Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Statystycznie w tym regular season taki Fred van vleet jest na pewno dużo bliżej Donovana Mitchella, niż Kyle Lowry Chrisa Paula. W porownaniu z coca colą, Lowry To takie hoop cola max. 7,8as/3to/1,2stl vs 11as/2to/1,8stl - wg mnie to kolosalna różnica. 

Stylem gry Lowry przypomina właśnie najbardziej Chrisa Paula. Te porównania są z Nim prawie całą karierę. Jako największy lover CP3 uważam, że to w żaden sposób nie uwłacza Krzysiowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Statystycznie w tym regular season taki Fred van vleet jest na pewno dużo bliżej Donovana Mitchella, niż Kyle Lowry Chrisa Paula. W porownaniu z coca colą, Lowry To takie hoop cola max. 7,8as/3to/1,2stl vs 11as/2to/1,8stl - wg mnie to kolosalna różnica. 

Koszarek może być tym hoop. 
Wiem ze modne kiedyś było śmianie się z duetu Lowry & Rozan za czasów Toronto ale nie przesadzajmy w druga stronę. Tym bardziej ze Lowry był także cenionym obrońca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Koszarek może być tym hoop. 
Wiem ze modne kiedyś było śmianie się z duetu Lowry & Rozan za czasów Toronto ale nie przesadzajmy w druga stronę. Tym bardziej ze Lowry był także cenionym obrońca. 

Zgodzę się ze to podobni STYLEM gracze.

Nie zgadzam się że to podobna JAKOŚĆ w TYM sezonie. 
 

jak już wyżej wspomniałem Chris Paul A/To ratio 4,5 Dodatkowo 1,9 stl na mecz. 
Kyle Lowry A/To ratio 2,7 dodatkowo 1,2 stl na mecz. 
dodatkowo dorzuce per 21,1 vs 14,7
https://www.teamrankings.com/nba/player-stat/assist-to-turnover-ratio


zreszta mam 3 pg z top10 tego rankingu A/To. Paul jest na 4. Miejscu a Kyle Lowry 45. wśród graczy s5 i tych co graja po 30min W meczu jedynie Monte Morris jest dość blisko cp3 a tak point god deklasuje resztę stawki w dystrybucji.

 

ty próbujesz teraz przyrównywać NAJLEPSZEGO dystrybutora w lidze do kogos kto jest tylko DOBRY w skali ligi. To tak jakby porównać LBJ z Ingramem pod względem overall impactu.

Jesli Mówisz o poprzednich latach to zgadzam się ze to podobni stylem i jakością gracze, jesli mówisz o tym sezonie to nie ma opcji żebym się pod tym podpisał. Nie porównujmy top5-10 graczy w lidze do top50, błagam. 

a jesli chodzi o styl gry Już bardziej Tyus Jones podobny jest do cp3 i per36 maja bardzo podobne statystyki we wszystkim wlasciwie. 

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Stylem gry Lowry przypomina właśnie najbardziej Chrisa Paula. Te porównania są z Nim prawie całą karierę. Jako największy lover CP3 uważam, że to w żaden sposób nie uwłacza Krzysiowi.

Ale nie dają podobnej jakości w tym sezonie, błagam, spójrz w statystyki i skłon się do refleksji. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ale ktoś to kwestionuje?

Bo wiadomo, że w impakcie to duża różnica jest.

Lowry to gdzieś balansuje z impactem gracza TOP50, a CP3 TOP5-10

Tak, ignazz porównał ich do pepsi i coca coli, a dla mnie pepsi i coca cola to ten sam poziom, jednym smakuje bardziej pepsi a innym CC. dlatego mowie jak już to hoopcola (coś lepszego niż cola z

lidla ale czuć różnice miedzy coca-colą) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ozzy110 napisał:

 

No znalazła się jedna kruszynka z tymi 16 pkt @fluber

Zrzut-ekranu-2022-02-20-210141.gif

Czyli Knicks nie mają żadnego gracza który robi 16 punktów ( bo te 16 to jest w rzeczywistości 15,96),  żadnego gracza, który robi 4,5 asysty, mają jednego gracza który w 2T robi 5 zbiórek na mecz i 3 zawodników, którzy byli starterami w RL NBA w przynajmniej 11 meczach. 

