Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Pogadamy za dwa sezony, bo o prospectach nie masz pojęcia, chyba że Ci mac napisze :)

nom, wyceniles Bridgesa na 2 rundę (jak pisałem ze ma potencjał na allstara po 2 sezonie) :) 

Wybrałeś Wiesmana nad Lamelo :)

Twoj najlepszy prospekt to zdaje się Derrick Jones jr

 

Fajnie pozować na eksperta choć do tej pory nic za tym nie stoi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LAF napisał:

Ja czekam na odpowiedź @MarcusCamby co do zaniżonego bilansu Soty, ale widać nie potrafi do końca wybronić swojej propozycji

Alonzo wyrównał, imo nie ma tematu

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

nom, wyceniles Bridgesa na 2 rundę (jak pisałem ze ma potencjał na allstara po 2 sezonie) :) 

Wybrałeś Wiesmana nad Lamelo :)

Twoj najlepszy prospekt to zdaje się Derrick Jones jr

 

Fajnie pozować na eksperta choć do tej pory nic za tym nie stoi ;) 

no, ale Twoje największe odkrycie to Stewart, więc aż tak do przodu nie wyjebałeś ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Alonzo wyrównał, imo nie ma tematu

no, ale Twoje największe odkrycie to Stewart, więc aż tak do przodu nie wyjebałeś ;)

DFSa to kto niby z DA podpisywał :) 

Bookera za Harrisa to kto brał :)

Tatuma za KATa:) 

czy Georga za Lillarda :) 

Roberta Williamsa z pickiem za DFSa i Samanicia…

faktycznie xd c***a się znam xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

nom, wyceniles Bridgesa na 2 rundę (jak pisałem ze ma potencjał na allstara po 2 sezonie) :) 

Wybrałeś Wiesmana nad Lamelo :)

Twoj najlepszy prospekt to zdaje się Derrick Jones jr

 

Fajnie pozować na eksperta choć do tej pory nic za tym nie stoi ;) 

Ech. Bezsensu rozmywasz znowu temat :)

Powtarzasz kłamstwo o Milesie Bridgesie i mojej wycenie. Przecież już biorąc go za Davisa, mówiłem że cenię go dużo wyżej niż Mikala. Nigdy nic nie pisałem o tym, że wart jest 2nd roundera. Przecież na stole miałem solidnego 1st picka za Niego. Ale wolałem wziąć Bagleya.

Za wzięcie Wisemana dostałem od Ciebie i maca gratulacje za super wybór. Zresztą już w dzień draftu napisałem, że LaMelo mam trochę wyżej, ale nie chciałem kolejnego guarda. Po za tym wysokiego do ligi wprowadza się dłużej i ciężej. Tu potrzeba czasu, a jeszcze doszły kontuzje, ale co ty tam możesz wiedzieć :)

A Derrick Jones to undrafted czyli odpowiednik twojego Tate ;)

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

DFSa to kto niby z DA podpisywał :) 

Bookera za Harrisa to kto brał :)

Tatuma za KATa:) 

czy Georga za Lillarda :) 

Roberta Williamsa z pickiem za DFSa i Samanicia…

faktycznie xd c***a się znam xd 

Za 3/4 tego odpowiada mac.

Ty to pewnie nawet nie wiesz jak Robert Williams wygląda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ech. Bezsensu rozmywasz znowu temat :)

Powtarzasz kłamstwo o Milesie Bridgesie i mojej wycenie. Przecież już biorąc go za Davisa, mówiłem że cenię go dużo wyżej niż Mikala. Nigdy nic nie pisałem o tym, że wart jest 2nd roundera. Przecież na stole miałem solidnego 1st picka za Niego. Ale wolałem wziąć Bagleya.

