Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, fluber napisał:

Chłopaki, po co wy wrzucacie rotacje jak wszyscy są zdrowi @karpik @Braveheart22 skoro nie są i nie ma to nic wspólnego z tym jaka jest rzeczywistość? Nie możecie tego jakoś usrednic jak Jasiek czy rozszerzyć te minuty jak to wygląda u mnie? 

Przecież masz u mnie pod spodem napisane kto kogo zastępuje i komu rosną minuty i jak zmienia się rotacja w trakcie trymestru. Dodatkowo jest tabelka ze szczegółowymi absencjami. Wystarczy przeczytać :)

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Przecież masz u mnie pod spodem napisane kto kogo zastępuje i komu rosną minuty i jak zmienia się rotacja w trakcie trymestru. Wystarczy przeczytać :)

No trzeba przeczytać i policzyć żeby zauważyć że Willy hernangomez którego w 10-osobowej rotacji nawet nie pokazujesz, gra wiecej niz Anthony Davis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fluber napisał:

No trzeba przeczytać i policzyć żeby zauważyć że Willy hernangomez którego w 10-osobowej rotacji nawet nie pokazujesz, gra wiecej niz Anthony Davis

Davis rozegrał w T2 309 minut, Willy gra w 18 meczach pod nieobecność AD średnio ok. 15 mpg, także lepiej to przelicz jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Davis rozegrał w T2 309 minut, Willy gra w 18 meczach pod nieobecność AD średnio ok. 15 mpg, także lepiej to przelicz jeszcze raz :)

Cytat

W tym samym meczu kontuzji doznał AD, więc wtedy urosłyby minuty Zubaca do ok. 25-27 mpg, a jego zmiennikiem byłby Hernangomez

Cytat

Willy Hernangomez (23) – podpisany awaryjnie po kontuzji AD wchodzi z marszu jako zmiennik Zubaca. Jest duży i świetny na pickach, ale tylko w ataku, bo w defensywie sprawdza się raczej tylko przeciwko centrom cięższego kalibru (zagrał m.in. świetny mecz vs Embiid, gdzie do przerwy był lepszy od potężnego Kameruńczyka). Średnio robił 10-8-1 na 54% TS, startował wtedy, gdy zaniemogli AD i Zubac jednocześnie

Być może w innym miejscu Twojego opisu jest to inaczej wyjaśnione, albo ja nie do końca rozumiem tego co piszesz ( i właśnie dlatego dobrze by było te minuty podawać wprost, bo z tekstu interpretacja jest niejednoznaczna!). Ale jak dla mnie wychodzi na to, że gdy nie ma AD to Hernangomez gra właśnie resztę z minut 48-26, czyli 22 minuty. Dlaczego więc piszesz o 15? A przecież są jeszcze 4 mecze, gdzie zarówno Zubac, jak i Davis są kontuzjowani. Więc z czego wychodzi 15 mpg, gdzie jeszcze na centrze przewidujesz grać:

Cytat

Isaiah Jackson (20) – athletic freak, lob threat oraz shot blocker, który pokazuje też potencjał jako stretch big. Na razie bardzo młody i nierówny, ale wnosi zawsze na parkiet energię i hustle. Jest też jednym z powodów dlaczego real Pacers zdecydowali się pozbyć Domasa, Indiana będzie w niego inwestować, na razie jako backup dla Turnera, a potem się zobaczy. W T2 dostał swoją szansę i jej nie zmarnował robiąc średnio 7-4-1 w 11 mpg na 62% TS choć mogłoby być lepiej, gdyby nie pechowe skręcenie kostki. U mnie walczy z Hernangomezem o minuty i dostaje szansę w kilku meczach.

i sam piszesz, że dostaje szansę w kilku meczach, zakładam, że chodzi Ci o te kilka meczów, gdy 2 z 3 (Davis, Zubac, Hernangomez) nie mogą grać, a nie że jest w regularnej rotacji gdy nie ma Davisa, bo w tedy tych meczów byłoby kilkanaście, a Ty piszesz o kilku.

