Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Allen rzuca trzeci sezon z rzędu 40 procent z dystansu. 

Moi rolesi, w przeciwieństwie do rolesow Knicks nie muszą się zmieniać w 2-3 opcje więc nie musisz sobie niczego wyobrażać:) 

no trochę muszę Byczku, bo obok biega Westbrook z gala, trochę tych Lakers się naoglądałem w tym roku i ciężko o gorszego lidera w 22’ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

no trochę muszę Byczku, bo obok biega Westbrook z gala, trochę tych Lakers się naoglądałem w tym roku i ciężko o gorszego lidera w 22’ 

Nie zgodzę się, to tylko pokazuje że ciężko o gorsza druga gwiazdę obok LeBrona. 

Jak LeBron był kontuzjowany na przełomie stycznia i lutego to Westbrook grał bardzo dobrze. Jako lider właśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Nie zgodzę się, to tylko pokazuje że ciężko o gorsza druga gwiazdę obok LeBrona. 

Jak LeBron był kontuzjowany na przełomie stycznia i lutego to Westbrook grał bardzo dobrze. Jako lider właśnie

jo Lebron gra mega c***owy sezon, liczby jeszcze to maskują, gorzej ze u RW nawet liczb nie ma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Jak LeBron miał kontuzje to u Westbrooka liczby były. 

To prawda. Co prawda bilans nie robi wrażenia (6-12), ale w 18 spotkaniach, kiedy nie było Brona Russ robił 21,1/8,2/8,4/1,2/0,2 przy 44,4% z gry 34,9% za trzy i 69,9% z osobistych

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Polecam przyjrzeć się jakich rywali mieli w tych meczach Lakers. Bo tam tankerami i polamanymi ekipami wtedy mocno obrodzilo.

Ale nawet w tych 5 meczach w 2T wyglądał znacznie lepiej i przede wszystkim efektywniej bez LeBrona i Davisa, a tam już rywale byli na normalnym poziomie. 

8 minut temu, ozzy110 napisał:

To prawda. Co prawda bilans nie robi wrażenia (6-12), ale w 18 spotkaniach, kiedy nie było Brona Russ robił 21,1/8,2/8,4/1,2/0,2 przy 44,4% z gry 34,9% za trzy i 69,9% z osobistych

No i to nie jest poziom superstara ale grając 3 lata dla Charlotte w tym samym systemie z piłka w rękach i lepszymi shooterami dookoła chyba nie nazwałbym fluberyzmem oczekiwania że u mnie te 21-8-8 na 44% z gry i 35% za 3 mógłbym od Westbrooka oczekiwać ( już nawet nie śmiem proponować że moglby grac lepiej niż w rl NBA w Lakers choć wydaje mi się że jest tu mnóstwo argumentów po mojej stronie) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

chyba nie nazwałbym fluberyzmem oczekiwania że u mnie te 21-8-8 na 44% z gry i 35% za 3 mógłbym od Westbrooka oczekiwać

Westbrook nigdy, w żadnym sezonie w trakcie 14 lat kariery nie trafiał 35% za 3, także raczej oczekujesz zbyt wiele. W Twoich Hornets by pewnie robił dalej średnio triple double, bo to jest sens jego istnienia, co nie znaczy, że to by działało jakoś super. Dzięki tym meczom bez LeBrona jesteś po prostu w walce o play-in, ale to że Russ zdziadział jest faktem, to jest teraz gracz z półki Juliusa Randle (choć PR ma obecnie gorszy), czyli na 1 udany mecz przypada 3 nieudane i na koniec dnia kibic się zastanawia czy nie lepiej byłoby dać więcej minut Jose Alvarado.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2022 o 21:20, january napisał:

16W są w stanie machnąć przy takiej eksplozji formy graczy, a to powinno wystarczyć.

Tak więc jakbym miał teraz stawiać hajs to na Cs. Ale też zobaczymy ile Allen opuści.

Sources are saying Jarret Allen will miss the reminder of the season after suffering a fractured finger against Indiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Sources are saying Jarret Allen will miss the reminder of the season after suffering a fractured finger against Indiana

Indiana w 2T bez Nurkicia (w rl grał śr. 31min.) w 3 meczach i właściwie bez żadnego innego przyzwoitego wysokiego zrobiła 20W, z czego wynika, że wysocy w BeGM nie są najwyraźniej wcale tak istotni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Indiana w 2T bez Nurkicia (w rl grał śr. 31min.) w 3 meczach i właściwie bez żadnego innego przyzwoitego wysokiego zrobiła 20W, z czego wynika, że wysocy w BeGM nie są najwyraźniej wcale tak istotni..

