Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ty ciągle nie rozumiesz czemu nie mogłem mieć Goberta, nie miałbym kasy na obu Bridgesów itd. 

Brzydko się starzejesz, goacie :(

ALE CO TY pierdolisz za farmazon.

wszyscy graja na rookie kontraktach, wiec wchodzac do po, czy nawet playin zarobilbys na ich kontrkaty.

zabraklo ci cierpliwosci i wiedzy. 

i od tego szorowania dna juz ci zwoje pozmienialo. stad koalicja z kiepami ozzym i fluberem. nie idz ta droga sabo

wroc do nas, przyjacol 

u mnie i @Qcin_69 zawsze znajdzie sie dla ciebie pelen talerz. a i druga runde dorzucimy gratis

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale Bridgesy nie dałyby mi żadnych PO, tak więc obaj podzieliliby los Huertera. 

Co do Milesa to mogę tylko żałować, że oddałem go po tym drugim sezonie jak wyglądał fatalnie i miał tak niskie value, że nawet spadający Bertans to było dla niektórych za dużo. 

A sam mówiłem, że Milesa cenię najwyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

ALE CO TY pierdolisz za farmazon.

wszyscy graja na rookie kontraktach, wiec wchodzac do po, czy nawet playin zarobilbys na ich kontrkaty.

zabraklo ci cierpliwosci i wiedzy. 

i od tego szorowania dna juz ci zwoje pozmienialo. stad koalicja z kiepami ozzym i fluberem. nie idz ta droga sabo

wroc do nas, przyjacol 

u mnie i @Qcin_69 zawsze znajdzie sie dla ciebie pelen talerz. a i druga runde dorzucimy gratis

i nie będziemy wołać 40zl za noc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

@Alonzo po pierwsze u nas jest duża rotacja a jak wiadomo każdy ma inną wizję składu jaką chciałby posiadać a po drugie nie wszystko można odwzorować z realu a wymiany to najfajniejsza część beGM i się nie dziw, że sporo tego jest. Gdyby wymian były rzadkością to pewnie beGM siadło by i to zdecydowanie.

Zdaję sobie z tego sprawę i naturalnie rozumiem, że każdy ma własne kryteria. Jednak nie oszukujmy się  - część wymian to takie mieszanie nieosłodzonej herbaty, a jak wiadomo herbata od tego nie staje się słodsza. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Zdaję sobie z tego sprawę i naturalnie rozumiem, że każdy ma własne kryteria. Jednak nie oszukujmy się  - część wymian to takie mieszanie nieosłodzonej herbaty, a jak wiadomo herbata od tego nie staje się słodsza. :) 

A skąd to wiesz? Masz przeanalizowane krótkofalowe i długofalowe plany każdego teamu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Chciałbym zauważyć, że Pacers nie złożyli mi ani razu oferty za Milesa Bridgesa. A bajki opowiadasz jakbyś cenił go od początku. 

Jasne, ale to nie oznacza ze go nie obserwowałem. Może po prostu nie mialem nigdy za bardzo talentów/assetow na rookie contract żeby coś zaproponować a ty starymi dziadami nie byłeś wtedy zainteresowany raczej. 
 

ale faktem jest, że oglądam na nowo na bieżąco Hornets odkad przyszedł ball do ligi. Outbreak year Grahama tez oglądałem troszkę ale nie tak dużo. I faktem jest że Bridges, o wiele lepiej gra niż wtedy. Tylko on był od początku kariery „nie-minusowy” rolesem, coś jak Brogdon. Rozwinął się mega w grze 1vs1 przede wszystkim. Ale chyba od draftu sie mówiło ze to spory potencjał na super rolesa. I przyznasz ze z perspektywy czasu to na pewno żałujesz, ze go nie zostawiłeś ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LAF napisał:

np Forebs za Tosacano ? ; ]

niby tak. 

choc:
- chcialem stworyc zelazna defensywe (posiadajac forbes+melo nie daloby rady):
- jestem fanem umiejetnosc toscano;
- chcialem alteratywe dla simmonsa. trzymajac proporcje, sa miedzy nimi podobienstwa, dzieki czemu opieramy sie na tych samych schematach ofensywnych;
- zabezpieczenie na wypadek kontuzji simmonsa i rozdzielenie kreowania na wieksza liczbe graczy. 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, człowiek...morza napisał:

i tu akurat zgoda.

ja bym powiedzial nawet wiekszosc wymian.