Poza tym te 309 minut Davisa nie jest wyłącznie na centrze, bo w tej podstawowej rotacji dla Davisa i Zubaca masz średnio 53 minuty na mecz z 48, czyli część z tych minut Davis gra na pozycji PF, więc tym bardziej się nie zgadza.

Przez 7 meczów masz Zubaca i Davisa i Hernangomez nie gra.

Przez 2 mecze masz Davis bez Zubaca, czyli jak Davis gra 34 ( załóżmy, że gra 100% na centrze wtedy) to zostaje 14 mpg dla 2 centra

Przez 14 meczów masz Zubaca bez Davisa. Zubac po kontuzji Davisa gra 26 mpg. Pozostaje na centrze 22mpg.

Przez 4 mecze nie masz ani Zubaca ani Davisa. Na centrze masz pełne 48 mpg do wypełnienia.

Czyli mamy 2x14+14x22+4*48= 528 minut

Jeżeli Hernangomez gra 15mpg wtedy kiedy nie ma Davisa to zostaje drugie tyle do wypełnienia. A Davis jak jest zdrowi to łata Ci też pozycję numer 4. Innymi słowy to hernangomez+jackson przez 2/3 trymestru grają razem średnio prawie 30mpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Braveheart22 napisał:

U mnie jest kilka spotkań gdzie cała podstawowa rotacja jest dostępna.

Mam nadzieję, że na następny trymest już w s5 na PF 30+ min będzie biegał Winslow.

Piękny fit pod resztę no i super grajek scyzoryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber całe zdanie w moim opisie brzmi: wtedy urosłyby minuty Zubaca do ok. 25-27 mpg, a jego zmiennikiem byłby Hernangomez i w zależności od matchupów może też Jackson, minuty jako small ball 5 dostałby też Porter.

Tymczasem Ty cytujesz tylko wycinek: wtedy urosłyby minuty Zubaca do ok. 25-27 mpg, a jego zmiennikiem byłby Hernangomez

Bardzo słabo z Twojej strony, to jest zwykła manipulacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

@fluber całe zdanie w moim opisie brzmi: wtedy urosłyby minuty Zubaca do ok. 25-27 mpg, a jego zmiennikiem byłby Hernangomez i w zależności od matchupów może też Jackson, minuty jako small ball 5 dostałby też Porter.

Tymczasem Ty cytujesz tylko wycinek: wtedy urosłyby minuty Zubaca do ok. 25-27 mpg, a jego zmiennikiem byłby Hernangomez

Bardzo słabo z Twojej strony, to jest zwykła manipulacja.

Więc podaj jak naprawdę wyglądają te minuty? Przecież jeżeli w innym miejscu piszesz, że Jackson gra kilka meczów, to dla mnie jest jasne, że w tych 18 meczach bez Davisa on właściwie nie gra poza wyjątkowymi sytuacjami. Minuty Portera na centrze przenoszą tylko Twoje problemy na inne pozycje. Proszę tylko o konkretne podanie tego podziału minut. 

Te 25-27mpg Zubaca to jest jedyna KONKRETNA wartość w Twoim opisie jeśli chodzo o rotację na pozycji centra. Konkretnie piszesz też o Hernangomezie jako zmienniku. Potem piszesz, ze MOŻE BĘDZIE GRAŁ KTOŚ JESZCZE. MOŻE.

53 minuty temu, karpik napisał:

Davis rozegrał w T2 309 minut, Willy gra w 18 meczach pod nieobecność AD średnio ok. 15 mpg, także lepiej to przelicz jeszcze raz :)

A wcześniej bezczelnie piszesz, żebym coś policzył jeszcze raz, gdy w Twoim fragmencie nie ma żadnych danych, z których można wywnioskować, kto i ile gra za Zubacem.

Przecież ja od początku piszę, że nie ma informacji kto ile gra i z Twojego opisu też nic nie wynika, kto by ile grał, a pisanie, że może grałby ten albo tamten gdy masz 30mpg do wypełnienia przez 2/3 trymestru na pozycji, jest, jak słusznie napisał @shevcu udawaniem, że nie ma problemu.

