Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Napisałem przecież że przy odpowiedniej narracji wysocy i zbiórka nie ma znaczenia 🙃

 

Przy odpowiedniej narracji to temple może być legit s5 rozgrywającym, po czym dwa dni później zostaje oddany za jakieś smieci …. ;) ale taka kultura organizacji już, co zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Indiana w 2T bez Nurkicia (w rl grał śr. 31min.) w 3 meczach i właściwie bez żadnego innego przyzwoitego wysokiego zrobiła 20W, z czego wynika, że wysocy w BeGM nie są najwyraźniej wcale tak istotni..

Co tam u Temple słychać? Czemu nie łapie się do rotacji Pelikanów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś Kwiatek uknuł tezę, że kontuzja Nurka, to pospolity shutdown, nie wiem czy Ronnie mógłby to udowodnić, ale ciężko nie mieć wrażenia, że cos tu od poczatku srednio pachnie

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Co tam u Temple słychać? Czemu nie łapie się do rotacji Pelikanów? 

bardzo przyzwoity, z ciekawszych skilli to ręcznikiem dość nieszablonowo macha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

dziś Kwiatek uknuł tezę, że kontuzja Nurka, to pospolity shutdown, nie wiem czy Ronnie mógłby to udowodnić, ale ciężko nie mieć wrażenia, że cos tu od poczatku srednio pachnie

To plantar fascostam to najgorsza kontuzja do oceny pauzy. Czasem wystarcza 3-4 tygodnie i wracasz a czasem...jest to uraz przez który pauzuje Warren. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

To plantar fascostam to najgorsza kontuzja do oceny pauzy. Czasem wystarcza 3-4 tygodnie i wracasz a czasem...jest to uraz przez który pauzuje Warren. 

tak, ale ponadto oni już mają dla niego extension na stole(podobno), z punktu widzenia PTB tu wszystko składa sie na potencjalny shutdown

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał:

To plantar fascostam to najgorsza kontuzja do oceny pauzy. Czasem wystarcza 3-4 tygodnie i wracasz a czasem...jest to uraz przez który pauzuje Warren. 

A taki wade z tym grał jak trza było, z tego co mi wyskoczyło. 

Plantar fasciitis is a chronic foot condition, a painful inflammation of a thick band of tissue that runs the length of the bottom of your foot and connects the heel bone to the toes. It’s basically an overuse injury.

The treatment: Rest. Lots of it.

Which is the worrisome part. Come back to fast and it can come and go, lingering through the season. It happened to a lot of players over time, including Tyreke Evans last season. In a condensed schedule it would be harder to heal..„ 

Pewnie chcą go próbować porządnie wyleczyć skoro to cos chronicznego i to logiczne raczej, że skoro tankują, a grał zbyt zajebiscie do asg, to go namówili wspolnie z Lillardem do wyleczenia się w tym roku. nie było widać żadnych śladów tej kontuzji -przynajmniej w wynikach.

Ja nie będę strzępił ryja teraz o ten regular sezon i jeśli nie zagra już do końca sezonu to mam nadzieje że ludzie w miarę z duchem rywalizacji dadzą mi go wpuścić na chociaż 25 minut w play-offs… :) 

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

 

Ja nie będę strzępił ryja teraz o ten regular sezon i jeśli nie zagra już do końca sezonu to mam nadzieje że ludzie w miarę z duchem rywalizacji dadzą mi go wpuścić na chociaż 25 minut w play-offs… :) 

Ja zamierzam liczyć pauzę przez 4 tygodnie zgodnie z pierwotną diagnozą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

?

Nie żartuj..

Teraz, MarcusCamby napisał:

Czyli po czasie przyznajesz, że robiłeś z ludzi durniów. Spoko :)

Garrett Temple którego bym nie oddał gdyby nie okazja pozyskania PJ Tuckera (nie miałem absolutnie nikogo innego na wymianę) grał u mnie w 2T na pg dokładnie 240 min czyli śr. wychodzi 9,6min. Robinie z niego u mnie tak istotnego gracza decydującego o tym żenującym bilansie, który dostałem jest właśnie przykładem tej słynnej BeGMowej propagandy. Zresztą Temple w 2T miał kilka fajnych meczy. Nie miałbym pretensji przy głosowaniu gdyby nie to, że jednym się tu w ch$#j niesprawiedliwie zawyża - vide gra wysokich Pacers, której nie było, a mi nie tylko sie nie liczyło takiego Templea 1:1 co grał, a jeszcze kolokwialnie uwaliło zaniżając jego poziom. Temple jest bardzo minusowy w ataku, ale w obronie był ok. 

Wiesz o co Marcus mam pretensje? O to, że Clippers sobie mogą wygrywać u mnie będąc w dłuugiej trasie wyjazdowej i w b2b, Pistons mogą sobie wygrywać u mnie mając problem na pf (ale to ja jestem na świeczniku, a oni mają Moranta więc jeb@# sprawiedliwość i jakiekolwiek uśrednianie), Nets sobie policzyłem jako porażkę  - i to mi tu spoko zaliczono bo na moja niekorzyść..

Mi tu nie tylko nie przysługiwało w 2T uśrednianie, a żebym zrobił tak fatalny bilans trzeba mi było jeszcze zaniżyć to co grali moi gracze. 

