Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Middelton dostał nominacje z racji tego, że gra w Bux, gracza Hornets nie było nawet w pierwotnym składzie więc co najwyżej możesz mieć pretensje o brak Holidaya, bo Miles to żaden all-star nie żartujmy sobie

Middleton 43,5%fg/88%ft/2,3 trójki 19,3 pts 5,5 reb 5,2 as 1,2 stl 0,3 blk 2,9 to 

Bridges 48%fg/80%ft/1,8 trójki 20 pts 7,2 reb 3,6 as 1,0 stl 0,9 blk 2,0 to 

Nie chce mi się szukać adv stats, ale Bridges jest imo tez lepszy w obronie od Khrisa w tym RS (to mój eye-test). Zagrał tez wszystkie mecze nie Licząc Covid kwarantanny. Khris opuscił dwanaście spotkan, w momencie kiedy go nominowali to stanowiło jakieś 1/4 sezonu, sporo. 
 

wiec przechodząc do meritum:  są na bardzo podobnym poziomie w tym sezonie, a Khris dostał po prostu za renomę i bycie w dobrym teamie, ale żaden z niego allstar w tym sezonie, Siakam i Bridges zasłużyli troszkę bardziej imo.
 

druga sprawa lbs - nie  obrażaj Milesa takimi tekstami, bo ja, RonnieArtestics zaprawdę powiadam Ci że to jest two-way superstar in da making, Mark my words i wróć za dwa lata zwrócić Milesowi honor :)  
A tak serio obejrzyj sobie Hornets, gość robi mega postępy z tygodnia na tydzień i miesiąca na miesiąc, dodaje nowe rzeczy w repertuarze w ataku co chwilę - dlatego smiem twierdzić ze ma on szansę być takim powiedzmy 2nd tier superstarem tej ligi. (Coś jak powiedzmy Paul George)

 

Miałem też ciekawa dyskusje na ten temat Bridgesa w ASG z cvbe i maciem na fb i do podobnych wniosków doszliśmy - polityka i renoma się liczy, a nie faktyczny impact w danym sezonie - imo np. Zamiast Jarretta Allena mógł też dostać ten rezerwowy spot, ale ASW byl w cleveland wiec ten wybór był pod kibiców, co zreszta przyznał sam komisarz ligiz 

 

No i ja z mac stwierdziliśmy na fb, ze w momencie gdy dwóch trzech graczy jest na podobnym poziomie, jeden z nich grał już kiedys w allstar, a drugi nie - to ten drugi powinien dostać swoją szansę, a w NBA jest zawsze niestety na odwrót i uznane nazwisko dostaje za całokształt. 

 

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szulim

Lajk nie za bilans, ale za rozsądny argument - kontynuacja i konsekwencja przy budowie drużyny - coś co w BeGM jest kompletnie ignorowane - żongluje się graczami na prawo i na lewo i wszyscy zawsze pasują jeszcze bardziej niż poprzedni. Im więcej nowych graczy - tym fajniejszy team. Oby więcej tak zdroworozsądkowo GMów tutaj myślało :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@januaryrozumiem, że można karać za brak opisu, ale jak patrzę na te bilanse Rockets to naprawdę jestem mocno zaskoczony, byłem pewien że będą mocno na plusie, a tu większość mocno na minusie. Zrobiła się jakaś, nie wiadomo skąd, w tych u,asadnieniach narracja o pladze kontuzji, co jest mocno naciągane. Urazy były, ale overall w tym trymestrze z istotnych graczy:

Jaylen Brown - zagrał wszystkie mecze 

Bam Adebayo - zagrał 13 meczy 

Bradley Beal - zagrał 15 meczy

Terry Rozier - zagrał wszystkie mecze

 

Josh Hart - zagrał 21 meczy (+2 kiedy był zdrowy i zmieniał klub) więc można liczyć śmiało 23 mecze 

Larry Nance zagrał 9 meczy 

Plumlee opuścił jeden mecz 

USG Smith - większość meczy zagrał, dalej już mi się nie chce sprawdzać, Morris na pewno opuścił wszystko. 

