Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, LAF napisał:

Tak, jednakże w tym poście chciałem zwrócić uwagę, że więcej podajesz przykładów negatywnych niż pozytywnych 

CJ McCollum ma dobre wejście w Pels, Crowder i Iggy jak trafili do Heat w sezonie zakończonym w bańce, Derrick White jest niewiarygodny w Celtics, Dinwiddie świetnie się odnalazł w Mavs - czasami gracz potrzebuje zmiany.. ale u nas przecież zawsze mają idealne środowisko i wręcz stworzoną do swoich możliwości rolę - nawet jak 5 razy zmieniają kluby ;) 

ooo... jeszcze Aaron Gordon po trafieniu do Nuggets miał świetne wejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

CJ McCollum ma dobre wejście w Pels, Crowder i Iggy jak trafili do Heat w sezonie zakończonym w bańce, Derrick White jest niewiarygodny w Celtics, Dinwiddie świetnie się odnalazł w Mavs - czasami gracz potrzebuje zmiany.. ale u nas przecież zawsze mają idealne środowisko i wręcz stworzoną do swoich możliwości rolę - nawet jak 5 razy zmieniają kluby ;) 

ooo... jeszcze Aaron Gordon po trafieniu do Nuggets miał świetne wejście.

Czyli zazwyczaj jest to trade jednego fitujacego gracza do dzialajacego już systemu. A nie takich sytuacji jak np. w Knicks gdzie od stycznia oddali już 9 zawodników że składu. Po co w ogóle robią jakieś obozy przedsezonowe w rl NBA? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

CJ McCollum ma dobre wejście w Pels, Crowder i Iggy jak trafili do Heat w sezonie zakończonym w bańce, Derrick White jest niewiarygodny w Celtics, Dinwiddie świetnie się odnalazł w Mavs - czasami gracz potrzebuje zmiany.. ale u nas przecież zawsze mają idealne środowisko i wręcz stworzoną do swoich możliwości rolę - nawet jak 5 razy zmieniają kluby ;) 

ooo... jeszcze Aaron Gordon po trafieniu do Nuggets miał świetne wejście.

Marvin Bagley w Pistons gra swoją koszykówkę. I zdecydowanie odżył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Btw @karpik kiedy wraca Davis ? Gdyby coś jeszcze pokazał dobrego w tym sezonie to.. może  Mógłbyś namieszać w playoffs na zachodzie nawet bez ziona- z taką formą Trae, Jrue iZubaca jak ostatnio prezentują.

Davis ma się coraz lepiej, jak będzie gotowy, to wróci.

Wstydź się, że w tej wyliczance nazwisk nie ma Poku ;) To jeden z największych pozytywnych zaskoków T3!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, karpik napisał:

Davis ma się coraz lepiej, jak będzie gotowy, to wróci.

Wstydź się, że w tej wyliczance nazwisk nie ma Poku ;) To jeden z największych pozytywnych zaskoków T3!

Cóż za dyplomatyczna odpowiedź :)

poku jest spoko ale chyba jeszcze nie zasłużył na moja wzmiankę 😛 imo w dobrym teamie nie byłby żadnym game changerem, ile minut mu dajesz w III trymestrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Cóż za dyplomatyczna odpowiedź :)

Bo Lakers nie dali jak dotąd żadnej konkretnej daty, gdzieś mi migło info, że w pierwszym tygodniu kwietnia. Zresztą powrót Ziona też nie jest tak do końca wykluczony, choć mało realny.

22 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

poku jest spoko ale chyba jeszcze nie zasłużył na moja wzmiankę 😛 imo w dobrym teamie nie byłby żadnym game changerem, ile minut mu dajesz w III trymestrze?

Poku byłby akurat lepszy w dobrym teamie aniżeli w tankerze, bo mniej grałby z piłką. Jego największym atutem jest obecnie defensywa, wiadomo, że to nie game changer, ale cieszy, że po tym jak mnie oszukaliście ze Stanleyem, i tak udało mi się wyciągnąć kogoś, kto da mi solidne minuty na skrzydle. Pewnie z 15 mpg dostanie, może nawet w kierunku 20, ale to zależy kiedy się Bojan wyleczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, karpik napisał:

Zresztą powrót Ziona też nie jest tak do końca wykluczony, choć mało realny.

Zion to u nas już rok temu wyleczył te kontuzje przez która pauzował w realu więc oczywiście że nie jest wykluczony. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, karpik napisał:

To dziwne, bo on tę stopę rozwalił se latem, ale dzięki za info.

Sorry, miało/powinno być "pauzował". Zaraz poprawie

Generalnie chodzi o to że skoro rok temu mógł grać z kontuzja która skończyła jego sezon to w tej grze nic nie jest wykluczone. 

I w ogóle liczba tego typu przypadków gdzie ludzie nie grają w rl NBA po półtora roku a u nas grają bardzo wypacza wyniki. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Generalnie chodzi o to że skoro rok temu mógł grać z kontuzja która skończyła jego sezon to w tej grze nic nie jest wykluczone. 

Raczej nic odkrywczego nie napiszę, ale są różne rodzaje kontuzji i wiele zależy od sytuacji drużyny w realu. Rok temu Pels po kontuzji Ziona wywiesili białą flagę i grali do końca sezonu jakimiś ziutkami. Gdyby akurat byli PO teamem, to by wrócił, są gracze, którzy grają ze złamanym palcem nawet w RS. Przypominam, że LaVine też rok temu skończył sezon przedwcześnie z powodu kontuzji kolana, a jakoś ludziom tylko ten Zion przeszkadzał. Stopa to oczywiście inna sprawa, jak wróci w real, to wróci u mnie, a jak nie, to nie, nawet jakbym miał zrobić podobny run w PO do tego z zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Jestem tez ciekaw czy dopuścicie mi nurkica w playoffs chociaż… miał opuścić 4 tygodnie, a tu już mija szósty i w Real blazers „ dziwnym trafem „ nie gra on, Lillard, Simons, Winslow, oraz Hart chyba tez dostał shutdowna? 

Dobra, nie pierdol tylko oddawaj Pana Tyusa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Jestem tez ciekaw czy dopuścicie mi nurkica w playoffs chociaż… miał opuścić 4 tygodnie, a tu już mija szósty i w Real blazers „ dziwnym trafem „ nie gra on, Lillard, Simons, Winslow, oraz Hart chyba tez dostał shutdowna? 

No wincyj jest takich przypadków, najbardziej chyba dostają przez to nasi Raptors, bo oprócz Dame i Simonsa, nie gra też Myles. Ja każdy przypadek traktuję indywidualnie, jak nakreślisz sytuację Nurka, to się zobaczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.