Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, fluber napisał:

O, cm zdobył mistrzostwo, a ja nigdy nie wyszedłem z 1 rundy. Ciekawych historii się dowiaduję. 

I co z tym usunięciem konta atencyjno? 

atencyjnA* 

nie wiem, spytaj Borysa! Ja swoją cześć wykonałem, widocznie uznał, ze jak mnie usunie to nie będzie tutaj strażnika odpowiedniego i pozwolicie sobie na za dużo pi****lenia bez pokrycia- + tak chronologicznie, jak już piana odsłoni Ci wzrok, to ja zozstalem wywołany do tablicy przez Cambyego, a nie sam się udzieliłem, ale skoro można jechać po mnie i się przypierdalac to i ja mogę chyba zabrać głos?

Kazda Sprawa dla Reportera musi mieć swojego Mecenasa Kaszownika! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Qcin_69 napisał:

Ozzy nie płacił nigdy uczciwie tak jak chcesz to pdrzedstawiac, on zawsze przepłacał ze swojego braku wiedzy i wyczucia rynku, gdyby mógł być mną to by się zamienił bez wątpliwości.

Proszę cię. Wolę być sobą i przepłacać niż być taką cygańską szują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znamienne.

fluber bije kuca do wynalezienie konchara i alvardo.

qcin i ja do mistrzostwa 

przy okazji nie boje sie przyznac, tak jestem atencyjny. fluber zas robi z siebie cnotke, choc kuca bije rownie mocno, tylko mniej mu potrzba do eksplozji

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LAF napisał:

U nas to nierealne 

Dlaczego?

Spójrz na Detroit Ozzyego, czy na moich Magic - Gordon, Mitchell, Grant Williams, Okeke, Quickley, Bolmaro - to wszystko gracze Orlando z draftu, a Nunn jest undrafted. Teraz w drafcie 2022 będę miał jeszcze 2 kolejnych (już mam konkretnych kandydatów nawet :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

Dlaczego?

Spójrz na Detroit Ozzyego, czy na moich Magic - Gordon, Mitchell, Grant Williams, Okeke, Quickley, Bolmaro - to wszystko gracze Orlando z draftu, a Nunn jest undrafted. Teraz w drafcie 2022 będę miał jeszcze 2 kolejnych (już mam konkretnych kandydatów nawet :) )

No ale twoi rookies się dużo nie nauczą, u Ciebie to tylko są zgliszcza, i spalona ziemia :)

 

Tzn z Ciebie raczej żaden contender nigdy nie był i nie będzie  Alonzo, np w zeszłym roku prawie w II runda out w siódmym meczu, a mógł być przecież nawet out w I rundzie… 

 

😂😂😂

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Dlaczego?

Spójrz na Detroit Ozzyego, czy na moich Magic - Gordon, Mitchell, Grant Williams, Okeke, Quickley, Bolmaro - to wszystko gracze Orlando z draftu, a Nunn jest undrafted. Teraz w drafcie 2022 będę miał jeszcze 2 kolejnych (już mam konkretnych kandydatów nawet :) )

nie no Byku zajebiscie ich rozwinąłeś, całe szczęście ze trafili do Orlando, jakby wydraftowali ich w xxx to pewnie już dawno byliby poza liga 

10 minut temu, ozzy110 napisał:

Proszę cię. Wolę być sobą i przepłacać niż być taką cygańską szują

idź swoją droga, nie daj satysfakcji wrogom! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

atencyjnA* 

Jakby jakiś admin zagladal to informuje żeTy to napisałeś

12 minut temu, Qcin_69 napisał:

 + tak chronologicznie, jak już piana odsłoni Ci wzrok, to ja zozstalem wywołany do tablicy przez Cambyego, a nie sam się udzieliłem, ale skoro można jechać po mnie i się przypierdalac to i ja mogę chyba zabrać głos?

Chronologicznie to odszedłeś z forum zanim Marcus zabrał głos. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

No ale twoi rookies się dużo nie nauczą, u Ciebie to tylko są zgliszcza, i spalona ziemia :)

 

Tzn z Ciebie raczej żaden contender Alonzo, w zeszłym roku II runda out w siódmym meczu, a mógł być przecież nawet out w I rundzie… 

 

😂😂😂

Widzę, że czytasz dyskusję w temacie Heat :) 

Nic na to nie poradzę, że co poniektórzy tam muszą mieć rację pomimo, że nie bardzo maja pojęcie o czym piszą :) - takie uroki forum. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

znamienne.

fluber bije kuca do wynalezienie konchara i alvardo.

qcin i ja do mistrzostwa 

przy okazji nie boje sie przyznac, tak jestem atencyjny. fluber zas robi z siebie cnotke, choc kuca bije rownie mocno, tylko mniej mu potrzba do eksplozji

