Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

niemniej nikt nie mówi o Tatumie a to niesprawiedliwe, bo jego impact na grę Cs jest nie do przecenienia

No Tatum spokojnie top10 ligi w ostatnim okresie, po prostu nie Top5 moim zdaniem, ale to nie sa kolosalne roznice na pozycjach 4-10 :P 

Co do Celtics to mi się bardziej (gdzie Tatum tez wazna role odgrywa w tym, ale przede wszystkim Williams) ich defensywa podoba, w PO nie ufam ich atakowi i jestem ciekawy jak dobry w adjustments bedzie Udoka w debiucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lucas napisał:

No Tatum spokojnie top10 ligi w ostatnim okresie, po prostu nie Top5 moim zdaniem, ale to nie sa kolosalne roznice na pozycjach 4-10

różnica jest  taka, że Ty piszesz co Ci się wydaje, a ja wiem co piszę, bo to śledzę od dłuższego czasu z racji bezpośredniej rywalizacji z Sotą

Tatum w styczniu

tatumstyczen.png

Tatum w lutym

tatluty2.png

jak to nie jest impact top5 ligi to ja nie wiem co jest, nasza Sota zrobiła sobie strasznie pod górkę, bo bilans z 2T to niezły żart, niestety wtop PRowych czasem nie da się nadrobić posiadaniem dwóch graczy top10 i najlepszego obrońcy w 2T (RobWill)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Zapominasz, że Sotę przeorały tak kontuzje przy wąskiej kadrze, iż zdecydowali się na grę na 2x nierzucających centrów w s5.

o nic nie zapominam, po prostu jest różnica jak ktoś ma lekkie problemy z rotacją i dostaje 17-18W a gdy bierzemy pod lupę przykłady Mavs, Nuggets, Thunder, Rox etc. które to mieli ciut niższe lub nawet równe bilanse, sam fakt posiadania Bookera, Tatuma i RobWilla na cały 2T powinna tutaj dawać Socie przewagę, niestety niektórzy uwierzyli w narrację o dwóch nierzucających centrach, jakby to miało mieć jakiś znaczący wpływ na cokolwiek, a inni pewnie mieli dosyć pitolenia LAFa, niemniej dla mnie taki bilans jest nieporozumieniem

pisanie o źle fitujących graczach, gdzie większość  z nich to obecni mistrzowie, oraz zapominanie o tym, że 1/2 ligi też ma problemu z rotacjami i powinien liczyć się impact, też jest znamienne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

o nic nie zapominam, po prostu jest różnica jak ktoś ma lekkie problemy z rotacją i dostaje 17-18W a gdy bierzemy pod lupę przykłady Mavs, Nuggets, Thunder, Rox etc. które to mieli ciut niższe lub nawet równe bilanse, sam fakt posiadania Bookera, Tatuma i RobWilla na cały 2T powinna tutaj dawać Socie przewagę, niestety niektórzy uwierzyli w narrację o dwóch nierzucających centrach, jakby to miało mieć jakiś znaczący wpływ na cokolwiek, a inni pewnie mieli dosyć pitolenia LAFa, niemniej dla mnie taki bilans jest nieporozumieniem

pisanie o źle fitujących graczach, gdzie większość  z nich to obecni mistrzowie, oraz zapominanie o tym, że 1/2 ligi też ma problemu z rotacjami i powinien liczyć się impact, też jest znamienne

brawo, do zobaczenia w finale konferencji Przyjacielu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Smoku ma jakąś chorobę dwubiegunową? Przecież przed głosowaniami sam krytykował Sotę, a teraz pisze że za mało zwycięstw dostali. WTF

cytaty Misiu

przed głosowaniem krytykowałem Mavs, a nie Sotę, zresztą było to długo przed głosowaniem

jak już to cisnąłem Minne za zbyt agresywne bronienie swoich graczy gdzie już takiej potrzeby nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

jakiego pitolenia ?

