Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, fluber napisał:

Naucz się w końcu że własne głosy się nie liczą.

wroc do podstawowki

tylko nie wiem czy starczy czasu na bolcowanie sie do kuzmy, bo ewidentnie masz spore braki i trzeba zacząć od samego początku

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

no nie do końca jest to prawda co piszesz Fluber, im więcej głosów sobie przyznasz tym mniej W masz do rozdania innym zespołom :) 

Niby tak, ale przecież tłumaczyłem algorytm i co grozi za brak opisu w terminie. Mój bilans to był wyłącznie efekt tych kar. Gdyby ich nie było mój bilans nie odbiegalby od innych. Nie mogę dać bilansów innych niż po tyle samo wygranych i porażek. Jakby Knicks wrzucili w terminie opis i podali statystyki swoich graczy to by mieli więcej wygranych zamiast mnie, cóż poradzić ze nie chcieli się przyznać że zapomnieli dodać do składu rozgrywającego co pomineli chyba wszyscy głosujący? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, człowiek...morza napisał:

 

pzoostawiam wam do oceny, tak jak kiedys alonzo czy lbs, ktorzy glosowali nie ze wzgledu na aspekt sporotwy, tylko inne, msciwe.

Weź się uspokój i nie pisz jak to Cię nie obchodzi bo Ci się literki z nerwów w co drugim słowie zamieniają i wygląda to komicznie:)

34 minuty temu, człowiek...morza napisał:

wiekszej abberacji historia tej gry nie widziala.

Weź mnie nie odsyłaj do podstawówki jak pierwszego trudniejszego słowa nie umiesz poprawnie napisać. To jest dopiero, jak to nazywasz, abberacja:) 

27 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

tylko nie wiem czy starczy czasu na bolcowanie sie do kuzmy, bo ewidentnie masz spore braki i trzeba zacząć od samego początku

Jak będę wystarczająco zdesperowany to może nawet założę drugie konto żeby pisać z niego nieprawdziwe informacje na temat Knicks;) 

A w międzyczasie przyjrzyj się co kuzma robi z mobleyem;)

 

2 godziny temu, fluber napisał:

Przecież tu masa ludzi pisała ze liczy Simmonsa. Karpik, cvbe, ignazz, tecu, camby czy braveheart. Więcej niż tych którzy pisali wprost ze go nie liczą. 

Przeglądam głosy z 1T i praktycznie wszyscy liczą Simmonsa z małymi wyjatkami. Alonzo i Ronnie np. Też. 

W 1T Knicks mieli rotacje na obwodzie kennard, beasley i Forbes. Kto tam 48 minut rozgrywał gdybyście nie liczyli Simmonsa? Knicks powinni być w tym momencie na poziomie Celtics z bilansem bo kwestia tego czy simmons gra czy nie i czy Knicks mają w ogóle jagiegokolwiek PG była kluczową dla ich bilansu. 

Czy ktoś się przyzna do błędu i uczciwie odejmie te 3 wygrane z 1T knicksom w 3 trymestrze? Szczerze wątpię a sytuacja przecież ewidentna i w tej chwili nie ma żadnych wątpliwości że simmons by nie grał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Principe napisał:

Zgadzam się z Wami panowie. Jedynym wyjściem z tej sytuacji są Celtics w play-in. 

Byś się okienko wcześniej ogarnął i byś był:) ja tu mam w tej grze naprawdę więcej szczęścia niż inni, jak prowadziłem Cavs to tak samo się Ronnie zgapil że swoimi pacers:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Rozpatrywanie tej opcji wynika tylko z tego że traktujecie gracza który jest kontuzjowany jako zdrowego lub częściowo zdrowego. W ten sposób można zakwestionować każda kontuzje. 

No nie 😂 to nie był akurat przypadek oczywisty - tak samo jak Irving 

zakladajac ze Simmons u nas zmienił zespół i był z tego powodu dostępny do gry to grałby szybciej tak jak w rl NBA jeśli by się to wydarzylo

teraz jakby nie patrzeć miał długa przerwę - na pewno w T3 będzie inaczej zdecydowanie liczony niż wcześniej bo zmienił zespół i kwestia kiedy i w jakiej formie wróci

nie da się u nas w beGM trafisz w przewidywaniach na 100% - przykład zeszłorocznych PO i casus Haywarda - jakby wszyscy liczyli ze wróci to u nas Bux weszli by bez problemu wyżej w PO 