Jak lubisz bić kuca do cudzego mistrzostwa to możesz nawet bić kuca do mojego mistrzostwa konferencji dopóki Ci się nie uda przejść 2 rundy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

nie no Byku zajebiscie ich rozwinąłeś, całe szczęście ze trafili do Orlando, jakby wydraftowali ich w xxx to pewnie już dawno byliby poza liga 

Jak tam Miye Oni? Rok temu pisałeś, że Oni będzie wymiatał, a dla tak archaicznie grających graczy jak Grant Williams nie ma już miejsca w NBA ;) 

Widzisz.. Ty musisz mieć graczy na teraz, a ja swoich rozwijam na spokojnie, bo prime KATa i Mitchella dopiero przed nami. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, człowiek...morza napisał:

znamienne.

fluber bije kuca do wynalezienie konchara i alvardo.

qcin i ja do mistrzostwa

Btw. sprawia mi satysfakcję wyciąganie ludzi których wszyscy pomineli w drafcie a w których widzę coś więcej. 

A z tym biciem kuca, to nie wiem. Kuzma w 3T robi więcej ppg niż Jordan Poole. A myślę że nikt z gm-ow by na podstawie naszego bicia kuca tego nie powiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Jak tam Miye Oni? Rok temu pisałeś, że Oni będzie wymiatał, a dla tak archaicznie grających graczy jak Grant Williams nie ma już miejsca w NBA ;) 

Widzisz.. Ty musisz mieć graczy na teraz, a ja swoich rozwijam na spokojnie, bo prime KATa i Mitchella dopiero przed nami. :) 

tak, musiałem mieć graczy na teraz, wiec oddałem Paula Georga i Aytona za Lamelo Balla :) 

Nie pisałem ze gra archaicznie tylko ze jest kasztanem i dalej mogę to napisać, ma szczęście grać obok Tatuma i Roberta Williamsa wiec może w ogole grać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Nie wszystko zależy od nas. Gracze, którzy już są w tej lidze maja już wyrobioną opinie a tutaj tego nie ma 

Od nas zależy scouting młodych - i to jest jedną z fajniejszych rzeczy w tej grze. 

ja sobie ułożyłem juz dość dokładnie narrację w BeGM dla poszczególnych drużyn - staram się jak najbardziej odwzorowywać tu rl i już naprawdę (bez urazy dla nikogo) nie przejmuję się opiniami które wg mnie są nietrafione. 

Wiesz.. wrzucanie u nas stats kogoś kto w BeGM został co dopiero pozyskany przez klub u nas a w rl gra 2, czy więcej lat w innym klubie niewiele tu dla mnie znaczy. Z reguły jak młodzi gracze są rzucani z klubu do klubu to nie są zbyt perspektywiczni z punktu widzenia klubu - i tak też ich traktuję. W BeGM jest bardzo duża rotacja graczy, dlatego coraz łatwiej mi oceniać poszczególne teamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Od nas zależy scouting młodych - i to jest jedną z fajniejszych rzeczy w tej grze. 

ja sobie ułożyłem juz dość dokładnie narrację w BeGM dla poszczególnych drużyn - staram się jak najbardziej odwzorowywać tu rl i już naprawdę (bez urazy dla nikogo) nie przejmuję się opiniami które wg mnie są nietrafione. 

Wiesz.. wrzucanie u nas stats kogoś kto w BeGM został co dopiero pozyskany przez klub u nas a w rl gra 2, czy więcej lat w innym klubie niewiele tu dla mnie znaczy. Z reguły jak młodzi gracze są rzucani z klubu do klubu to nie są zbyt perspektywiczni z punktu widzenia klubu - i tak też ich traktuję. W BeGM jest bardzo duża rotacja graczy, dlatego coraz łatwiej mi oceniać poszczególne teamy. 

racja, Hullibarton zupełnie zniknął w Pacers! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Alonzo, czy jak podpisze latem Lance tez mnie będziesz liczył jako gm i organizacja który rozwija swoje wybory draftu? Bo gordona widzę tez liczysz jako swoj sukces ;]

Jak złożysz propozycję Lanceowi, to raczej masz mój głos - chyba że ktoś by go jakoś baaaardzo chciał przepłacić. 

Gordona wybrali w drafcie rl Magic - zatem tak, licze go normalnie jako gracza wybranego przez Magic. 

2 minuty temu, LAF napisał:

Gość jest w lidze tyle co Tatum to aż boje się spytać gdzie widzisz Tatuma

Tatuma wybrał w drafcie dla Magic również Dnc - poprzedni GM Orlando i wymienił z Qcinem za KATa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Jak złożysz propozycję Lanceowi, to raczej masz mój głos - chyba że ktoś by go jakoś baaaardzo chciał przepłacić. 

Gordona wybrali w drafcie rl Magic - zatem tak, licze go normalnie jako gracza wybranego przez Magic. 

Tatuma wybrał w drafcie dla Magic również Dnc - poprzedni GM Orlando i wymienił z Qcinem za KATa. 

zgadza sie, super deal Dnc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.