Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Melton nie jest na sprzedaż w tym okienku, musiałby naprawdę zajebista oferta spłynąć, ale się takowej nie spodziewamy :) 

No teraz jak LAF zniszczył Waszą pozycję negocjacyjną to wiadomo, że się nie ma co spodziewać zajebistych ofert :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LAF napisał:

No właśnie apropo Moranta. Wszystkie piłki idą do niego a mimo to Melton zdobył 15 punktów.

Morant miał dobry mecz i niesamowite dwie akcje:

Polecam się przyjrzeć.

W obu akcjach (dunk i buzzer) najbliżej Moranta jest własnie Melton.

Niesamowity ma impact na kolegów jak widać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mac napisał:

Morant miał dobry mecz i niesamowite dwie akcje:

Polecam się przyjrzeć.

W obu akcjach (dunk i buzzer) najbliżej Moranta jest własnie Melton.

Niesamowity ma impact na kolegów jak widać.

 

Masz rację. Pozazdrościć chłopowi bliskości przy tak wspaniałym zawodniku. Na szczęście u nas jak gra obok jakichś tam marnych gwiazdeczek xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ozzy110 napisał:

Masz rację.

That's what I do

7 minut temu, ozzy110 napisał:

Pozazdrościć

Tobie pozazdrościć Moranta, niesamowity fun to watch zawodnik.

7 minut temu, ozzy110 napisał:

Na szczęście u nas jak gra obok jakichś tam marnych gwiazdeczek xd

No to nie potrzebne, bo zarówno Tatum, Booker czy PGeorge nie zasługują na takie okreslenie.

Natomiast podobnie jak qcin chciałbym doprecyzować:

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Melton nie jest na sprzedaż w tym okienku, musiałby naprawdę zajebista oferta spłynąć, ale się takowej nie spodziewamy :) 

Dokładnie jak napisał qcin. Nie jest na sprzedaż, a po wymianie Brunsona może się spodziewać minut 30-36 u nas i powinien być myślę z tego zadowolony.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Gdyby do Twojej drużyny dołączył stałby się drugim graczem zespołu a to chyba nie za dobrze świadczy o Twoim zespole więc skup się aby Morant miał tam z kim grać ; ]

pol żartem pol serio, ale tak by właśnie mogło być :D 

Teraz, mac napisał:

That's what I do

Tobie pozazdrościć Moranta, niesamowity fun to watch zawodnik.

No to nie potrzebne, bo zarówno Tatum, Booker czy PGeorge nie zasługują na takie okreslenie.

Natomiast podobnie jak qcin chciałbym doprecyzować:

Dokładnie jak napisał qcin. Nie jest na sprzedaż, a po wymianie Brunsona może się spodziewać minut 30-36 u nas i powinien być myślę z tego zadowolony.

 

 

amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LAF napisał:

To skoro taki dobry to czemu wziąłeś jakiegoś leszcza za niego ?

Walka o czołowy pick ? Oh wait przecież go nie masz czyli co przegrałeś tą wymianę ? Jedno przeczy drugiemu, widzę sprzeczność

proste. cenie bardziej toscano-andersona, ktorego jedynym problemem jest po prostu bardzo bogata konkurencja w gsw,

niemniej kompetentni obserwatorzy wiedza, ze to fajny roles.

+ fit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LAF napisał:

A czy Ci kompetentni obserwatorzy oglądali go w akcji przez 1:38 ostatniego meczu ?

Chociaż nie, patrzę, ze przeciwko Detroit w 37 minut zdobył oszałamiające 2 punkty

 

Przecież człowiek morza pisał ze chodzi o Fit, a wiec z tymi 2 punktami pasuje do reszty zespołu umiejętnościami idealnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się bez sensu. LAF ty zacznij mecze oglądać a nie sprawdzasz minuty i punkty. Dawno tak prostackiej metody nie widziałem. Totalnie nie rozumiem po co Ty chłopakom z Minny. Nie wiem co wnosisz w dosyć wizjonerski duet GM. Jeszcze jakbyś był pisarkiem bo chłopakom nie chce się pilnować terminów to bym zrozumiał. A tak to szlajasz się od tematu do tematu szczególnie gdy CP3 coś pokazuje. Teraz gracz ma przerwę to wypisujesz jakieś nic nie znaczące dyrdymały. Get the job boy. 

Kazda wymiana gdzie oddajesz Forbesa jest wygrana. Choć rozumiem Smoka. Ten gracz pozwala ciut oszukać rzeczywistość jak trafi 4 trójki w jakimś meczu. Wtedy pisze się o ograniczonej roli z głębi ławki i o tym ze czasem coś trafi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Czepiacie się bez sensu. LAF ty zacznij mecze oglądać a nie sprawdzasz minuty i punkty. Dawno tak prostackiej metody nie widziałem. Totalnie nie rozumiem po co Ty chłopakom z Minny. Nie wiem co wnosisz w dosyć wizjonerski duet GM. Jeszcze jakbyś był pisarkiem bo chłopakom nie chce się pilnować terminów to bym zrozumiał. A tak to szlajasz się od tematu do tematu szczególnie gdy CP3 coś pokazuje. Teraz gracz ma przerwę to wypisujesz jakieś nic nie znaczące dyrdymały. Get the job boy. 

