Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Sorry człowiek morza ale ostatnie dwa sezony w twoim wykonaniu mocno obniżają moją ocenę Ciebie jako gm-a, zrobiłeś bankruta ze składu kyrie/Kawhi/Davis w rok, potem rozwaliłes to big3, zawsze są z tobą problemy z ofertami i innymi sprawami na czas. Masz teraz fajną sytuacje aby fajnie obudować Poole-Bridges-Mobley i życzę Ci dobrze ale weź proszę już skończ z wywyższaniem siebie i robieniem niewiadomo kogo, gadasz tak jakbyś conajmniej b2b2b tutaj zgarnął, a masz jedno mistrzostwo z woodenem na pół.
 

Przyznam ci jedno -Pierwsze dwa trzy sezony miałeś jakieś GoAT transfery i sam się dałem na jeden nabrać i ostro wydymać, ale wtedy było tu tez sporo niekumatych ludzi, czy brat shevca wiec było o wiele łatwiej o takie okazje. 
 

ja wiem ze ty ten tekst GoAT to piszesz często z przekąsem, ale jak to powtarzasz tyle razy to już zaczyna wyglądać jak próżne budowanie sobie ego. Nie jesteś tu alfą i omegą, ani kimś kogo bym naśladował w pracy gm. Są lepsi i nie piszą takich tekstów codziennie. Weź wygraj mistrzostwo sam to chętnie „oddam cesarzowi co cesarskie” ale narazie może skup się na budowaniu składu zamiast prężyć muskuły, których za bardzo nie masz ;) pozdro

Kto jest lepszy?

Chętnie wejdę w polemikę wieczorem bądź jutro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem taki, ze już w drugim zdaniu piszesz bzdure pisząc o bankrucie, co jest minięciem z prawda. Bo fakt jest taki, ze zbudowałem organizacje, która powinna mieć 3 mistrzostwa z rzędu.nie ma ich nie ze względu na złe ruchy, (tylko kwestie pozasportowe).  I z tego powinienem być rozliczany. Wiec albo piszemy rzeczowo albo pierdolimy trzy po trzy 

1 minutę temu, fluber napisał:

Czysto wymianowo tak. Problem taki, ze qcin wybrał handel ponad wszystko. Mnie taka droga  nie jarala i w pełni świadomie ograniczyłem ruchy, żeby zachowało to choć trochę dobry  smak. 

I dalej nie zbudował lepszej drużyny. Pomimo 5razy większej liczby wymian. 

Wiec w ilości tak, jakości nie 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

 Bo fakt jest taki, ze zbudowałem organizacje, która powinna mieć 3 mistrzostwa z rzędu.nie ma ich nie ze względu na złe ruchy, (tylko kwestie pozasportowe).  I z tego powinienem być rozliczany.

Czyli postawiles groźbę bankructwa klubu na to że Kawhi, Davis i Kyrie będą jednocześnie zdrowi i w formie przez 3 lata z rzędu, a fakt ze nie wszyscy byli w każdym roku zdrowi i w formie to coś czego nikt się nie spodziewał. Masz rację, to było niemożliwe do przewidzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

czemu to ma niby dowodzić?

tegoroczni Nuggets mają top3 bilans na wyjazdach, mecze w którym silniejsze rosterowo ekipy ich zdoninowały nie mają przełozenia na całość, bo ogólnie jako drużyna się bronią, a to jest z mojej perspektywy najważniejsze

Sota dostała w tych meczach w pędzel bez mydła i mając cały zdrowy roster, to oni zawodza oczekiwania, bo nie oszukujmy się, po 60 punktach KATa z jakimis bolkami apetyty były dużo większe, a jest dramat, bo KAT boi się pociągnąć atak

KAT rozgrywa swój możliwe że najlepszy sezon jako lider drużyny - a krytyka jakby tego nie dostrzegała.. 