Nie liczyli, a on wrócił w rl NBA i grał - No i co? Evita ma hyc zły na to? Cóż, każdy ocenia jak najlepiej potrafi, nie widzę sensu w brandzlowaniu się zarówno przez @człowiek...morza ze simmons gra sezon all star, ani tym Fluber ze u ciebie westy gra jak 5 lat temu w OKC sezon na mvp triple double ;) 

wszystko trzeba jakoś środkować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Tak jak myślałem, nikt się nie przyzna do błędu:) 

Ja przyznam. zacząłem liczyc Simmonsa jako „pół-grajacego” pod presją nacisku paru osób tutaj, ale pamiętaj ze tez byłem w gronie tych którzy mówili ze raczej jak ktoś nie gra to nie gra. Wlasciwie  przekonał mnie do „poluzowania smyczy” u Bena Simmonsa nie człowiek morza, który tylko wkurwial tymi highlightami i tekstami jaki ten Ben zajebisty, ale przekonał mnie właściwie Tecu podając swoje argumenty dotyczące Irvinga. ale teraz wychodzi w sumie prawda, ze Ben Simmons jednak nie był taki gotowy do gry i sama zmiana klubu w realu jakoś nie sprawiła żeby magicznie czuł sie od razu gotowy…


Ciezka sprawa jest z po prostu z niektorymi pojedynczymi przypadkami, tak jak mówi Szulim. 
 

a ja teraz tez w playoffs będę miał problem z nurkicem, bo ten znając życie już nie zagra w tym RS a ma chyba tylko uraz z którym mógłby przecież  chyba grać już w dniu ogłoszenia tej „kontuzji”. To zapalenie to chyba jakiś chroniczny problem i sadze ze gdyby grali o coś to by z tym grał. Wiem że wielu z tym gralo, np Wade. Więc imo bardzo trudne są te tematy i trudno być zawsze po jednej stronie barykady w tych kwestiach :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

te Twoje bilanse dla Knicks to za też pokaz takiego obektywizmu, że aż beret zrywa, przeprosisz za to?

 

Za to że nie liczyłem Simmonsa i odjalem wygrane tak samo jak wszystkim za brak opisu o czym informowalem wcześniej? :)

w 2T był opis na czas to i bilans był podobny jak u innych ( bo w 2T przynajmniej Monte i Poole mogli grać na PG). 

nie będę przepraszał za to że traktujecie kontuzjowanego od 9 miesięcy zawodnika za zdrowego od pół roku:) 

no i z natury każdy głos nie jest obiektywny tylko subiektywny. Obiektywny jest tylko fakt że simmons ciągle nie jest fizycznie zdolny do gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Za to że nie liczyłem Simmonsa i odjalem wygrane tak samo jak wszystkim za brak opisu o czym informowalem wcześniej? :)

w 2T był opis na czas to i bilans był podobny jak u innych ( bo w 2T przynajmniej Monte i Poole mogli grać na PG). 

nie będę przepraszał za to że traktujecie kontuzjowanego od 9 miesięcy zawodnika za zdrowego od pół roku:) 

no i z natury każdy głos nie jest obiektywny tylko subiektywny. Obiektywny jest tylko fakt że simmons ciągle nie jest fizycznie zdolny do gry. 

c***a wiesz czy jest kontuzjowany, jak zwykkle przeczytałeś coś c*** wie gdzie albo opierasz się o tym co ktoś kiedyś powiedział, potem starasz się wcisnąć wszystkim swój pogląd choć nie masz ku temu zaplecza ani wiedzy, bo tak naprawdę nikt nic nie wie, a wszystko to domysły

tak jest w każdym jednym temacie na tym forum, tutaj na szczęście jesteś tylko 1/30 całości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber ale do jakiego błędu mam np ja się przyznawać? Ze liczyłem Simmonsa jakby grał częściowo? 
On nie miał przez lata jakiejś historii kontuzji co chwile żeby patrzeć na niego jak szklankę - tak jak np patrze na Leonarda czy PG13

still - Westy u ciebie w mojej analizie gra lepiej niż w to NBA - to tez mam przyznać się do błędu ze dostałeś 2-3W więcej niż jakby przełożyć jego grę 1 do 1 ? 

kolejna kwestia - Nurkic @RonnieArtestics kolejny problem dylematu - już czytałem reporty ze Nurk zaraz byłby gotowy do gry ale eksperci wątpią ze ptb będzie chciało jeszcze nim grać - tak jak i Lillardem choć on tez jakby mieli o coś walczyć to by gral

no i jak do tego podejść? ;)

wirtualne prowadzenie zespołu który nie ma zawodników 1 do 1 vs Real NBA zawsze będzie tworzyć takie dylematy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

. ale teraz wychodzi w sumie prawda, ze Ben Simmons jednak nie był taki gotowy do gry i sama zmiana klubu w realu jakoś nie sprawiła żeby magicznie czuł sie od razu gotowy…

Dlatego wcześniej można to było jeszcze jakoś obronić a teraz można obiektywnie stwierdzić że bilanse dla Knicks w 1T były zbyt wysokie a simmons jest naprawdę niezdolny od gry. 