Za wzięcie Wisemana dostałem od Ciebie i maca gratulacje za super wybór. Zresztą już w dzień draftu napisałem, że LaMelo mam trochę wyżej, ale nie chciałem kolejnego guarda. Po za tym wysokiego do ligi wprowadza się dłużej i ciężej. Tu potrzeba czasu, a jeszcze doszły kontuzje, ale co ty tam możesz wiedzieć :)

A Derrick Jones to undrafted czyli odpowiednik twojego Tate ;)

Za 3/4 tego odpowiada mac.

Ty to pewnie nawet nie wiesz jak Robert Williams wygląda :P

 

W dniu 22.10.2020 o 12:15, MarcusCamby napisał:

 

Miles Bridges w poprzednim sezonie też nie wyglądał jak gracz o wartości first picka, a raczej jakiegoś średniego 2nd roundera.

 

to 1.

2.Roberta Williamsa negocjowałem z Shevcem na długo przed dołączeniem Maca

3.Georga negocjowałem z Principie na długo przed dołączeniem Maca

4.Bridges i Conley za Winslowa i pick był wyłącznie moim dealem jeszcze przed dołączeniem Maca :) 

5.Tatuma pozyskałem za KATa na długo przed dojściem Maca ;) 

jeszcze z innych prospektów którzy ostatecznie do mnie nie dołączyli to Caruso i Royce Oneal byli przeze mnie wyscoutowani :) 

mną razie wtopę zaliczyłem z Samaniciem i Miye Oni, wiec porownaj do swojego eksperckiego oka i wtedy się naśmiewaj :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Wycięte z kontekstu :)

co wycięte z kontekstu? wyceniles go na słabej jakości 2nd pick, ja pisałem ze był dla mnie najważniejszym elementem tamtej wymiany :) 

Ty w międzyczasie oddałeś go z assetami za Marvina Bagleya:) 

Choć to i tak chyba nic w porównaniu do pewnego Gma który nie chciał go wziąć za Bertansa :D 

Wiesz ze ja mam z grubsza bekę z begm i tych poz ekspertów i autorytetow na który to znaczna cześć GMow chce pozować, ale no nie doceniać najlepszego GMa w historii begm i jego nieomylnej intuicji, to jest chamowa której nie mogę spławić milczeniem :D 

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

rzuca lepiej za 3 niż Booker

Royca to ja jeszcze z Macabi TW wyskautowałem

Tomek3356743326 potwierdzi

od Royca się nasza znajomość na forum zaczęła xd pamietam ze wrzuciłem jakieś filmiki z nim i odpisałeś :”ale dzik”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

co wycięte z kontekstu? wyceniles go na słabej jakości 2nd pick, ja pisałem ze był dla mnie najważniejszym elementem tamtej wymiany :) 

No napisałem, że w tamtym sezonie wyglądał jak gracz warty 2nd roundera, a nie że taka jest jego wartość. Mówię przecież, że miałem oferty lepsze za Niego, a faktem jest, że jeden GM nie ąłwzi go za spadającego Bertansa co już wtedy było dla mnie LOLem :P

Ja swoją drogą nie pamiętam żadnych wpisów, gdzie się jarasz Milesem, ale rozumiem, że nie mogłeś by nie podbijać mu trade value :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Lucas napisał:

Mało czytam co tu piszecie, bo pewnie powoli się będę z BeGM żegnał jak paru GMom sygnalizowałem (gra po prostu mnie trochę nudzi+nie lubię robić wymian) i jak widzę głosy Alonzo to widzę to dobra decyzja xd

Widzę, że tylko @Qcin_69 @Tecu i z późniejszego posta wynika, że możliwe że @MarcusCamby zrozumieli że to ironia - choć w każdej ironii jednak o coś chodzi. 🙃

 

@Lucas zanim odejdziesz z BeGM na dobre, mam do Ciebie kilka pytań - ale już tak na poważnie:

