Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Eld napisał:

Zakładka "kopia arkusza INJURES" mocno przekłamywała stan faktyczny OKC. Thunder byli najzdrowszą drużyną w lidze w T2. Ktoś mi dopisał two-waya jako gracza rotacyjnego z 27 nieobecnościami oraz wpisał "brak" również z 27 nieobecnościami...

A to nie wszyscy tak mieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Ja nie neguje czy jakaś statystyka jest ważniejsza czy nie. Są te gdzie lepszy jest Butler a są gdzie nie. I Ty dajesz tylko te Butler a Ja mówię, ale zobacz @january w tych już nie 

RPM był niezły do pewnego momentu, bo nie bardzo była alternatywa. Teraz jest o wiele więcej rzetelniejszych zestawień, takich w których w czołówce nie znajdą się DLO czy Duncan Robinson

zresztą, nie potrzebne są żadne metryki aby stwierdzić, że Big 3 Lolkers to ścisły top tego sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Nie twierdzę, że są słabi, ale nie są tacy dobrzy jak ich tutaj @january przedstawia. Są lepsi zawodnicy od takiego Butlera

cała trójka spokojnie oscyluje w okolicach top10, Jasiek lubi sobie sobie popitolić, ale akurat w tym względzie ciężko jest mu coś zarzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Jak wzięliście LAFa do siebie tylko po to by za mną latał i mnie wciąż postami z idiotycznymi bzdurami, które wypisuje (podawanie efg zamiast ts, podawanie ind drtg u graczy z różnych teamów etc) oznaczał, a potem jeszcze mnie obrażać i do wypisującego takie żenujące głupoty użytkownika porównywać to nieładna zagrywka.

To prawda, LAF ma chyba w tej drużynie tylko jedno zadanie - być Patem Bevem na Januarego xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, january napisał:

Jak wzięliście LAFa do siebie tylko po to by za mną latał i mnie wciąż postami z idiotycznymi bzdurami, które wypisuje (podawanie efg zamiast ts, podawanie ind drtg u graczy z różnych teamów etc) oznaczał, a potem jeszcze mnie obrażać i do wypisującego takie żenujące głupoty użytkownika porównywać to nieładna zagrywka.

Jak mogłeś w ogóle coś takiego pomyśleć. Nie wiem czy wiesz, ale kilka osób też mnie porównywało do LAFa, a nawet uważało, że to moje drugie konto. Jest to dla mnie komplement.

LAF wzniósł sporo świeżości do SOTY i uważamy, że Jego dołączenie to był świetny pomysł.

 

Przy okazji dodam, że wszystkie moje ulubione seriale mają równo 3 głownych kolesi jako bohaterów:

1. It always sunny in philadelhpia: mac, dennis, charlie

2. Friends: chandler, ross, joey

3. Trailer Park Boys: ricky, julian, bubles

4. Drew Carey Show: drew carey, oswald, lewid

5. Zwariowany Świat Malcolma: malcolm, dewey, reese.

 

To na prawdę nothing personal. Z Waszych dyskusji korzysta całe nasze grono w pewien sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, january napisał:

Jak wzięliście LAFa do siebie tylko po to by za mną latał i mnie wciąż postami z idiotycznymi bzdurami, które wypisuje (podawanie efg zamiast ts, podawanie ind drtg u graczy z różnych teamów etc) oznaczał, a potem jeszcze mnie obrażać i do wypisującego takie żenujące głupoty użytkownika porównywać to nieładna zagrywka.

ktos nie wytrzymuje presji widze.

najwyrazniej nie dorosles do grania o mistrza.

moze w koncu @tangiers pokaze na co go stac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

A co Ty o tym wiesz jak raz tylko posmakowałeś 2r PO, a wyżej to już nic;)

no takimi postami pokazujesz, ze nie jestes godzien miejsca w ktorym sie znajdujesz.

z reszta jestes jedyna osoba w grze, ktora dostala najlepszego gracza w lidze za free.

 zeby cos osiagnac potrzebowales jakis frajerskich trejdow z shevcu i emememsem.

rotacje ratuje ci krolik z kapelusza, ktorego musiales przeplacic w ostatnim okienku na FA.

a i tak pomimo tego czolowe skrzypce graja u ciebie kasztany pokroju tonnego snella

dostales najwieksze fory w historii tej gry, a i tak masz druzyne na glinianych nogach, z jednym mistrzostwem z gwiazdka (kontuzje rywali)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

no takimi postami pokazujesz, ze nie jestes godzien miejsca w ktorym sie znajdujesz.

z reszta jestes jedyna osoba w grze, ktora dostala najlepszego gracza w lidze za free.

 zeby cos osiagnac potrzebowales jakis frajerskich trejdow z shevcu i emememsem.

rotacje ratuje ci krolik z kapelusza, ktorego musiales przeplacic w ostatnim okienku na FA.

a i tak pomimo tego czolowe skrzypce graja u ciebie kasztany pokroju tonnego snella

dostales najwieksze fory w historii tej gry, a i tak masz druzyne na glinianych nogach, z jednym mistrzostwem z gwiazdka (kontuzje rywali)

brawo CM, 

w końcu ktoś się odważył napisać prawdę Januaremu.

Za grosz klasy i jeszcze przyjebka do Lafa, to

juz w ogole poniżej pasa cios, widać ze nerwy nie wytrzymują, gra o mistrzostwo to coś więcej niż pisanie farmazonów na forum, to może byle ********* , tam gdzie gra toczy się o najwyższa stawkę trzeba coś więcej niż pierdololo,

Ty to wiesz, ja to wiem, 

dwie największe ekipy, które zaczynały od zera, do tego obu nas łączy Laf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wreszcie? w sensie w momencie gdy to nie ma już znaczenia?

A to już kończy karierę po sezonie? Nie wiedziałem :( Bo jeśli mówisz tylko o tym sezonie to jakoś nie widziałem, żeby przykładowy KAT oddawał przywództwo w drużynie, nawet jak sezon po sezonie odpadali z walki o PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.