Drugi ch%#j mi urośnie jak Pacers byli ode mnie rzeczywiście lepsi o 4 mecze, a Nuggets na porównywalnym poziomie mając o połowę graczy mnie j ode mnie, bez trójki, bez spaceingu nawet z tak fenomenalnym Joiciem.. Przez te bzdury ludzie tu zaczęli uważać Toscano za guarda.. 

Opis krótki zrobię po 3T żeby mi jeszcze dodatkowo bilansu nie obniżono, ale na głosowanie w 3T mam wylane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Nie żartuj..

Garrett Temple którego bym nie oddał gdyby nie okazja pozyskania PJ Tuckera (nie miałem absolutnie nikogo innego na wymianę) grał u mnie w 2T na pg dokładnie 240 min czyli śr. wychodzi 9,6min. Robinie z niego u mnie tak istotnego gracza decydującego o tym żenującym bilansie, który dostałem jest właśnie przykładem tej słynnej BeGMowej propagandy. Zresztą Temple w 2T miał kilka fajnych meczy. Nie miałbym pretensji przy głosowaniu gdyby nie to, że jednym się tu w ch$#j niesprawiedliwie zawyża - vide gra wysokich Pacers, której nie było, a mi nie tylko sie nie liczyło takiego Templea 1:1 co grał, a jeszcze kolokwialnie uwaliło zaniżając jego poziom. Temple jest bardzo minusowy w ataku, ale w obronie był ok. 

Wiesz o co Marcus mam pretensje? O to, że Clippers sobie mogą wygrywać u mnie będąc w dłuugiej trasie wyjazdowej i w b2b, Pistons mogą sobie wygrywać u mnie mając problem na pf (ale to ja jestem na świeczniku, a oni mają Moranta więc jeb@# sprawiedliwość i jakiekolwiek uśrednianie), Nets sobie policzyłem jako porażkę  - i to mi tu spoko zaliczono bo na moja niekorzyść..

Mi tu nie tylko nie przysługiwało w 2T uśrednianie, a żebym zrobił tak fatalny bilans trzeba mi było jeszcze zaniżyć to co grali moi gracze. 

Drugi ch%#j mi urośnie jak Pacers byli ode mnie rzeczywiście lepsi o 4 mecze, a Nuggets na porównywalnym poziomie mając o połowę graczy mnie j ode mnie, bez trójki, bez spaceingu nawet z tak fenomenalnym Joiciem.. Przez te bzdury ludzie tu zaczęli uważać Toscano za guarda.. 

Opis krótki zrobię po 3T żeby mi jeszcze dodatkowo bilansu nie obniżono, ale na głosowanie w 3T mam wylane. 

To bardzo dobrze, że nie będziesz głosował bo zaniżyłeś mi bilans, dając jako jedyny mniej niż 19W.

Słuchaj ty masz naprawdę problem z sobą jeśli myślisz ze jesteś mądrzejszy od wszystkich nas łącznie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

To bardzo dobrze, że nie będziesz głosował bo zaniżyłeś mi bilans, dając jako jedyny mniej niż 19W.

Słuchaj ty masz naprawdę problem z sobą jeśli myślisz ze jesteś mądrzejszy od wszystkich nas łącznie. 

 

myślę, że na posiadaniu dwóch kutasów, można się nieźle dorobić

natomiast z Orlando trochę daleko do LA, Alonzo będzie musiał zdecydować, czy wybiera alternatywna NBA czy może kariere filmowa

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie żartuje, kabareciki, to Twoja działka

Ostatnio jak C_M wrzucał dla dymu że KAT został Graczem Tygodnia, a Ty tradycyjnie bez reflexji dalej po nim jechałeś uświadomiłem sobie, że najwyraźniej ten komplex z początku kariery Joka i dyskusji kto jest lepszy nadal po tylu latach ci nie przeszedł

Natomiast śmiać mi się chciało jak te debilne statsy wrzuciłeś z których wynika, że niby Conley jest niedoceniany, a Mitchell przeceniany.. 🙃 Może niech Conley ciągnie ofensywę Jazz a nie Mitchell - patrz że w tym NBA się nie połapali..

Bilans dla Nuggets w 2T to jedna z największych żenad w historii tej gry - Jokic mimo swojej fenomenalności nie zrobiłby z tym g.. które miałeś do dyspozycji pozytywnego bilansu - podniecasz sie Vanderbildem, ale to właśnie gra obok Townsa mu umożliwia taką grę, Royce gdyby nie Mitchell ściągający uwagę obrońców, też nie wiem, czy chociaż śr. jedną trójkę by trafiał, a Neto Twój jedyny prawdziwy guard obok Conleya miał śr. 0,4 trójki na 19%,  spaceing, ławka.. wszystko w Nuggets leżało.. Bilans dostałeś za Jokicia, a nie za drużynę - tak tu się ocenia..

Zresztą szkoda mi czasu na te bezproduktywne  dyskusje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się Alfonzo nie gorączkuj

ode mnie będziesz już do końca dostawał zawyżane bilanse

nie mówiąc już o tym, ze ja formę KATa bez Edwardsa widze i doceniam

natomiast to o Mitchella powinieneś zacząć martwić, AG też jest w slumpie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.