Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Alonzo napisał:

 

Miśki..

A może byście mecz obejrzały :P , bo ja jestem akurat w 1qw. i Barretta broni Duncan Robinson - absolutnie jeden z najsłabszych obrońców w NBA czego by dorabianymi statsami zaawansowanymi nie przykryć 🙃 - wiadomo, że wszyscy polują na Duncana nie od dziś. Barrett pewnie do tego miał dzień konia, ale oglądnę cały to będę wiedział jak to tam było. 

Aaa to jest dobre. Najpierw wnioski po meczu a teraz oglądasz pierwsza kwartę. Dobre. Nie znałem. 

Godzinę temu, Alonzo napisał:

 

Miśki..

A może byście mecz obejrzały :P , bo ja jestem akurat w 1qw. i Barretta broni Duncan Robinson - absolutnie jeden z najsłabszych obrońców w NBA czego by dorabianymi statsami zaawansowanymi nie przykryć 🙃 - wiadomo, że wszyscy polują na Duncana nie od dziś. Barrett pewnie do tego miał dzień konia, ale oglądnę cały to będę wiedział jak to tam było. 

Aaa to jest dobre. Najpierw wnioski po meczu a teraz oglądasz pierwsza kwartę. Dobre. Nie znałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Aaa to jest dobre. Najpierw wnioski po meczu a teraz oglądasz pierwsza kwartę. Dobre. Nie znałem. 

Aaa to jest dobre. Najpierw wnioski po meczu a teraz oglądasz pierwsza kwartę. Dobre. Nie znałem. 

Coraz częściej widzę u Ciebie Ignaś problemy z czytaniem ze zrozumieniem. :( 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

Coraz częściej widzę u Ciebie Ignaś problemy z czytaniem ze zrozumieniem. :( 

 

Nie tylko ignaś, bo używasz jako argument tego zwrotu „problemy z czytaniem ze zrozumieniem” w co drugim swoim poscie :) - 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze mamy wszyscy 29 GM spory problem. Jedyny nieproblematyczny Alonzo. Powinnismy się potężnie zastanowić nad naszymi brakami w czytaniu. Tymczasem Zo bądź sobą i prowadź nas do lepszego jutra. Może się wszyscy poprawimy dzięki twojej wnikliwości. Za brak umiejętności czytania ze zrozumieniem przepraszam o wyrocznio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ignazz napisał:

Myśle ze mamy wszyscy 29 GM spory problem. Jedyny nieproblematyczny Alonzo. Powinnismy się potężnie zastanowić nad naszymi brakami w czytaniu. Tymczasem Zo bądź sobą i prowadź nas do lepszego jutra. Może się wszyscy poprawimy dzięki twojej wnikliwości. Za brak umiejętności czytania ze zrozumieniem przepraszam o wyrocznio. 

Takie coś na mnie nie działa Ignaś.. Dla mnie zdanie większości to żaden argument - prawda jest tam gdzie jest, a nie gdzie oceni że jest większość.

Jeszcze podczas 1T zaatakowałeś Quckleya zarzucając mi coś co wyjaśniłem jakoś kilka dni wcześniej - spoko, nie miałeś czasu czytać wszystkiego. Ostatnio tez z czymś wyskoczyłeś (nie do mnie), ale tez zakodowałem, że znowu nie czytałeś

Tu cytujesz mój post i wybierasz sobie co z niego i jak zinterpretować.. Głupie te dyskusje tutaj.. i do niczego nie prowadzą.. ale że Ciebie lubię:

Napisałem, że jestem na 1qw i że widze że Barretta kryje Duncan - sądziłam, że dla ludzi oglądających NBA to jasny sygnał, ze ta obrona nie może być za dobra, a jak kryje Ciebie słaby obrońca, to łatwiej się wstrzelić.. ale okazało się że to wcale nie jest takie oczywiste tutaj :( 

Próbuję oglądać teraz 3wq. ale niedługo jadę z dzieckiem na zajęcia i nici z obejrzenia tego meczu jednym ciągiem..

Barrett do przerwy miał 30pkt. a na początku 3qw ograł naturalnie Duncana i wjechał pod kosz jak to w tym meczu świetnie robił wykorzystując grę przeciwko Duncanowi, Vincentowi i pod koniec 2qw. Herro. Zresztą pod koniec 2qw. był absolutnie hot - trójki trafiał wide open i jedną chyba z 9metra jak już w końcówce 2qw. przejął go Martin. (miał 1 na 2 przeciwko niemu). Nawet jak Barrett był hot, to Knicks grającym u siebie udało się zbliżyć do Heat kontrolujących do tej pory spokojnie mecz do 10pkt. 

