Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

i czym to sie rozni od utah real?

Umiejętnościami KATa w ataku? W Jazz co sezon zawsze tez ktoś wylatuje ważny a zespół jest dostrojony i doszlifowany w taki sposób ze ciężko im potem coś wymyslec na boisku AD hoc. Dodatkowo Gobert to ciagle w tym ataku sporo oddaje. W PO to walenie głowa w mur. Nasze Orlando moim zdaniem może być lepsze w adjustments w czasie rzeczywistym. 

Jazz bliżej do rzemieślnika a Magic to więcej jednak wirtuozów którzy mogą improwizować 

Dlatego spurs osiągali sukcesy bo Manu im dawał te przeciwwagę rzemieślników łatwych do przewidzenia. 

Moim zdaniem tego trochę brakuje Jazz. Plus Gobert w ataku. 

Tam trzeba siąść na Mitchela i można powieźć. 

Tu KAT może wyrzucić 50 punktów jak mu nieruchawego Poeltla dasz do krycia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Umiejętnościami KATa w ataku? W Jazz co sezon zawsze tez ktoś wylatuje ważny a zespół jest dostrojony i doszlifowany w taki sposób ze ciężko im potem coś wymyslec na boisku AD hoc. Dodatkowo Gobert to ciagle w tym ataku sporo oddaje. W PO to walenie głowa w mur. Nasze Orlando moim zdaniem może być lepsze w adjustments w czasie rzeczywistym. 

Jazz bliżej do rzemieślnika a Magic to więcej jednak wirtuozów którzy mogą improwizować 

Dlatego spurs osiągali sukcesy bo Manu im dawał te przeciwwagę rzemieślników łatwych do przewidzenia. 

Moim zdaniem tego trochę brakuje Jazz. Plus Gobert w ataku. 

szczczegoly.

ja zapytamel o sytuacje organizacji, ktora jest taka sama.

czyli 2round exit team. i w tym roku bedzie to samo.

nasi magic tak jak jazz nie sa w tierze najlepszych. sa lepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Lucas napisał:

Spokojnie, to tylko pisanie, zeby Cie podkurwic, wiem po sobie, bo tez mi sie zdarzalo, masz dosc krótki zapalnik ;) 

Niby wiem, ale czasami mam wrażenie że lepiej wyrazić dosadnie swoją opinię. :)

Natomiast wkurzyć mnie w BeGM raczej już nikt nie jest w stanie ;)

9 minut temu, ignazz napisał:

Umiejętnościami KATa w ataku? W Jazz co sezon zawsze tez ktoś wylatuje ważny a zespół jest dostrojony i doszlifowany w taki sposób ze ciężko im potem coś wymyslec na boisku AD hoc. Dodatkowo Gobert to ciagle w tym ataku sporo oddaje. W PO to walenie głowa w mur. Nasze Orlando moim zdaniem może być lepsze w adjustments w czasie rzeczywistym. 

Jazz bliżej do rzemieślnika a Magic to więcej jednak wirtuozów którzy mogą improwizować 

Dlatego spurs osiągali sukcesy bo Manu im dawał te przeciwwagę rzemieślników łatwych do przewidzenia. 

Moim zdaniem tego trochę brakuje Jazz. Plus Gobert w ataku. 

Tam trzeba siąść na Mitchela i można powieźć. 

Tu KAT może wyrzucić 50 punktów jak mu nieruchawego Poeltla dasz do krycia 

Yap

Duet KAT/Mitchell z dopasowanymi do nich Lowrym, Gordonem, Tuckerem i głębią ławki to contender a C_M pewnie się nudzi i wypisuje głupoty dobrze się bawiąc.

Szkoda, że w rl taka drużyna nie może powstać bo to by było piękne do oglądania. 

Zresztą C_M mi truł ostatnio d.. o KATa więc.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

real Sota jest niedoszacowana, ale niezwykle groźna, nawet w playin zagrają najpewniej z grizz z którymi mają 2:2 i raz ich jebnęli +30 czy z Suns na których mają nieźle meczapujący się roster

no, ale KAT to na tym etapie mógłby sobie darować bo L5 u niego to oszołamiające 18.4 ppg 8.4 reb 3 ast / 31% za 3 112ortg 118drtg

czyli typowy Towns gdy przychodzi merzec, no co zrobisz, szkoda bo roster ma dość zajebisty

