Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, cvbe napisał:

A to już kończy karierę po sezonie? Nie wiedziałem :( Bo jeśli mówisz tylko o tym sezonie to jakoś nie widziałem, żeby przykładowy KAT oddawał przywództwo w drużynie, nawet jak sezon po sezonie odpadali z walki o PO.

rozumiem, że Barrett to ma być taki lider-Towns?

-1W w T3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, cvbe napisał:

46 punktów ze 100 drużyny. I to wszystko na tylko 22 rzutach z gry. Barrett staje się alpha dogiem w Knicks wreszcie?

.. przecież Knicks dostali po pi#$ie od Heat..

Wrzucajcie chociaż te highlighty jak Wasz drużyny wygrywają bo później się dziwicie, że propagandę sieją wszyscy tylko nie Wy..

Lowry 19pkt był +9, Martin 8pkt. był +14

Barrett 46pkt. był -3.

Mecz wygrali Heat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

.. przecież Knicks dostali po pi#$ie od Heat..

Wrzucajcie chociaż te highlighty jak Wasz drużyny wygrywają bo później się dziwicie, że propagandę sieją wszyscy tylko nie Wy..

Lowry 19pkt był +9, Martin 8pkt. był +14

Barrett 46pkt. był -3.

Mecz wygrali Heat. 

No przegrali z najlepszą drużyną na wschodzie a Barrett najlepszej drużynie na wschodzie rzucił 46 punktów. Przepraszam, że odważyłem się wspomnieć, że wielcy Heat dali sobie rzucić 46 punktów jakiemuś 21-latkowi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

rozumiem, że Barrett to ma być taki lider-Towns?

KAT w tym sezonie z Twoim bożkiem prowadzi 2-1, 

a w BeGM przegrywa 0-3 🙃

2 minuty temu, cvbe napisał:

No przegrali z najlepszą drużyną na wschodzie a Barrett najlepszej drużynie na wschodzie rzucił 46 punktów. Przepraszam, że odważyłem się wspomnieć, że wielcy Heat dali sobie rzucić 46 punktów jakiemuś 21-latkowi :(

Wybaczam

Liczy się wynik końcowy, a nie nabite punkty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Wybaczam

Liczy się wynik końcowy, a nie nabite punkty :) 

Czyli nie ma znaczenia, czy rzucił 2 punkty czy 46, tak? Ważne, że przegrali? Straszny nonsens :) Jakby rzucił 46 punktów przeciwko Detroit w wygranym meczu to byś napisał, że "ale to przeciwko Detroit, niech pokaże coś z mocnymi drużynami". Miał rzucić 100 punktów żeby wygrali? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, cvbe napisał:

Ale wiesz, że Barrett ma 21 lat, nie? Czy po prostu jest już taki zajebisty że myślałeś że jest stary i jest z nami od dawna? :)

oczywiście, po prostu wybrałeś sobie chyba jeden z najgorszych przykładów

5 minut temu, Alonzo napisał:

a w BeGM przegrywa 0-3

no na pewno, każdy to widział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Czyli nie ma znaczenia, czy rzucił 2 punkty czy 46, tak? Ważne, że przegrali? Straszny nonsens :) Jakby rzucił 46 punktów przeciwko Detroit w wygranym meczu to byś napisał, że "ale to przeciwko Detroit, niech pokaże coś z mocnymi drużynami". Miał rzucić 100 punktów żeby wygrali? :)

Doprecyzuję:

W realu nie ma znaczenia.

W BeGM ma ogromne znaczenie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

No to mi wystarczy, że dla Ciebie nie ma znaczenia czy ktoś rzuca mocnej drużynie 2 punkty czy 46 :) Raczej to już kończy dyskusję :)

no, już lepiej było jak @Alonzo dodawał wartosci z boxscore, niestety poszedł w bardziej zaawansowaną anal-izę i sprawa się rypła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cvbe napisał:

No to mi wystarczy, że dla Ciebie nie ma znaczenia czy ktoś rzuca mocnej drużynie 2 punkty czy 46 :) Raczej to już kończy dyskusję :)

 

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no, już lepiej było jak @Alonzo dodawał wartosci z boxscore, niestety poszedł w bardziej zaawansowaną anal-izę i sprawa się rypła

Miśki..

