Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

naah, jednak forma w real nba powinna mieć przełożenie, obym się mylił i w PO nie będzie szybkiego wylotu do bazy przez to

Myślę że wylecimy przez różnicę w talencie i brak 2-3 opcji w ataku niż przez Gordona :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lucas napisał:

Myślę że wylecimy przez różnicę w talencie i brak 2-3 opcji w ataku niż przez Gordona :P

 

a czemu musisz go usprawiedliwiać zawsze w ten sam sposób? nie oczekuje od niego c*** wie czego tylko niech daje energie chociaz jak ostatnio w pierwszej kwarcie z kims tam, Barton też traci na braku tamtej dwójki, cały zespół traci, ale minimum zaangażowania by nie zaszkodziło

aha i patrząc przez pryzmat całego rs, to drugim najlepszym graczem jest Monte i to zdecydowanie, Cousins w tych minutach też wygląda wcale niegorzej

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a czemu musisz go usprawiedliwiać zawsze w ten sam sposób? nie oczekuje od niego c*** wie czego tylko niech daje energie chociaz jak ostatnio w pierwszej kwarcie z kims tam, Barton też traci na braku tamtej dwójki, cały zespół traci, ale minimum zaangażowania by nie zaszkodziło

skoro Gordon nie wyglada lepiej niż przysłowiowy Grant mając obok Jokicia, to nie rozumiem czemu miałby być lepszy przy znacznie gorszym Townsie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

@Alonzo

głęboki skład to mam ja, Ty masz przepakowana s5 jedynie

Masz8 graczy + Bamba.

ja mam 11 graczy rotacji + bez minut Okeke czy naprawdę fajnie grający McGruder.

Warto też spojrzeć na to tak, ile Twoim graczom by zostało pary po 2T gdzie sam wiesz jakie miałeś problemy z rotacją.  - a propos Gordona

Ponadto to ostatnie mecze sezonu przed playoffs i tu też trzeba na to spojrzeć tak że drużyny w rl dają już odpoczywać graczom, czy sprawdzają różne ustawienia itp.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

skoro Gordon nie wyglada lepiej niż przysłowiowy Grant mając obok Jokicia, to nie rozumiem czemu miałby być lepszy przy znacznie gorszym Townsie :) 

no to jest oczywiste, ale jak patrzysz tylko na fit to potem wychodzi Ci, że Zion latał w PO nad głową Jokicia ;)

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Masz8 graczy + Bamba.

resista!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a czemu musisz go usprawiedliwiać zawsze w ten sam sposób? nie oczekuje od niego c*** wie czego tylko niech daje energie chociaz jak ostatnio w pierwszej kwarcie z kims tam, Barton też traci na braku tamtej dwójki, cały zespół traci, ale minimum zaangażowania by nie zaszkodziło

aha i patrząc przez pryzmat całego rs, to drugim najlepszym graczem jest Monte i to zdecydowanie, Cousins w tych minutach też wygląda wcale niegorzej

No dla mnie Aaron > Monte przez caly sezon. Mowisz, ze ja go usprawiedliwiam, wiec moge odbic piłeczkę, ze Ty sie go caly czas czepiasz :P Po prostu widocznie inaczej go cenimy-lubimy.

No i Barton to przynajmniej dla mnie inny case. On w tym środowisku powinien miec duzo lepszy sezon, bo wiecej pilki i wiecej okazji do ballhogowania, ktora lubi. Gordon to elite-roles, im mniej pilki i mniejsza rola w ataku tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, tangiers napisał:

Nie byl no brainerem, bo mialem na temat tego podpisu spore obawy, co wskazalem w jakims temacie. Dalem sie jednak przekonac, ze Kemba Walker i Hayward dadza 1 okno na mistrza, co teraz tym bardziej wydaje sie absurdalne. Giannis zostal udupiony w Bucks bardziej niz Davis na dlugim kontrakcie w NYK. W przypadku tego drugiego skonczylo sie na trade requescie i spalonej ziemi w NYK. Teraz pewnie bedzie podobnie.