Więc tak na dobrą sprawę to pierwsza połówkę trymestru gram S5: 

Rozier - Beal - Brown - Nance/Hart - Plumlee, a druga połówkę Rozier - Brown - Hart - Plumlee - Adebayo. Problemem jest ławka, szczególnie pod koszem, ale mimo wszystko przy takim S5, gdzie praktycznie każdy z tych gracze (Brown, Bam, Rozier, Beal,Hart, czy nawet Plumlee) zaliczył bardzo udany trymestr te bilanse na poziomie 12-13 Winów to jakieś nieporozumienie. Tym bardziej, że lepsze bilanse dostają (z całą sympatią, ale dużo słabsze) Sims, GSW czy OKC. Wiadomo, że do topki zachodu nie mam podjazdu, ale top 6 bilans w konferencji to moim zdaniem dość oczywista oczywistość. Zwracam też uwagę, że ten mój trzon w osobach Beala Browna i Bama, gra że sobą już chyba trzeci czy czwarty sezon z rzędu, Hart i Nance też byli tu rok temu, tylko Rozier i Plumlee przyszli przed sezonem, co również nie powinno być bez znaczenia. 

Także liczę na zastanowienie kolejnych głosujących przed dodaniem bilansu dla Houston, a nie powielanie głosów dotychczas oddanych. A GM, którzy popełnili już to foux pas proszę o przemyślenie swojego postępowania:) 

@Szulim !!!! 

@Qcin_69, @ignazz, @january

@karpik, @MarcusCamby, @cvbe 

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu z wykrzyknikami? @Regis

generalnie trochę lepiej wyglada to jak choć trochę opisałeś co się działo - możesz wrzucić opis całego trymestru?

musze przyznać ze miałem przy tobie największy dylemat, a brak opisu dość przeszkodził 

przemysle jeszcze głosy, choć nie przewidywałem większych zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jako jedyny dałeś 12 winów, do tego argumentując kontuzja Harta (o innych nie wspomnę) który opuszczał jakieś pojedyncze mecze. Jakiego opisu byś oczekiwał, bo na takie elaboraty jak tu niektórzy Koledzy piszą to nie mam ani czasu, ani też zapewne wiedzy i  umiejętności:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Regis cokolwiek przekazującego wiedzę i info o zespole, absencjach, rotacji ;) 

generalnie nie sprawdzam każdego absencji, biorę pod uwagę eye-test (sporo meczy oglądam), podcasty i artykuły zarówno z pl jak i USA 

Beal - słaba forma na przestrzeni przełomu roku, a potem kontuzja

Bam - średnio wrocil, dopiero zaczął się rozgrzewać nie tak dawno

Nance - większość trymestru nie gral

Hart - trochę zniknął w opisach różnych, może dlatego ze Pelicans byli mało sexy, tu nie sprawdzałem szczegolowo jego absencji

Na plus - masz Roziera - fakt, niezły trymestr, Brown - tez w porzadku

dej mi trochę więcej argumentów a faktycznie przemyśle zmianę bo mogłem potraktować cię zbyt surowo ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LAF napisał:

W ataku napewno, ale w obronie Ceglarz jest naprawdę dobry

Cytat

Over his past 11 games, the fourth-year wing is logging 19.4 points on 70.6% True Shooting while averaging 12.5 field goal attempts per night. 

Bridges is enjoying the most prolific offensive stretch of his career, both because he’s emerging more aggressive in seeking his shots and because that newfound aggression is paralleled by white-hot efficiency. 

https://www.basketballnews.com/stories/mikal-bridges-leap-offensively-is-vital-for-the-phoenix-suns

🤷‍♂️

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Regis napisał:

Bo jako jedyny dałeś 12 winów, do tego argumentując kontuzja Harta (o innych nie wspomnę) który opuszczał jakieś pojedyncze mecze. Jakiego opisu byś oczekiwał, bo na takie elaboraty jak tu niektórzy Koledzy piszą to nie mam ani czasu, ani też zapewne wiedzy i  umiejętności:) 

