Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no to gdzie byles odwazny recerzu pare miesiecy temu?  teraz wojujesz olowkiem i nie roznisz sie od chlopow naszej osady

Spałem misiu kochany w przekonaniu, że Sylwek rozbije to fantastyczne duo najpóźniej po T2, bo realnie to było w jego najlepszym interesie, a mam go za bdb GMa. Jeszcze przed sezonem zaczął nimi próby handlu, więc mocno mnie zaskoczył, że nic z tego nie wystrugał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Spałem misiu kochany w przekonaniu, że Sylwek rozbije to fantastyczne duo najpóźniej po T2, bo realnie to było w jego najlepszym interesie, a mam go za bdb GMa. Jeszcze przed sezonem zaczął nimi próby handlu, więc mocno mnie zaskoczył, że nic z tego nie wystrugał.

przyznaje tez bylem zaskocozny. nawet mu radzilem podjecie stosownych krokow.

z drugiej strony, tean deal z johnsonem i mitchellem fajny,. ma realne szanse na misia. najwieksze z dotychczasowej kariery.

a ten sign-and-trade moze mu sie zrekompensowac w lato. nie widze dobrych opjcji dla duranta z czystym salary, a wiec nizsza umowa

wiec chyba podjal najlepsza decyzje.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Spałem misiu kochany w przekonaniu, że Sylwek rozbije to fantastyczne duo najpóźniej po T2, bo realnie to było w jego najlepszym interesie, a mam go za bdb GMa.

żebys tylko wiedział jak Sylwek był już przekonany, aż przyszedł Cygan ze zlotym zębem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

lol

może Ty mi Alojz Granta nie liczysz i nic nie mówisz? :)

Nie pisz do mnie Alojz, chyba że nie przeszkadza Tobie że będę pisał Lewe Jądro Smoka :)

Grant opuścił połowę sezonu, gra w tankerze, owdzem ma w 3T ponad 19pkt ale też tylko 3,3zb. Nie nazwałbym tego lepszą grą od Gordona. Pewnie byliby porównywalni. Obaczymy jak będzie grał w przyszłym sezonie jak może trafi gdzieś do lepszego klubu.

Wiadomo że Jok gra rewelacyjnie, ale tak samo jego gra się przekłada na grę Twoich graczy wokół niego jak i moich wokół duo KAT/Mitchell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

chyba że nie przeszkadza Tobie że będę pisał Lewe Jądro Smoka

oczywiście, że nie tak piszą tylko łaki, którzy co roku mają inne konto :)

7 minut temu, Alonzo napisał:

Vanderbilt gra świetnie, ale nie jestem pewien czy go wybiorą

yup, jeśli Sota skończy w playin to może nie miec az takiego poparcia, inna sprawa, ze przy tym co gra Vanderbilt to Aaron wygląda jak wóz z węglem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

 

no i jeb. 

zaorane.

ignazz robi za adwokata diabła.

alonzo odwraca kota ogonem, a gdy przyszlo do sprawdzenia kart, dysponuje samymi jopkami co najwyzej

myslalem, ze tu bedzie nawet 1 seed w calej lidze po RS, ale chyba bedzie trzeba zweryfikowac 

Nic nie jest zaorane. Twoja niechęć do GM to samozaoranie bo nie przechodzi Tobie przez gardło ostatnio nic pozytywnego w stosunku do kogoś którego nie lubisz. Zrobiłeś się takim mocno based „prywata first” decydentem. I krótkimi nic nie znaczącymi wtrąceniami „niby” punktujesz oponenta. Nie potrafisz dawać merytorycznych argumentów tylko klakierujesz innym mądrzejszym od Ciebie. A robisz za GOAT mądrość na forum. 
 