Sam piszę chaotycznie (bo często w różnych warunkach), ale brzydzę się kłamstwem i gardzę głupotą - dlatego czasami sporo ironizuję lub zwyczajnie jestem dla co poniektórych chamski czy tam opryskliwy. Jako, że w wąskim gronie się sporo czytamy i do siebie piszemy, to każdy sobie wyrobił o innych jakieś tam zdanie. ja nie będę ukrywał, że nie miałem o Tobie zbyt dobrego zdania, bo często pisałeś moim zdaniem głupoty pozbawione logiki i sprzeczne ze sobą, ale zmieniłem zdanie, jak gdzieś napisałeś, że bardzo szybko czytasz - to wg mnie Ciebie usprawiedliwia w moich oczach, gdyż szybko czytając nie łączymy wielu faktów, a na różne często istotne szczegóły nie zwracamy takiej uwagi.

Pisanie o Gordonie, że przyjąłby taki kontrakt, a w BeGM że by nie przyjął - jest dla Ciebie dość charakterystyczne, ale nie mam juz o to do Ciebie pretensji - było - minęło mimo iż uważam, że kierowałeś się przeważnie względem mnie uprzedzeniami.

3 pytania (naprawdę bez złośliwości) - ale pisałeś, że nie można mnie zrozumieć (a ja jestem w BeGM baaardzo konsekwentny w tym czym się kieruję).

1. 3 razy w playoffs na 3 możliwe nie grał wg Ciebie Kelly Oubre - wyniki często były u Ciebie oczywiste. wypadałoby, żeby - w ramach uśrednienia, gdzie za ażdym razem było 50/50 przynajmniej raz grał. Nie przeszkadzał Tobie za to Klay z urwana nogą ciągnący wtedy Philly do Finału Konfy. 

2. Swojego czasu była zażarta dyskusja o PJ Doziera, którego tylko ja i Ely z tego co pamiętam broniliśmy, że powinien brać długi oczywistszy kontrakt jako rookie w BeGM.  Dość logiczne jest, że młody gracz bierze najdłuższy możliwy gwarantowany kontrakt zanim sobie wyrobi nazwisko. Czy masz jakieś refleksje nt temat teraz jak wiemy już, że w rl po poważnej kontuzji został chyba nawet 3-krotnie sprzedany i zwolniony? U nas na szczęście wygrał zdrowy rozsądek i wziął dłuższy gwarantowany kontrakt (abstrah ując już od zachowania Jaśka). 

Tu tylko kilka pierwszych Twoich opinii - dalej mi sie nie chciało czytać i szukać, ale temat był w BeGM długo wałkowany. Chyba juz jest jasne kto miał rację.

W dniu 21.12.2020 o 00:12, Lucas napisał:

Uff jak dobrze, że @człowiek...morza dał krótsza umowę Dozierowi to nikt nie zrobi sobie długiego steala na nim :)

 

W dniu 21.12.2020 o 00:15, Lucas napisał:

Ja w tej rundzie spojrzałem tylko na oferty Doziera i trochę się martwiłem początkowymi, bo nie pamiętam czy są jakieś kontr/reoferty. No ale jest krótka umowa z PO, więc prosty wybór.

PJ to bardzo fajny roles, którego Nuggets będą rozwijać i w niego inwestują. Biorąc pod uwagę zdrowie Harrisa w ostatnich latach to może sobie pograć w przeciągu całego sezonu.

Resztę graczy przejrze przy arkuszu do głosowania.

Nie ma szans, że weźmie coś dłuższego niż 1+1 PO na minimum. Ja tam zamierzam jak przy Campazzo czuwać tu nad interesem graczy Denver Nuggets.

 

W dniu 21.12.2020 o 00:19, Lucas napisał:

No właśnie taka wersja wydawała mi się prawdopodobna, ale Knicks uratowali Doziera przed graniem przez 3 lata za minimum

 

W dniu 21.12.2020 o 00:27, Lucas napisał:

Jakbyś dał mu 1+1 PO to mógłbym nawet zagłosować na Cavs kosztem Knicks, bo najłatwiej o minuty z całej trójki.

Tak to Knicks są no-brainer, bo jako jedyni nie próbowali na nim zrobić steala.

