Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Niestety kultura organizacji kosztuje.

170 mln czy jeszcze więcej? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, człowiek...morza napisał:

tak sobie patrze powoli na ruchy to najlepsze lato zdecydowanie w wykonaniu @january 

A dziękuję, dziękuję, nie narzekam;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Tecu napisał:

170 mln czy jeszcze więcej? 

Wszystko zależy od okoliczności :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, człowiek...morza napisał:

tak sobie patrze powoli na ruchy to najlepsze lato zdecydowanie w wykonaniu @january a najgorsze @cvbe

@cvbe całkiem solidne lato, patrząc na to, ze ma 1 pick na 5 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, MarcusCamby napisał:

Zapewne Pistons, ale w RL NBA zawodnicy by marzyli trafić do klubu, który potem oferuje swoich zawodnikom dobre kontrakty w czasach, gdzie 90% konkurencji żydzi lub nawet jawnie okrada swoich graczy.

Niestety kultura organizacji kosztuje.

Też pudło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

tak sobie patrze powoli na ruchy to najlepsze lato zdecydowanie w wykonaniu @january a najgorsze @cvbe

Szału nie ma bo ciężko walczyć, jeśli żaden FA nawet nie spojrzy w Twoją stronę, ale uważam, że skład mam mocniejszy niż w zeszłym sezonie a to do tego zawsze dążę :) Kemba/Barrett/DDR/Porzingis/Poeltl jest wg mnie lepsze niż Rozier/Barrett/DDR/DFS/Horford, a taki był cel kiedy nie boję się o finanse bo mam duży zapas z poprzednich sezonów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, cvbe napisał:

Szału nie ma bo ciężko walczyć, jeśli żaden FA nawet nie spojrzy w Twoją stronę, ale uważam, że skład mam mocniejszy niż w zeszłym sezonie a to do tego zawsze dążę :) Kemba/Barrett/DDR/Porzingis/Poeltl jest wg mnie lepsze niż Rozier/Barrett/DDR/DFS/Horford, a taki był cel kiedy nie boję się o finanse bo mam duży zapas z poprzednich sezonów :)

no nie wiem czy bez DFSa ten skład wyglada na lepszy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

no nie wiem czy bez DFSa ten skład wyglada na lepszy. 

Miałem za niego tylko jakieś słabe oferty typu Paul George, ale nie byłem zainteresowany rozmienianiem go na drobne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, cvbe napisał:

Miałem za niego tylko jakieś słabe oferty typu Paul George, ale nie byłem zainteresowany rozmienianiem go na drobne.

no i pięknie, teraz kolejny argument haterów będzie używany, że Minnesota chciała wymienić PGeorge za DFSa :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gilbert Arenas to jeden z mądrzejszych gości w otoczeniu NBA. Cóż, znów będziecie przepraszać 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę mi się nudziło, więc zrobiłem małe podsumowanie rankingu ESPN TOP100 na naszym podwórku:

W TOP5 - Lakers 2 graczy, Heat 1, Bucks 1, Wizards 1

W TOP25 - Lakers 3, Wolves 3, Mavs 3, Heat 2, Wizards 2, Magic 2, Rockets 2, Sixers 2, Bucks 1, Nuggets 1, Raptors 1, Knicks 1, Pacers 1, Kings 1

W TOP50 - Wolves 4, Raptors 4, Lakers 3, Mavs 3, Heat 3, Wizards 3, Rockets 3, Sixers 3, Magic 3, Warriors 3, Nuggets 2, Knicks 2, Cavs 2, Thunder 2, Grizzlies 2, Bucks 1, Pacers 1, Kings 1, Hornets 1, Pistons 1, Celtics 1, Bulls 1, Suns 1

W TOP100 - Mavs 6, Thunder 5, Pistons 5, Sixers 5, Heat 5, Wolves 4, Raptors 4, Lakers 4, Bucks 4, Wizards 4, Nuggets 4, Rockets 4, Magic 4, Cavs 4, Warriors 4, Suns 4, Knicks 3, Kings 3, Pacers 3, Grizzlies 3, Celtics 3, Clippers 3, Pels 2, Bulls 2, Spurs 2, Hornets 1, Jazz 1, Nets 1, Blazers 1

2 graczy wciąż nie ma klubu.

50 graczy z zachodu, 48 ze wschodu, 

Dywizje: Atlantic 16, Central 18, Southeast 14, Southwest 17, Northwest 15, Pacific 18

Jedyna ekipa bez gracza w TOP100, to Hawks ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@karpik jak ci się będzie nudzić po ostatnich rundach to może jakiś Power Ranking? :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, karpik napisał:

50 graczy z zachodu, 48 ze wschodu, 

Dywizje: Atlantic 16, Central 18, Southeast 14, Southwest 17, Northwest 15, Pacific 18

Bardzo równo generalnie się zrobilo ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o wiele bardziej przemawia do mnie to zestawienie topki, ale rozumiem dlaczego Karpik woli jednak to powyższe ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

o wiele bardziej przemawia do mnie to zestawienie topki, ale rozumiem dlaczego Karpik woli jednak to powyższe ;]

Do mnie ten ranking w ogóle nie przemawia, więc nic nie wolę. Wrzuciłem suche staty bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, karpik napisał:

Do mnie ten ranking w ogóle nie przemawia, więc nic nie wolę. Wrzuciłem suche staty bez komentarza.

to rzeczywiście lepszy byłby ten Power Ranking zamiast siedzieć nad czymś co do Cb nie trafia :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to rzeczywiście lepszy byłby ten Power Ranking zamiast siedzieć nad czymś co do Cb nie trafia :P

To zrób jak żeś taki mondry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, karpik napisał:

To zrób jak żeś taki mondry.

Jasiek zrobi, chyba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio robiłem zestawienia starpower z rankingów realgm i theathletic na sezon 22.

Allnba1st: Lakers 2, Nuggets 1, Wizards 1, Bucks 1

Allnba2nd: Wizards 1, Heat 1, Knicks 2, Sixers 1

Allnba3rd: Lakers 1, Kings 1, Wolves 2, Raptors 1

Starpower (3, 2, 1 pkt za kolejne allnba):

1. Lakers 7

2. Wizards 5

3. Knicks 4

4-5 Nuggets, Bucks 3

6-8 Sixers, Heat, Wolves 2

9-10. Kings, Raptors 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@człowiek...morza DJ Wilson cały czas u nas nie podpisał - pamiętam jak chciałeś za niego 2 1st picki - teraz masz spore szanse podpisać go za minimum.

@MarcusCamby Allonzo Trier podobno ma szanse wrócić do NBA - nie chciałeś, żebym mu płacił ( w tym sezonie miałby u mnie nadal gwarantowane 2mln$) to daj mu BAE, żeby nie był stratny -  masz szansę pokazać, że poza ostrymi słowami i notoryczną krytyką, stać Ciebie również na czyny.

Edytowane przez Alonzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi