Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, LAF napisał:

Mimo, że BS nie pokazuje to MB był ważnym ogniwem zwycięskiej drużyny także @człowiek...morza może być ukontentowany 

Pistons przegrali, bagley nie gra w Knicks a box score był bardzo dobry. 

W dniu 5.01.2021 o 19:51, człowiek...morza napisał:

 Dotson>Russell

 

@RonnieArtestics co tam Jordan Bell. 

Jak się popatrzy co w poprzednich sezonach cm wypisywał i jak teraz mi zarzuca że to ja a nie on próbuje robić debili z glosujacych to się serio zastanawiam czy ktoś to kupi. 

I jeszcze obraża @ozzy110 od słabych gm-ow... 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cvbe napisał:

Minnesota i tak prime ma dopiero gdzieś za 2 lata więc nie ma gdzie się spieszyć :)

imo w pełnym składzie Minnesota już w tym  roku wygrałaby Zachod patrząc na problemy Lakers, Nuggets i Mavs to Lamelo-Booker-Tate-Tatum-Robert byli najlepszym s5 w Konferencji w 3 trymestrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, cvbe napisał:

Minnesota i tak prime ma dopiero gdzieś za 2 lata więc nie ma gdzie się spieszyć :)

Z PG, który wraca i Aytonem była spora szansa na obronę tytułu. Tym bardziej, że Lakers mogą w ogóle nie wejść do PI, więc trochę ciężko będzie LBJa bronić. A w finale wiadomo Magic, a nikt tak nie wyciera parkietu Townesem jak Ayton :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Z PG, który wraca i Aytonem była spora szansa na obronę tytułu. Tym bardziej, że Lakers mogą w ogóle nie wejść do PI, więc trochę ciężko będzie LBJa bronić. A w finale wiadomo Magic, a nikt tak nie wyciera parkietu Townesem jak Ayton :)

No Sota poszła w przyszłość kosztem tego sezonu gdzie faktycznie mogli zrobić back-to-back :) Tylko skąd ci Magic w Finale? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

No Sota poszła w przyszłość kosztem tego sezonu gdzie faktycznie mogli zrobić back-to-back :) Tylko skąd ci Magic w Finale? :D

Chciałem poczucie straty zwiększyć po oddaniu Aytona i kontuzji Williamsa :)

No i trochę zareklamować Deandre przy okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, cvbe napisał:

 Tylko skąd ci Magic w Finale? :D

Na Twoim filarze obrony Poeltlu i Zachu Collinsie KAT nastukał ostatnio 60pkt. Ponadto gdzieś mi śmignęło info, że rl Bulls z DeRozanem mają/czy mieli 2-16 z czołowymi klubami, zatem wiesz..

Jedynym poważnym przeciwnikiem na Wschodzie są na ten moment tylko 76ers, ale oczywiście obaczymy co przyniosą rl playoffs - bo to jest sporym wyznacznikiem u nas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Na Twoim filarze obrony Poeltlu i Zachu Collinsie KAT nastukał ostatnio 60pkt. Ponadto gdzieś mi śmignęło info, że rl Bulls z DeRozanem mają/czy mieli 2-16 z czołowymi klubami, zatem wiesz..

Jedynym poważnym przeciwnikiem na Wschodzie są na ten moment tylko 76ers, ale oczywiście obaczymy co przyniosą rl playoffs - bo to jest sporym wyznacznikiem u nas. 

No tak, zapomniałem że o Magic należy mówić tylko dobrze albo wcale! Pod ryzykiem wjazdów na własną drużynę :D

Sixers, Wizards, później może gdzieś na równi Magic i Heat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

No tak, zapomniałem że o Magic należy mówić tylko dobrze albo wcale! Pod ryzykiem wjazdów na własną drużynę :D

Sixers, Wizards, później może gdzieś na równi Magic i Heat

W BeGM raczej się nie mówi dobrze o Magic. 

Natomiast co do siły drużyn - poprzestanę na tym, że się nie zgadzam - obaczymy w playoffs :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, january napisał:

Lakers lekko robią u nas tytuł, ale Soty żal - tak jak pisałem już miesiąc temu, tu nawet 2R PO nie będzie.

Lebron cieniuje, Curry kontuzjowany, a już drugi trymestr miał cienki. Butler rozwala kolejny zespół. 

Duch Ibaki zaczyna się unosić nad Lakers... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.