Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Odrzuca 25mln by podpisać za 18?

Jako agent oczekiwałbym umowy podobnej do Haywarda :)

ale konkretnie za co taka umowa?

jeśli sytuacja się powtorzy może się skończyć bardzo słabo dla niego, 18 to dolna granica 20-21 bierze spokojnie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turner mysle, ze odrzuci. Pasuje do kazdego teamu i za 90-100 baniek moze byc niezla nagroda pocieszenia dla teamow, ktory nie przestrzelily Duranta/Currego. Patrzac na to, ze liga bije rekordy pod katem kontuzji to raczej pewna kasa na stole powinna sie teraz bardziej liczyc niz gambling.

Przywolany dzisiaj przez Ciebie Brooks  odrzucil ponad 50 baniek ode mnie i zagral w tym roku 21 meczow. Oladipo tez odrzucil 100 baniek, wiec moze warto uczyc sie na bledach

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LAF napisał:

Huh @RonnieArtestics ma 3 graczy w TOP 15 a jeszcze są inni w rotacji. Jeden z nich odjedzie 

I mam tez latem ze 100 baniek miejsca do przekroczenia luxury tax level, wiec śmiało mogę zachować wszystkich trzech, weź już skończ bo Oskarżę was o tampering cp3 ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Przywolany dzisiaj przez Ciebie Brooks  odrzucil ponad 50 baniek ode mnie i zagral w tym roku 21 meczow. Oladipo tez odrzucil 100 baniek, wiec moze warto uczyc sie na bledach

No z Oladipo ja byłem na tak. Szkoda, że go nie podpisałeś :(

2 minuty temu, tangiers napisał:

Turner mysle, ze odrzuci. Pasuje do kazdego teamu i za 90-100 baniek moze byc niezla nagroda pocieszenia. Patrzac na to, ze liga bije rekordy pod katem kontuzji to raczej pewna kasa na stole powinna sie teraz bardziej liczyc niz gambling.

Moim zdaniem trochę za mało kasy na rynku, by rzucać umowy 20+ dla graczy typu Myles Turner.

8 minut temu, LAF napisał:

Huh @RonnieArtestics ma 3 graczy w TOP 15 a jeszcze są inni w rotacji. Jeden z nich odjedzie 

Powinno im starczyć na całą trójkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

No z Oladipo ja byłem na tak. Szkoda, że go nie podpisałeś :(

Pamietam, ale to tez dobry przyklad zeby jednak brac pod uwage jednak czynnik kontuzji jako istotniejszy w dzisiejszych czasach. Gramy w te gierke od poczatku i tyle absencji nigdy nie bylo.

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Moim zdaniem trochę za mało kasy na rynku, by rzucać umowy 20+ dla graczy typu Myles Turner.

Trzeba zweryfikowac, ale wielu tankerow nie bralo ostatnio dluzszych umow na zrzutke i pewnie beda sie wzmacniac.Kolader np. Ja sam jak znowu bede wydymany na FA zainteresuje sie pewnie Turnerem, ktory mi fajnie fituje do Luki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Tak by dać umowę 20+ to Nets, Hawks, może Knicks, Spurs, Blazers.

I tylko Nets dysponują tak na prawdę mocną gotówką. Reszta to tak na granicy I tury.

czemu Minnesoty w tym nie uwzględniłeś? mamy na kontrakcie tylko Bookera,Tatuma Lamelo i 14 mln Williamsa ;) reszta na minimach, myśle ze 25 mln będzie, a plan jest na Duranta uzbierać co tez jest do zrobienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

czemu Minnesoty w tym nie uwzględniłeś? mamy na kontrakcie tylko Bookera,Tatuma Lamelo i 14 mln Williamsa ;) reszta na minimach, myśle ze 25 mln będzie, a plan jest na Duranta uzbierać co tez jest do zrobienia ;)

No nie wiem. 90mln na tą czwórkę + potencjalnie cap hold Meltona + tegoroczny pic + phantomy.

Może 20 baniek na styku będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

No nie wiem. 90mln na tą czwórkę + potencjalnie cap hold Meltona + tegoroczny pic + phantomy.

Może 20 baniek na styku będzie.

będzie więcej :) 

Minnesota idzie w duże nazwisko latem, CP3,Durant lub Middleton :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

będzie więcej :) 

Minnesota idzie w duże nazwisko latem, CP3,Durant lub Middleton :) 

Przed chwilą oddałeś Paul George za sophomore.

Oddanie Lillarda za Paul George ja mogę zrozumieć, ale tutaj będzie po takiej akcji ciężko na FA. Po za tym 20-25 baniek na Duranta? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał:

Middleton też bierze PO imo.

Zaczyna sie. Curry w LAL to zaden pewniak, wiec lepiej wyeliminowac dobre teamy z kasa zawczasu ;)

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Przed chwilą oddałeś Paul George za sophomore.

Oddanie Lillarda za Paul George ja mogę zrozumieć, ale tutaj będzie po takiej akcji ciężko na FA. Po za tym 20-25 baniek na Duranta? :P

Nie doceniasz umiejetnosci handlowych Qcina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Przed chwilą oddałeś Paul George za sophomore.

Oddanie Lillarda za Paul George ja mogę zrozumieć, ale tutaj będzie po takiej akcji ciężko na FA. Po za tym 20-25 baniek na Duranta? :P

Lamelo-Booker-Tate-Tatum-R.Williams no sorry, ale nie będzie drużyny nawet w połowie tak mocnej z tak duża ilością gotówki latem w grze :) 

Wiec jeśli oferta Soty będzie maksem to chyba przyznasz ze ciężko będzie z tym walczyć na inne argumenty niż qcin to c***?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Eee, co Ty wymyslasz? Kto tu da Midfletonowi 38 baniek?

Bo coś sam piszesz wprost, że chcesz by nie brał PO, bo chcesz po innych grajkow uderzyć xd no lol xd

Twierdzisz, ze Middleton wezmie opcje zamiast wziac cos z borderline maxa i poczeka az bedzie rok starszy i wtedy ktos mu da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Lamelo-Booker-Tate-Tatum-R.Williams no sorry, ale nie będzie drużyny nawet w połowie tak mocnej z tak duża ilością gotówki latem w grze :) 

Wiec jeśli oferta Soty będzie maksem to chyba przyznasz ze ciężko będzie z tym walczyć na inne argumenty niż qcin to c***?

No dobra, ale Wizards dadzą mu pewnie koło maxa na powiedzmy 3 lata i masz po zabawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.