Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

@Alonzo

Cytat

Most made 3s in the NBA in March
1. Jordan Poole: 52 of 107
2. Donovan Mitchell: 51 of 143
3. Jayson Tatum: 50 of 107

Jordan Poole stats without Steph this season 26.3 ppg 3.9 rpg 5 apg 46-44-100 splits 62.6 TS% 58.1 EFG%

po francusku. zatanczymy?

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Jak złożysz propozycję Lanceowi, to raczej masz mój głos - chyba że ktoś by go jakoś baaaardzo chciał przepłacić. 

Gordona wybrali w drafcie rl Magic - zatem tak, licze go normalnie jako gracza wybranego przez Magic. 

To u mnie liczysz Grahama i Zellera jako wybranych przez Hornets? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Jak złożysz propozycję Lanceowi, to raczej masz mój głos - chyba że ktoś by go jakoś baaaardzo chciał przepłacić. 

Gordona wybrali w drafcie rl Magic - zatem tak, licze go normalnie jako gracza wybranego przez Magic. 

Hmm, w sumie Gordon to chyba jedyny zawodnik który został przez całe trwanie begm w jednym klubie, no jeszcze Jokic chyba. Szacun za takie osiągnięcie w sumie. 

Ale jak zawsze przesadzasz z tym wpływem zmiany klubu na gracza. U mnie np Bridges na powitaniu miał powiedziane że chcemy żeby był cała karierę u nas jako jeden z liderów i twarzy organizacji, wiec  mysle ze od samego początku, na fali podekscytowania zagrał zajebiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Hmm, w sumie Gordon to chyba jedyny zawodnik który został przez całe trwanie begm w jednym klubie, no jeszcze Jokic chyba. Szacun za takie osiągnięcie w sumie. 

Ale jak zawsze przesadzasz z tym wpływem zmiany klubu na gracza. U mnie np Bridges na powitaniu miał powiedziane że chcemy żeby był cała karierę u nas jako jeden z liderów i twarzy organizacji, wiec  mysle ze od samego początku, na fali podekscytowania zagrał zajebiście :)

Embiid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Qcin_69 napisał:

chronologicznie to jestem mistrzem beGM

 

 

 

(bez gwiazdki)

jak dla mnie z gwiazdką naturalnie :) 

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

tak, musiałem mieć graczy na teraz, wiec oddałem Paula Georga i Aytona za Lamelo Balla :) 

Nie pisałem ze gra archaicznie tylko ze jest kasztanem i dalej mogę to napisać, ma szczęście grać obok Tatuma i Roberta Williamsa wiec może w ogole grać :D 

Rozumiem czym się kierowałeś w tych wymianach - $$$$$, dlatego tak trudno jest utrzymać dobry skład na dłużej. Jednak wyszło to co Tobie zarzucałem podczas naszej dyskusji w trakcie playoffs - że żonglujesz składem i ci gracze nie maja prawa grając ze sobą tak krótko zajść dalej niż do II rundy playoffs. Mam nadzieję, że część GMów, która wtedy dała się nabrać i głosowała na Wolves ma begmowego kaca moralnego z tego powodu i wyciągnie jakieś wnioski.

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

racja, Hullibarton zupełnie zniknął w Pacers! 

 

Haliburtona uwielbiam :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul George by może do dziś grał w pacers gdyby nie wymuszanie tutaj non-stop jego trade, bo w realu request zrobił przecie… ;)

2 minuty temu, LAF napisał:

@Alonzo może powiesz ile wspólnie Wade-LBJ-Bosh zagrali meczy nim dotarli w swoim pierwszym sezonie do finałów ?  : ] 

Ile mieli zgrania ? Wydaje mi się, że nic i to nie stanęło na przeszkodzie dotarcia tam

Juz to mówiłem ostatnio tutaj chyba ze to zgranie jest przereklamowane. (ale oczywiście zarzucą mi że teraz pisze tak tylko dlatego ze sam się przebudowałem latem ;))
 

Suns z Paulem, Bucks z Jrue + Tuckerem, czy wcześniej Heat z Butlerem - to wszystko w pierwszym sezonie wspólnej gry. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LAF napisał:

@Alonzo może powiesz ile wspólnie Wade-LBJ-Bosh zagrali meczy nim dotarli w swoim pierwszym sezonie do finałów ?  : ] 

Ile mieli zgrania ? Wydaje mi się, że nic i to nie stanęło na przeszkodzie dotarcia tam

Wadę lbj i bosh to byli wtedy bodaj 2,5 i 8 strzelec ligi. To tak jakbyście z tatumem mieli doncica i embiida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, człowiek...morza napisał:

@Alonzo

Jordan Poole stats without Steph this season 26.3 ppg 3.9 rpg 5 apg 46-44-100 splits 62.6 TS% 58.1 EFG%

po francusku. zatanczymy?