A może byście mecz obejrzały :P , bo ja jestem akurat w 1qw. i Barretta broni Duncan Robinson - absolutnie jeden z najsłabszych obrońców w NBA czego by dorabianymi statsami zaawansowanymi nie przykryć 🙃 - wiadomo, że wszyscy polują na Duncana nie od dziś. Barrett pewnie do tego miał dzień konia, ale oglądnę cały to będę wiedział jak to tam było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

 

Miśki..

A może byście mecz obejrzały :P , bo ja jestem akurat w 1qw. i Barretta broni Duncan Robinson - absolutnie jeden z najsłabszych obrońców w NBA czego by dorabianymi statsami zaawansowanymi nie przykryć 🙃 - wiadomo, że wszyscy polują na Duncana nie od dziś. Barrett pewnie do tego miał dzień konia, ale oglądnę cały to będę wiedział jak to tam było. 

Nie no ja już nie muszę, już ustaliliśmy że Martin zagrał lepiej od Barretta bo rzucił 8 punktów ale gra w dużo lepszej drużynie, więc wygrał mecz :) Pewnie jakby grał w Knicks to by rzucił 60 punktów, i Knicks by wygrali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Nie no ja już nie muszę, już ustaliliśmy że Martin zagrał lepiej od Barretta bo rzucił 8 punktów ale gra w dużo lepszej drużynie, więc wygrał mecz :) Pewnie jakby grał w Knicks to by rzucił 60 punktów, i Knicks by wygrali :)

Jednym z powodów dla których tak bardzo chciałem podpisać Caleba Martina była chęć porównania jego w sumie słabej gry w rl Charlotte z grą w drużynie z jasnym i klarownym systemem jaki mają Heat. Wnioski są chyba oczywiste. :) - ale że u nas dominuje przy ocenie drużyny tzw. metoda silikonowych cycków - to ja zawsze dostaję te 2W mniej niz powinienem, a nawet brak składu w Nuggets obok Joka i kombinowanie ze sztucznymi ustawieniami które musiałby by miec swoje konsekwencje nie są w stanie u nas na bilans Nuggets za bardzo wpłynąć. 🙃

I nie chce mi się już gadać - bo nie bardzo jest o czym. wracam do meczu. 

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

aha, czyli to Spo amator

trza było mówić od razu

Nie, chcą odblokować gracza któremu dali kontrakt za 90mln. - myslałem że to oczywiste, ale tradycyjnie nie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

ale że u nas dominuje przy ocenie drużyny tzw. metoda silikonowych cycków - to ja zawsze dostaję te 2W mniej niz powinienem, a nawet brak składu w Nuggets obok Joka i kombinowanie ze sztucznymi ustawieniami które musiałby by miec swoje konsekwencje nie są w stanie u nas na bilans Nuggets za bardzo wpłynąć

ośmieszaj się dalej, mnie to już nawet bawi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Jednym z powodów dla których tak bardzo chciałem podpisać Caleba Martina była chęć porównania jego w sumie słabej gry w rl Charlotte z grą w drużynie z jasnym i klarownym systemem jaki mają Heat. Wnioski są chyba oczywiste. :) - ale że u nas dominuje przy ocenie drużyny tzw. metoda silikonowych cycków - to ja zawsze dostaję te 2W mniej niz powinienem, a nawet brak składu w Nuggets obok Joka i kombinowanie ze sztucznymi ustawieniami które musiałby by miec swoje konsekwencje nie są w stanie u nas na bilans Nuggets za bardzo wpłynąć. 🙃

I nie chce mi się już gadać - bo nie bardzo jest o czym. wracam do meczu. 