3. Kwestia Knicks i kontuzyjności Irvinga, Leonarda i Davisa. Tu wypowiadasz się w charakterystycznym dla siebie pogardliwym stylu do mojej osoby znów nie mając kompletnie racji. Wiadomo, że nikt (poza tymi, którzy w temacie rl Miami Heat jechali po mnie za Markieffa Morrisa) nie życzy graczom kontuzji, ale tu zwykłe prawdopodobieństwo było dla mnie oczywiste kontuzji tych graczy - choć oczywiście nie życzyłem tego nikomu (stąd moja gimnastyka słowna tam by nie eskalować tematu) - nie sądziłem, że połamią się tak szybko, ale znów miałem rację.

Powiem Tobie więcej - z czasem eksploatacji KAT, czy Mitchell pewnie też sie połamią, ale nie przeszkodzi mi to zaproponować im supermaxów bo lubie stabilizację, co akurat u Ciebie w Suns ceniłem zawsze.

W dniu 27.08.2019 o 17:02, Lucas napisał:

Żenujące

Równie dobrze możemy napisać, że Mitchell, KAT (czy każdy inny gracz w lidze) zrobi ACL czy coś równie poważnego i tyle z tej twojej drużyny za dekadę. 

 

Podałem Tobie 3 proste przykłady, gdzie kompletnie nie miałeś racji. Nie pisz proszę, że nie można tego było przewidzieć, bo właś ie za to że przewidziałem te rzeczy po mnie w swoich postach jechałeś pisząc, coś o moim świecie itp.

Czy jakieś reflexje bez sarkazmu? Czy tradycyjnie  nic?

@january @MarcusCamby

Frustracja? Naprawdę? :) Bawi mnie po prostu, że z głosów wynika, że ludzie z ceny 9zł99gr. widzą 9zł a nie 10zł bez jednego grosza..O Magic czytam, że miałem problemy z rotacją, a tam gdzie faktycznie są problemy z rotacją, okazuje się że to czołowe teamy - to niestety pokazuje jak u nas wygląda głosowanie - troche jednak nad tym siedziałem i nie mogłem się powstrzymać :P 

Bilanse zrobię w tygodniu, bo cały czas jestem na etapie czytania opisów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

No napisałem, że w tamtym sezonie wyglądał jak gracz warty 2nd roundera, a nie że taka jest jego wartość. Mówię przecież, że miałem oferty lepsze za Niego, a faktem jest, że jeden GM nie ąłwzi go za spadającego Bertansa co już wtedy było dla mnie LOLem :P

Ja swoją drogą nie pamiętam żadnych wpisów, gdzie się jarasz Milesem, ale rozumiem, że nie mogłeś by nie podbijać mu trade value :P

a widziałeś kiedykolwiek bym chwalil gracza którego chce pozyskać? 

Spytaj się @Sylvinho. co sądziłem o Bridgesie (i o tym którego z Bridgesow wole) czy o Robercie Williamsie :) bo to z nim najwiecej rozmawiałem o NBA w czasach gdy je jeszcze oglądałem xd 

Tyle lat grasz w begm i dalej nie wiesz o co w tym chodzi :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Ssij jajka przyjacielu od Baczewskiego :P

Jasiu mi c***o-prospekty z draftu pobrał, to po powrocie nawet nie miałem za co składu wzmacniać :P

A za to, że Ciebie zasłoniłem własną piersią Jasiek i Eld wywalili mnie z Rady :( 

47 minut temu, Qcin_69 napisał:

nom, wyceniles Bridgesa na 2 rundę (jak pisałem ze ma potencjał na allstara po 2 sezonie) :) 

Wybrałeś Wiesmana nad Lamelo :)

Twoj najlepszy prospekt to zdaje się Derrick Jones jr

 

Fajnie pozować na eksperta choć do tej pory nic za tym nie stoi ;) 

Jonesa to ja Marcusowi rekomendowałem jak mnie jeszcze w BeGM nie było :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.