Ja nie wiem czemu w tym dziale jest awersja do wyciagania wnioskow z bledow. Przeciez to bardzo konstruktywna metoda, a ja tu zazwyczaj czytam, ze wszystkie decyzje byly w danym okresie dobre itd. 

No Ty mogłeś mieć, ale fakt jest taki, że co do sytuacji Giannisa w real też były obawy, że się zakopie w średniej organizacji na lata, a jednak podpisał z nimi wtedy. Także myślę, że problem polega na tym, że patrzysz z perspektywy kibica, a nie z perspektywy Giannisa, a ta perspektywa jak widać różniła się od Twojej, skoro w real podpisał to extension.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

mowie hipotetycznie tylko o sytuacji w ktorej mtichell w realu zlozy trade request, bo zacznie go to wkurwiac

Ale rozumiem, że sytuacja z real, kiedy Harden złożył trade request, bo nie chciał grać w drużynie z Durantem u nas nie ma znaczenia i Wizards są legit zespołem z tier 1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

Ale rozumiem, że sytuacja z real, kiedy Harden złożył trade request, bo nie chciał grać w drużynie z Durantem u nas nie ma znaczenia i Wizards są legit zespołem z tier 1?

Drogi Przyjacielu,

zapraszam do założenia tematu  w tej kwestii zgodnie z regulaminem. Myśle, że będziesz miał mój miecz. Niemniej sytuacja wydaje mi się ciut inna, bo w realu Harden ściśle chciał do Sixers. Czy u nas widzisz podobną organizację?

To czego natomiast jestem bliski pewności, nawet mistrzostwo nie uratuje Duranta dla Wizards. Więc w teorii szybko Harden zostanie bez Duranta. Nawet postawiłbym pare złociszy, ze Durant trafi w ramach sign-and-trade do Houston.

15 minut temu, Alonzo napisał:

Masz8 graczy + Bamba.

ja mam 11 graczy rotacji + bez minut Okeke czy naprawdę fajnie grający McGruder.

Warto też spojrzeć na to tak, ile Twoim graczom by zostało pary po 2T gdzie sam wiesz jakie miałeś problemy z rotacją.  - a propos Gordona

nie ma w naszej lidze druzyny z wieksza glebia od denver. o czym ty pierdolisz?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Drogi Przyjacielu,

zapraszam do założenia tematu  w tej kwestii zgodnie z regulaminem. Myśle, że będziesz miał mój miecz. Niemniej sytuacja wydaje mi się ciut inna, bo w realu Harden ściśle chciał do Sixers. Czy u nas widzisz podobną organizację?

To czego natomiast jestem bliski pewności, nawet mistrzostwo nie uratuje Duranta dla Wizards. Więc w teorii szybko Harden zostanie bez Duranta. Nawet postawiłbym pare złociszy, ze Durant trafi w ramach sign-and-trade do Houston.

Nah, gdyby mu było dobrze z KD i Kyrie, to by dalej grał w Nets. Konflikt z KD zaczął się tlić już na początku sezonu, a niegrający Irving tylko to podjudzał. Trudno u nas będzie o tak jednoznaczny beef między dwoma gwiazdami, a tu nikt nie ma z tym problemu, bo sam się boi, że kiedyś to na niego trafi xD Trade request w obecnej chwili nie ma większego sensu, lepiej poczekać do lata i zobaczyć co z KD. Ja mogę postawić na Heat, którzy pod niego wyczyścili SC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Nah, gdyby mu było dobrze z KD i Kyrie, to by dalej grał w Nets. Konflikt z KD zaczął się tlić już na początku sezonu, a niegrający Irving tylko to podjudzał. Trudno u nas będzie o tak jednoznaczny beef między dwoma gwiazdami, a tu nikt nie ma z tym problemu, bo sam się boi, że kiedyś to na niego trafi xD Trade request w obecnej chwili nie ma większego sensu, lepiej poczekać do lata i zobaczyć co z KD. Ja mogę postawić na Heat, którzy pod niego wyczyścili SC.

konflikt oczywisty, niemniej na pytanie mi nie odpowiedziales.

heat i rockets to najbarzdiej realne opcje. w sumie double sign-and-trade durant middelton z dodatkami tez mogloby przejsc zgodnie z CBA zdaje sie?