Ogólnie do tej pory w BeGM czerpałem głównie z 3 drużyn - stabilizacja Jazz, charakter Heat i budowa drużyny wokół ofensywnego centra - tu Nuggets byli wzorem tego co budowali wokół Joka, a ja to przekładałem na to, co można by osiągnąć z tak obudowanym KATem. Ten sezon jest pierwszym, gdzie mogę się powoływać na rl Wolves, a już nie muszę na Nuggets.

rl Wolves nie maja jakiegoś super składu, tu po prostu zadecydowały dwa czynniki - wybór w drafcie Edwardsa oraz fakt, że Finch wprowadził tam wreszcie jakiś system, którego brakowało. Naturalnie Rosas, a teraz Gupta dokonali wreszcie kilku sensownych ruchów kadrowych i do młodzieży z draftu - Edwards i McDaniels doszło kilka przemyślanych wymian, gdzie Wolves pozyskali - Russella, Vanderbilta, Beverleya, Beasleya i Princea. Są tez młodzi - Nowell, Reid, McLaughlin i Bolmaro. Finch zaczął od obrony i klarownego podziału ról. Nie jest to jakiś mega głęboki roster, ale po dopasowaniu trybików i wprowadzeniu jasnego systemu działa to w tym sezonie świetnie. 

Nie licząc tego jednego sezonu Thibsa z Jimmiem 2017/18 gdzie mieli 47W, to ich pierwszy sezon z pozytywnym bilansem od czas jeszcze Garnetta w sezonie 2004/05, gdzie mieli 44W - warto przy ocenie Wolves tak na to spojrzeć.

Odnośnie bilansu Wolves w 3T piszesz, że mają 1-4 w ostatnich 5 meczach - tak, ale w sumie w 3T poza tym bilansem 1-4 mają w pozostałych 13-4 i to pomimo, że KAT ma w tym trymestrze mniejsze wsparcie od dwójki Edwards - 18,4pkt. i Russell - 15,9pkt. A u mnie sam Mitchell daje 27,4pkt.  

.. a te jakieś Bolki od 60pkt.- jak ich ładnie określiłeś, to byli m.in. - Keldon Johnson i Tre Jones, którzy u nas mnie w Pacers wyprzedzili na Wschodzie, podpora defensywy naszych Cavs, którzy również mieli ode mnie lepszy bilans - Poeltl, All Star Dejounte Murray, ważni gracze rotacji naszych Mavs (Vassell) i Pistons (Richardson) oraz Zach Collins który wrócił do żywych w tym trymestrze po długiej przerwie. 

Dla mnie sam powrót KATa do walki o playoffs oraz dyskusje porównawcze Nuggets/Wolves to już wystarczający sukces w tym sezonie. Oby ta ten trend był stały. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

Problem taki, ze już w drugim zdaniu piszesz bzdure pisząc o bankrucie, co jest minięciem z prawda. Bo fakt jest taki, ze zbudowałem organizacje, która powinna mieć 3 mistrzostwa z rzędu.nie ma ich nie ze względu na złe ruchy, (tylko kwestie pozasportowe).  I z tego powinienem być rozliczany. Wiec albo piszemy rzeczowo albo pierdolimy trzy po trzy 

Czysto wymianowo tak. Problem taki, ze qcin wybrał handel ponad wszystko. Mnie taka droga  nie jarala i w pełni świadomie ograniczyłem ruchy, żeby zachowało to choć trochę dobry  smak. 

I dalej nie zbudował lepszej drużyny. Pomimo 5razy większej liczby wymian. 

Wiec w ilości tak, jakości nie 🤷‍♂️

Lamelo- Simmons

Booker-Poole

Tate-Bridges

Tatum-Mobley

Robert Williams- Holmes

Melton-Monte Morris 

faktycznie, nie ma różnicy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Qcin_69 napisał:

Conley-Booker-George-Tatum-Ayton 

Brunson-Melton-KCP- R.Williams

vs

Irving-Bogdanovic-Leonard-PJ Tucker-Gobert

Rubio-Dotson-Saric-Juancho-Chandler

 


Tak tylko zostawię

 

O naszych najlepszych teamam na papierze miałem na myśli 

I zapomniałeś o marcusie morrisie. I tak mój mistrz był lepszy od twojego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

O naszych najlepszych teamam na papierze miałem na myśli 

to był Twój najlepszy team na papierze przecież :) to jest Twój skład z mistrzowskiego sezonu, 

no chyba ze czujesz się urażony pominięciem Dj Wilsona i Forbesa, to możesz zamienić z Dotsonem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irving leonard morris rocker gobert, z ławki rubio bogdanovic saric

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

to był Twój najlepszy team na papierze przecież :) to jest Twój skład z mistrzowskiego sezonu, 

no chyba ze czujesz się urażony pominięciem Dj Wilsona i Forbesa, to możesz zamienić z Dotsonem 