Po tych 2pkt. na początku 3wq. (ma 32pkt.) przez resztę meczu rzuci jeszcze 14pkt. Do tego strasznie słabo rzuca osobiiste w tym meczu. Jednak był hot za 3 (choć głównie wide open) i ładnie wykorzystuje przewagę nad Duncanem i Vincentem wbijając się pod kosz i wymuszając do tego faule. Trzecim, który go regularniej do tej pory bronił był Jimmie Butler, ale tu Barrett ograł go chyba tylko raz na początku meczu i drugi raz jak po tym jak Barrett wymusił na Butlerze osobiste (faul wg mnie 50/50 ale Barrett nie trafił obu osobistych). 

Tak, Barrett miał fajny mecz - przynajmniej do początku 3qw. na którym jestem. :) 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:
   
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
Obrzydliwi tankerzy Pelicans 8 19
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Qcin już Ci za mocno wszedł na psychę. Szkoda, bo kiedyś się fajnie gadało na PW. Ale teraz masz nowych kolegów.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Qcin już Ci za mocno wszedł na psychę. Szkoda, bo kiedyś się fajnie gadało na PW. Ale teraz masz nowych kolegów.

 

Ja z twojej strony ostatnio czytalem tylko jakies insynuacje pod moim adresem. Zazwyczaj bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld proszę o usunięcie moich głosów z szablonu i poproszę o punkt karny. Jeżeli tego nie zrobisz, to po prostu nie będzie mojego opisu ani głosowania w 3T. Tak bezczelnego traktowania mojej drużyny jak w tym trymestrze jeszcze nie było w tej grze. Do tej pory robili to pojedynczy GMowie, ale nie wszyscy.

Nigdy nie byłem tak przygotowany i pewny swego jak w tym trymestrze i z tak niekompetentnym głosowaniem nie chce mieć nic do czynienia.

Za bardzo mnie kłują w oczy różnice +/- bilansów różnych teamów. Głosy są skierowane albo przeciwko mnie osobiście (bo część userów mnie po prostu nie lubi za to że się nie boję bisać o panującej tu hipokryzji), albo mamy tu konkurs piękności kto lubi jakiego gracza (moi nie grają przeważnie w tych popularnych teamach i ma się w d.. drużyny albo zwyczajnie ludzie nie mają pojęcia na co głosują.. 

Pomijając już Quickleya, który akurat rozgrywającym jest wystarczająco dobrym oraz Templea, który to robi w NBA od kilkunastu lat oraz KATa, dzięki któremu LBS może się tu chwalić Vanderbiltem oraz jeszcze kilku graczy:

  • Terance Mann‘s performance since the trade deadline may convince the Clippers that they don’t need to look for a ball-handler on the buyout market, per Andrew Greif of The Los Angeles Times. Since L.A. traded Eric Bledsoe to Portland, Mann has led the team in plus-minus rating at plus-10.8. Now that Goran Dragic is in Brooklyn, Greif questions whether there are any point guards available who could make a difference for the Clippers.

Są granice głupot, które tu mogę czytać. ja w tej szopce nie zamierzam brać udziału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

@Eld proszę o usunięcie moich głosów z szablonu i poproszę o punkt karny. Jeżeli tego nie zrobisz, to po prostu nie będzie mojego opisu ani głosowania w 3T. Tak bezczelnego traktowania mojej drużyny jak w tym trymestrze jeszcze nie było w tej grze. Do tej pory robili to pojedynczy GMowie, ale nie wszyscy.

Nigdy nie byłem tak przygotowany i pewny swego jak w tym trymestrze i z tak niekompetentnym głosowaniem nie chce mieć nic do czynienia.

Za bardzo mnie kłują w oczy różnice +/- bilansów różnych teamów. Głosy są skierowane albo przeciwko mnie osobiście (bo część userów mnie po prostu nie lubi za to że się nie boję bisać o panującej tu hipokryzji), albo mamy tu konkurs piękności kto lubi jakiego gracza (moi nie grają przeważnie w tych popularnych teamach i ma się w d.. drużyny albo zwyczajnie ludzie nie mają pojęcia na co głosują.. 