 

ale tu pojawia sie problem taki, ze jak na moje sylvinho woli dostac cos od regisa. i to sylvinho rozdaje karty,

a wieksza kasa w ramach sign-and-trade i gra w rockets > gra za mniejsza kase w heat.

wiec tu tangiers mzoe obudzic sie z reka w nocniku i middeeltonem za 40-pare baniek w wieku 35 lat

4 minuty temu, karpik napisał:

, a tu nikt nie ma z tym problemu, bo sam się boi, że kiedyś to na niego trafi xD

ze mna jakos maja problem rotfl

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lucas napisał:

Gordon to elite-roles, im mniej pilki i mniejsza rola w ataku tym lepiej.

I u mnie dokładnie taką rolę pełni :)

Ponadto nie wymagam u niego takiej roli w ataku jaką ma w tym sezonie w rl Nuggets.

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

na pewno nie mniej niż Twoja s5 z Lowrym wspierana przez bardzo przeciętną ławkę

ja w 2T miałem problemy tylko w backcourt bo na skrzydle byłem cały czas przeładowany.

I nie przez cały trymestr jak Ty tylko przez około 10 meczy. Nic na to nie poradzę, że u nas moje 10 meczy zostało zrównane do całego trymestru..

No i gra Quickleya mimo slumpu rzutowego oraz gra Manna i Martina mi rozwiązywała problem z minutami. Do tego grali jeszcze Temple i Rivers. Ogólnie jak gracze z dalszej rotacji dostają nagle minuty to chcą je wykorzystać. Mi starczało tylko wzięcie ich gry 1:1 bez żadnej interpretacji..

KAT gdzieś tam na przełomie 2 i 3T robił 11-1 tak a propos teraz tego 1-5 przed którym było 10-1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

konflikt oczywisty, niemniej na pytanie mi nie odpowiedziales.

No, ale odpowiedź sama się nasuwa :) Sixers byliby dobrą opcją i miałoby to sens dla obu stron. Nie wykluczałbym też Bulls. Sensowne opcja dla Hardena by się znalazły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

No, ale odpowiedź sama się nasuwa :) Sixers byliby dobrą opcją i miałoby to sens dla obu stron. Nie wykluczałbym też Bulls. Sensowne opcja dla Hardena by się znalazły.

no to gdzie byles odwazny recerzu pare miesiecy temu?  teraz wojujesz olowkiem i nie roznisz sie od chlopow naszej osady

2 minuty temu, Alonzo napisał:

A mógłbyś mi przybliżyć tą głębię? Mam roster Nuggets właśnie przed oczami ale możliwe że czegoś nie widzę.

no nie wiem, za 9 gracza w rotacji robi ci gosc, co pewnie wyladuje w all-d. nikt nie ma takiego komfortu, ewentualnie tecu

 

ty masz ok lawke, nic wiecej. zodyn z tego atut.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

było też 30ppg teraz jest 18, rozumiem, ze już powoli ratujesz cokolwiek z bilansu? :)

Wolves mają 7 seed zaklepany i wyrwane z kontextu starsy z t meczy nic nie znaczą. :)

20W robię luźno, ale możliwe że przez ten zaniżony 2T nie będzie na koniec 60W :(

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no nie wiem, za 9 gracza w rotacji robi ci gosc, co pewnie wyladuje w all-d. nikt nie ma takiego komfortu, ewentualnie tecu

Bamba będzie w All-D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.