No myśle ze irving leonard tucker bogdankvic Davis był lepszy 

I to dużo lepszy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Irving leonard morris rocker gobert, z ławki rubio bogdanovic saric

Conley-Irving

Booker-Leonard

George-Morris

Tatum-Tucker

Ayton-Gobert

Brunson-Rubio

KCP-Bogdanovic

Robert Williams-Saric

 

do tego:

Tate, Melton,Howard, Omer Yourtseven

vs

Dotson,Dj Wilson, Tyson Chandler, Bryn Forbes

 

pozdrawiam, wroc do rzeczywistości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

Conley-Irving

Booker-Leonard

George-Morris

Tatum-Tucker

Ayton-Gobert

Brunson-Rubio

KCP-Bogdanovic

Robert Williams-Saric

 

do tego:

Tate, Melton,Howard, Omer Yourtseven

vs

Dotson,Dj Wilson, Tyson Chandler, Bryn Forbes

 

pozdrawiam, wroc do rzeczywistości :)

No i w czym rzecz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Sorry człowiek morza ale ostatnie dwa sezony w twoim wykonaniu mocno obniżają moją ocenę Ciebie jako gm-a, zrobiłeś bankruta ze składu kyrie/Kawhi/Davis w rok, potem rozwaliłes to big3, zawsze są z tobą problemy z ofertami i innymi sprawami na czas. Masz teraz fajną sytuacje aby fajnie obudować Poole-Bridges-Mobley i życzę Ci dobrze ale weź proszę już skończ z wywyższaniem siebie i robieniem niewiadomo kogo, gadasz tak jakbyś conajmniej b2b2b tutaj zgarnął, a masz jedno mistrzostwo z woodenem na pół.
 

Przyznam ci jedno -Pierwsze dwa trzy sezony miałeś jakieś GoAT transfery i sam się dałem na jeden nabrać i ostro wydymać, ale wtedy było tu tez sporo niekumatych ludzi, czy brat shevca wiec było o wiele łatwiej o takie okazje. 

Tak jak wspomniałem wczesniej, chetnie podejme polemike, bo w koncu od tego jest ten temat, a i trzeci punkt mojego postu myślę może być niezłym przedsionkiem do nowej dyskusji.

Moje posty i oczekiwanie oddania należnego szacunku są efektem krytyki, ktora mnie spotkała tuz po transferach Leonard'a i Davis'a. Krytyki w mojej opinii niesłusznej, a wszędobylskiej. Bodajże tylko @LeweBiodroSmoka otwarcie pochwalił trade Davisa, myślę że @karpik takze, ale juz po cichu, pozytywnie ocenil oba transfery (tak wiem, drugiego był uczestnikiem, ale byl to w obopólnej myślę zgodzie tzw. win-win trade). Po drugiej strone chór na czele z @tangiers.

No a odnosząc się ściśle do rzekomej obniżki moich mojej oceny jako gm'a pojawia się pytanie, czy to rzetelne stwierdzenie, czy pobieżne?

Primo - "zrobienie bankruta".

No cóż, w teorii tak, w praktyce zbudowałem na papierze drużynę, która rokrocznie była faworytem, w zeszłym sezonie  W zeszlym sezonie był to sklad Irving-Beasley-Leonard-Tucker-Davis z kiepską ławką, niemniej na wschodzie faworyt do finału, Rok wcześniej  zaś zdecydowany faworyt do mistrzostwa. Fakt popadnięcia w problemy finansowe stanowi pokłosie problemów zdrowotnych, które miałem największe spośród wszystkich potentatów. Nie miałem niestety jednonogiego Klay'a, to moja największa wina. Mniejsza to strata 3 mln na Bradley'a, co biorę na klatę. Pytanie czy jeden Bradley = znaczne obniżenie lotów? Wszedłem na olimp, gdzie można w zasadzie już tylko patrzeć i nie ma pola do popisu, ergo nie ma pola do ruchów, w konsekwencji jak rzetelnie stwierdzić czy doszło do "mocnego" obniżenia poziomu?

Secundo i. chyba najistotniejsze  - "rozbicie big 3".