Takie słabe wyniki masz bo już zapomnieliśmy jaki masz avatar i skład i w ogóle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Takie słabe wyniki masz bo już zapomnieliśmy jaki masz avatar i skład i w ogóle ;)

No to jak mamy to już za sobą, to liczę na mocne bilanse:) 

 

54 minuty temu, Szulim napisał:

@Regis cokolwiek przekazującego wiedzę i info o zespole, absencjach, rotacji ;) 

generalnie nie sprawdzam każdego absencji, biorę pod uwagę eye-test (sporo meczy oglądam), podcasty i artykuły zarówno z pl jak i USA 

Beal - słaba forma na przestrzeni przełomu roku, a potem kontuzja

Bam - średnio wrocil, dopiero zaczął się rozgrzewać nie tak dawno

Nance - większość trymestru nie gral

Hart - trochę zniknął w opisach różnych, może dlatego ze Pelicans byli mało sexy, tu nie sprawdzałem szczegolowo jego absencji

Na plus - masz Roziera - fakt, niezły trymestr, Brown - tez w porzadku

dej mi trochę więcej argumentów a faktycznie przemyśle zmianę bo mogłem potraktować cię zbyt surowo ;) 

Info o zespole, absencji, rotacji z grubsza dostałeś. A ja nie będę się z kimś wykłócać, czy Beal albo Bam grał dobrze czy źle, jak statystyki jakie są to każdy widzi, a ja tam wiele meczy z ich udziałem nie oglądałem to co się będę mądrzył:) 

Mnie wychodziło, że Rozier, Hart i przede wszystkim Brown zaliczyli świetny okres. Beal znacznie poprawił się względem T2, to nadal nie to co można było oczekiwać, ale grał lepiej. I, ale to już gdybanie, śmiem twierdzić, że u mnie wyglądałby jeszcze lepiej, bo ja mu przed sezonem całego składu nie wymieniłem, u mnie wsparcie od lat ma dużo lepsze, ale kogo to interesuje:) na temat powrotu Bama też mam inne zdanie, wiadomo że kilka meczów potrzebował, ale znacznie poprawił jakość Heat i u mnie przecież byłoby to samo. Etc., etc. 

I ja nie oczekuję przecież 20+ Winów, wiem że ławka była słaba, ale 12 czy nawet 14 to moim zdaniem mało, zważywszy na to jak słaby był Zachód, a Ty czy inni dają po kilka winów więcej Suns czy OKC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ozzy110 napisał:

@Szulim, ale jak nie mam ballhandlera z ławki? A DLO?

Aa sobie sprawdziłem jego statystyki i faktycznie - masz ballhandlera z ławki ;) 

wciaz gdzieś mi z tylu głowy DLo widnieje jako ballhog bardziej na punkty niż asysty ale tu przyznaje ze poprawił się w tym względzie 

nie zmienia to twojego bilansu, ale zapamietam na przyszłość ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Szulim napisał:

Aa sobie sprawdziłem jego statystyki i faktycznie - masz ballhandlera z ławki ;) 

wciaz gdzieś mi z tylu głowy DLo widnieje jako ballhog bardziej na punkty niż asysty ale tu przyznaje ze poprawił się w tym względzie 

nie zmienia to twojego bilansu, ale zapamietam na przyszłość ;) 

Łee :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Alonzo napisał:

Pytam tylko jak zrobiłem bilans 16-11 a Nuggets grający z max 2 guardami (Conley i Neto) oraz z w 11 meczach gdzie mieli w sumie 7, 6 lub 5 graczy ( w pozostałych mieli 8 lub 9) robią bilans porównywalny do mojego?

 

10 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jesteś tak wkręcony w analizowanie kazdej minuty kazdego kasztana w tej lidze i chyba Tobie umknęło, że startującym sg jest Royce

 

Cytat

Tezy o wyższości teoretycznych graczy z G League nad graczami z naszego arkusza nawet nie chce komentować ponieważ takie kocopoły wypaczają sens tej gry. Doceniam jednak gimnastykę z O’Nealem na sg czy Toscano – choć wiadomo że przy tak wąskim i przymusowo zszywanym obwodzie jakość gry tych graczy byłaby niższa.

