Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Van fujara od 14 spotkań 35 % z gry. Niezły allstar

Yup, ma gorszy okres i urazy.

 Ale zapomniałeś dodać co jest dość istotne:2/3 swoich rzutów oddaje za trzy. W tym okresie co mówisz 36,9% na 11,7 prób na mecz. Steph Curry dla small-marketów/ubogich. 
 

zresztą, przestań się ośmieszać, w ciągu tych ostatnich 14 meczy średnio co tydzień mi składasz za niego oferty…

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ozzy110 napisał:

36%. Sprawdzaj dokładnie

mam nieodparte wrazenie, ze mylisz odwage z odwaznikiem

28 minut temu, RonnieArtestics napisał:

. zresztą, przestań się ośmieszać, w ciągu tych ostatnich 14 meczy średnio co tydzień mi składasz za niego oferty…

ale gdzie sie osmieszylem? podajac fakty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van Fleet odkad napisalem, ze moze nie uciagnac bycia volume scorerem zaczal nim byc w teamie na porownywalnym powiedzmy poziomie w realu. Chwala mu za to, a Ronniemu za wiare

CM jako wytrawny shit talker jednak trzymal dalej swoj take i w koncu udalo mu sie przeczekac do gorszego stretchu Van Fleeta zeby zaprezentowac swoj split z dupy. Najwieksze zwyciestwo w tym smutnym sezonie, gdzie przegra walke o PO z Westbrookiem(WTF?)

Godzinę temu, mac napisał:

ale ten deal ze strony mavs to parodia i niestety mozna juz smialo porzucic nadzieje na mistrza Luki w najblizszych latach :(

Tak. Teraz drugim najlepszym graczem jest Brunson. Juz Lebron mial latwiejszy start ;)

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tangiers napisał:

Van Fleet odkad napisalem, ze moze nie uciagnac bycia volume scorerem zaczal nim byc w teamie na porownywalnym powiedzmy poziomie w realu. Chwala mu za to, a Ronniemu za wiare

CM jako wytrawny shit talker jednak trzymal dalej swoj take i w koncu udalo mu sie przeczekac do gorszego stretchu Van Fleeta zeby zaprezentowac swoj split z dupy. Najwieksze zwyciestwo w tym smutnym sezonie, gdzie przegra walke o PO z Westbrookiem(WTF?)

Tak. Teraz drugim najlepszym graczem jest Brunson. Juz Lebron mial latwiejszy start ;)

Czy flet the allstar rzeczywiście u nas gra W teamie na podobnym poziomie ? Cp3 mimo ze noe jest popularnym graczem  jest czwarty w wyścigu po Mvp wg NBA.com , wskaz mi czy raptors mają zawodnika o takim impakcie. plus porównaj sobie ławki rezerwowych tych zespołów, no szanujmy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Czy flet the allstar rzeczywiście u nas gra W teamie na podobnym poziomie ? Cp3 mimo ze noe jest popularnym graczem  jest czwarty w wyścigu po Mvp wg NBA.com , wskaz mi czy raptors mają zawodnika o takim impakcie. plus porównaj sobie ławki rezerwowych tych zespołów, no szanujmy się.

Dalano Banton. To jest gość 😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Czy flet the allstar rzeczywiście u nas gra W teamie na podobnym poziomie ? Cp3 mimo ze noe jest popularnym graczem  jest czwarty w wyścigu po Mvp wg NBA.com , wskaz mi czy raptors mają zawodnika o takim impakcie. plus porównaj sobie ławki rezerwowych tych zespołów, no szanujmy się.

W skutek posiadania CP3 masz zapewne mocniejszy team, ale nie masz jakiejs niesamowitej glebi. Real Raps to team na PO, a taki Siakam ma ostatnio rewelacyjny stretch, choc zasadniczo nie lubie jego gry.  Twoi Pacers zrobia dobry wynik w RS, ale nie jestes na polce contendera. Podobnie jak Raps nie sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2022 o 10:06, LAF napisał:

Nie śledzę jego postępów na parkietach bo nie mam takiej potrzeby. Nawet jak zaopiniuje jakiegoś gracza po jednym meczu to przecież to jest krótka dyskusja, ale chociaż jakaś dyskusja się tutaj toczy bo chyba o to chodzi a nie o to aby pisać tylko wtedy gdy trzeba. Zgodzisz się z tym ? 

