Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

małym allstarem można go spokojnie nazwać, za to, że będąc liderem bandy rolsów robi lepszy bilans niż Lakers chociażby

Jak ostatnio patrzyłem Reggie był w bottom5 pod względem najgorszego TS ligi. 

Robienie z Niego lidera to śmieszny żart maca i Qcina, którego nie ma sensu powtarzać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

W ogóle nie widzę podobieństw. Po za tym jacy topowi wolni agenci tam poszli? Wiecznie opluwany DeRozan? 

Przerabialiśmy to przy Doncicu, żaden topowy wolny agent nie pójdzie do sophomore. Nie było takiego przypadku w RL NBA i nie będzie i tutaj. 

Clippers powoli odbudowują swoją pozycje. Ściągnęli Wigginsa i Vucevica. I czy te deale były dobre czy nie jest drugorzędne. Liczy że pokazali się jako poważny klub, a nie tanker. 

chodziło mi o to, że czasem należy dołożyć 1-2 trybiki aby klub zaczął wyglądać diametralnie inaczej, poza tym wciaż LA i PG

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Robienie z Niego lidera to śmieszny żart maca i Qcina, którego nie ma sensu powtarzać. 

widocznie musisz to jakoś z Jaśkiem i innymi przełknąć, Reggie to lider pełną gebą, po prostu ma najgorsze z możliwych warunków, nie wspominając już o tym, że miał być tylko trzecią opcją

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jak ostatnio patrzyłem Reggie był w bottom5 pod względem najgorszego TS ligi. 

Robienie z Niego lidera to śmieszny żart maca i Qcina, którego nie ma sensu powtarzać. 

Pomijając juz fatalną skuteczność z gry Reggiego przypomniałeś mi walkę o niego na FA. U nas odbudował się w Bux (w rl w Clippers), ale ostatecznie odszedł do naszego mistrza do Soty - sam tak głosowałem.. a Wolves wymieniło go jak to ma w zwyczaju po dwóch trymestrach do najsłabszej drużyny w lidze.. Ciekawe też, czy George wróciłby w takiej sytuacji, gdy Bulls już nie mają o co grać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie rzeczy. 
nasze Orlando Magic jest mocniejsze niz cokolwiek tu czytałem właśnie przez dobre rozciąganie gry pod DM gdzie KAT jest u nas najbardziej niedocenianym graczem ( rok temu był DDR a dwa lata temu Wiggins) Mocno niedoceniana ekipa. 
 

druga sprawa w rl nba. 
 

Nicola Jokic to bezdyskusyjny  mvp i to jest twarde stwierdzenie 

Wrzuciłem zaległe 15 spotkań DEN i nie mam wątpliwości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Dwie rzeczy. 
nasze Orlando Magic jest mocniejsze niz cokolwiek tu czytałem właśnie przez dobre rozciąganie gry pod DM gdzie KAT jest u nas najbardziej niedocenianym graczem ( rok temu był DDR a dwa lata temu Wiggins) Mocno niedoceniana ekipa. 

ale zdajesz sobie sprawę że gdy Gordon wyleci w 1st round a KAT z Mitchellem w play-in, to nikt za bardzo się nie zdziwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Poważnie rozmawiamy o Clippers po czterech sezonach wycierania dna ligi? 

Tradycyjnie nie doceniasz mlodych, ktorzy produkuja :) W realu nie wydarzylo sie 99% rzeczy, ktore u nas mialy miejsce, wiec nie wiem czemu szukasz tutaj analogii. To, ze nie podpisalem przykladowego Duranta bylo jednym z wiekszych bledow w tej grze, wiec jesli nadal uwazasz, ze blad nalezy powielac przy LAC jest to troche rozczarowujace. Takie Giannis bylby jak znalazl w LAC, ale byles pierwszym, ktory naciskal na jego supermaxa. Teraz Giannis jest w duzej dupie, temat zostawiam ci do przemyslenia.

 

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale zdajesz sobie sprawę że gdy Gordon wyleci w 1st round a KAT z Mitchellem w play-in, to nikt za bardzo się nie zdziwi?

Jest jedno pewne w tej grze. Ignazz broniacy Magic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale zdajesz sobie sprawę że gdy Gordon wyleci w 1st round a KAT z Mitchellem w play-in, to nikt za bardzo się nie zdziwi?

Ja się zdziwię. 

Teraz, Lucas napisał:

osoby z nominowanymi w rosterze powinny dostać bonus za kulturę organizacji

 

Patty Mills i długo nic 

Gość walczy o prawa czarnych czerwonych i mieszanych równocześnie nie klękając 

Reszta to popierdolka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tangiers napisał:

Tradycyjnie nie doceniasz mlodych, ktorzy produkuja :) W realu nie wydarzylo sie 99% rzeczy, ktore u nas mialy miejsce, wiec nie wiem czemu szukasz tutaj analogii. To, ze nie podpisalem przykladowego Duranta bylo jednym z wiekszych bledow w tej grze, wiec jesli nadal uwazasz, ze blad nalezy powielac przy LAC jest to troche rozczarowujace. Takie Giannis bylby jak znalazl w LAC, ale byles pierwszym, ktory naciskal na jego supermaxa. Teraz Giannis jest w duzej dupie, temat zostawiam ci do przemyslenia.

 

Jest jedno pewne w tej grze. Ignazz broniacy Magic ;)

I ja swoje zdanie wciąż uważam za słuszne z tym jakie decyzje podejmują zawodnicy w RL NBA. Oni mają inną perspektywę na młodych graczy niż my. Oni chcą oddawać picki za wzmocnienia, a my w pickach widzimy święte graale. 