Pomijając już Quickleya, który akurat rozgrywającym jest wystarczająco dobrym oraz Templea, który to robi w NBA od kilkunastu lat oraz KATa, dzięki któremu LBS może się tu chwalić Vanderbiltem oraz jeszcze kilku graczy:

  • Terance Mann‘s performance since the trade deadline may convince the Clippers that they don’t need to look for a ball-handler on the buyout market, per Andrew Greif of The Los Angeles Times. Since L.A. traded Eric Bledsoe to Portland, Mann has led the team in plus-minus rating at plus-10.8. Now that Goran Dragic is in Brooklyn, Greif questions whether there are any point guards available who could make a difference for the Clippers.

Są granice głupot, które tu mogę czytać. ja w tej szopce nie zamierzam brać udziału. 

Gdybym miał takie podejście to musiałbym już kilka razy odejść z tej gierki. Za bardzo dajesz się ponosić emocjom Alonzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku już trymestrów Alonzo notorycznie szantażuje całe begm. Może wreszcie czas by odpuścił chłop zabawę jak nie umie się bawić i tylko depresje mu przynosi ta żałosna gra. Rozpacz i krzyk to w stylu pięciolatków, którzy nie dostali ulubionej zabawki na urodziny. Ja już szczerze jestem tym zmęczony. Gość wskakuje tu i szantażuje, obraża a wy jeszcze go głaskanie żeby czasem pana wrażliwego nie urazić i nie odszedł z gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo jak wiesz lubię cię i szanuje twoje zdanie ale for god sake - o co ci chodzi bo już się pogubiłem?

dostajesz bilanse na poziomie 16-11/17-10 czyli można powiedzieć idealnie adekwatne do twojego trymestru 

brakowalo ci 2 podstawowych zawodników stanowiących o sile zespołu przez cześć trymestru i nie miałeś jakiegoś super prostego terminarza 

sam miałem 16-11 na Orl ale dodałem jeden W więcej jako bonus za kontynuacje zespołu wiec nie rozumiem dlaczego uważasz ze beGM się uwzięli na ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szulim napisał:

@Alonzo jak wiesz lubię cię i szanuje twoje zdanie ale for god sake - o co ci chodzi bo już się pogubiłem?

dostajesz bilanse na poziomie 16-11/17-10 czyli można powiedzieć idealnie adekwatne do twojego trymestru 

brakowalo ci 2 podstawowych zawodników stanowiących o sile zespołu przez cześć trymestru i nie miałeś jakiegoś super prostego terminarza 

sam miałem 16-11 na Orl ale dodałem jeden W więcej jako bonus za kontynuacje zespołu wiec nie rozumiem dlaczego uważasz ze beGM się uwzięli na ciebie?

 

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Ja Temple bardzo lubię. Możesz poczytać moje archiwalne wpisy na jego temat, także z czasów, gdy miałem go u siebie. Ale robienie z Niego ball handlera i bardzo dobrego kreatora to jest smutny żart i desperacja. Do tego on w adv stats wygląda wszędzie na bottom 10 ligi.

 

3 godziny temu, Sylvinho. napisał:

Gdybym miał takie podejście to musiałbym już kilka razy odejść z tej gierki. Za bardzo dajesz się ponosić emocjom Alonzo.

ja już wszystko co chciałem Panowie napisałem. Może wypowiem się jeszcze w tyg. (choć nie wiem czy to ma sens), bo teraz nie zamierzam ingerować w bilanse. Po prostu fundamentalnie się tu z czymś nie zgadzam i akurat mój bilans to tylko jakaś tam mała część problemu - więc nie, nie walczę tu o lepszy bilans dla siebie. 

Ponawiam @Eld prośbę o usunięcie moich bilansów z 2T choć oczywiście jest mi to na rękę, że tego nie zrobicie, bo ja z kolei z czystym sumieniem nie będę musiał robić bilansów i opisu w 3T - a to mi jednak da sporo wolnego :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał:

Myśle, że mecz z Chicago Bulls to jest jakimś wyznacznikiem a zbliża się okres trade wiec polecam Meltona drużyna grającym o Play-Off a tym bardziej o Play-In

On jest wszystkim czego potrzebujecie szanowni koledzy. Potrafi obronić akcje 1 na 1, wejść skutecznie pod kosz oraz na obwodzie nie można go pozostawić bez krycia. Do tego jak wiemy wchodzi z ławki wiec jako role player idealny dla Waszych drużyn. 
 

Od najbliższego okienka oczekujemy ofert za niego. 

Do którego z gm-ow składać oferty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Tabela wschodu wygląda bardzo ciekawie, na pierwszy rzut oka mogę utrzymać HCA w 1st round przy dobrych wiatrach a przy słabszych nawet wyładować w play-in :o 

Ty w play in a Twój pick w top3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.