No jest jednak różnica między 31 mpg a 0mpg... No i też Ronnie mógł te rezerwowe minuty jakoś lepić ze śladowych ilości olynyka, kenyona Martina ( pamiętam że razem z bobanem byli zajebiści rok temu w play in) i bodaj dienga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Indiana w 2T bez Nurkicia (w rl grał śr. 31min.) w 3 meczach i właściwie bez żadnego innego przyzwoitego wysokiego zrobiła 20W, z czego wynika, że wysocy w BeGM nie są najwyraźniej wcale tak istotni..

Zrobiłeś chociaż rozpiskę przeciwko komu nie grał ?  ;]
 

Przypomnij nam jeszcze:

Czy to Ty chciałeś dla siebie bilansu 19-8 mając ponad 25 nieobecności swojego big3 + kilka nieobecności gordona? XD
Czy to Ty chciałeś dla siebie bilansu 19-8 i nie dostales od nikogo takiego ?  XD

Czy to Ty dałeś mi jako jedyny z całej ligi bilans niższy niż 19-8?

Tak, to Ty? To weź sam lepiej  nie pierdol, cytując klasyka którego dziś wrzuciłeś ;)

Ładnie się odkleiłeś jak przewidywanie swojego wyniku przegrałeś w stosunku 1-29, mój wynik przewidziałeś w stosunku 1-29 i mimo to zamiast posypać głowę popiołem dalej jątrzysz, dalej bredzisz, że to niesprawiedliwość i spisek, albo sugerowanie się pierwszym głosem karpika xD

Uparcie lubisz się ośmieszać, keep it up byku!

 

W drugim trymestrze miałem dwóch top10 zawodników tej części sezonu, ale nie i c***, trzy mecze bez Nurkica, wiec powinienem mieć 10 porażek w tych trzech meczach… 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

No jest jednak różnica między 31 mpg a 0mpg... No i też Ronnie mógł te rezerwowe minuty jakoś lepić ze śladowych ilości olynyka, kenyona Martina ( pamiętam że razem z bobanem byli zajebiści rok temu w play in) i bodaj dienga. 

Nope, grali takie g..  lub w ogóle nie grali, że prędzej by mi głosujący slump rzutowy Quickleya darowali bo akurat w kreowaniu Immanuel jest świetny - co widać teraz jak dostaje więcej minut. Celtics mają jeszcze Tristana Thompsona. 

Widzę, że Artestics sie uruchomił - choć wie że mam go na ignorze 🙃 aż mi się przypomniało, że dał mi niższy bilans niż Sota zrobiła w 2T :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

 Celtics mają jeszcze Tristana Thompsona. 

Przy kontuzji Allena to mają tylko Tristana albo coś gubię w ich składzie. Fox, mccollum, beasley. Ten team jest równie mocny w ataku co beznadziejny w obronie. A i tak nie wiem czy to dobry fit w ofensywie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Przy kontuzji Allena to mają tylko Tristana albo coś gubię w ich składzie. Fox, mccollum, beasley. Ten team jest równie mocny w ataku co beznadziejny w obronie. A i tak nie wiem czy to dobry fit w ofensywie. 

Napisałem przecież że przy odpowiedniej narracji wysocy i zbiórka nie ma znaczenia 🙃

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Alonzo napisał:

Nope, grali takie g..  lub w ogóle nie grali, że prędzej by mi głosujący slump rzutowy Quickleya darowali bo akurat w kreowaniu Immanuel jest świetny - co widać teraz jak dostaje więcej minut. Celtics mają jeszcze Tristana Thompsona. 

Widzę, że Artestics sie uruchomił - choć wie że mam go na ignorze 🙃 aż mi się przypomniało, że dał mi niższy bilans niż Sota zrobiła w 2T :D 

Alonzo wrzucił mnie na ignora, czyta każdy mój post i po każdym przypomina że ma mnie na ignorze :)

Zachowujesz się troszkę jakbyś miał objawy PTSD po zobaczeniu głosowania w II trymestrze. Ta gra naprawdę szkodzi… ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.