@LeweBiodroSmoka fatalny dobór last 5 Games gdzie były to ciężkie wyjazdy DAŁ BOS TOR jest oczywiście kamyczkiem do ogródka KAT ale konfiguracje dobrałeś sobie tak trochę na wygodnickiego. Zespoły grają falami sezon i fatalnym sposobem oceny gracza jest dobór okresu najtrudniejszego w sezonie. Na ciężkiej trasie zagrał słabiej na lżejszej dużo lepiej. I to oczywiście wskazuje pewne fale ale samo w sobie nie może być 100% argumentem obalającym jego jakość.  Mam wybrać dużo korzystniejsze not last 5 i budować na tym ocenę?

mocno niesprawiedliwa wstawka.  Choć obniża noty to nie jest to zaoranie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

Nic nie jest zaorane. Twoja niechęć do GM to samozaoranie bo nie przechodzi Tobie przez gardło ostatnio nic pozytywnego w stosunku do kogoś którego nie lubisz. Zrobiłeś się takim mocno based „prywata first” decydentem. I krótkimi nic nie znaczącymi wtrąceniami „niby” punktujesz oponenta. Nie potrafisz dawać merytorycznych argumentów tylko klakierujesz innym mądrzejszym od Ciebie. A robisz za GOAT mądrość na forum. 

wtf. przeciez ja lubie Alonzo. 

Robie za goat mądrość w BeGM. Myślę, że moja działalność mówi sama przez sie, a szczekaja jedynie tobie podobni, ktorzy nie potrafia tego zniesc, bez argumentu oponując, definiujac sie przy tym jako heretycy. Wam pozostały puste słowa  frazesy, za mna poza pełnymi trafnych spostrzeżen wpisów, stoją przede wszystkim czyny. Zamiast ode mnie czerpać, atakujecie.

a odnoszac sie do twojego spostrzezenia, napisze cos pozytywnego magic. beda prawdopodobnie 1 seedem po rs i maja bardzo silna druzyne. tylko co to zmieni? to oczywistosc, tak jak to, ze fluber jest miernym gm'em i wyzej sra niz dupe ma.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

Nic nie jest zaorane. Twoja niechęć do GM to samozaoranie bo nie przechodzi Tobie przez gardło ostatnio nic pozytywnego w stosunku do kogoś którego nie lubisz. Zrobiłeś się takim mocno based „prywata first” decydentem. 

kiedy napisales cos pozytywnego o knicks? bo twoje posty odnosnie mnie mozna podpiac weldug mnie pod krucjate  w negatywnym tonie. ktora zaczela sie lata temu, gdy jako jedna z bodajze 3 osob (january i alonzo) sprzeciwiles sie msitrzostwu knicks.

zawsze cos osobistego odnosnie mojej osoby wrzucasz

czekam az ktos pochwali  jordana poole'a, a jedynie @LAF potrafi oddac cesarzowi co cesarskie. smutne. przykro mi.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ignazz napisał:


 

@LeweBiodroSmoka fatalny dobór last 5 Games gdzie były to ciężkie wyjazdy DAŁ BOS TOR jest oczywiście kamyczkiem do ogródka KAT ale konfiguracje dobrałeś sobie tak trochę na wygodnickiego. Zespoły grają falami sezon i fatalnym sposobem oceny gracza jest dobór okresu najtrudniejszego w sezonie. Na ciężkiej trasie zagrał słabiej na lżejszej dużo lepiej. I to oczywiście wskazuje pewne fale ale samo w sobie nie może być 100% argumentem obalającym jego jakość.  Mam wybrać dużo korzystniejsze not last 5 i budować na tym ocenę?

mocno niesprawiedliwa wstawka.  Choć obniża noty to nie jest to zaoranie. 

ja nie uzgadniam ze Żbikiem niczego, komentuje za siebie, a że jest fanem Joka i wie, ze jest MVP to już jakby nie moja wina, skoro Alonzo może napisać, ze połączenie duetu KAT i Mitchell to więcej niż sam Jok, to ktoś ma prawo napisać, że to wierutna bzdura, jeśli do końca sezonu zostaje około 10 spotkań i rzucasz na niespełna 20 a vs Celtics i Suns robisz drtg grubo powyżej 130 mając jedna z większych głębi w lidze - to nie jest to powód do wiwatów

nie jest to argument przeważający, ale na pewno nie nieistotny, bo jak na drugim biegunie Jok robi w L15 30/13/8 na 62%fg i wyrabia sobie nad Sotą 2W przewagi mając podobny srs, to też nie ma tego co przemilczać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

czekam az ktos pochwali  jordana poole'a, a jedynie @LAF potrafi oddac cesarzowi co cesarskie. smutne. przykro mi.