Tu weryfikacja prosta:

1. Nie oddałbyś aktualnie Leonarda za Mobleya, Bambe i 15 mln w salary czyli przysłowiowego Kevina Huertera?
Wyliczenie jest proste, za Mobleya moglem miec chocby Duranta, ktory co oczywste w obecnej sytuacji ma wieksza wartosc od Leonarda. Do tego dochodza assety za Bambe czy wspomnianego Huertera, a wiec co najmniej dwa 1-rundowe picki. Ekonomia oceniła
Reasumując GoaT trade czy nieGoaT? 

2. Nie oddałbyś aktualnie Davisa na Poole'a, Bridgesa, Lena, WCS'A, piec pickow 1-rundowych i trzy 2-rundowe? Ekonomia aktualnie? Poole jest all-star in the making, Bridges impact top50, wartosc pickow to kolejny gracz z top50. Czy Karpik otrzymałby aktualnie więcej? Dla porównania, myślę, że w odpowiednim momencie moglem miec Lamelo Balla lub Anthonego Edwarda. W mojej opinii dostalem więcej.

Terzo i najistotniejsze, czy sprzedawnie gwiazdy nie jest jedną z najtrudniejszych ze sztuk? czy da się sprzedać gwiazde korzystne?

Spójrzmy choćby na obecny sezon, gdze Curry idzie za Ingrama, a Sylvinho został z tym co ma, bo nie mogł znaleźć na rynku dealu. Qcin wymienił George'a na Lamelo, niemniej tak jak wspomnialem wyzej, w mojej opinii za Davisa dostałem wiecej. Historycznie chyba u nas tylko @Regis przebija wszystkich dealem Hardena.

W istocie pozostawiam aktualnie z "rozbicia BIG3" kwartet Simmons, Poole, Bridges, Mobley i 9 pickow 1-rundowych wraz z 1-rocznym umowami (bertans, wcs, len) i paroma 2-rundowcami do handlu, ktorych wartosc na rynku to w przyblizeniu all-star+dobry roles. Czyli w przyszlym sezonie nie bez podstawy jest stwierdzenie, ze bede mogl startowac 5 zawodnikami o impacie all-star, top50. Według mnie, co oczywiste jest jak najdalej subiektywnie, utwierdziłem jedynie, że tron GoatBeGM utrzymany. Może przede wszystkim dlatego, ze sprawdzilem sie w nowych warunkach. Podczas gdy z historii transferów gwiazd najbardziej prawdopodobnym scenariuszem byla utrata dziedzictwa i osiągniętego statusu. Pozostanie na olimpie jest równie trudne co jego zdobyce.

Z mniejszych transferow w zeszlym okienku masz  +/-17 pick i 3 2-rundowcowe za przejece Lena i Wcs'a (ktorych umow i tak potrzebuje do ewentualnego transferu), czy subtelna wymiana osmana na zacha collinsa (w tym trymestrze osman<<collins) oslodzona 2 runda dla mnie.  Zatem dalej jezdze na tym samym rowerze, nie zapomnialem jak to sie robi 🤷‍♂️.

Ps. Kon zwalony. powtarzam. kon zwalony. zero stresu. potrzeb. dziekuje. i do zobaczenia za rok w finale, jesli tylko bym chcial (ale nie chce, bo sprawia mi wieksza przyjemosc aktualnie ogladanie rozwoju).

Ps.2. Jakbysmy w koncu przyznawali nagrode gm'a roku, to przyznałbym ja w tym sezonie Tobie.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Tak jak wspomniałem wczesniej, chetnie podejme polemike, bo w koncu od tego jest ten temat, a i trzeci punkt mojego postu myślę może być niezłym przedsionkiem do nowej dyskusji.

Moje posty i oczekiwanie oddania należnego szacunku są efektem krytyki, ktora mnie spotkała tuz po transferach Leonard'a i Davis'a. Krytyki w mojej opinii niesłusznej, a wszędobylskiej. Bodajże tylko @LeweBiodroSmoka otwarcie pochwalił trade Davisa, myślę że @karpik takze, ale juz po cichu, pozytywnie ocenil oba transfery (tak wiem, drugiego był uczestnikiem, ale byl to w obopólnej myślę zgodzie tzw. win-win trade). Po drugiej strone chór na czele z @tangiers.

No a odnosząc się ściśle do rzekomej obniżki moich mojej oceny jako gm'a pojawia się pytanie, czy to rzetelne stwierdzenie, czy pobieżne?

Primo - "zrobienie bankruta".