 

i na koniec przed Państwiem

GIMNASTYKA Z O'NEALEM 

ROJSIK.png

 

masz racje Alonzo w jednym

kocopoły wypaczają sens tej gry

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

 

 

i na koniec przed Państwiem

GIMNASTYKA Z O'NEALEM 

ROJSIK.png

 

masz racje Alonzo w jednym

kocopoły wypaczają sens tej gry

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzisiaj w pracy to sprawdzałem na bbref jak byś pytał czytając Twój opis. Oglądam Jazz od początku kariery Mitchella więc zachowaj sobie LBS te kocopały dla siebie, bo grę O'Neala oglądam regularnie. Tam jest jeszcze znak interpunkcyjny nazywany kropką, która oznacza nowe zdanie. O Royce jest drugie zdanie z gimnastyką, gdzie przerzucasz ich na niższe pozycje niz graja na co dzień - a przecież tak jest.

Reasumując nie zrozumiałeś mojego wpisu z tego przewrażliwienia i trafiłes kula w płot.

Następnym razem przeczytaj drugi raz ze zrozumieniem zanim skomentujesz. 

Spokojnej nocy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Dzisiaj w pracy to sprawdzałem na bbref jak byś pytał czytając Twój opis.

no tak sprawdzałeś, że od rana jedziesz mnie za posiadanie dwóch guardów, a wstawienie Royca na jego optymalną pozycje nazywasz gimnastyką, Ty przez okno sąsiada chyba te mecze regularnie oglądasz

człowieku, naprawdę to dla mnie żadna rozrywka czytać Twoje wypociny od rana, Tobie nawet KAT wypada na 6 spotkań, a się pytasz wszystkich jaka jest przewaga w posiadaniu Townsa a gościa z top3 trymestrów w historii tej zabawy (lekko licząc)

swoje zdanie wyraziłem w opsie, nikogo nie zamierzałem atakować, do momentu Twojego kapitalnego żartu z bilansami, który śmieszył najbardziej chyba tylko Ciebie

eot na dziś

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co jest gimnastyka? Royce może grać i 2 i 3 i 4 w sumie tez, najbardziej 2-3 właśnie, ciężko by nominalnie byl SG gdzie jest Mitchell na tej pozycji, ale co to ma do tego xd Royce jako SG to normalna opcja i nie jest to żadna gimnastyka (tak samo jak SF) no nie róbmy sobie jak xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Royce jest w Jazz całą karierę głównie sfem i w NBA do tej pory to jest jego nominalna pozycja. A że może grać na sg czy pf - może, ale gra głównie na sf zatem jego przestawienie nagle przez LBSa na inna pozycję jest gimnastyką i nie bardzo wiem o co LBS sie tu bulwersuje.

Quickley za to jest nominalnym point guardem a ja od wczoraj czytam, że nie mam ball handlera pod nieobecność Lowrego i Mitchella. Tak samo Temple może grać na na pg sg i sf, ale nagłe przerzucenie Roycea na sg jest spoko, a u mnie granie Quickleyem na jego oczywistej pozycji już nie. To samo z Temple - z Mannem, Gordonem i KATem, który przypominam tez potrafi świetnie (choć nie tak jak Jokic ) kreować ruch piłki mam na wystarczająco dobrym poziomie. 

Reasumując:

Jak zawsze nasi Nuggets są uprzywilejowani i mogą żonglować pozycjami beztrosko i nie potrzebują nawet przyzwoitej 8-osobowej rotacji.

ja gram tymi graczami na swoich pozycjach cały sezon - IQ czy Temple jak byk cały sezon sa wpisani jako nr2 (IQ) i nr4 (Temple) na pg - mam cały czas średnio 11-12 graczy dostępnych w rotacji co mecz, a i tak to ja nie mam kim grać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.