Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

Imo Toscano bardzo ciekawy grajek spoza radara. Niedoceniany, szacun @LeweBiodroSmoka za niego

fajnie, że się pucujesz, bo tydzień temu się żaliłeś, że Cię rucham na dealach

@Alonzo

zobacz jak gimnastyka z Toscano również, myślę, że spokojnie możesz obniżyć mi bilans o 2W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

@Braveheart22

możesz mi w skrócie wyjaśnić jaki cudem Thunder czy Suns robią lepszy bilans od Nuggets w 2T?

1. Thunder mają taki sam bilans jak Nuggets. Wiem, może troszkę na wyrost to 15-12, ale pisałem, że zespoły z mocną głębią będą dostawały lekki bonus w kolejnych trymestrach i lekko ich wynagrodziłem. Generalnie, jakbym układał power ranking czy przedstawił bilanse w formie tabeli to byłbyś wyżej. 

2. Suns mieli naprawdę zdrowy trymestr, jeśli chodzi o najważniejszych graczy. Aż 3 starterów nie opuściło żadnego meczu (JJJ, Tobias, Barnes), Bane tylko 4 mecze przerwy. Raczej nie mieli problemów ze skompletowaniem składu na każdy mecz w tym trymestrze. Może niw ma tam gwiazd, więc sufit ograniczony, ale myślę, że w RS przy tym jak dopisała forma (tam poza Spencerem raczej nikt nie zawodzi) są w stanie zrobić fajny bilans. Dlatego też ich doceniłem i są +1W nad Nuggets, z mocnym 16-11. Może też trochę sympatia tu podziałała ze względu na JJJ, Bane'a czy młodego Giddeya, który coraz fajniej śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Vs OKC się nie liczy :)

taaa, Tatum robiący co chce z Nets - faworyt przedsezonowy do TYTUŁU ostatnich dwóch sezonów - się nie liczy.

Devin Booker robią 25-12, grający jak cp3 ze scoringiem Bookerea, przeciwko ekipie, co nie tak dawno grała w finałach NBA,  finałach konfy, była 1mecz od wyeliminowania najlepszej drużyny RS w historii, tez się nie liczy ..

 

Masakra.

 

p.s jak idą poszukiwania centra?

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mac napisał:

taaa, Tatum robiący co chce z Nets - faworyt przedsezonowy do TYTUŁU ostatnich dwóch sezonów - się nie liczy.

Devin Booker robią 25-12, grający jak cp3 ze scoringiem Bookerea, przeciwko ekipie, co nie tak dawno grała w finałach NBA,  finałach konfy, była 1mecz od wyeliminowania najlepszej drużyny RS w historii, tez się nie liczy ..

 

Masakra.

 

p.s jak idą poszukiwania centra?

Podpisujemy Gortata bo sie wypowiadał ze jest w stanie 10-15 min dać dobry impact no i jest ring chaserem stąd zgodził się grac dla Pacers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.