Nuggets w 80% przypadków zawsze się chcieli się wzmocnić i te wzmocnienia bardzo czesto grały przez dobre kilka sezonów lub grają do dziś

 w tym sezonie ostatecznie troche też na papierze, ale chyba mam największą liczbę graczy potencjalnie w top100 ligi

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, człowiek...morza napisał:

niby tak. 

choc:
- chcialem stworyc zelazna defensywe (posiadajac forbes+melo nie daloby rady):
- jestem fanem umiejetnosc toscano;
- chcialem alteratywe dla simmonsa. trzymajac proporcje, sa miedzy nimi podobienstwa, dzieki czemu opieramy sie na tych samych schematach ofensywnych;
- zabezpieczenie na wypadek kontuzji simmonsa i rozdzielenie kreowania na wieksza liczbe graczy. 

Typowe "alonzowanie"

Jak ktoś inny robi deal to bezsensu, ale jak ja to jest w tym wyższa myśl i konieczność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MarcusCamby napisał:

A skąd to wiesz? Masz przeanalizowane krótkofalowe i długofalowe plany każdego teamu? 

 

11 godzin temu, LAF napisał:

Przecież mogą to być kosmetyczne zmiany nie musi to być od razu jakiś nie wiadomo jakie głośne nazwisko

I dlaczego zakładasz, że nagle wszyscy zawodnicy będą jak Dragić ? Niektórzy ożywają w nowym zespole np : Chris był tłamszony przez Hardena i odżył w Phoeinx

Przecież czasami to widać jak na dłoni - nie trzeba tu żadnej skomplikowanej filozofii. Za takimi ruchami kadrowymi nie idzie żadna konsekwencja, ale przykładów żadnych nie będę podawał bo jedyny efekt to obrażenie się GMa i napisanie, ze jakiś ziutek na trymestr, czy sezon był kluczowym ruchem, który doprowadził do czegoś tam. 

Odnośnie tego Dragicia LAF - on nie grał wtedy żle, tylko słabiej niż w Suns. Podałem też przykład w drugą stronę - Tobias Harris. Przykłady można tu mnożyć - Crowder grał w Cavs totalne g.. przy LeBronie, a z Celtics przyszedł jako elitarny roleplayer, Bjelica z kolei w Miami grał słabo po dealu, albo Fournier który w Magic nabijał statsy po przejściu do Celtics też okazał się totalnym niewypałem. Przykłady można mnożyć i te pozytywne i te negatywne. Fakt jest taki, że u nas wszyscy grają przecież tylko lepiej ;) - dlatego ja uśredniam i liczę ich na początku jako nieco słabszych. Graczy często zmieniających u nas kluby (a w rl jednak grających ciągle w tych samych organizacjach) liczę jako nieco bardziej słabszych. Oczywiście zwykłych rolesów liczę normalnie - adekwatnie do ich roli w rl gdzie też częściej zmieniają kluby. Jak prowadzi się regularne statsy któryś sezon to łatwiejsze zresztą jest :) 

Dobrym przykładem są też organizacje z konkretnym systemem - tak jest w rl Miami, gdzie taki Caleb Martin, który uchodzi za tego słabszego z braci Martin, w Miami gra wg mnie zdecydowanie lepszy sezon niż Cody. 

Ogólnie nie wrzucam statsów i highlightów moich graczy, ale ten jeden jedyny raz zrobię wyjątek bo później jest 30 opisów i ludzie nie czytają, albo czytają pobieżnie:

Immanuel 20pkt. w 4qw na boisku Heat (biedny Max Struś miał pecha). Co ciekawe ten niesamowity run w 4qw. zrobiła piątka - Quickley/McBride/Grimes/Gibson/Sims (później za Gibsona i Simsa weszli Barrett i Toppin).

Nie wdając się w dyskusje (napiszę o tym w opisie) warto odróżnić slump rzutowy od kreowania (gdyż ponoć w 2T w kilku meczach nie miał u mnie kto kreować) ;) zresztą przy KATie wyciągającym podkoszowych na obwód miałby łatwiej ze swoimi wjazdami i floaterami. 

Ogólnie już abstrah ując od tego meczu Quickley ma niesamowity 3T 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał:

 A podajesz same negatywne ; ]

Dużo zależy od fitu i od taktyki drużyny, ale ta druga składowa ma marginalny wpływ u nas więc jeśli fit jest dobry to dlaczego uważasz, że skoro w real NBA ktoś gra rewelacyjnie to nagle jak u nas zmieni klub będzie grał gorzej i wymyślasz jakieś dziwne wzory aby obliczyć jego prawdziwe umiejętności.

Na obie te kwestie przecież Tobie odpowiedziałem wyżej..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.