach, gdzie gospodarze z leiden mocno wrócili w IV kwarcie do meczu, który praktycznie cały czas przegrywali, wiec chociaż emocje na sali były wielkie i bardzo fajna jak na Holandię w koszykówkę atmosfera. 
ostatecznie Brown i jego antwerpen wygrali 96:92.

A Krutwig chyba był po prostu zestresowany obecnością takiego super scouta jak ja, nie ma innego wyjaśnienia na ten słaby występ. Alonzo wisisz mi 15€ za scouting report, bo tyle kosztował ticket a poszedłem tam tylko dla Ciebie i Krutwiga! ;)

Jak będziesz albo ktoś bedzie miał więcej talentów do sprawdzenia w holendersko-belgijskiej lidze to polecam się na przyszłość ! 

 

❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Qcin_69 napisał:

o 6 rano to każdy pije, weź to przebij 

@człowiek...morza 

BD58611A-4550-4524-A0C2-5387EF39B6C8.jpeg

Kartty na najbliższa dekadę po tym spotkaniu rozdane. Jesteście pionkami na naszej szachownicy. 

Litości dla grzeszników nie będzie.

Przyjaciele zaś zostaną docenieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a jak już Ci tyle cm nagadał, to nie mógł napomknąć o tym, że drużyny nie masz? :D

Lepsze to ze jest się goatem bez drużyny. Przypadek niejakiego Michała Jordana jest gorszy. Gość był goatem do czasu nieposiadania drużyny. A jak sobie kupił zespół to do goata mu coraz dalej. 

Ale dzięki temu mamy epickie memy z nim w roli głównej. Podobne wartości artystyczne maja wpisy naszego zacnego kolegi nie GM. 

Tylko czekać na tekst. Byłem wypalony i potrzebowałem przerwy. A teraz wracam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LAF napisał:

A rozstrzygnęliście, który to GOAT beGM między sobą ? ; ]

  Po mojej bajerce i rzeczowej opinii CambiegoGoata, iż GOAT jest tylko jeden….. …..Niejako dupeczka Qcina to rozstrzygnęła, będąc w gotowości do porzucenia go na rzecz mojej osoby :) 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.