Nie, to była krytyka zawodnika na podstawie jednego występu, a takie coś jest po prostu słabe. Żeby opinia była konkretna to warto się przygotować, przede wszy obejrzeć więcej, może podpytać zaufaną osobę o coś czego nie jest się pewnym i wtedy można prowadzić rzetelną dyskusję. 

W dniu 9.02.2022 o 10:06, LAF napisał:

Ja tam nie widzę, żadnego gracza, który ma słaby dystans po za Aytonem stąd napisałem o nim. Mógłbyś sprecyzować o kogo chodzi to bym się odniósł inaczej

Tatum, Jackson, Melton to jest procentowo poziom Vucevicia w tym trymestrze. Ok, to są też pullup shooterzy (tu szczególnie mówię o Tatumie i Jacksonie) i oddają trudniejsze rzuty, ale na tle ligi no to słabo w tym aspekcie wyglądają. Vucević to trochę inna historia. Super skutecznością zza łuku może nie grzeszy, bardzo fajnie byłoby gdyby miał wyższe %, jednak obrony muszą go respektować, a to spory atut dla zespołu, gdy center rozciąga grę. Ilu centrów w tej lidze tak naprawdę daje ten komfort? Druga kwestia, że Vucević jest zdecydowanie skuteczniejszy w innych rejonach boiska od ww. zawodników. 

Kogo tam jeszcze macie. Booker się wyróżnia u Was, trochę powyżej średniej ligowej, ale na high volume. Brunson też miał dobry trymestr, gdzie dawał trójkę na mecz na naprawdę dobrym %. I tyle. 

Tate ma akurat słaby rzut. Centrzy nie rzucają z daleka. Resztę przemilczmy, a PG13 jest kontuzjowany. 

Bardzo kiepsko to wygląda u Was, a Ty wpadasz i się czepiasz akurat Vucevicia? :)

ps. Kurde, coś wąska kadra w Socie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaśmiecać media room 😛

Keldon last7 games :  49%fg 82%ft 3,1x 3pts 19,9 pts 5,9 reb 2,9 ast 

chris Paul last11 games : 54%fg 84%ft 1,3x 3pts 19,1 pts 5,5 reb 13,1 ast 1,6 stl 

jusuf Nurkic Last10 games : 50%fg 16,2 pts 11,3 reb 2,5 ast 0,8 stl 
 

fred VanVleet last5 games : 44%fg 93%ft 4,4x 3pts 22 pts 3,4 reb 5,4 ast 1,6 stl 

 

moze nie tyle co wasze gwiazdy ale tez tak umiem se wybrać 😛

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2022 o 16:09, Qcin_69 napisał:

January umieścił Thunder tier nad Minnesota, nic nie poradzimy

A co w tym dziwnego? Po zakupie Wooda mam zdecydowanie najlepszą zbiórkę w lidzę. Do tego s5: Mills-SGA-OG-Randle-Capela, do tego z ławki Powel, Wood, bdb obrońca Brown, Cam. Payne.

A jeszcze w kolejce  czeka Bradley, Burks, Naz Reid.

Na każdą pozycję po dwóch wartościowych zawodników. Czy Sota też tak ma? Nazwiska nie grają, a do tego pozbywacie się istototnego ogniwa.

Za T2 nieoskromnie dodam z powodu przejściowych problemów (  Zion, odanie Wooda, szklany Davis ) cichutko licżę na HCA spot.

Al eto Wy Panowie ocenicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Eld napisał:

A co w tym dziwnego? Po zakupie Wooda mam zdecydowanie najlepszą zbiórkę w lidzę. Do tego s5: Mills-SGA-OG-Randle-Capela, do tego z ławki Powel, Wood, bdb obrońca Brown, Cam. Payne.

