Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Szulim napisał:

@fluber ale do jakiego błędu mam np ja się przyznawać? Ze liczyłem Simmonsa jakby grał częściowo? 
@RonnieArtestics 

No tak! Biorąc pod uwagę nowe informacje teraz wiemy że Twoja interpretacja była błędna! 

A nawiasem mówiąc to Simmons opuścił jakieś 40 procent meczów w sezonie regularnym w których mógł zagrac w karierze:) 

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to niczemu nie dowodzi, sygnały z obozu Simmonsa jak tych Sixers były sprzeczne, dominował pogląd, że Simmons ma depresje, a nie kontuzje, ostatecznie nie wierzę w to by Nets handlowali po kontuzjowanego gracza będąc na musiku osiągnięcia wyniku już w tym rs

What??? Przecież wiadomo było w momencie wymiany że Simmons nie jest zdolny do gry a Harden też wtedy nie grał i nie chciał przedłużyć umowy. Co to za alternatywna rzeczywistość? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

No tak! Biorąc pod uwagę nowe informacje teraz wiemy że Twoja interpretacja była błędna! 

A nawiasem mówiąc to Simmons opuścił jakieś 40 procent meczów w sezonie regularnym w których mógł zagrac w karierze:)

No nie zgodzę się ;) 

reporty na temat Simmonsa które śledziłem cały sezon nie wspominały noc o kontuzji - wręcz o tym ze cały czas jest w reżimie treningowym i w świetnej formie fizyczne, natomiast słabej psychicznej 

Okey - możemy uznać ze to była zasłona dymna, ale skąd mieliśmy to wiedzieć w trakcie sezonu? 
opierajac się na tych inside traktowałem Simmonsa jakbyś grał właśnie w Ok 50-60% dostępnych meczy - czyli dokładnie tyle ile nawiasem mowiac grał w karierze i dodatkowo z mniejszym impactem ;) 

Dodam tylko ze akurat przypadek Simmonsa mnie bardzo interesował i byłem na bierząco bo to jeden z moich ulubionych zawodników - szkoda jego głowy ale techniki rozegrania i gry podkoszowej mu nje odmowie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

No nie zgodzę się ;) 

reporty na temat Simmonsa które śledziłem cały sezon nie wspominały noc o kontuzji - wręcz o tym ze cały czas jest w reżimie treningowym i w świetnej formie fizyczne, natomiast słabej psychicznej 

Gdzie? Jeszcze dzień po wymianie Nash z Marksem mówili że psychicznie wydaje się ok a fizycznie nie jest gotowy. On miał kontuzje pleców, nie trenował na pełnych obciazeniach jeżeli w ogóle ( żadnych treningów 5 na 5 które są ostatnimi przed dopuszczeniem do gry nie widziałem) i jak tylko wrócił do treningów to zgłoszono ten sam uraz z którym przyjechał/nie na oboz. 

6 minut temu, Szulim napisał:

 

Okey - możemy uznać ze to była zasłona dymna, ale skąd mieliśmy to wiedzieć w trakcie sezonu? 
 

No nie mogliście! Ale teraz wiecie! 

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to, że nie będzie grał od razu wiedział przecież każdy, natomiast nigdzie nie było mowy o kontuzji, przynajmniej ja nic o tym nie wiem

No przecież Nets w dniu wymiany mówili że fizycznie nie jest zdolny do gry, dopiero 2 tygodnie później wypuścili info co jest przyczyną. Nets w dniu wymiany

 he’ll be ready to play mentally when he’s physically ready

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

No przecież Nets w dniu wymiany mówili że fizycznie nie jest zdolny

i wszyscy byli pewni, że chodzi o brak ogrania, najgorętszy temat, cała Ameryka to śledziła, nikt się,nawet nie zająknął (a byłby to mega temat) tylko fluber z e-nba teraz wie, że było inaczej, albo nie, c***a wie, ale gotowy wyciągnąć każdą bzdurę aby dostać wpierdol w pierwszej rundzie

eot na ten temat z mojej strony

1 minutę temu, january napisał:

Beasley dokłada ponad 3 trafione trójki na mecz ze skutecznością 44%.

ahhh Malik, byliśmy tak blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

i wszyscy byli pewni, że chodzi o brak ogrania, najgorętszy temat, cała Ameryka to śledziła, nikt się,nawet nie zająknął (a byłby to mega temat) tylko fluber z e-nba teraz wie, że było inaczej, albo nie, c***a wie, ale gotowy wyciągnąć każdą bzdurę aby dostać wpierdol w pierwszej rundzie

eot na ten temat z mojej strony

W jakiej 1 rundzie? W play in:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nom, Saddiq Bey też 20/6/3 i ponad 3 trójki na ponad 40% w 3T.

Oj ci Celci to może jeszcze pogodzą duo CHA-NYK ;)

Nom, Fox, mccollum, bey, Diallo i malik to mocarny obwód, ale pewnie im się trochę obetnie za zgranie i dziurę pod koszem bo skład troszkę niezbilansowany. No i oni by musieli zrobić bilans lepszy niż Orlando @Alonzo żeby odrobić te prawie 5 wygranych roznicy. Raczej jestem spokojny bez Allena. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

16W są w stanie machnąć przy takiej eksplozji formy graczy, a to powinno wystarczyć.

Tak więc jakbym miał teraz stawiać hajs to na Cs. Ale też zobaczymy ile Allen opuści.

16 nie wystarczy. Musieliby zrobić 18. Tam jest prawie 5 winow różnicy i właśnie stracili najlepszego gracza na czas nieokreślony, przegralbys. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

W normalnym trymestrze (brak takiego bonusu za szeroką kadrę jak w chorym 2T) to 13w to nie złapiesz przecież, 12 raczej też nie.

1T był w miarę normalny, a Kuźma wyglądał znacznie gorzej. Jak się nic wielkiego nie wydarzy to nie ma opcji żebym dostał mniej niż w 1T że zdrowym ibaka, all star kuzma i lepszym zagraniem gdy brakuje jedynie pata. Niżej niż 13-15 nie powinienem spaść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

JEDNYM SŁOWEM, EMOCJE, EMOCJE.

A swoją drogą fair nie fair- wprowadzenie play-in po zmianie zasad loterii to jak się patrzy szerzej na to co się dzieje w RL NBA (a i u nas w sumie tez) to był jednak sztos pomysł.

giphy.gif

Curry też podobno zachwycony ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

 

Tam dostałeś wielki kredyt zaufania na Bricka...

Zgadzam się, ale faktem jest że nie miałem w ogóle ibaki i Kuźma grał na 14 punktów a nie 24, skład był mniej zgrany a i tak wygranych było więcej niż 13.

A póki allen czy kuzma rypia po 40 procent za 3 na dużym Volume to w ogóle o Westbrooka nie mam się co martwić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.