No jestem ciekawy, ile można ugrać z niefitującym składem, w któym wymieniło się 2/3 minut przed trymestrem i w którym żaden gracz w RL NBA nie jest nawet w TOP 3 w ppg w swojej drużynie. No ale c*** tam. Pewnie Poole bez Stepha i Klaya byłby bardziej efektywny niż 43% FG i 34% za 3.  Jak to zadziała, to sam będę już wrzucał tylko takie opisy jak Knicks. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Czyli Knicks nie mają żadnego gracza który robi 16 punktów ( bo te 16 to jest w rzeczywistości 15,96),  żadnego gracza, który robi 4,5 asysty, mają jednego gracza który w 2T robi 5 zbiórek na mecz i 3 zawodników, którzy byli starterami w RL NBA w przynajmniej 11 meczach. 

No jestem ciekawy, ile można ugrać z niefitującym składem, w któym wymieniło się 2/3 minut przed trymestrem i w którym żaden gracz w RL NBA nie jest nawet w TOP 3 w ppg w swojej drużynie. No ale c*** tam. Pewnie Poole bez Stepha i Klaya byłby bardziej efektywny niż 43% FG i 34% za 3.  Jak to zadziała, to sam będę już wrzucał tylko takie opisy jak Knicks. 

tak po prawdzie ten skład nie jest taki c***owy jak mi się wcześniej wydawało, to ze nikt z tego składu w realu nie robił 16 punktów nie oznacza ze by nie rzucał w takim zestawieniu i - z założeniem ze Simmons gra (u mnie nie)- to akurat Simmons-Poole-Bridges-Mobley to dobry fit, bardzo dobry w defensywie, ale tez nienajgorszy w ofensywie, brakuje tylko kogoś kto pociągnie ofensywę by Knicks wrócili do klasycznego wpierdolu w 1 rundzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

tak po prawdzie ten skład nie jest taki c***owy jak mi się wcześniej wydawało, to ze nikt z tego składu w realu nie robił 16 punktów nie oznacza ze by nie rzucał w takim zestawieniu

No oczywiście, że by rzucał. Tylko na jakiej efektywności? Poole czy Beasley to się wydają naturalni kandydaci, ale tylko mogę sobie wyobrazić jakim poziomem ceglenia skończyłoby się robienie z nich 1 opcji.. Mobley musi grać na centrze, bo nie ma komu grać ( Favors notoryczne problemy z plecami, nie jest w stanie za dużo grać, zresztą lepiej żeby w ogóle się nie pojawiał, biorąc pod uwagę jak źle się zestarzał, Tristan to samo, 10 meczów w RL), więc on pierwszą opcją to na pewno być nie może, chociaż zdobywa najwięcej punktów w RL NBA. Ja nie widzę żadnego z tych graczy w roli 2 opcji w jakimkolwiek poważnym teamie a tu musisz znależć jeszcze 1 opcję. Skąd? 

Jaka była najgorsza 1 opcja która w historii NBA zagrała w PO/play-in w RL NBA? Znajdziesz kogoś gorszego od Poola albo Mobleya?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

No oczywiście, że by rzucał. Tylko na jakiej efektywności? Poole czy Beasley to się wydają naturalni kandydaci, ale tylko mogę sobie wyobrazić jakim poziomem ceglenia skończyłoby się robienie z nich 1 opcji.. Mobley musi grać na centrze, bo nie ma komu grać ( Favors notoryczne problemy z plecami, nie jest w stanie za dużo grać, zresztą lepiej żeby w ogóle się nie pojawiał, biorąc pod uwagę jak źle się zestarzał, Tristan to samo, 10 meczów w RL), więc on pierwszą opcją to na pewno być nie może, chociaż zdobywa najwięcej punktów w RL NBA. Ja nie widzę żadnego z tych graczy w roli 2 opcji w jakimkolwiek poważnym teamie a tu musisz znależć jeszcze 1 opcję. Skąd? 