Nie możesz mieć do mnie pretensji, że coś źle policzyłem, albo że manipuluję, gdy sam nie podajesz danych do obliczeń. Użyłem też tych, które były. Podaj konkretne minuty, to nie będę się musiał domyśleć, co oznacza, że "może Jackson będzie grał" a Ty nie bedziesz musiał pisać jaka to jest manipulacja, że tego fragmentu akurat nie zacytowałem

38 minut temu, fluber napisał:

 

Czyli mamy 2x14+14x22+4*48= 528 minut

 

@karpik

Krótko i konkretnie. kto dostaje te minuty na centrze i w jakiej proporcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Więc podaj jak naprawdę wyglądają te minuty? Przecież jeżeli w innym miejscu piszesz, że Jackson gra kilka meczów, to dla mnie jest jasne, że w tych 18 meczach bez Davisa on właściwie nie gra poza wyjątkowymi sytuacjami. 

Jackson w realu dostał poważniejsze minuty w 7-8 meczach, więc tyle razy dostaje i u mnie. I działo się to właśnie w okresie, gdy kontuzjowany był Davis, potem skręcił kostkę. Wyraźnie napisałem w opisie ile minut dostaje wtedy Zubac, a jego zmiennikami są Willy i Jackson. To jest dwóch różnych graczy i dostają minuty w zależności od matchupów. Hernangomez przykładowo grałby więcej przeciwko Denver z Jokiem, Dubs z Sabonisem itd, a Jackson vs Suns i JJJ czy Raptors z Turnerem. To są gracze o innej charakterystyce i obaj byliby przydatni w różnych sytuacjach, co napisałem w opisie.

3 godziny temu, fluber napisał:

Minuty Portera na centrze przenoszą tylko Twoje problemy na inne pozycje. Proszę tylko o konkretne podanie tego podziału minut. 

Bojan u mnie gra 30-32 mpg, Porter 23-25 mpg, także Otto może spokojnie być zmiennikiem Bojana, a także dostawać 7-8 minut jako small ball 5 i nie powoduje to przenoszenia problemów na inne pozycje.

3 godziny temu, fluber napisał:

Te 25-27mpg Zubaca to jest jedyna KONKRETNA wartość w Twoim opisie jeśli chodzo o rotację na pozycji centra. Konkretnie piszesz też o Hernangomezie jako zmienniku. Potem piszesz, ze MOŻE BĘDZIE GRAŁ KTOŚ JESZCZE. MOŻE.

No bo to są już decyzje trenera, umówmy się, że Hernangomez i rookie Jackson nie są wymiataczami i od tego czy napiszę, że jeden gra np 15 mpg, a drugi 8 mpg nie zależy absolutnie nic w kwestii oceny moich Mavs w T2. Hernangomez został podpisany awaryjnie po kontuzji AD i na pewno na początku był w rotacji przed IJaxem, ale jako że Jacksona oceniam bardzo wysoko jako prospecta, to te kłopoty kadrowe były dla niego szansą na złapanie minut, tak jak w real dostał, gdy w Pacers zabrakło Turnera i Sabonisa. No i Jackson pokazał się z dobrej strony, choć wiadomo, że jako 20-letni rookie popełniał też błędy, zwłaszcza z faulami miewał problemy. Tak czy siak, chcąc w niego inwestować, daję mu minuty, kiedy jest taka okazja. Inaczej tego nie jestem w stanie wytłumaczyć, przeliczanie tego na jakieś konkretne minuty wydaje mi się bezcelowe, w realu w meczach, w których grał poważniejsze minuty dostawał 17 mpg, u mnie pewnie byłoby podobnie, może bliżej 15. 

3 godziny temu, fluber napisał:

Przecież ja od początku piszę, że nie ma informacji kto ile gra i z Twojego opisu też nic nie wynika, kto by ile grał, a pisanie, że może grałby ten albo tamten gdy masz 30mpg do wypełnienia przez 2/3 trymestru na pozycji, jest, jak słusznie napisał @shevcu udawaniem, że nie ma problemu.

