Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, karpik napisał:

Ale rozumiem, że sytuacja z real, kiedy Harden złożył trade request, bo nie chciał grać w drużynie z Durantem u nas nie ma znaczenia i Wizards są legit zespołem z tier 1?

 

10 godzin temu, karpik napisał:

Nah, gdyby mu było dobrze z KD i Kyrie, to by dalej grał w Nets. Konflikt z KD zaczął się tlić już na początku sezonu, a niegrający Irving tylko to podjudzał. Trudno u nas będzie o tak jednoznaczny beef między dwoma gwiazdami, a tu nikt nie ma z tym problemu, bo sam się boi, że kiedyś to na niego trafi xD Trade request w obecnej chwili nie ma większego sensu, lepiej poczekać do lata i zobaczyć co z KD. Ja mogę postawić na Heat, którzy pod niego wyczyścili SC.

Cytat

James Harden and Kevin Durant went on a trip to Greece together this past summer as their friendship blossomed again following the trade that brought back together nearly 10 years after they were split up by the Oklahoma City Thunder.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, LAF napisał:

Bez przesady. Pare gwizdków mogło pójść w druga stronę i ten techniczny z dupy dla Tatuma. 
 

Przecież chalange Celtics nawet brali odnośnie tego ofensa Tatuma na Strusiu - zatem nie wiem co Ty tutaj bronisz..

Struś był X-Factorem w końcówce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, człowiek...morza napisał:

James Harden and Kevin Durant went on a trip to Greece together this past summer as their friendship blossomed again following the trade that brought back together nearly 10 years after they were split up by the Oklahoma City Thunder.

No spoko.

10 godzin temu, człowiek...morza napisał:

Konflikt z KD zaczął się tlić już na początku sezonu

Ja mam wciąż nie wpisanego Forresta jakby co.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

Dobry post w temacie "Draft i Free agency - komentarze", teraz ten... Czyżbyś zgłaszał swoje aspiracje do Rady?

Jestem za!

Ale chyba chcemy żeby ta gra jeszcze trochę pożyła prawda?

Wszystkie braki uzupełnię w ten @karpik

Musiałem dociągnąć do końca obronę dyplomową i przy okazji remontuję z ojcem dom, więc spokojnie. Na opisy i głosowania wszystko będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Fak, obejrzałem mecz o wszystko lebrona i january ma problem :o 

 

Ależ zjebales niesamowicie z tym dealem, Tatum i book zrobiliby b2b i miazgę z lebronka

przecież Tatum i Booker ciagle są w Minnesocie :D jest tez Lamelo Ball przy okazji :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Zamiast pg13 i aytona. Spierdoliloscie ten b2b po calosci

zgadza się ze Minnesota się osłabiła w kontekście tego sezonu, ale patrząc na formę i kontuzje w Lakers, nie jestem w 100% pewny czy LA nie osłabiło się jeszcze bardziej ;)

9 minut temu, RonnieArtestics napisał:

No, słabszy fit i krótsza ławka na ten sezon niż mieliście na pewno. 

zgadza się ponownie, nikt o zdrowych zmysłach tego nie neguje :) 

ale nie można mieć ciastka i zjeść ciastka, dla mnie zawsze long term> jednoroczny wyskok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.