Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

i poole juz teraz wymiernie jest lepszym zawodnikiem od kuzmy. oczywicscie staty bla bla bla, kontekst i obserwacje natomiast mowia co innego. ale to  trzeba wyjsc z pbbstats, prszestac wkurwiac, zaczac obserwowac, czasem zapytac.  ego schowac albo no jak juz wwpominalem kiedys, jest sie kretynem ograniczonym bez nadziei na przyszlosc

Tak, ja wiem, jak się zignoruje statystyki to na pewno masz lepszy team;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Zgoda, dlatego wybrałem go w drafcie, ale uznałem że nie będę czekał aż zacznie grać przyzwoicie. 

Ja się teraz boje oddawać jakiegokolwiek młodego. Oddałem kiedyś White’a i Jamala tuż przed ich przeskoczeniem na dużo wyższy level. Chciałem dobrze spieniężyć ich wyskok w górę a okazało się ze oni z podłogi startowali. Teraz bacznie będę obserwował Simonsa bo on w lato może dostać PTB na własność i Poola będzie robił co noc.  

Co nie zmienia faktu ze Poole zagrał mega mecz. 

Simons się rozchorował za co przepraszam @LONGER01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

zaufanie obserwacjom flubera = zaufanie tym wszystkim przeplaconym c***owym umowom.

albo lkompetencje albo mrzonki. proste

 

Poola ja wypatrzylem w drafcie i wybrałem zanim Ci karpik wyjaśnił że to może być przyzwoity gracz więc już się z tymi moimi złymi obserwacjami nie ośmieszaj:) jak powiesz że mobley jest dobry to nie znaczy że cokolwiek ogarniasz. Ja wziąłem w 2 rundzie poola, poza draftem konchara czy Alvarado, za minimum podpisałem connaughtona czy przedluzylem za 20/4 Allena, ja przechwycilem Warrena za drobne i dałem Extension rozierowi. mnostwo razy udowodniłem jak dobre są moje obserwacje kiedy inni śmiali się z moich decyzji i przeplacania a moje sukcesy nie biorą się z podpisywania gwiazd na Fa bo jestem Knicks a potem oddawaniu tych graczy za topowe prospekty bo jestem świetnym obserwatorem. Symbolem Twojego gm-owania jest mistrzostwo które musiał zdobyć za Ciebie ktoś inny bo sam nie umiesz wyjść z 2 rundy, porażka z bankrutem z Charlotte w wyścigu o play in bez własnego picku w drafcie i dotsony tej ligi pokazujące Twojego nosa i poziom obserwacji! Pozdro:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Poola ja wypatrzylem w drafcie i wybrałem zanim Ci karpik wyjaśnił że to może być przyzwoity gracz więc już się z tymi moimi złymi obserwacjami nie ośmieszaj:) jak powiesz że mobley jest dobry to nie znaczy że cokolwiek ogarniasz. Ja wziąłem w 2 rundzie poola, poza draftem konchara czy Alvarado, za minimum podpisałem connaughtona czy przedluzylem za 20/4 Allena, ja przechwycilem Warrena za drobne i dałem Extension rozierowi. mnostwo razy udowodniłem jak dobre są moje obserwacje kiedy inni śmiali się z moich decyzji i przeplacania a moje sukcesy nie biorą się z podpisywania gwiazd na Fa bo jestem Knicks a potem oddawaniu tych graczy za topowe prospekty bo jestem świetnym obserwatorem. Symbolem Twojego gm-owania jest mistrzostwo które musiał zdobyć za Ciebie ktoś inny bo sam nie umiesz wyjść z 2 rundy, porażka z bankrutem z Charlotte w wyścigu o play in bez własnego picku w drafcie i dotsony tej ligi pokazujące Twojego nosa i poziom obserwacji! Pozdro:) 

Imponujące cv. Jakbyś był handlowcem, zatrudniłbym cię w żabce.

Tylko nie do sprzedawania, a robienia hotdogow. Bo na swojej robocie c***a się znasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignis aurum probat. Swietnie wygladal w tych drivach. 
 

Do tego Luka dominujacy w statement game z Jazz. 
 

 

A wisienka na torcie Khris ,,odrzucam nowy, tłusty kontrakt od Miami zeby dostac tyle samo/mniej za rok od Hornets/Pels” Middleton vs Phoenix.