Gdybym chciał napisać konkretnie kto ile dostaje minut, to bym musiał rozpisać to chyba w każdym meczu indywidualnie, taki to był trymestr, dlatego nie rozpisywałem tego szczegółowo, a napisałem, że w przypadku zdrowych AD i Zubaca, oni grają na 5. Po kontuzji AD, startuje Zu, a jego zmiennikami są Willy i Jackson oraz kilka minut jako C dostaje Porter. Jeżeli lepiej się poczujesz, to mogę to rozpisać jako Zubac 25-27, Willy 11-13, Jackson 4-5, Porter 7-8, tylko, że to nie oddaje prawdy, bo byłyby mecze, w których Willy albo IJax zaliczyliby DNP, a byłyby i takie, kiedy Porter nie grałby jako 5. W 4 meczach nie ma również AD oraz Zu, i wtedy startuje Hernangomez (również jest taka informacja w opisie), a jako że wtedy koronkę miał IJax oraz Reed, to trzeba szyć z większymi minutami Portera na 5. Po to wrzuciłem tę tabelkę z absencjami, żeby każdy mógł sobie zerknąć kto i kiedy był u mnie dostępny. Miałem nadzieję, że dzięki temu nie będę musiał pisać tego, że gdy wypada jeden wysoki, to w jego miejsce na centrze gra inny, a nie np Facundo Campazzo, ale jak widać moja wiara w ludzi czasem jest zbyt wielka ;)

3 godziny temu, fluber napisał:

Krótko i konkretnie. kto dostaje te minuty na centrze i w jakiej proporcji?

Masz odp powyżej, sorry, że to nie jest takie hop siup proste, no, ale nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, january napisał:

  

Aż jestem wzruszony, że mój full-skład Lakers dał radę ograć (choć z adnotacją "raczej") ten duet Temple-Mann, co jak widać z powyższej rozpiski nie jest tu proste! :D 

Dobre to, Mavs musza kombinować bo nie maja graczy ławki,  więc łatwe zwycięstwo Magic bez Lowry Mitchella i Gordona :D

A tak serio, mam nadzieje ze już się nie nabierzecie na te zagrywki Magic tym razem. Stawka to HCA na wschodzie wiec nie dziwie się że Alonzo probuje takich akcji jak ta, ale liczę na racjonalne głosy gm-ów. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

podsumowując, wydaje mi się że nie był to zbyt wymagający terminarz. Zadnego meczu vs wolves, nuggets czy sixers, tylko po jednym spotkaniu vs Pistons czy Magic, Lakers, Bucks, Mavs, a to najlepsze drużyny w begm w tej chwili

Dobrze, że pamiętałeś, że 2x grałeś w Cleveland w tym trymestrze i dałeś sobie w tych meczach porażki! Ale za pozostałe mecze też bym Ci dał 22-3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2021 o 18:40, RonnieArtestics napisał:

 

  • Pistons: 16-12 fajny szeroki sklad, legenda begm oubre bardzo na plus, Valanciunas dobry trymestr, ale Ja wypadł 1/3 trymestru, a i Jonas dopiero poznaje się z Ja na pick and rollu, więc nie od razu Rzym zbudowano, drugi trymestr przewiduje tu lepszy bilans (jak narazie).

Tak przeczytałem, sobie jeszcze raz bilanse i kiedy według ciebie Jonas przyszedł do Pistons Ronnie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Co do reszty oczywiście opisu oczywiście skrobnę notatkę przy głosie, rzecz jasna delikatnie mówiąc nie ze wszystkim się zgadzam, ale doceniam wysiłek.

To ja tylko dodam, że ten fragment nie jest mojego autorstwa, staram się już od dłuższego czasu unikać ataków graczy innych drużyn, a skupiać na chwaleniu własnych.