Mitchell natomiast w L5 jest 0-5

Ignaś trochę nie pomogłeś Alonzo bo mi by się pewnie nie chciało tego sprawdzać

o Aaronie Gordonie, który od asg jest w slumpie i 4/5 czasu gra na alibi nawet nie wspomnę, by nie zaogniać sytuacji

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

no i jeb. 

zaorane.

ignazz robi za adwokata diabła.

alonzo odwraca kota ogonem, a gdy przyszlo do sprawdzenia kart, dysponuje samymi jopkami co najwyzej

myslalem, ze tu bedzie nawet 1 seed w calej lidze po RS, ale chyba bedzie trzeba zweryfikowac 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

real Sota jest niedoszacowana, ale niezwykle groźna, nawet w playin zagrają najpewniej z grizz z którymi mają 2:2 i raz ich jebnęli +30 czy z Suns na których mają nieźle meczapujący się roster

no, ale KAT to na tym etapie mógłby sobie darować bo L5 u niego to oszołamiające 18.4 ppg 8.4 reb 3 ast / 31% za 3 112ortg 118drtg

czyli typowy Towns gdy przychodzi merzec, no co zrobisz, szkoda bo roster ma dość zajebisty

Mitchell natomiast w L5 jest 0-5

.. a Heat byli 0-4 i po tej dyskysji o ich kryzysie wygrali 2 kolejne mecze w tym w Bostonie, gdzie @tangiers Max Struś był rewelacyjny (również w obronie)

Cały czas ignorujesz to że Mitchell i KAT grają tutaj razem, a Gordon nie jest 2/3 opcją tylko. max 4 - bo jeszcze za Lowrym. 

Quickley i Mann są idealni ze swoimi wjazdami przy KATie..

ja ma dwóch młodych wysoki/niski wchodzących w swój prime. Mam konkretny system i nie muszę co trymestr zmieniać narracji.. Przecież musicie to wiedzieć i rozumieć.. często mam wrażenie że robicie sobie po prostu ze mnie jaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ja nic nie ignoruje Alonzo, bez sensu jest się zamykać w sztywnych ramach

a Gordon jest po prostu bardzo wolny w obronie 1:1, za grajkami niższymi w ogóle nie nadąża, wsparcia dla Joka też specjalnego nie daje, może @Lucas aż tak tego nie widzi, ale zjazd w porównaniu z pre asg jest spory

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

 

Cały czas ignorujesz to że Mitchell i Gobert grają tutaj razem, a Gordon nie jest 2/3 opcją tylko. max 4 - razem ze wszystkimi innymi graczami Nuggets, gdzie Jok robi za alpha i omege

JAZZ mają skład z bdb weteranami. Mają konkretny system i nie muszą co trymestr zmieniać narracji.. Przecież musicie to wiedzieć i rozumieć.. często mam wrażenie że robicie sobie po prostu ze mnie jaja :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

właśnie ja nic nie ignoruje Alonzo, bez sensu jest się zamykać w sztywnych ramach

a Gordon jest po prostu bardzo wolny w obronie 1:1, za grajkami niższymi w ogóle nie nadąża, wsparcia dla Joka też specjalnego nie daje, może @Lucas aż tak tego nie widzi, ale zjazd w porównaniu z pre asg jest spory

Myślę że to wynika z tego, że nie gra w do końca komfortowym otoczeniu i musi więcej robić też w ataku, gdize dodatkowo ma długi już slump za 3.

Imo w Magic naszych ma dużo lepsze warunki do gry, bo tam w ataku jest KAT, Donovan czy Lowry. W Denver nie ma takiego komfortu bez Murraya i MPJ.

No a ogólnie przez cały sezon jest drugim najlepszym graczem Nuggets, choć w marcu lepszy był Bones.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Myślę że to wynika z tego, że nie gra w do końca komfortowym otoczeniu i musi więcej robić też w ataku, gdize dodatkowo ma długi już slump za 3.

Imo w Magic naszych ma dużo lepsze warunki do gry, bo tam w ataku jest KAT, Donovan czy Lowry. W Denver nie ma takiego komfortu bez Murraya i MPJ.