Ławka: Dragic(Satoransky)/Oladipo(Rose)/Strus/Anderson(Tillie) /Portis(Tillman) robi Play in na wschodzie

 

Godzinę temu, fluber napisał:

Symbolem Twojego gm-owania jest mistrzostwo które musiał zdobyć za Ciebie ktoś inny bo sam nie umiesz wyjść z 2 rundy, porażka z bankrutem z Charlotte w wyścigu o play in bez własnego picku w drafcie i dotsony tej ligi pokazujące Twojego nosa i poziom obserwacji! Pozdro:) 

Nie mozna zapomniec jeszcze o defensywnym potworze Mitchellu Robinsonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tangiers napisał:

Ignis aurum probat. Swietnie wygladal w tych drivach. 
 

Do tego Luka dominujacy w statement game z Jazz. 
 

 

A wisienka na torcie Khris ,,odrzucam nowy, tłusty kontrakt od Miami zeby dostac tyle samo/mniej za rok od Hornets/Pels” Middleton vs Phoenix.


Ławka: Dragic(Satoransky)/Oladipo(Rose)/Strus/Anderson(Tillie) /Portis(Tillman) robi Play in na wschodzie

 

Nie mozna zapomniec jeszcze o defensywnym potworze Mitchellu Robinsonie.

przez chwile wątpiłem ze się zobaczymy ponownie w Finale, ale wszystkie gwiazdy na parkiecie  wskazują ze tak się jednak stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Co nie zmienia faktu ze Poole zagrał mega mecz. 

był fajny, ale zaliczył też kilka bardzo kluczowych strat jak np. ta gdy Rivers wyjął mu piłkę gdy obiegał zasłonę, zresztą to samo zrobił Facu kwartę wcześniej

niemniej na pewno nie można mu odebrać tego, że pomimo braku całej s5 w pewnym momencie miałem niezłe osranko o wynik w tym meczu

a Rivers od kiedy go oplułem gra na prawdę przyzwoicie, trzeba mu to oddać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na The Athletic jest piękna seria artykułów o której nie wiedziałem

tu mały teaserek

Cytat

Go-to guy: Mike Conley | 66 points on 43 shots | 48.8/52.2/75.0 shooting splits | 13 assists, 3 turnovers

Potential liability: Donovan Mitchell | 62 points on 61 shots | 39.3/26.1/53.3 shooting splits | 14 assists, 7 turnovers

założenia:

Clutch time in the NBA is defined as minutes when the scoring margin is within five points with five or fewer minutes remaining in a game.

jest tyle "kwiatkuf", że nie będę się od razu wysprzęglał tylko wrzucał co jakiś czas

serdeczne podziękowania dla @Lucas

ehh no dobra, jeszcze tylko jeden (ostatni)

Cytat

Potential liability: Steph Curry | 73 points on 71 shots | 33.8/18.4/90.0 shooting splits | 15 assists, 6 turnovers

Clutch time in the NBA is defined as minutes when the scoring margin is within five points with five or fewer minutes remaining in a game.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Współpraca z Cade wygląda na prawdę miodnie. Sam Cade też bardzo zyskuje, bo wreszcie ma kogo uruchamiać w dwójkowych akcjach.

Cade gra underrated sezon. Szwankuje przede wszystkim to co w collegu czyli wykonczenie drivu. Zmienia tempo za to wysmienicie i dochodzi do dobrych pozycji tylko floaterka lepszego brakuje. Moj wczesny bet to Detroit w play in za rok. Cade to floor raiser, % z boxa nie maja w jego przypadku takiego znaczenia. Licze, ze nawet z gowna(Detroit) bat ukreci.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oh jaki ten mobley c***owy na centrze.

ciekawe czy @fluber odda wygrane te co odjal w zeszlym trymestrze za to

Jordan Poole ballin. honorowo oglaszam, ze jak nie bedzie all-starem to podam sie do dymisji.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

oh jaki ten mobley c***owy na centrze.

ciekawe czy @fluber odda wygrane te co odjal w zeszlym trymestrze za to

Jordan Poole ballin. honorowo oglaszam, ze jak nie bedzie all-starem to podam sie do dymisji.

 

Yyy, a to mobley jednak grał na centrze u Ciebie? W poprzednim trymestrze mój bilans dla Knicks był identyczny jak u tych co nie liczyli że Simmons gra. Odjalem Ci winy w 1T za brak opisu w terminie. To jak się podniecasz każdym meczem na 20 punktów tylko pokazuje skalę upadku Knicks:/

s5 wyjściowe - Poole-Bridges-Simmons-Mobley-Favors

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.