Według mnie, to gracze tego samego kalibru, świetniy 2way player, który każdy zespół chciałby mieć u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, january napisał:

Lol, no na bank będę argumentował na priv na forum komuś o bilansach zamiast tutaj, co to niby za pomysł :D

Pierwsze z brzegu mecze już miałeś wskazane, wychodzisz bez Mitchella  i Lowryego na mocne teamy (Mavs, Clipps, Pistons) będące de facto w pełnych składach i sobie 3W dopisujesz, no ku*wa xD
Jak tam to liczyłem to mi 13-14 wyszło, ale jak pisałem - nie oceniam terminarzy, więc tu to podziała na Twoją korzyść

Piszesz bzdury

55 minut temu, Alonzo napisał:

Uzupełniłem opis o kilka uwag ogólnych oraz parę info o moich graczach.

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, to chętnie odpowiem na Priv. 

Proszę ponownie o czytanie ze zrozumieniem - nie dyskutuję na ogólnym.

 

 

.. ch#$ odpowiem ci ten jeden jedyny raz:

Mi jest bez różnicy który mecz z Mavs wygrywam - mogę ten b2b u siebie - Mavs też są wtedy w b2b i grają na wyjeździe (u mnie) bez Ziona, Davisa i Holidaya.  U mnie nie gra Lowry, ale Mitchell gra. Jak tak na to patrzysz- to ja biore ten mecz u siebie - to bez znaczenia przy uśrednieniu i 1:1- w sumie ten pierwszy mecz jest nawet logiczniejszy, ale już zapomniałem z tego wszystkiego o wpisaniu kiedy ze mna inne teamy grają b2b.

Clippers grają u mnie i są w b2b podczas trasy wyjazdowej - grając swój 4 mecz na Wschodzie pod rząd, a 5 po wyjeździe do Denver w ogóle . Po mnie grają na Wschodzie dalej na wyjeździe - Miami, Charlotte , Indiana. Ta młodzież Clippers jest fajna - ale nie róbmy sobie jaj - łin Clippers u mnie to by była niespodzianka nawet pomimo braku Lowrego i Mitchella. 

Pistons grają u mnie m.in. bez Valanciunasa, Markkanena i tracą Russella który nie wychodzi już na druga połowę. Ogólnie mają problem z pf i Adamsowi życzymy powodzenia w walce z moim frontcourt. 

Wiedziałbyś to, gdybyś przeczytał mój opis ze zrozumieniem i miał jakieś pojęcie kto grał u przeciwników. 

Zresztą jak jesteśmy na etapie, że musze się tłumaczyć z meczy u siebie z drużynami aspirującymi dopiero do playoffs, to wiadomo że mamy do czynienia z januaryzmami.. 🙃

I kończąc - te ataki na Sote są cholernie słabe i czytelne dla każdego, a to pompowanie Paula i Indiany, żeby cała chwała przypadła jemu a nie czasem Bookerowi chyba tylko Artestics bierze na poważnie. 

Ciekawi mnie kiedy w Lakers Monk zdobywa te 17,6pkt. przy LeBronie, Jimmiem i zwłaszcza Currym i jego rzutach? Czy BeGMowi Lakersi mają możliwość gry dwoma piłkami równocześnie? Reaves pewnie powąchałby parkiet tylko w garbate time. Za to widze poważne problemy Lakers pod koszem, gdzie ilość wcale nie przeradza się w jakość. 

Ciekawi mnie też ile osób złapie się na tą propagandę o Indianie, gdzie poza Nurkiciem na 30min. w pozostałych 15 brakuje kogokolwiek pod koszem i jak to stado pigmeji z Indianapolis poradzi sobie ze zbiórkami żeby niby mieć bilans 22-5? Połowa Indiany to rozgrywający - a gałę w ręcach mają albo Paul, albo Van Vleet. No jeszcze Tyus Jones może sobie w 5 meczach jak nie gra Van Vleet pokozłować. A reszta? W 3 meczach nie gra Nurkic, co już w ogóle pozostawia Pacers bez podkoszowego. Olynyk w tych aż 8 meczach (łał!!!) robi niewiarygodne 6,8pkt. 4,4zb. na niesamowitych 31% z gry, a trójki mu wpadają jedna za drugą na aż 15% 

 

Magic 13-14, a Pacers 22-5 - jassssne ..

Nurkic lepszy od KATa - when BeGM propaganda happens 🙃

Ciekawe ile osób łyknie te bajeczki..

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.