Ale cieszę się, że przyznajesz że moje zdanie jest zbieżne z realiami. Założeniem gry było odzwierciedlenie tego co jest w RL NBA.

Pozdrawiam przyjacielu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MarcusCamby napisał:

a my w pickach widzimy święte graale. 

mów za siebie :)

21 minut temu, LAF napisał:

Chyba co niektórzy popili ostro publikując ten ranking. Jeff Green, który powinien być ukarany za swoje zachowanie i sapanie do CP3 tutaj jest. No jakiś żart k**** 

nie ośmieszaj się

CP3 sprzedał mu łokcia i jeszcze go poganiał by biegł a nie udawał

w ogole kara za sapanie do CP3 byłaby spoko, propsuje ten pomysł

tylko czy 70% graczy chciałoby tracić kasę? ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, tangiers napisał:

Teraz Giannis jest w duzej dupie, temat zostawiam ci do przemyslenia

Janis jak podpisywał extension to miał jeszcze w miarę aktywnego GMa, niezły support i worek pieniędzy na stole. Teraz został mu tylko worek pieniędzy (co samo w sobie jest mocnym argumentem). Z perspektywy czasu wygląda to tak se, ale wtedy to był no brainer, bo jego sytuacja w naszych Bucks wiele nie odbiegała od tej z real. Dopiero po podpisaniu tej umowy tory zaczęły biec w kompletnie innych kierunkach. 

Choć i tak nasi Bucks mają wciąż fajnie dopasowany skład pod Giannisa, ale musiałby Hayward być zdrowy, co raczej nie nastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, karpik napisał:

Janis jak podpisywał extension to miał jeszcze w miarę aktywnego GMa, niezły support i worek pieniędzy na stole. Teraz został mu tylko worek pieniędzy (co samo w sobie jest mocnym argumentem). Z perspektywy czasu wygląda to tak se, ale wtedy to był no brainer, bo jego sytuacja w naszych Bucks wiele nie odbiegała od tej z real. Dopiero po podpisaniu tej umowy tory zaczęły biec w kompletnie innych kierunkach. 

Choć i tak nasi Bucks mają wciąż fajnie dopasowany skład pod Giannisa, ale musiałby Hayward być zdrowy, co raczej nie nastąpi.

Nie byl no brainerem, bo mialem na temat tego podpisu spore obawy, co wskazalem w jakims temacie. Dalem sie jednak przekonac, ze Kemba Walker i Hayward dadza 1 okno na mistrza, co teraz tym bardziej wydaje sie absurdalne. Giannis zostal udupiony w Bucks bardziej niz Davis na dlugim kontrakcie w NYK. W przypadku tego drugiego skonczylo sie na trade requescie i spalonej ziemi w NYK. Teraz pewnie bedzie podobnie.

Ja nie wiem czemu w tym dziale jest awersja do wyciagania wnioskow z bledow. Przeciez to bardzo konstruktywna metoda, a ja tu zazwyczaj czytam, ze wszystkie decyzje byly w danym okresie dobre itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ignazz napisał:

Dwie rzeczy. 
nasze Orlando Magic jest mocniejsze niz cokolwiek tu czytałem właśnie przez dobre rozciąganie gry pod DM gdzie KAT jest u nas najbardziej niedocenianym graczem ( rok temu był DDR a dwa lata temu Wiggins) Mocno niedoceniana ekipa. 
 

druga sprawa w rl nba. 
 

Nicola Jokic to bezdyskusyjny  mvp i to jest twarde stwierdzenie 

Wrzuciłem zaległe 15 spotkań DEN i nie mam wątpliwości 

u mnie na wschodzie pod katem PO wyglada to tak:

tier1: Wizards, Heat, Sixers
tier2: Magic, Pacers, Bucks

Nie zdziwi jak jakaś drużyna z tieru2 pokona tier1. Różnice nie są na tyle duże, żeby kontuzja bądź forma graczy w danej rundzie nie przechyliła szali.

Cavs i Pistons bez szans.
 

16 godzin temu, Alonzo napisał:

Obaczymy czy trafię na nich w playoffs. No i oczywiście kto błyśnie, a kto niekoniecznie w rl playoffs. 

 

ergo kolejny sezon Magic w ktorym nie są w gronie głównych potentatów. Zastanawia czy ewentualne etrade request Mitchella w realu nie miałoby przełożenia na naszą sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Spokojnie, to tylko pisanie, zeby Cie podkurwic, wiem po sobie, bo tez mi sie zdarzalo, masz dosc krótki zapalnik ;) 

niby tak, ale jednoczesnie nie.

czym rozni sie sytuacja obu organizacji? od paru lat bija glowa w mur. jest bardzo analogicznie.

mowie hipotetycznie tylko o sytuacji w ktorej mtichell w realu zlozy trade request, bo zacznie go to wkurwiac

11 minut temu, LAF napisał:

 

Natomiast nie rozumiem czemu @RonnieArtestics jest pomijany mając w swoim zespole takiego Daggera jakim jest CP3. Gość przeszedł obok całego  meczu aby w końcówce wziąć sprawy w swoje ręce i go wygrać. 

dlatego indiana u mnie w tierze2. imo deal z sylvinho to jeden z fajniejszych deali, win-win dla obu organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tangiers napisał:

 

 

Jest jedno pewne w tej grze. Ignazz broniacy Magic ;)

Zupełnie bezinteresownie bo nawet jednej wymiany nie zrobiliśmy razem ale meczy mnie ta narracja anty Orlando i niedocenianiu składu fitu i stabilizacji. Wiem ze łatwiej krytykować innych niż doceniać. Idę pod prąd może? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.