Aż mi się Ciebie szkoda zrobiło. Nie mogę patrzeć obojętnie na taką potrzebę akceptacji ze strony otoczenia.

Jordan Poole jest świetnym graczem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ignazz napisał:

Mnie dziwi krytyka KATa w aż takiej skali tu. Zaskoczył mnie tu lewy szczególnie który MUSIAŁ widzieć tegorocznego KAT @DEN  vs Jok. 

czemu to ma niby dowodzić?

tegoroczni Nuggets mają top3 bilans na wyjazdach, mecze w którym silniejsze rosterowo ekipy ich zdoninowały nie mają przełozenia na całość, bo ogólnie jako drużyna się bronią, a to jest z mojej perspektywy najważniejsze

Sota dostała w tych meczach w pędzel bez mydła i mając cały zdrowy roster, to oni zawodza oczekiwania, bo nie oszukujmy się, po 60 punktach KATa z jakimis bolkami apetyty były dużo większe, a jest dramat, bo KAT boi się pociągnąć atak

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

czemu to ma niby dowodzić?

tegoroczni Nuggets mają top3 bilans na wyjazdach, mecze w którym silniejsze rosterowo ekipy ich zdoninowały nie mają przełozenia na całość, bo ogólnie jako drużyna się bronią, a to jest z mojej perspektywy najważniejsze

Sota dostała w tych meczach w pędzel bez mydła i mając cały zdrowy roster, to oni zawodza oczekiwania, bo nie oszukujmy się, po 60 punktach KATa z jakimis bolkami apetyty były dużo większe, a jest dramat, bo KAT boi się pociągnąć atak

Spurs to nie bolki. Lepsi od lakers może będą. 😂

Jordan Poole to świetny gracz.  Choć nie tak dobry jak #3 numer draftu. 

Ogólnie o knicks tez mogę. 
maja świetne logo i fantastyczne kolory. Świetnie wyglądają na spinkach do koszul. 

32 minuty temu, człowiek...morza napisał:

kiedy napisales cos pozytywnego o knicks? bo twoje posty odnosnie mnie mozna podpiac weldug mnie pod krucjate  w negatywnym tonie. ktora zaczela sie lata temu, gdy jako jedna z bodajze 3 osob (january i alonzo) sprzeciwiles sie msitrzostwu knicks.

zawsze cos osobistego odnosnie mojej osoby wrzucasz

czekam az ktos pochwali  jordana poole'a, a jedynie @LAF potrafi oddac cesarzowi co cesarskie. smutne. przykro mi.

Dziś. Ale przecież były wpisy o tym ze zebrałeś młody talent. Sam wiesz kto jest moim ulubionym rookie. 

Marzył mi się w spurs za White,a #11 2021 i future. 

W rl ale Cavs byli mądrzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry człowiek morza ale ostatnie dwa sezony w twoim wykonaniu mocno obniżają moją ocenę Ciebie jako gm-a, zrobiłeś bankruta ze składu kyrie/Kawhi/Davis w rok, potem rozwaliłes to big3, zawsze są z tobą problemy z ofertami i innymi sprawami na czas. Masz teraz fajną sytuacje aby fajnie obudować Poole-Bridges-Mobley i życzę Ci dobrze ale weź proszę już skończ z wywyższaniem siebie i robieniem niewiadomo kogo, gadasz tak jakbyś conajmniej b2b2b tutaj zgarnął, a masz jedno mistrzostwo z woodenem na pół.
 

Przyznam ci jedno -Pierwsze dwa trzy sezony miałeś jakieś GoAT transfery i sam się dałem na jeden nabrać i ostro wydymać, ale wtedy było tu tez sporo niekumatych ludzi, czy brat shevca wiec było o wiele łatwiej o takie okazje. 
 

ja wiem ze ty ten tekst GoAT to piszesz często z przekąsem, ale jak to powtarzasz tyle razy to już zaczyna wyglądać jak próżne budowanie sobie ego. Nie jesteś tu alfą i omegą, ani kimś kogo bym naśladował w pracy gm. Są lepsi i nie piszą takich tekstów codziennie. Weź wygraj mistrzostwo sam to chętnie „oddam cesarzowi co cesarskie” ale narazie może skup się na budowaniu składu zamiast prężyć muskuły, których za bardzo nie masz ;) pozdro

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.