Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Jesli do mnie pijesz to dla mnie to co napisałeś jest wlaśnie z definicji problemem. :D jak masz gracza za 40baniek, który gra po 16 min w dodatku c***owo to to jest właśnie ten problem :D 

No dobra, ale to jest problemem z salary a nie problemem z grą w koszykówkę :) Tak czułem, że jest postrzegany przez to ile zarabia a nie przez to, że robi 11/4/4 czyli jest ok rolesem na 16 minut. Niektóre zespoły grają graczami z G-League lub Templami tego świata - w takim wypadku posiadanie Kemby nie jest problemem koszykarskim a jedynie problemem dla księgowych :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, cvbe napisał:

No dobra, ale to jest problemem z salary a nie problemem z grą w koszykówkę :) Tak czułem, że jest postrzegany przez to ile zarabia a nie przez to, że robi 11/4/4 czyli jest ok rolesem na 16 minut. Niektóre zespoły grają graczami z G-League lub Templami tego świata - w takim wypadku posiadanie Kemby nie jest problemem koszykarskim a jedynie problemem dla księgowych :) 

witaj w klubie. Miałem tak z Wigginsem dwa lata. Miałem podobny kosmiczny kłopot z tą różnicą że mu płaciłem mniej niż połowę niż w realu dostawał. A i tak nie miałem jak zmienić optyki u głosujących.

Mimo bardzo dobrej struktury kontraktu adekwatnego do umiejętności i świetnej roli...... z łąwki

GM to jest beton jak w PZPN nie wygrasz

patologiczne środowisko do tego toksyczne

u nas to są wysrywy nawet gdy dostanie ktoś bilans z pace na taki kurs że nie istnieje coś takiego w realu

a tu i tak krytyka

pajace i grafomani z potężną dawką albo schozofremi albo megalomani z przyrostem ego na wysokości Manuta Bola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, cvbe napisał:

No dobra, ale to jest problemem z salary a nie problemem z grą w koszykówkę :) Tak czułem, że jest postrzegany przez to ile zarabia a nie przez to, że robi 11/4/4 czyli jest ok rolesem na 16 minut. Niektóre zespoły grają graczami z G-League lub Templami tego świata - w takim wypadku posiadanie Kemby nie jest problemem koszykarskim a jedynie problemem dla księgowych :) 

Polemizowalbym, bo Kemba ma jednak jakies ego etc, jako rezerwowy wchodzil "rl" tylko w rookie year tak naprawde, a w Knicks w sumie nie wiem czemu Thibs go chwilowo ucial z rotacji, ale po powrocie wychodzil w S5 ciagle.

  

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Nikt nie zwrócił uwagi bo Lucas jest mało aktywny ale to był chyba najbardziej zdrowy skład w begm, dlatego daje aż 16. Stabilizację też warto docenić. 

Opis zrobilem, w ktorym to podkreslalem, wiec w sumie nie wiem co wiecej mialem robic, zeby ktos zwrocil na to uwage. Mam wrazenie, ze u nas (czasem slusznie) ciagle podkreslanie swoich zalet jest odbierane jako proba ukrycia innych problemow kadrowych i nie zawsze przynosi to pozytywny efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Polemizowalbym, bo Kemba ma jednak jakies ego etc, jako rezerwowy wchodzil "rl" tylko w rookie year tak naprawde, a w Knicks w sumie nie wiem czemu Thibs go chwilowo ucial z rotacji, ale po powrocie wychodzil w S5 ciagle.

Po pierwsze nigdy nie grał w tak dobrej drużynie (:D), a po drugie nawet jak Knicks go wyrzucili z rotacji to był ponoć przykładem dla młodych - kibicował mocno z ławki, pomagał im, podpowiadał - nie narzekał tylko zaakceptował nawet taki chamski policzek, którego u mnie nie dostał bo gram nim przez cały sezon o czym pisałem też po T1.

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Po pierwsze nigdy nie grał w tak dobrej drużynie (:D), a po drugie nawet jak Knicks go wyrzucili z rotacji to był ponoć przykładem dla młodych - kibicował mocno z ławki, pomagał im, podpowiadał - nie narzekał tylko zaakceptował nawet taki chamski policzek, którego u mnie nie dostał bo gram nim przez cały sezon o czym pisałem też po T1.