A jeszcze w kolejce  czeka Bradley, Burks, Naz Reid.

Na każdą pozycję po dwóch wartościowych zawodników. Czy Sota też tak ma? Nazwiska nie grają, a do tego pozbywacie się istototnego ogniwa.

Za T2 nieoskromnie dodam z powodu przejściowych problemów (  Zion, odanie Wooda, szklany Davis ) cichutko licżę na HCA spot.

Al eto Wy Panowie ocenicie.

byku zupełnie serio to nie wiem czy OkC w 2 trymestrze zrobi dodatni bilans, wyjdź z banki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

A co w tym dziwnego? Po zakupie Wooda mam zdecydowanie najlepszą zbiórkę w lidzę. Do tego s5: Mills-SGA-OG-Randle-Capela, do tego z ławki Powel, Wood, bdb obrońca Brown, Cam. Payne.

A jeszcze w kolejce  czeka Bradley, Burks, Naz Reid.

Na każdą pozycję po dwóch wartościowych zawodników. Czy Sota też tak ma? Nazwiska nie grają, a do tego pozbywacie się istototnego ogniwa.

Za T2 nieoskromnie dodam z powodu przejściowych problemów (  Zion, odanie Wooda, szklany Davis ) cichutko licżę na HCA spot.

Al eto Wy Panowie ocenicie.

Shai opuscil ostatnie 7 meczy, Randle jest przeciętny, bez Shaia masz 0 rozgrywających. Zejdź na ziemie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Tylko zarówno SGA jak i Randle będą mieli tu znacznie lepsze warunki do gry z piłką. Szeroka rotacja to niedopowiedzenie - OKC mają topową ławkę i topową głębię w beGM. I wstępnie jeszcze mieli bardzo mało kontuzji jak na to co się działo w lidze w tym trymestrze.

Muszą po prostu oddzielać od siebie na parkiecie trio SGA-Randle-Capela, shooterów zacnych wokół (Mills, Kennard, Burks, Powell, Wood) by wspierać dość przeciętnych w tym trymestrze SGA i Randlea jak najbardziej mają. Owszem słabsza gra liderów ogranicza im sufit w bilansie, ale jak na zachodzie biegają Miye Oni czy inne Raule Neto na grubych minutach to ten bilans z taką rotacją i głębią powinien być całkiem spoko.

Tzn mi chodziło o atak tej pierwszej piątki że byłby obrzydliwy, bo właśnie głębię dostrzegam jak najbardziej i to ich ratuje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eld napisał:

A co w tym dziwnego? Po zakupie Wooda mam zdecydowanie najlepszą zbiórkę w lidzę. Do tego s5: Mills-SGA-OG-Randle-Capela, do tego z ławki Powel, Wood, bdb obrońca Brown, Cam. Payne.

A jeszcze w kolejce  czeka Bradley, Burks, Naz Reid.

Na każdą pozycję po dwóch wartościowych zawodników. Czy Sota też tak ma? Nazwiska nie grają, a do tego pozbywacie się istototnego ogniwa.

Za T2 nieoskromnie dodam z powodu przejściowych problemów (  Zion, odanie Wooda, szklany Davis ) cichutko licżę na HCA spot.

Al eto Wy Panowie ocenicie.

Eld, wróciłeś ale kurde trochę w średnim stylu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

35% za trzy to chyba nie jest @fluber@fluber wynik powyżej średniej ligowej...

Jest, średnia ligowa to 34,9 procent aktualnie ( 12,3 trafione na 35,3 oddane per game). 

@MarcusCamby też się zdziwiłem że tak nisko bo to najgorszy wynik od bodaj 18 lat. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Devonte Graham: 13,8ppg – 2,6rpg – 4,6apg – 35,8% FG – 35% za 3 (w 2T trafia średnio 3 trójki na mecz, czyli więcej niż Booker, Harden, czy Trae Young)

Nie, żeby miało to jakieś znaczenie, ale Trae trafia w T2 średnio 3,1 trójki, także proszę tego ostatniego wykreślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.