Kurde, szczerze to myślałem że robisz sobie jaja ale widzę że serio mówisz, że Martin zagrał lepszy mecz od Barretta bo jego drużyna wygrała :o Pewnie Heat by w takim razie nie oddali Martina za Barretta w dealu, a Suns nie może z nikim zrobić trade'u bo jest najlepsze w NBA, więc brałoby w każdym dealu słabszych graczy. Wydaje mi się, że jednak musisz przemyśleć tę teorię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

ale że u nas dominuje przy ocenie drużyny tzw. metoda silikonowych cycków - to ja zawsze dostaję te 2W mniej niz powinienem, a nawet brak składu w Nuggets obok Joka i kombinowanie ze sztucznymi ustawieniami które musiałby by miec swoje konsekwencje nie są w stanie u nas na bilans Nuggets za bardzo wpłynąć. 🙃

Bo nie ma w tej lidze lepszego zawodnika od Jokicia, zwłaszcza do ciągnięcia w pojedynkę drużyny 

DeRozan in +5.28 NET

DeRozan out -4.94 NET

Jokic in +9.91 NET

Jokic out -10.05 NET

Embiid in +6.47 NET

Embiid ouit -4.26 NET

Giannis in +8.84 NET

Giannis out -4.12 NET

W BeGM nie ma generalnie gorszego supportu niż w prawdziwej lidze, a otoczenie go takimi Royce'ami to bardzo fajny fit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cvbe napisał:

Kurde, szczerze to myślałem że robisz sobie jaja ale widzę że serio mówisz, że Martin zagrał lepszy mecz od Barretta bo jego drużyna wygrała :o Pewnie Heat by w takim razie nie oddali Martina za Barretta w dealu, a Suns nie może z nikim zrobić trade'u bo jest najlepsze w NBA, więc brałoby w każdym dealu słabszych graczy. Wydaje mi się, że jednak musisz przemyśleć tę teorię :)

Poległeś tu Cvbe na czytaniu ze zrozumieniem i teraz jeszcze teorię do tego dorabiasz..

 

4 minuty temu, Lucas napisał:

Bo nie ma w tej lidze lepszego zawodnika od Jokicia, zwłaszcza do ciągnięcia w pojedynkę drużyny 

DeRozan in +5.28 NET

DeRozan out -4.94 NET

Jokic in +9.91 NET

Jokic out -10.05 NET

Embiid in +6.47 NET

Embiid ouit -4.26 NET

Giannis in +8.84 NET

Giannis out -4.12 NET

W BeGM nie ma generalnie gorszego supportu niż w prawdziwej lidze, a otoczenie go takimi Royce'ami to bardzo fajny fit.

.. ale ja Lucas nie kwestionuję nigdzie tego jak fantastyczny jest Jok. Kwestionuje tylko jego suppoet w naszych Nuggets. Podałem nawet przykład grającego w rl rewelacyjnie LeBrona, ale otoczenie nie daje rady.. - i tylko o to mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój panowie. Alonzo już wie z góry ze Heat to klub co zajebiscie wykorzystuje graczy, a Hornets to słaby klub, bo TRZECIOROCZNIAK Caleb Martin przeskoczył z 5ppg i 44%fg w 15min na 9ppg i 50%fg w 22min w Heat, więc widzicie już teraz sami jak dobry klub robi wielką różnice ! 
 

Alonzo ustalił już też, że każdy z was co drugiego postu nie czyta ze zrozumieniem, więc żeby wam ułatwić to czytajcie to jako: To znaczy ze przy dobrej kulturze organizacji jaka jest w Magic Garrett Temple spokojnie może być podstawowym PG, bo dobry klub wyciągnie z niego same zalety ! 
 

 

PS Alonzo wiem ze masz mnie na ignorze ale daje głowę ze i tak to czytasz bo jesteś Za słaby psychicznie żeby się nie przejmować co napisałem, więc odnieś się proszę do tego czy chociaż ja dobrze odczytuje Twoje posty ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Alonzo napisał:

.. ale ja Lucas nie kwestionuję nigdzie tego jak fantastyczny jest Jok. Kwestionuje tylko jego suppoet w naszych Nuggets. Podałem nawet przykład grającego w rl rewelacyjnie LeBrona, ale otoczenie nie daje rady.. - i tylko o to mi chodzi.

Tylko no wlasnie Jok ma bardzo spoko wzgledem fitu support u nas, wszystkie Royce'y i Vanderbilty tej ligi wyglądałyby świetnie obok Joka (dlatego zaluje, ze Vando nie zostal w Denver na dluzej, bo na R/Nuggets slusznie sie nim jarano) i wlasnie dlatego przez lata marzylem o dodaniu do rosteru Aarona Gordona, ktory obok Nikoli gra bardzo dobry sezon, nawet jak bywa nierowny w ataku :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.