Ok, tego co sie w tym burdelu w NY dzialo szczegolowo nie sledzilem, thx :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cvbe napisał:

Po pierwsze nigdy nie grał w tak dobrej drużynie (:D), a po drugie nawet jak Knicks go wyrzucili z rotacji to był ponoć przykładem dla młodych - kibicował mocno z ławki, pomagał im, podpowiadał - nie narzekał tylko zaakceptował nawet taki chamski policzek, którego u mnie nie dostał bo gram nim przez cały sezon o czym pisałem też po T1.

No i w pierwszy meczu po tym zbenchowaniu gral z usmiechem na ustach i nawet ponad 20 ich rzucił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

i na koniec przed Państwiem

GIMNASTYKA Z O'NEALEM 

ROJSIK.png

 

masz racje Alonzo w jednym

Czemu ludzie powołują się wciąż na tą badziewną statystykę, skoro już przy Jrue Holidayu swego czasu udowodniłem, że jedynym elementem tych procentów jest WZROST? A nie faktyczna gra na tej pozycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Czemu ludzie powołują się wciąż na tą badziewną statystykę, skoro już przy Jrue Holidayu swego czasu udowodniłem, że jedynym elementem tych procentów jest WZROST? A nie faktyczna gra na tej pozycji?

masz gdzies info że tak to jest dokładnie liczone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Na doświadczeniu.

drew-scanlon-blonde-guy.gif

No to wybacz, ale dla mnie to za mało trochę, by uznać to za dowód i mimo wszystko ja np będę się nadal na tym opierał w jakiś sposób.

Chyba, że masz lepszy sposób w jaki sposób można uznać, że dany gracz może grać na danej pozycji czy nie ?

Mamy też trend w ostatnich lata zwany Positionless basketball i wydaje mi się, że wiele graczy może grac z powodzeniem na wielu pozycjach.

Cieżko mi zrozumieć, jaki element gry Royca powoduje, że nie jest w stanie grac na SG -  w obronie imo spokojnie może kryć 1-3 i to Jego najlepsza zaleta, a w ataku sg-sf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Cieżko mi zrozumieć, jaki element gry Royca powoduje, że nie jest w stanie grac na SG -  w obronie imo spokojnie może kryć 1-3 i to Jego najlepsza zaleta, a w ataku sg-sf.

A ja nie mówię, że nie może grać, tylko że BBref nie jest dla mnie wyznacznikiem tego.

Ty możesz się powoływać, ja mogę mieć odmienne zdanie niż statystyka z tej strony. To chyba konsensus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

A ja nie mówię, że nie może grać, tylko że BBref nie jest dla mnie wyznacznikiem tego.

Ty możesz się powoływać, ja mogę mieć odmienne zdanie niż statystyka z tej strony. To chyba konsensus.

tak, ale to Ty chyba się doczepiłęś pierwszy, którzy się na to powołują.

zgoda, że jest to słaba miara, jak każda, w której nie ma podane dokładnie jak jest liczone, a więc chyba tez te wszystkie z tymi gównianymi nazwami, jak LEBRON, RAPTOR, CARMELO, DRAYMOND, JAVALE i należy je traktować pomocniczo, a nie wyznacznik czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

tak, ale to Ty chyba się doczepiłęś pierwszy, którzy się na to powołują.

zgoda, że jest to słaba miara, jak każda, w której nie ma podane dokładnie jak jest liczone, a więc chyba tez te wszystkie z tymi gównianymi nazwami, jak LEBRON, RAPTOR, CARMELO, DRAYMOND, JAVALE i należy je traktować pomocniczo, a nie wyznacznik czegokolwiek.

W takim razie przepraszam, jeśli ktoś poczuł się urażony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

W takim razie przepraszam, jeśli ktoś poczuł się urażony :)

spoko, jeszcze tylko dodam, że Twoja teoria chyba jest nieprawdziwa, bo mamy przykład Bena Simmonsa, który ma wpisane PG w większości, w jednym sezonie ponad 98%, a wątpliwe by był chociaż jeden lineup, gdzie on był najniższy w drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Czemu ludzie powołują się wciąż na tą badziewną statystykę, skoro już przy Jrue Holidayu swego czasu udowodniłem, że jedynym elementem tych procentów jest WZROST? A nie faktyczna gra na tej pozycji?

? Ben Simmons ma 98% czasu gry na PG w ubiegłym sezonie. Niby jakim cudem jeżeli kryterium miałby być tylko wzrost?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.