I nie wiem co w tym dziwnego że przy jednej wygranej różnicy w bardzo wyrównanym wyścigu po play in  fakt ze niezdolny do gry u rywala all star jest w jakimś stopniu liczony czy to w 50 czy 80 procentach, zwłaszcza gdy w jednym z trymestrow był jedynym rozgrywającym zespołu, uderza bezpośrednio w mój team. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ja przyznam. zacząłem liczyc Simmonsa jako „pół-grajacego” pod presją nacisku paru osób tutaj, ale pamiętaj ze tez byłem w gronie tych którzy mówili ze raczej jak ktoś nie gra to nie gra. Wlasciwie  przekonał mnie do „poluzowania smyczy” u Bena Simmonsa nie człowiek morza, który tylko wkurwial tymi highlightami i tekstami jaki ten Ben zajebisty, ale przekonał mnie właściwie Tecu podając swoje argumenty dotyczące Irvinga. ale teraz wychodzi w sumie prawda, ze Ben Simmons jednak nie był taki gotowy do gry i sama zmiana klubu w realu jakoś nie sprawiła żeby magicznie czuł sie od razu gotowy

ale w czym do przyznania?

gosc nie gral podobno z uwagi na problemy psychiczne. po zmianie klubu problemy psychiczne nie sa powodem absencji.

wiec jesli juz to te zwyciestwa powinny isc w gore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

c***a wiesz czy jest kontuzjowany, jak zwykkle przeczytałeś coś c*** wie gdzie albo opierasz się o tym co ktoś kiedyś powiedział

Co proszę? :)Jakie domysły? NBA fałszuje protokoły kontuzji?  Co Ty teraz pierdolisz? :) że nie wiemy czy Simmons jest kontuzjowany?:) 

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

bo tak naprawdę nikt nic nie wie, a wszystko to domysły

tak jest w każdym jednym temacie na tym forum, tutaj na szczęście jesteś tylko 1/30 całości 

No wszyscy wiedzą że Simmons jest kontuzjowany, najwyraźniej poza Tobą. To nie jest kwestia opinii nawet w 1/100:) 

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ale w czym do przyznania?

gosc nie gral podobno z uwagi na problemy psychiczne. po zmianie klubu problemy psychiczne nie sa powodem absencji.

wiec jesli juz to te zwyciestwa powinny isc w gore

Simmons miał kontuzje pleców co najmniej od października. Na szczęście w Internecie nic nie ginie. 

Depresja to była dodatkową przypadłość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Co proszę? :)Jakie domysły? NBA fałszuje protokoły kontuzji?  Co Ty teraz pierdolisz? :) że nie wiemy czy Simmons jest kontuzjowany?:) 

nie wiemy, że był kontuzjowany w T1, to tylko Twoje urojenia, w które wierzysz, bo Ci pasuje do narracji T3 to inny temat, myślę, że nawet cm nie będie miał pretensji za ew. gorszy bilans

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie wiemy, że był kontuzjowany w T1, to tylko Twoje urojenia, w które wierzysz, bo Ci pasuje do narracji T3 to inny temat, myślę, że nawet cm nie będie miał pretensji za ew. gorszy bilans

 

No właśnie wrzucilem twitt z października wojnarowskiego o tej samej kontuzji przez która pauzuje teraz. Musiałem przegapić ten moment między październikiem a marcem kiedy grał w rl NBA bo był zdrowy. 

Teraz, january napisał:

Piękna jest ta walka o wpierdol w play-in od Duranta i Hardena, czy innego Doncicia;)

Trash talk to kiedyś była esencja tej gry, a teraz...? 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No właśnie wrzucilem twitt z października wojnarowskiego o tej samej kontuzji przez która pauzuje teraz

to niczemu nie dowodzi, sygnały z obozu Simmonsa jak tych Sixers były sprzeczne, dominował pogląd, że Simmons ma depresje, a nie kontuzje, ostatecznie nie wierzę w to by Nets handlowali po kontuzjowanego gracza będąc na musiku osiągnięcia wyniku już w tym rs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.