Kazda wymiana gdzie oddajesz Forbesa jest wygrana. Choć rozumiem Smoka. Ten gracz pozwala ciut oszukać rzeczywistość jak trafi 4 trójki w jakimś meczu. Wtedy pisze się o ograniczonej roli z głębi ławki i o tym ze czasem coś trafi. 

Forbes to jest jednak może ostatni gościu w lidze co się potrafi po zaslonach i slalomie na 15 metrów uwolnić do czystej trojeczki, sentyment jest do takich graczy. 

Toscano praktycznie jest poza rotacja Warriors, bo jest dopiero szóstym guardem w rotacji i przegrywa minuty z paytonem i ostatnio moodym a że za rok stuknie mu trzydziestka to raczej gracz powoli do zapomnienia chyba że wróci do poziomu tych 36 procent z dystansu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem po drugiej stronie parkietu…

druzyna przeciwna zrobi punktów na Brynie tyle ile ten robi kroków aby uwolnić się do rzutu. Dałeś się nabrać. 

5 minut temu, fluber napisał:

Forbes to jest jednak może ostatni gościu w lidze co się potrafi po zaslonach i slalomie na 15 metrów uwolnić do czystej trojeczki, sentyment jest do takich graczy. 

Toscano praktycznie jest poza rotacja Warriors, bo jest dopiero szóstym guardem w rotacji i przegrywa minuty z paytonem i ostatnio moodym a że za rok stuknie mu trzydziestka to raczej gracz powoli do zapomnienia chyba że wróci do poziomu tych 36 procent z dystansu. 

 

Sentyment jest do jego klaskania w powietrzu po każdym failu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Tymczasem po drugiej stronie parkietu…

druzyna przeciwna zrobi punktów na Brynie tyle ile ten robi kroków aby uwolnić się do rzutu. Dałeś się nabrać. 

 

Sentyment jest do jego klaskania w powietrzu po każdym failu

Ostatni miesiąc miał całkiem niezły, a jako że @LeweBiodroSmoka Nuggets ogląda to na pewno widział co trzeba.  Zwłaszcza że pozyskał go praktycznie za nic, żadne ryzyko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ignazz napisał:

Forbes to jest jednak może ostatni gościu w lidze co się potrafi po zaslonach i slalomie na 15 metrów uwolnić do czystej trojeczki, sentyment jest do takich graczy. 

Forbes w momencie przyjścia do NUggets miał top4 % za 3 na przestrzeni dwóch czy trzech sezonów, ponadto z tego co czytałem był też bodaj najlepszy w skuteczności rzutów off screen w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ignazz napisał:

Czepiacie się bez sensu.

Tak. Natomiast było tam lekkie prowo, coś o 2 sile zachodu.. January mimo że wystawił na sprzedaż Theisa nie zasłużył sobie by wypaść z top2 zachodu. LAF stanął trochę w Jego obronie.

39 minut temu, ignazz napisał:

LAF ty zacznij mecze oglądać a nie sprawdzasz minuty i punkty.

Akurat LAF ogląda całkiem sporo meczy.

39 minut temu, ignazz napisał:

Totalnie nie rozumiem po co Ty chłopakom z Minny. Nie wiem co wnosisz w dosyć wizjonerski duet GM. Jeszcze jakbyś był pisarkiem bo chłopakom nie chce się pilnować terminów to bym zrozumiał. A tak to szlajasz się od tematu do tematu szczególnie gdy CP3 coś pokazuje. Teraz gracz ma przerwę to wypisujesz jakieś nic nie znaczące dyrdymały. Get the job boy.

Ja już wielokrotnie to wyjasniałem, ale to tez może dodam parę kwestii. Jak już zobaczyłeś, LAF może nam pomóc z terminami, z którymi mamy problem. Przede wszystkim jest miłą i serdeczną osobą. Nigdy nie stosuje wycieczek osobistych, bo czepianie się czyiś graczy według mnie za takowych uznać nie można. Jest skromny,lojalny i orginalny, co ja mega cenię, w świecie zapatrzonych w siebie copycatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, ignazz napisał:

Tymczasem po drugiej stronie parkietu…

druzyna przeciwna zrobi punktów na Brynie tyle ile ten robi kroków aby uwolnić się do rzutu. Dałeś się nabrać. 

oglądając go na parkiecie nie mam wrażenia, że jakoś oddstaje, jeśli nawet, to u mnie będzie miał lepszy zestaw obrońców w 2nd unicie niż ten o którym marzył

żeby tylko zdrowie było

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LAF napisał:

@january 

Co wniosłem o to pytasz ? Wniosłem dużo w opis, który powstał niedawno oraz wiele rzeczy, które nie są tutaj upubliczniane ze względu na poufność.

Ptaszki ćwierkają że ta poufna rzeczą jest pukanie od drzwi do drzwi z pytaniem "czy nie chciałby Pan porozmawiać o meltonie? " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.