Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ech. Bezsensu rozmywasz znowu temat :)

Powtarzasz kłamstwo o Milesie Bridgesie i mojej wycenie. Przecież już biorąc go za Davisa, mówiłem że cenię go dużo wyżej niż Mikala. Nigdy nic nie pisałem o tym, że wart jest 2nd roundera. Przecież na stole miałem solidnego 1st picka za Niego. Ale wolałem wziąć Bagleya.

Miles to kasztan

Jedyny dobry Bridges to Mikal.

Dawałem Tobie za niego 1st pick.. wiadomo Bagleya nie mogłem przebić :( 

32 minuty temu, Qcin_69 napisał:

 

to 1.

2.Roberta Williamsa negocjowałem z Shevcem na długo przed dołączeniem Maca

3.Georga negocjowałem z Principie na długo przed dołączeniem Maca

4.Bridges i Conley za Winslowa i pick był wyłącznie moim dealem jeszcze przed dołączeniem Maca :) 

5.Tatuma pozyskałem za KATa na długo przed dojściem Maca ;) 

jeszcze z innych prospektów którzy ostatecznie do mnie nie dołączyli to Caruso i Royce Oneal byli przeze mnie wyscoutowani :) 

mną razie wtopę zaliczyłem z Samaniciem i Miye Oni, wiec porownaj do swojego eksperckiego oka i wtedy się naśmiewaj :)

 

Przecież poza Mitchellem, Embiidem, Antkiem i Joiciem wszyscy już byli w Minnesocie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

 

Przecież poza Mitchellem, Embiidem, Antkiem i Joiciem wszyscy już byli w Minnesocie :P 

powtarzasz znowu stereotypy :) ja od zeszłego sezonu praktycznie nie dealuje, skład został już ustawiony na lata, teraz oddaje jedynie dwóch zbędnych mi graczy za assety nie do przecenienia, ale szkielet zespołu 

Reggie-Booker-George-Tatum-R.Williams

Melton-Miye Oni- Tate-Omer 

zostają :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

uff, przez chwilę myślałem, że nie ujrzę pięknego 13-14

❤️

Będzie 14-13. 

Masz tragedię w backcourt - ale doceniam szczerość przy opisie.

Jok gra super i jakoś by to na plusowy bilans wyciągnął.

.. ale nie ukrywam, że bawią mnie bilanse porównywalne moich Magic z Twoimi Nuggets, gdzie w 11 meczach nie masz 8 graczy (a czasami gra u Ciebie tylko 1 guard), którzy grali w rl. I Qcin nie ma racji - 5 a nie 4 miałeś najmniej. 

21 minut temu, Lucas napisał:

Ja Alonzo nawet poważnie nie będę Ci odpowiadał, bo czym innym jest mieć inne zdanie od kogoś, a czym innym wystawiać bilanse takie jak ty

Szczerze - to nie liczyłem na skruchę :) - 

a czym różnią się moje bilanse od 16-11 dla Magic przy 15-12 dla Nuggets? 

ja swoje napisałem dla jaj, a ktoś tam powyżej na poważnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

.. ale nie ukrywam, że bawią mnie bilanse porównywalne moich Magic z Twoimi Nuggets, gdzie w 11 meczach nie masz 8 graczy (a czasami gra u Ciebie tylko 1 guard), którzy grali w rl. I Qcin nie ma racji - 5 a nie 4 miałeś najmniej. 

mnie bawi, że na proponowane przez Cb 19W dostałeś średnia tak ze 16.3

pośmiejmy się razem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nieprawda! Inaczej było!

Sam go wypatrzyłem. Tobie tylko zabroniłem chwalić go na forum, bo wtedy sporo o każdym graczu Heat pisałeś :P

Tak było :) I słowa dotrzymałem :P 

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

mnie bawi, że na proponowane przez Cb 19W dostałeś średnia tak ze 16.3

pośmiejmy się razem

 

Oooo! Widzę zgryzota łapie kolegę. :)

Mi szczerze mówiąc same bilanse wiszą od czasu, gdy Kawhi Leonard zamienił się w Chucka Norrisa i pokonał mnie bez żadnego przyzwoitego rozgrywającego w bąblu i po tym jak Sota zdobyła mistrzostwo w sezonie gdy nie powinna -bo takie drużyny budowane na chybcika z reguły w rl nie przechodzą II rund playoffs. Dopiero w tym sezonie Sotę traktuje poważnie (ale mają pecha z Georgem).

Tak naprawdę frajdę mi sprawia wyszukiwanie steali w drafcie i patrzenie jak moi gracze sie rozwijają w rl. W playoffs zależy mi na tym, żeby zajść daleko tylko dlatego, żeby utrzymać skład który mam . :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tak wiemy Alonzo, Tobie wszystko zwisa

Zgryzota, czy już frustracja?🤔

Dałeś ciała z oddaniem Monte Morrisa - doceniam, że potrafiłes się przyznać do błędu (Lucas niestety nie nabył tej umiejętności) . Prawda jest taka, że przydałby się Tobie w tym trymestrze nawet tak powszechnie wyśmiewany Austin Rivers, który chociaż gra. 

Odbijesz to sobie w 3T. Jak obudujesz dobrze Joka, to masz szanse powalczyć o Finał - bo jak rl Lakers nie wejdą do playoffs, to Jasiek już może nie mieć tak dobrego humoru.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:

Prawda jest taka, że przydałby się Tobie w tym trymestrze nawet tak powszechnie wyśmiewany Austin Rivers, który chociaż gra.

prawda jest taka, że Austin nigdy by u mnie nie zagrał

nieszczęśliwe, pechowe kontuzje Brogdona, Doziera i Caruso to średni powód do szydzenia, ale spoko, Ty sobie ściągaj Riversów

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nieszczęśliwe, pechowe kontuzje Brogdona, Doziera i Caruso to średni powód do szydzenia, ale spoko, Ty sobie ściągaj Riversów

 

.. i m.in. z tego też szydziłem z tymi bilansami, że u nas lepiej mieć Gwiazdę i nic dookoła, niż wykonywać mrówczą pracę i gromadzić różnych ziutków chociażby właśnie na takie sytuacje. 

Nie szydzę z Ciebie LBS - nigdy nie atakuję z większością przeciwko mniejszości/jednostce. Nawet Artesticsa broniłem jak go tu wszyscy atakowali. 

Dobra spać. Idę spać :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.