Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiemy się..

1. Skoro tak uważacie to po co są IV i V runda FA w offsrason?

2. Po co bawimy się w jakieś salary cap. January wylicza kto ma a kto nie ma hard cap?

3. Po co liczenie minut w rotacji i te opispisy?

Nie wystarczy że ktoś napisze że ma Jokicia, LeBrona czy Embiida?

I dlaczego te bonusy nigdy nie dotyczą mnie? Przecież w bańce z tego vo piszecie grałby albo Oubre albo Prince co by mi dało awns z Knicks bo było argumentowane że zabrakło mi właśnie solidnego sfa na Leonarda? - pal licho serię z Knicks po prostu dzukam w tym co piszecie jakiejś logiki.

Nawet teraz piszecie o Temple, gdzie cały czas piszę że to Quickley gra większe minuty.

 

I sorki za literówki bo z tel z pracy piszę

I ostatnie pytanie - skoro 29 GMów ma rację a ja nie to co robią Heat w rl na 1 miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Alonzo napisał:

I ostatnie pytanie - skoro 29 GMów ma rację a ja nie to co robią Heat w rl na 1 miejscu?

Takimi wstawkami właśnie sprawiasz że ludziom ciężko z Tobą dyskutować :(

 

27 minut temu, Alonzo napisał:

I dlaczego te bonusy nigdy nie dotyczą mnie?

Myślę, że jak będziesz posiadał w jakimś trymestrze najlepszego gracza w NBA to też dostaniesz za to bonus. Póki co posiadasz dwóch gdzieś tak na granicy top-20, więc te bonusy są adekwatne. A wiesz skąd wiem, że są adekwatne? Bo wygrałeś pierwszy trymestr na wschodzie z przewagą 2,5 W nad kolejnym zespołem nie posiadając żadnego superstara. Teraz miałeś dużo gorszy trymestr i domagasz się niemal takich samych bilansów.

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

Pytam tylko jak zrobiłem bilans 16-11 a Nuggets grający z max 2 guardami (Conley i Neto) oraz z w 11 meczach gdzie mieli w sumie 7, 6 lub 5 graczy ( w pozostałych mieli 8 lub 9) robią bilans porównywalny do mojego?

ja swoje absencje bardzo szczegółowo wyjaśniłem.

Odnośnie tego że uważam że powinienem mieć więcej łinuff - nie bardzo rozumiem ten argument. No skoro lepiej przygotowałem do trymestru/sezonu drużynę i mam głębszy i zgrany skład to chyba jest to logiczne. Przykładowo LBS mógł podpisać jakichś 2way graczy którzy by w ogóle grali.

Nikt się nie odnosi do moich pytań to chyba nie batdzo jest sens kontynuować tą dyskusję.

No i tradycyjnie krytykujr się duet Mitchell/KAT nie doceniając tego jak graliby razem :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

Pytam tylko jak zrobiłem bilans 16-11 a Nuggets grający z max 2 guardami (Conley i Neto) oraz z w 11 meczach gdzie mieli w sumie 7, 6 lub 5 graczy ( w pozostałych mieli 8 lub 9) robią bilans porównywalny do mojego?

jesteś tak wkręcony w analizowanie kazdej minuty kazdego kasztana w tej lidze i chyba Tobie umknęło, że startującym sg jest Royce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Qcin_69 napisał:

co wycięte z kontekstu? wyceniles go na słabej jakości 2nd pick, ja pisałem ze był dla mnie najważniejszym elementem tamtej wymiany :) 

Ty w międzyczasie oddałeś go z assetami za Marvina Bagleya:) 

Choć to i tak chyba nic w porównaniu do pewnego Gma który nie chciał go wziąć za Bertansa :D 

Wiesz ze ja mam z grubsza bekę z begm i tych poz ekspertów i autorytetow na który to znaczna cześć GMow chce pozować, ale no nie doceniać najlepszego GMa w historii begm i jego nieomylnej intuicji, to jest chamowa której nie mogę spławić milczeniem :D 

od Royca się nasza znajomość na forum zaczęła xd pamietam ze wrzuciłem jakieś filmiki z nim i odpisałeś :”ale dzik”

Bo deal z Bertansem nie był 1:1 i zamiast otrzymać pick miałem dorzucić. Plus gorsza sytuacja w sałary tam była.  Ostatecznie wyszedłem na tym tak ze mam Wagnera. Historia oceni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LAF napisał:

Prędzej czy później i tak by ktoś to odkrył wiec całkiem w porządku z jego strony, że nie chciał ukryć tego faktu tak jak @człowiek...morza nie rozpisuje się na temat swoich zawodników bo wie doskonale jacy oni są.  Dopiero później ktoś wstawił prosta tabelkę i wyszły z niej kwiatki 

A jakie niby kwiatki wyszły?