No cóż, w teorii tak, w praktyce zbudowałem na papierze drużynę, która rokrocznie była faworytem, w zeszłym sezonie  W zeszlym sezonie był to sklad Irving-Beasley-Leonard-Tucker-Davis z kiepską ławką, niemniej na wschodzie faworyt do finału, Rok wcześniej  zaś zdecydowany faworyt do mistrzostwa. Fakt popadnięcia w problemy finansowe stanowi pokłosie problemów zdrowotnych, które miałem największe spośród wszystkich potentatów. Nie miałem niestety jednonogiego Klay'a, to moja największa wina. Mniejsza to strata 3 mln na Bradley'a, co biorę na klatę. Pytanie czy jeden Bradley = znaczne obniżenie lotów? Wszedłem na olimp, gdzie można w zasadzie już tylko patrzeć i nie ma pola do popisu, ergo nie ma pola do ruchów, w konsekwencji jak rzetelnie stwierdzić czy doszło do "mocnego" obniżenia poziomu?

Secundo i. chyba najistotniejsze  - "rozbicie big 3".

Tu weryfikacja prosta:

1. Nie oddałbyś aktualnie Leonarda za Mobleya, Bambe i 15 mln w salary czyli przysłowiowego Kevina Huertera?
Wyliczenie jest proste, za Mobleya moglem miec chocby Duranta, ktory co oczywste w obecnej sytuacji ma wieksza wartosc od Leonarda. Do tego dochodza assety za Bambe czy wspomnianego Huertera, a wiec co najmniej dwa 1-rundowe picki. Ekonomia oceniła
Reasumując GoaT trade czy nieGoaT? 

2. Nie oddałbyś aktualnie Davisa na Poole'a, Bridgesa, Lena, WCS'A, piec pickow 1-rundowych i trzy 2-rundowe? Ekonomia aktualnie? Poole jest all-star in the making, Bridges impact top50, wartosc pickow to kolejny gracz z top50. Czy Karpik otrzymałby aktualnie więcej? Dla porównania, myślę, że w odpowiednim momencie moglem miec Lamelo Balla lub Anthonego Edwarda. W mojej opinii dostalem więcej.

Terzo i najistotniejsze, czy sprzedawnie gwiazdy nie jest jedną z najtrudniejszych ze sztuk? czy da się sprzedać gwiazde korzystne?

Spójrzmy choćby na obecny sezon, gdze Curry idzie za Ingrama, a Sylvinho został z tym co ma, bo nie mogł znaleźć na rynku dealu. Qcin wymienił George'a na Lamelo, niemniej tak jak wspomnialem wyzej, w mojej opinii za Davisa dostałem wiecej. Historycznie chyba u nas tylko @Regis przebija wszystkich dealem Hardena.

W istocie pozostawiam aktualnie z "rozbicia BIG3" kwartet Simmons, Poole, Bridges, Mobley i 9 pickow 1-rundowych wraz z 1-rocznym umowami (bertans, wcs, len), ktorych wartosc na rynku to w przyblizeniu  to all-star+dobry roles. Czyli w przyszlym sezonie nie bez podstawy jest stwierdzenie, ze bede mogl startowac 5 zawodnikami o impacie all-star, top50. Według mnie, co oczywiste jest jak najdalej subiektywnie, utwierdziłem jedynie, że tron GoatBeGM utrzymany. Może przede wszystkim dlatego, ze sprawdzilem sie w nowych warunkach. Podczas gdy z historii transferów gwiazd najbardziej prawdopodobnym scenariuszem byla utrata dziedzictwa i osiągniętego statusu.

Ps. Kon zwalony. powtarzam. kon zwalony. zero stresu. potrzeb. dziekuje. i do zobaczenia za rok w finale, jesli tylko bym chcial (ale nie chce, bo sprawia mi wieksza przyjemosc aktualnie ogladanie rozwoju).

 

 

rozjebalismy grę Przyjacielu.

Reszta to bytom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Przyznam ci jedno -Pierwsze dwa trzy sezony miałeś jakieś GoAT transfery i sam się dałem na jeden nabrać i ostro wydymać, ale wtedy było tu tez sporo niekumatych ludzi, czy brat shevca wiec było o wiele łatwiej o takie okazje. 

jak to sie mowi, pierwszy milion trzeba ukrasc, potem z gorki xd

 

Cytat

Kuuuuuuuuze , The next Larry Bird #StayMe7o

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.