 

 

Nie mam problemu z liczeniem gry Poolea 1:1 ale dopiero od przyszłego sezonu - jak naturalnie nadal będzie w Knicks :P 

teraz jest tak jak pisałem wyżej.

11 minut temu, fluber napisał:

To u mnie liczysz Grahama i Zellera jako wybranych przez Hornets? 

Chodzi o ciągłość gry o czym doskonale wiesz.

10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Hmm, w sumie Gordon to chyba jedyny zawodnik który został przez całe trwanie begm w jednym klubie, no jeszcze Jokic chyba. Szacun za takie osiągnięcie w sumie. 

Ale jak zawsze przesadzasz z tym wpływem zmiany klubu na gracza. U mnie np Bridges na powitaniu miał powiedziane że chcemy żeby był cała karierę u nas jako jeden z liderów i twarzy organizacji, wiec  mysle ze od samego początku, na fali podekscytowania zagrał zajebiście :)

Tak jak chłopaki wymieniali - ale doliczając jeszcze ciągłość u Ozzyego i Koladera to juz raczej większość. Może max 10 graczy takich się uchowało. Jeszcze Antka chyba nie wymienili.

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Czyli jednak są organizacje co są stabilne w begm, Alonzo nie jesteś aż tak wyjątkowy jak myślałem :(

U mnie jak przejmowałem Magic był już tylko Gordon z tego oryginalnego składu. Z czasów Dnc zostali jeszcze 3 pozostali liderzy. Resztą uzupełniam na bieżąco, ale core zmieniałem tylko nieznacznie. Cieszę się z podpisania Cama Krutwiga, ale również z powrotu McGrudera, który o dziwo dostaje regularne minuty w rl Detroit - na co w ogóle nie liczyłem pozyskując go (to taki niespodziewany bonus). Deal miałem dogadany z Szulimem już w grudniu, ale zależało mi na zrobieniu go dopiero po 2T ze względu na to, ze Rivers dawał mi pewne minuty jako gracz rotacji rl Nuggets i liczyłem długo, że Okpala się przełamie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LAF napisał:

@Alonzo może powiesz ile wspólnie Wade-LBJ-Bosh zagrali meczy nim dotarli w swoim pierwszym sezonie do finałów ?  : ] 

Ile mieli zgrania ? Wydaje mi się, że nic i to nie stanęło na przeszkodzie dotarcia tam

No ale oni przegrali tamten Finał

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Paul George by może do dziś grał w pacers gdyby nie wymuszanie tutaj non-stop jego trade, bo w realu request zrobił przecie… ;)

Juz to mówiłem ostatnio tutaj chyba ze to zgranie jest przereklamowane. (ale oczywiście zarzucą mi że teraz pisze tak tylko dlatego ze sam się przebudowałem latem ;))
 

Suns z Paulem, Bucks z Jrue + Tuckerem, czy wcześniej Heat z Butlerem - to wszystko w pierwszym sezonie wspólnej gry. 

Nie licząc Bux to te drużyny przegrały swoje Finały, a w Bux ci gracze po prostu uzupełnili już istniejący core

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

no idealny przykład na betonowe podejście Alonzo :D 

jak ktoś jest dobry to będzie dobry bez względu na to czy gra gdzieś 10 lat czy 2 tygodnie. 

 

Nope, od czasu Celtics 2008 nikt nie wygrał z marszu mistrzostwa Panie Beton :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze Raptors wygrali z Kawhi i Greenem i Ibaką chyba? w pierwszym sezonie, oj Alonzo jakbym się skupił to sporo bym nazbierał w ost 10-15 latach :) 

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

Dopiero jakby byli po 30 xd 

 

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

Dopiero jakby byli po 30 xd 

Albo jakbyś przegrał głosowanie w I rundzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.