W czym minąłem się z prawda, tak ze ma to wymierny efekt? W tym, ze Jordan Poole nie zagrał w „+/-5” spotkaniach, lecz dokładnie 6, czy w tym ze favors nie grał więcej, ale jest tristan thompson a to aktualnie pewnie +/ ta sama Polka. 

Ocena mojej drużyny sprowadza się do kwestii simmonsa, nie widzę jednak potrzeby wałkowania 50 razy tego samego tematu. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

A w meczu z Heat wiesz że tam rozgrywać musiał Satoransky, który w rl Pels przegrał miejsce w rotacji z krytykowanym tu Templem? Choć Tangiers napisał że rozgrywał Max Struś - nasz przyszywany ridak super rzucał za 3, ale kreatirem to on jednak zdecydowanie nie jest lepszym id Templea a już tym bardziej Quickleya.

To jest klamstwo. Fakt, ze Strusa wystawilem na PG nie oznacza, ze nagle jest kreatorem. Wydawalo mi sie, ze to juz jest oczywiste w dzisiejszych czasach gdzie pozycje sa w duzej mierze umowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tangiers napisał:

To jest klamstwo. Fakt, ze Strusa wystawilem na PG nie oznacza, ze nagle jest kreatorem. Wydawalo mi sie, ze to juz jest oczywiste w dzisiejszych czasach gdzie pozycje sa w duzej mierze umowne.

Jeszcze LAFowi to powiedz bo też nie chciało mi się tego tłumaczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, tangiers napisał:

To jest klamstwo. Fakt, ze Strusa wystawilem na PG nie oznacza, ze nagle jest kreatorem. Wydawalo mi sie, ze to juz jest oczywiste w dzisiejszych czasach gdzie pozycje sa w duzej mierze umowne.

No Denver nie maja kreatora, bo Jokic jest centrem xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Alonzo napisał:

Czym to się różni od moich bilansów dla jaj? 

Ale zdajesz sobie sprawę, że Magic grają na wschodzie, a Nuggets na zachodzie? A w T2 różnica między w wschodem a zachodem była bardzo duża? Magic grali 20 x vs east, Nuggets grali 9 razy vs east. Nie ma sprawiedliwości na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Nic nie miałeś dorzucać. Deal był Bertans - Miles Bridges

A ta pierwsza wymiana. To przyznam ze cenie bardziej drugiego z Bridgesow i długo myślałem nad tym. Przypomne tylko ze w tamtym momencie Bertans miał doskonale notowania także i rynek go wycenił niesamowicie wysoko w rl na 80.000.000. 
to w tamtym czasie porównywałem potencjał a nie dziś. 
ostatecznie otrzymałem to co chciałem i gram dalej 

A ze wartość Bertansa spadła na pysk nie moja wina 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz serio taki deal odrzuciłeś ? Mocno. 

 

Bridges przyznaje zawodził pierwsze dwa i pół sezonu, ale zawsze wykazywał potencjał na bdb two-way playera, wiec mnie dziwi tak niskie whcenianie go. A Camby miałby dziś na kim budować gdyby go wtedy zachował. 
 

No i myślę, ze dziś juz smialo można przyznać ze Miles to jest lepszy Bridges. Okradli go z ASG swoją drogą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

na jakiej podstawie ta twierdzisz i jak niby miałby zostać wybrany zamiast Lamelo?

Nie zamiast lamelo a zamiast khrisa Middletona. Bo  Ten to dostał tylko za nazwisko i za bycie championem, a regular Season ma na gorszym albo podobnym poziomie i opuscił też trochę meczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Nie zamiast lamelo a zamiast khrisa Middletona. Bo  Ten to dostał tylko za nazwisko i za bycie championem, a regular Season ma na gorszym albo podobnym poziomie i opuscił też trochę meczy. 

Middelton dostał nominacje z racji tego, że gra w Bux, gracza Hornets nie było nawet w pierwotnym składzie więc co najwyżej możesz mieć pretensje o brak Holidaya, bo Miles to żaden all-star nie żartujmy sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.