Sprecyzuj proszę bo Ja nie uważam to za pitolenie mimo, że niektórzy mi zarzucają, że patrzę na suche statystyki albo podaje DRTG co raczej pitoleniem nie jest.

 

@ignazz już Tobie wszystko napisał, to że większość Ciebie lubi i nie chce pisać wprost co myśli o Twoim "wsparciu" to jedno, ale nie trzeba być w prostej linii potomkiem Detektywa Monka aby stwierdzić, że Twoja obecność ma zły wpływ na postrzeganie drużyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pablo81 napisał:

Strasznie mi sie nudzi. :)

no to pomyśl, że masz bdb fitujący core lavar ball - sex ton - kawhi - ayton.

9 minut temu, cvbe napisał:

No zwłaszcza że do gry o wynik to akurat LaMelo jak znalazł, nie bój się @Pablo81 o tego Kawhi - mocne FA i zostanie u Ciebie, nie rób nerwowych ruchów :)

dokładnie, ale też nie ma tez co zmieniac nagle nurtu na gre o wynik, bo moze to spowodowac u dotychczasowych zawodników rozdwojenie jaźni, co jest niebezpieczne.

Powolutku grac Lamelo i Aytonem po 24min, i ogrywać resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, january napisał:

Wiesz, małe ruchy by pokazać do końca sezonu wokół duetu Ball-Ayton już bez swojego picku grę o wynik to jedna sprawa, ale trio  LaMelo-Kawhi-Ayton to teraz naprawdę trochę bez sensu ruszać;)

Plan był taki, żeby za piki pozyskać kogoś z kontraktem/birdami, żeby wykorzystać kasę pomiędzy SC a HC. Z tym, że średnio coś zorganizowalem.

Pytanie czy na famogę składać oferty wolnym agentom, a na ostatnim miejscu z birdow wyrównać Aytona z kasy pomiędzy SC a HC?

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, january napisał:

Dziś spróbowali takiego rozwiązania (a nawet z lepszym rzutem, bo był tam Bam) z słabymi Nets Spoelstra i Miami. Efekt? Yurtseven po kilku minutach i dwucyfrowym deficycie Heat zjechał zabunkrować się na ławkę.

Nie sądzisz, ze trochę nie w porządku wysnuwać tezę na podstawie 5minutowej próby?

Dodatkowo, spora różnica jest taka, że ten drugi w heat wysoki był w tym mecz głównym, nie rzucającym ballhandlerem.

Inni gracze z tego lineupu to Strus DuncanRobinson Vincent.

Wydaje mi się to mocno różne, od gry z RobWillem - co gra na PF i 3 strzelcami jak Reggie, Booker, Tatum, czy Brunson.

Tutaj tez masz filmik jak to wyglądało i czy rzeczywiście wynika z niego że to Yurt7 był problemem, czy partnerzy:

https://streamable.com/qn7pos

Zobacz tez akcje nr 2 i 3 Rob Willa jak może się on przydać, jak rywale go olewają na obwodzie:

Oczywiście w Jego przypadku polecam zobaczyć całośc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak George wróci i będzie grał na poziomie sprzed kontuzji to Sota ma najlepsza obronę w lidze.

George-Tatum-Williams wyglada tutaj kozacko

do tego Booker gra bardzo spoko def w tym roku, a Reggie tez przysłowiowym Lillardem nie jest.

Kusi trochę by się jeszcze wzmocnić na PO, ale ufamy swojemu zespołowi i dalsze ruchy nie są planowane, wciąż mamy drugi najlepszy PO team na Zachodzie, szkoda ze Philly wydaje się zupełnie poza zasięgiem na ten moment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Pablo81 napisał:

 

Pytanie czy na famogę składać oferty wolnym agentom, a na ostatnim miejscu z birdow wyrównać Aytona z kasy pomiędzy SC a HC?

Możesz operować na cap hold ale to Cię w ogóle nie ratuje a tym przypadku przeciez

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.