Jaka była najgorsza 1 opcja która w historii NBA zagrała w PO/play-in w RL NBA? Znajdziesz kogoś gorszego od Poola albo Mobleya?

nie uważam żeby Westbrook- Kuzma to był znacznie lepszy duet Bridges-Mobley i uważam ze Bridges gdyby dostał większa role w ataku to nie miałby problemów z rzucaniem 18-20 punktów na mecz- o Simmonsie nie wapominajac.

Dla mnie Knicks z Simmonsem to lepszy zespół niż Hornets tegoroczni, tyle ze u mnie on nie gra stad bilanse pewnie podobne dla was, jeszcze tego nie analizowaliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

nie uważam żeby Westbrook- Kuzma to był znacznie lepszy duet Bridges-Mobley

Znacznie lepszy to nie, jedna półka wyżej.

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

 i uważam ze Bridges gdyby dostał większa role w ataku to nie miałby problemów z rzucaniem 18-20 punktów na mecz

Możliwe, ale nie zrobisz 1 opcji z gościa, którego 90% rzutów jest asystowanych i który nie jest centrem.

Zwłaszcza jak nie ma mu kto podać.

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

 

Dla mnie Knicks z Simmonsem to lepszy zespół niż Hornets tegoroczni, tyle ze u mnie on nie gra stad bilanse pewnie podobne dla was, jeszcze tego nie analizowaliśmy

Gdyby Simmons byl zdrowy i w formie, to wartościowo Knicks mieliby lepszych graczy, ale wciąż uważam, że ze względu na fit nie byliby od mnie lepsi. Paradoksalnie to jakby tam był Irving w każdym meczu zamiast Simmona, to już by im wystarczyło, żeby spokojnie zrobić play-in

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz @karpik dwa pierwsze głosy i dwa komentarze typu trudny terminarz, rozpisałem wszystko i ja tam nie widzę jakiegoś trudnego terminarza, rozpisałem to ładnie wszystko wiec przeczytajcie jeszcze raz, w skrócie miałem 8x tankerow w tym 3x bulls, miałem tylko trzy razy b2b no i miałem zwłaszcza wśród graczy s5 o wiele mniej kontuzji niż rywale, więc wydaje mi się że terminarz ani nie był trudny ani łatwy. 
 

Nie jest to próba wymuszenia lepszego Bilansu ale jedynie prośba o nie sugerowanie innym ze miałem trudny terminarz, miałem zwyczajny raczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Nigdzie nie napisałem, że masz trudny terminarz ;)

Napisałeś trudniejszy niż u konkurencji, czyli nie wprost ale zasugerowales. Ponadto Nie zgadzam się z twoim głosem, bo VanVleet zrobił z raptors 16-6 :) smialo możesz zabrać 1W Magic i dolozyc mi IMO ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Napisałeś trudniejszy niż u konkurencji, czyli nie wprost ale zasugerowales.

Nic nie zasugerowałem, po prostu porównałem terminarze Cavs, Pistons i Pacers i wyszło mi, że Cavs i Pistons mieli łatwiejszy niż Pacers, co wcale nie oznacza, że ktoś miał tu trudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

Rozpisałem się przy głosach;)

Jak do któregoś tam momentu nie wjadą opisy zaległe od 4 teamów to za brak opisów zmienię GS-1, Hou-1, Bux-1, Atl+1(tanker), a 2W sobie dołożę (i tak się nie liczą)

Golden oszczędź bo chyba płyną bez sternika i trwają poszukiwania zastępcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Golden oszczędź bo chyba płyną bez sternika i trwają poszukiwania zastępcy.

O szkoda. Czemu @MMM2121 zrezygnował?

Tak mozolnie odbudowywał finanse i picki Warriors, a teraz odszedł? :(

Szkoda, bo już chyba trzeci team porzuca.

@january Super opisy Jasiu.

Głosy prawie identyczne jak u CambyGOATa, ale to nie wstyd od mnie plagiatować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.