No a ogólnie przez cały sezon jest drugim najlepszym graczem Nuggets, choć w marcu lepszy był Bones.

no, na pewno trzeba Magic dać ciut kredytu za mocną s5, gdzie Gordon wyglądałby pewnie lepiej, ale to nie zmienia faktu, że on fizycznie nie wygląda za dobrze po prostu, też trzeba to brać pod uwagę, ja zawsze większą wagę przykładam do formy w NBA niż do fitu u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

no, na pewno trzeba Magic dać ciut kredytu za mocną s5, gdzie Gordon wyglądałby pewnie lepiej, ale to nie zmienia faktu, że on fizycznie nie wygląda za dobrze po prostu, też trzeba to brać pod uwagę, ja zawsze większą wagę przykładam do formy w NBA niż do fitu u nas

No myślę że to się łączy, bo właśnie w Denver przez kontuzje może być fizycznie bardziej dojechany. Wszyscy w Nuggets chyba oprócz Bonesa wyglądają na zmęczonych, nawet Jokic, po prostu Nikola jest tak genialny, że nawet na zmęczeniu robi rzeczy wielkie.

I ciężko mieć o to pretensje jak tyrają tak sezon bez drugiej i trzeciej opcji w ataku. To musi wpłynąć na zużycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale też kwestia podejścia, ja w odróżnieniu do @LeweBiodroSmoka(oznaczam bo dodaje do poprzedniego i łatwego ominąć) bardziej skupiam się na ficie jednak, bo dla mnie to kluczowe, zawodnicy w różnych środowiskach wyglądają różnie po prostu. Westbrook u nas też wygląda inaczej niż w Lakers cały sezon imo.

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

ja to kumam, ale grajkiem top50 już niestety nie jest, zobaczymy ile ma w baku, może się trochę oszczędza jak Biid? oby

No myślę że on nie miał być graczem top50, a bardziej top75-100, który kończy pod koszem i zapierdala w obronie, rzeczywistość wymusiła trochę inna sytuację. Czekam na kolejny sezon niezwykle, bo w tym to no liczę się z 1st round exit raczej, choć chciałbym serie z Dallas żeby powalczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordon przez pierwsza część sezonu był spokojnie top50, tak samo jak wtedy gdy grał chwilę z Jamalem, żeby Ci nie umknęło, że trudy sezonu to jedno, a fakt, że AG jest w swoim prime i skoro gra, to powinien jakis poziom trzymać, a teraz, to nie wiem chyba jest gdzies w okolicach top150 pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus co do Gordona u @Alonzo to w sumie nie trzeba sobie nawet wiele wyobrażać. Mieliśmy krótki, ale jednak okres po TD rok temu, jak znakomicie od razu Aaron wyglądał przy big three Nuggets. Właściwie jakby grał tam od lat 

Magic są słabsi od zdrowych Nuggets, ale Aaron jest tu bardzo długo, więc nawet mniej talentu to w miarę równoważy. Gordon może być efektywna atletyczna 4 opcja w ataku, która ścina wszystko i pakuje nad ludźmi + daje hustle i dobra obronę na najlepszym graczu rywala z pozycji 1-4. Mówię oczywiście o Play-offs, bo w RS ta defensywa często wygląda gorzej, ale skoro na Lillarda wyglądał w D dobrze to może i guardow w PO luźno bronić na dobrym poziomie 

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Gordon przez pierwsza część sezonu był spokojnie top50, tak samo jak wtedy gdy grał chwilę z Jamalem, żeby Ci nie umknęło, że trudy sezonu to jedno, a fakt, że AG jest w swoim prime i skoro gra, to powinien jakis poziom trzymać, a teraz, to nie wiem chyba jest gdzies w okolicach top150 pewnie

No i w okresie z Jamalem Aaron Gordon grał basket życia, wszystko przed nami jeszcze. Next year will be our year 🥵

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucas tu słusznie zauważasz, że w rl Nuggets Gordon ma trudniej przez brak czołowych guardów. U mnie ten problem nie występuje bo Lowry i Mitchell robią swoje, a sporo niskich bronią Mann czy Caleb Martin. Tu też swoje robi głębia składu o którą tak walczyłem w 2 T - ja mam naprawdę cały wachlarz obrońców wokół KATa i Mitchella i oni rywalizują między sobą o minuty. U mnie nie ma problemu by Gordon był mniej exploatowany - Mann, Martin, Boucher, Grant Williams czy nawet Okeke się ucieszą.

Zrozum to @LeweBiodroSmoka ja mam w ch##j głęboki skład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naah, jednak forma w real nba powinna mieć przełożenie, obym się mylił i w PO nie będzie szybkiego wylotu do bazy przez to

bez Jamala też wygladał kozacko, a teraz nie wyglada nawet dobrze momentami

@Alonzo

głęboki skład to mam ja, Ty masz przepakowana s5 jedynie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.